Rabim pomoč !

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 27. oktober 2007, 9:41:08

Dobil boš pa v kratkem SportKlub. Ja SportKlub in ne ŠportKlub, ki bo pravtako prenašal tekme angleškega prvenstva in tako naprej.
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 27. oktober 2007, 11:01:36

ne verjamem da bo SK tako kmalu dosegljiu na SiolTV/T2 . sem poslal pred kake pol leta email na njihov naslov pa so mi odgovorili da trenutno ne bo nic s SK . ;) (mogoce je zdej kej drugac )

ce hoces SK si ubod TOTAL TV

SK na TotalTV
http://www.sportklub.tv/

SK na kabelski
http://www.sportklub.si/

lp ;)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Matija dne 31. oktober 2007, 21:30:10

En tak bolj nenavaden problem. No za nekatere to sploh ni problem.

Rad bi se zredil in dobil nekaj mišične mase, saj imam premalo kil za svojo velikost. Velik sem 190cm, tehtam pa samo 71kg, star sem pa 18let. Zanima me če mogoče kdo ve na kakšen način bi lahko pridobil kakšen kg, fajn bi blo jih imet 10 več(čez kako leto ali 2 :D ). Ne mi predlagat naj jem čips in sladkarije ker to je brezveze. Če res kdo ve kakšen način naj mi prosim napiše. :D

Hvala!
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 31. oktober 2007, 21:56:27

Ne se gibat, ne imet dobre prebave, veliko jej. :mrgreen: Drugega ti nevem povedat.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Matija dne 31. oktober 2007, 21:59:24

Prva dva predloga sta res odlična. :D Jem že zdej kar dosti
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 1. november 2007, 5:08:27

Glede na to da bi rd pridobil misicno maso, se ponuja en zelo logicn odgovor.....pejt na fitnes (pa tm vprasi za jedilnike in plane treningov)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 1. november 2007, 13:47:03

Creatine si ubod pa aminokisline ...Mam frenda k se s ukvarja s tem ,pa mors pol prou usakn dan ob isti uri uzet to i ono,... nc pic,hamburgerju ,... :D

lp ;)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Taki dne 1. november 2007, 14:26:06

pa sej se clovek ne bo profesionalno ukvarju zdj z bildanjem.... :roll: pac creatin pijes z vodo al pa s sokom ( js pa kolega sva ga s sokom, ko je tak cudn pa sok mal ublazi ta cudn okus) pa gres 1x na dan v fitness...... pa ne zdj delat kr vse povprek ane..... 1dan delas za bicepse pa tricepse, drugic za trapezite, pol za prsi, trebuh.... pac nek svoj urnik si nardis.... pa npr ce delas na benzdu za prsi pa mas nwm 40kg gor.... pa delas serijo 15x dvignat..... nared to serijo 4x pa pol gres na nasledno vajo.... med serijami mej maximalno 30 sekund pocitka, med vajami pa max 2min..... pac tko sm js delou ane..... pa se je zlo poznalo na men tist cajt ko sm delal..... zdj pa spet ni cajta za delat sm pa isti kurac ko prej :lol:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 2. november 2007, 19:17:59

Zredil se boš v vsakem primeru slej ko prej...mogoče se ti to zdej zdi problem, čez 5 let se ti ne bo zdel več :D

Kemije pa jst nebi žrl...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 2. november 2007, 20:06:43

Taki ^^ je napisal:pa sej se clovek ne bo profesionalno ukvarju zdj z bildanjem.... :roll: pac creatin pijes z vodo al pa s sokom ( js pa kolega sva ga s sokom, ko je tak cudn pa sok mal ublazi ta cudn okus) pa gres 1x na dan v fitness...... pa ne zdj delat kr vse povprek ane..... 1dan delas za bicepse pa tricepse, drugic za trapezite, pol za prsi, trebuh.... pac nek svoj urnik si nardis.... pa npr ce delas na benzdu za prsi pa mas nwm 40kg gor.... pa delas serijo 15x dvignat..... nared to serijo 4x pa pol gres na nasledno vajo.... med serijami mej maximalno 30 sekund pocitka, med vajami pa max 2min..... pac tko sm js delou ane..... pa se je zlo poznalo na men tist cajt ko sm delal..... zdj pa spet ni cajta za delat sm pa isti kurac ko prej :lol:


To je brezveze, da si narediš nek svoj urnik.. Najboljše je da ti tam oni trener sestavi trening program, ker točno ve, katere vaje so za kateri predel telesa in po kakšnem zaporedju se morajo vrstiti.. Poveš mu pač kolkokrat na teden bi hodil na fitnes in temu primerno ti tud napiše trening.. Če bi se rad zredil ti bo ta trener tud znal primerno sestavit jedilnik, da boš delal sprva na masi, ker če nimaš prej neke mase se ti ne more nič poznat :) Pa če se hočeš "kvalitetno" zredit potem jej takšno hrano, ki vsebuje veliko ogljikovih hidratov in tudi nekaj maščob.. Če pa boš začel v fitnes hodit pa tudi beljakovine :)
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 2. november 2007, 20:32:49

Najbol je, da si ubavš kšne ruske steroide - sokci pocrkanih konj, mešani s kšnim gensko oporečnim testosteronom bivšega Kgb-jevca, kupš eno mesečno karto za fitnes, začneš žret še konjska pomirjevala pa ekstazi na enkrat (za maščobo kurt), posnifaš par lajn koke na dan in se zaposliš v Globalu kot varnostnik.
:? :roll:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Taki dne 2. november 2007, 21:36:50

ja sam js sm hodu v privat fitnes, s kolegom, ki trenira od 12 leta starosti..... zdj je pa 24 star..... pa clovk tocno ve kko kaj delat.... pa dokler sm se njegovga urnika drzal je blo supr.... pol sm pa zacel neredno hodit v fitnes pa ni se mi vec dalo pa je bil fertik.... sej zai bom spet zacel ko ne bo fuzbala vzun pa to :lol: :roll:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Leby dne 22. januar 2008, 19:34:18

Js mam pa bl poletne probleme že... :D
A mi lohk kdo kj pove kam naj se odpravmo s kolegi na morje kjer se full hudo žura pa kjer so hude cure pa s kero agencijo se najbol splača.Sam sm gledou bl Grčijo in pa Ibizo pa agencija Collegium??? :D

Hvala
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Taki dne 22. januar 2008, 19:35:33

v Ankaran :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Leby dne 22. januar 2008, 19:36:08

Ne mormo slovenceu tepst?? :D
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Taki dne 22. januar 2008, 19:37:14

ce bi se rad tepu pejt tu dol cez mejo.... kaj bos lazu v Grcijo pa Spanijo pol :lol:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Leby dne 22. januar 2008, 19:47:07

Ajde hrvate bi še nekak šli ker mam večinoma srbe pa bosance :D Jah ne res kam se najbol splača jt?
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 22. januar 2008, 20:37:18

Manchester. :D Ja če se češ napit pa klofat, pejt v Zrče, drgač pa Španija če mate dost dnarja..
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a Leby dne 23. januar 2008, 12:31:11

Ma fora je tut to da sm u Španiji že biu 1x :D , zato me nekak bl vleče oz ns vleče u Grčijo.Sam ne vemo sploh kam it :D ?Kšn predlok mjbi :D ?
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Rabim pomoč !

OdgovorNapisal/-a mojcha7 dne 23. januar 2008, 14:06:16

predlagam kreta...ful hude žurke...sami mladi...sam na portugalsko ne it žurat ker res neznajo žurat..pa skor sami bari za geje so tam:) do zdej kjer sm bla je za malde najboljše kreta pa barcelona..
Mojcha7
Uporabniški avatar
mojcha7
General manager of OT
 
Prispevkov: 311
Pridružen: 3. december 2007, 8:44:56
Kraj: izola

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron