Koga bi imeli iz Liverpoola?

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 11. januar 2008, 17:58:52

Ta vikend mata City in Everton tekmo. Če zmaga Everton vam zmaga mestni rival, če zmaga City ostanejo pred vami...za koga navijaš?
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a CaRrIcK#16 dne 11. januar 2008, 19:29:54

Imel bi edino Croucha, ker mi je tak COOL igrauc!!! :lol:

Crouch edini car pr Liverpoolu... pa morda še Stevie, ajde....
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
CaRrIcK#16
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 11. januar 2008, 18:30:44
Kraj: Dolenje

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 11. januar 2008, 21:55:37

SeekK je napisal:Ta vikend mata City in Everton tekmo. Če zmaga Everton vam zmaga mestni rival, če zmaga City ostanejo pred vami...za koga navijaš?

Kruta! 8-)

Morm pa priznati, da sem letos pričakoval vleiko več od Jetrčanov, a se bo kot kaže vse izjalovilo...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 11. januar 2008, 22:58:11

SeekK je napisal:Ta vikend mata City in Everton tekmo. Če zmaga Everton vam zmaga mestni rival, če zmaga City ostanejo pred vami...za koga navijaš?


Želim si, da oba zgubita. :)

Ampak, ker to pač ni možno ... Ne vem. Evertonovci so le Scouserji. Po drugi strani je pa jasno, da bo Man City še ogromno pik zgubu, tko da zarad mene lohk zmagajo tud oni.

Suma sumarum, odličen bi bil remi.
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 21. januar 2008, 15:10:37

Babla bi mel, zame res car hudo špila ;)
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 21. januar 2008, 15:28:59

Torresa... :S :D
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 23. januar 2008, 11:12:38

iz luzerpula bi samo gerard bil ql:D ce bi jim to speljali pa bi jih res ponizali;)
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a andre dne 25. januar 2008, 21:52:15

nobenga ker so usi preslabi za manchester united
they are scoursers ;)
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a RooneyFan dne 23. december 2008, 0:20:11

LFCfan je napisal:
MattKo. je napisal:LFCfan..verjetno bi bilo lažje če bi zastavl vprašanje lih nasprotno. Več igralcev bi se nabralo.
Koga bi pa ti imel iz naše ekipe?? Dejstvo je da se stvar ne bo nikoli zgodila..ampak ti pustimo sanjati...


Meni pustite sanjat ... Hahaha... Če bi Liverpool kupu kšnga nogometaša iz Manchester Uniteda, bi lastnika in vsi direktorji goreli na grmadi. Mislim, da bi bilo v obratnem primeru enako.

Drugače pa ... Wayne Rooney ne bi bil slab (ma je preveč debel in si ne dela usluge svojim kolenom) in pa Cristiano Ronaldo. To je to. Samo ta dva in pika. Glede nogometnega znanja seveda. Drugače nikoli in nikdar! :)


mal zlo stara izjava sam me ful dolg ni blo tle Rooney debel??? pa kwa je tebi un te prešprinta 3 krat u pol kroga, tip sam deluje močnejši drgač je pa med hitrejšimi pri Unitedu, pa tud od tistga vašga Torresa ko je ves koščen, tko da Wazzata pusti kr pri miru
Remember the name : Wayne Rooney!!!!

Slika
Uporabniški avatar
RooneyFan
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 112
Pridružen: 19. januar 2008, 18:46:28

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 23. december 2008, 12:55:01

hehe Wazza pa Torres =D tu je ko dan pa noč. Ko bo pa Torres tok za ekipo naredu kot je Wazza pol se naj pa pr men oglas =D Tipo šprinta po celem igrišču in se bori ko bik, Torres pa tam mal poskače po sredini in je to to za ta dnar.
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 23. december 2008, 15:09:36

Iz Liverpoola bi pripelu sam Gerrarda, ki mi je še edini tak ql pr njih. Torresa nebi, ker mamo dobre napadalce (Tevez,Rooney,Berbatov)
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 24. december 2008, 21:02:55

Nobenega, vsi so namreč preslabi.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a Metatron dne 25. december 2008, 12:20:57

Definitivno Torresa, je pa res, da ne rabimo novih napadalcev. Tip je majstore nimaš kaj. Sploh nima veze a igra za Liverpool.
Isto Gerrard, ki mi gre sicer izredno na kurac, ker pač igra za Pool, dajva, pa še nasploh mi je antipatičen, sam mislim da bi sredina Carrick - Gerrard poownala tako da brezveze (lahko bi to tud Capello kej sprobu). Potem še Mascherana, ki je pomoje drugo najboljši DMF na svetu takoj za Essienom (katerega nenakup obžalujem še zdaj), pa čeprav v fazi napadanja Argentinec najverjetneje ne nudi veliko.

Tuki se seznam konča, kajti mislim, da ni kakšnih drugih očitnih "hipotetičnih okrepitev", čeprav kakšnega igralca njihove prve postave (Xabi Alonso, Reina, ...) ne bi blo slabo posadit na Unitedovo klop.

Ne vem, preprosto se mi zdi butasto zdej nosit plašnice in samo zaradi tega, ker navijam za United pač podcenjevat striktno NOGOMETNE sposobnosti igralcev našega največjega rivala.
There are 10 million, million, million, million, million, million, million, million, million particles in the universe that we can observe, your momma took the ugly ones and put them into one nerd!
Uporabniški avatar
Metatron
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 9. november 2008, 19:05:21

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 23. januar 2009, 17:16:58

Torres mi je car še iz svojih "nelegalnih" let, ko je igral za Atletico in sem si ga vedno želel videti pri Unitedu. Od ostalih pa sta mi klasi Agger in letošnji nakup Scouserjev Alberto Riera.
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a United10 dne 29. januar 2009, 12:05:51

lol kake kvasite... vsi pravite da dobenega iz liverpoola.. jaz bi pa Gerrarda ;) samo to je nemogoče :P je legenda liverpoola, kot recimo da bi giggs, scholes al pa neville šal igrat v chelsea :P
United10
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 19
Pridružen: 12. januar 2009, 14:53:50

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 29. januar 2009, 18:10:00

hehe ja ne,skregano z vsako logiko :D še huj bi blo da bi šou Gazza igrat v Pool :lol:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Koga bi imeli iz Liverpoola?

OdgovorNapisal/-a United10 dne 30. januar 2009, 1:34:36

Metatron je napisal:Potem še Mascherana, ki je pomoje drugo najboljši DMF na svetu takoj za Essienom (katerega nenakup obžalujem še zdaj), pa čeprav v fazi napadanja Argentinec najverjetneje ne nudi veliko.


meni se scholes kot zadnji vezni dosti bolj dopade :D
United10
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 19
Pridružen: 12. januar 2009, 14:53:50

Prejšnji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron