Vroči filmi, ali A must see movies!

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 3. januar 2010, 14:54:33

Avatar: Lame story + Pretty images = Pretty Lame ;)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 7. januar 2010, 11:51:28

Slika
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 8. januar 2010, 11:08:18

Aja, pa še dva letošnja filma bi izpostavil:

- Frost Nixon

Hud film, ki opisuje slavni intervju med Davidom Frostom, angleškim novinarjem in odstavljenim predsednikom ZDA Richardom Nixonom, ki je bil odstavljen po Watergate aferi. Film temelji na resničnih dogodkih, samo konec je malce hollywoodsko prirejen (ne popolnoma, ampak je nekaj odstopanja od dejasnkih dogodkov). Je pa odlično prikazan ta psihološki dvoboj med Frostom in Nixonom. Pa še Kevin Bacon je odličen v vlogi Nixonovega svetovalca za varnost (popolnoma zaljubljen v Nixona, may I add)...


- Star Trek (2009)

Kot velik fan Star Trek serij sem bil najprej skeptičen nad filmom, saj razni "The Beginning" filmi in nove zasedbe + nov režiser ponavadi izpadejo kot tipčno hollywoodsko suzanje denarja na uspešnih predhodnikih. But I was totally blown away! Film zelozelo dober- zgodba, igralska zasedba, učinki, za povrh vsega pa se je obdržal tudi avtentični Star Trek duh...
Priporočam nadmočno!
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 9. januar 2010, 15:59:38

oja Frost Nixon je naravnost odličen

Sherlock Holmes mi je bil tud zelo všeč, sem si ga pogledu prejšnji teden v Kobenhavnu. Ga pa glejte samo v primeru, da vas sprememba Šerloka Homelessa v holivudskega badassa, ki razbije vse kar leze ne moti (pa Watsona seveda tudi). K mam par frendov, ki mimo tega preprosto ne morejo (zgodovinske natančnosti oz. upoštevanja literarne podlage)
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 15. januar 2010, 14:42:52

Sam ste se pa spravl na tale Avatar :)
A ga je kdo od vs, k ga tako kurcate sploh gledu, al ga kurcate zato, ker pač je treba mal kurcat, da ni dolgčas.


Drgac pa ja, Sherlock Holmes je za pogledat.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 15. januar 2010, 15:55:34

Če si ga pogledaš na screenerju, kjer si se pač prisiljen orientirat na zgodbo namesto na lepo narisane rožice, boš videl samo en kup kopiranja od ostalih filmov - Pocahontas, Pleše z volkovi, Smrkci.. Nič novega (razen pač tega da Naviji vtikajo svoj kura.. khm, čop v zmaje in drevesa, bestiality pač ni ravno pogosta tema v Holywoodu) :)

Sicer pa tebi bi morali taki filmi z rasistično tematiko kar ustrezati.. Tule jih imaš še ene par na podobno temo:
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 15. januar 2010, 18:38:05

Smeh...to je Z/F žanr in ti greš kle iskat neko hudo zgodbo. Jp, zgodba je plehka, pocukrana, tipično Hollywoodska, površinska, bedna, predvidljiva, že videna in jaaa, kopirana iz pleše volkovi s tipičnim koncem itd itd itd. In jz ti nikakor ne oporekam....Pa ne mi rečt, da si na tem področju dejansko prčakvol kake presežke :)

Jz pač trdim, da se film splača pogledat zarad revolucionarnih, še nikdar videnih, novih (ja, novih...ne morš verjet) vizualnih efektov, animacije in pa teh tvojih lepih rožic. Zadeva je vizualno dih jemajoča...mogoče teb ne, men in večini pa. Ja sej vem, če pa že hočeš gledat efekte pa to, pol pa raj glej kkšne umetniške inštalacije pa videoigre...a jebi ga, moj računalnik zamrzne če že pasjanso zalafuam, tko da lahko take zadeve pogledam le v kinu. Bistvo tega filma je pač vizualno področje...zato tud 3D tehnika, zato konstantni posnetki grmičevja in golazni na Pandori itd itd. Ti pa vsekakor vrjamem, da težko dojameš, zakaj folk daje dnar za film, k ma povprečno zgodbo pa hude vizualne efekte (absurd, o ne, fak)...ti čist vrjamem

Skratka ne pravm, da je ta film najjači film ever, pravm samo da se ga splača pogledat. To je vse.



Aja....za tole, da si povezal vtikanje čopov v živali in drevesa z bestiality, pa vse čestitke. Duhovito :)...sicer bolno, ampak duhovito.
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a braul dne 15. januar 2010, 21:40:38

Pogledal Avatar 3D in glede nato, da se ponavadi uzrem po drugih žanrih, mi je bila zadeva všečna!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 16. januar 2010, 14:52:59

Scum4ever je napisal:Smeh...to je Z/F žanr in ti greš kle iskat neko hudo zgodbo. Jp, zgodba je plehka, pocukrana, tipično Hollywoodska, površinska, bedna, predvidljiva, že videna in jaaa, kopirana iz pleše volkovi s tipičnim koncem itd itd itd. In jz ti nikakor ne oporekam....Pa ne mi rečt, da si na tem področju dejansko prčakvol kake presežke :)


Gledati film brez (dobre) zgodbe je zame približno enako kot konzumirat Mkdonalc meni v super gostilni. Že mogoče, da je ambient super, da so natakarji prijazni, da so ti kosilo servirali ob dragocenem priboru in na dragocenem porcelanastem talarju, sam to ne spremeni dejstva, da ješ drek. In ta fora v stilu: "Pejte gledat film, zgodbe sicer nima, ma pa hudo narisane rožice" je približno enako kot da bi izjavil: "Pejte v ta pa ta lokal, sicer servirajo ovčje in kravje fekalije namesto kosila, ampak vseen je hudo, ker so zici res udobni in se splača dat 10€ več." :)

Zdej pa dost o tem sranju ;)
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 16. januar 2010, 15:00:07

No za moje pojme ni to niti približno enako...se mi zdi da mal mešaš hruške pa jabolke. Ampak ja, teb si zdi butast dat dnar za ta film, men pač ne. Sej...strinjava se, da se ne strinjava :) ...no problem
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 16. januar 2010, 19:50:15

Ok, evo kompromis: ogled je obvezen za vse fane od Pocahontas, smrkcev, lepo narisanih rožic in beastiality.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 16. januar 2010, 19:57:41

Ja nevem če je to ravno kompromis, če je vse po tvoje :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 17. januar 2010, 1:04:15

Fluid je napisal:Ja nevem če je to ravno kompromis, če je vse po tvoje :mrgreen:


What he said
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 17. januar 2010, 1:41:11

Rasto, kaj si pa pričakoval od filma z polmiljarde budgeta....? zgodbo ? :lol: :lol:
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a lord of maddnes dne 17. januar 2010, 20:12:38

V petek sem si tudi sam ogledal Avatarja 3D. Bil sem skeptičen in film sem si ogledal samo, ker so me povabili prijatelji. Drugače ne maram filmov, ki so kakorkoli povezani z nekim dogajanjem v vesolju ampak ta mi je bil zelo všeč.

Kopiranja zgodbe sploh nisem opazil dokler nisem prišel na ta forum. Pač se skrije za vizualnimi efekti, pa tud ne mi zdej primerjat enih smrkcov al pa pocahontasa z Avatarjem. Zgodba je podobna ampak se tega ne opazi, ker se pač dogaja v čisto drugem prostoru in času. Sej zmeraj so kritiki in jaz spoštujem vaša mnenja ampak ni treba toliko ustrajat pri tem da je film zanič... sploh zato, ker ga polovica od vas najbrž sploh ni gledala.

Aja pa še to... Film si nas je ogledalo 8 in vsi so bili navdušeni nad njim.
Splača se ga it pogledat dokler je še v kinu.
Someone asked me the other day, what time do City kick off?
About every ten minutes I replied.
Uporabniški avatar
lord of maddnes
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 516
Pridružen: 13. marec 2009, 15:40:31
Kraj: Ljubljana

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 17. januar 2010, 21:40:52

Fluid je napisal:Ja nevem če je to ravno kompromis, če je vse po tvoje :mrgreen:


Ja pa je, če ga z represivnimi metodami prisilim v strinjanje :)
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 19. januar 2010, 9:24:05

Moj namen ni bil kurcanje osebnega izbora priljubljenih filmov, ampak tako očitno kopiranje takšnega superduper blockbusterja. Poleg tega mi je precej vseeno za posebne učinke, tovrstne zgodbe pa mi ne sedejo, ergo filma (po vsej verjetnosti) ne bom gledal...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a Matija dne 22. januar 2010, 1:07:33

Dons sm si še jst pogledou Avatar in morm rečt da sem navdušen. Zgodbe res ni neke hude, ampak vsa stvar je izjemno izpeljana. Dve uri in tričetrt sta res hitro minili. Morda je na čase film malce preveč hollywoodski, vendar je še vedno vrhunski.

Sej večina filmov ima podobno, če ne celo isto zgodbo s kakšnim dodatkom, katere konec lahko gledalec dojame kmalu po začetku filma.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Vroči filmi, ali A must see movies!

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 22. januar 2010, 7:22:56

Up!
Odlična zgodba in animacija.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron