Sodniki

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Sodniki

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 11. januar 2008, 23:06:26

Zanima me, katerega sodnika najbolj ne prebavljate in kateri se vam zdi v redu? Za katerega sumite, da sodi proti vam in kateri vam je torej najbolj pri srcu?

Discuss! :) Me zanimajo odgovori 8-)
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 11. januar 2008, 23:18:58

V EPL se mi najbolši zdi Howard Webb. Nevem zakaj, a v zadnjih dve letih sem dobil tak filing, da ima lepo vse pod kontrolo, da teče med njim in igralci tudi pogovor, kar podpiram in ne dela večjih kardinalnih napak.

Slabi:

Mark Clattenburg: nekako se mi zdi mož brez hrbtenice, vse preveč posluša igralce in naseda na pritiske publike. NI mi všeč.

Steve Bennet: zna zakuhat hitro kaj, vse prevečkrat se nepremišljeno odloča in včasih dobivam občutek, da mu nekateri igralci niso všeč.

Mike Riley: ta je pa taka pojava, taka podganca podhranjena mi deluje, da ti takoj lahko zakuha tekmo.


Za ligo prvakov pa samo to, da za vsak k**** piskajo. Sploh tisti zračni dvoboji... to je vse favl!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 12. januar 2008, 11:21:57

Fluid je napisal:V EPL se mi najbolši zdi Howard Webb. Nevem zakaj, a v zadnjih dve letih sem dobil tak filing, da ima lepo vse pod kontrolo, da teče med njim in igralci tudi pogovor, kar podpiram in ne dela večjih kardinalnih napak.

Slabi:

Mark Clattenburg: nekako se mi zdi mož brez hrbtenice, vse preveč posluša igralce in naseda na pritiske publike. NI mi všeč.

Steve Bennet: zna zakuhat hitro kaj, vse prevečkrat se nepremišljeno odloča in včasih dobivam občutek, da mu nekateri igralci niso všeč.

Mike Riley: ta je pa taka pojava, taka podganca podhranjena mi deluje, da ti takoj lahko zakuha tekmo.


Za ligo prvakov pa samo to, da za vsak k**** piskajo. Sploh tisti zračni dvoboji... to je vse favl!


hahaha, tud vi ne marate Mika Rileya? Tip je gnoj! Še vedno mam v spominu tisto tekmo na novega leta dan, k smo jo igral proti Chelseaju in je Tiago tako košarko zaigral v lastnem kazenskem prostoru, pa prašič ni zapiskal penala. Carri se je takrat čist strgal.

Drgač je pa največja pizda ever Rob Styles. Sej se še vsi spomnete tistega podarjenega penala Chelseaju proti Liverpoolu na začetku sezone ne?

Dober mi je pa recimo Steve Bennett pa tud Mark Clattenburg ni švoh.

Drgač je pa res ja, v Evropi se za vsak drek piska favl. Folk pleza po Crouchu, pa sodnik vedno piska favl v napadu. Čist mim.
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a matocar dne 2. april 2008, 12:23:45

Najbolši mi je biu vedno Colina, ker je zmeraj znal uredu sodit in mislim, da ga tudi spoštujejo vsi nogometaši, ki so igrali takrat ali pa igrajo danes, saj se tudi
odeležuje kakšnih dobrodelnih akcij :) Samo zdaj ni slišati mnogo o njem :|
Uporabniški avatar
matocar
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 2. april 2008, 12:03:40

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 2. april 2008, 16:03:30

jz sem najmanj prebavljau colino(najbolši sodnik kaoo tolko krat) sam je pa sodu obupno
drugače meni najbolši je markus merk
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 12. junij 2008, 22:53:03

Fluid je napisal:
Mike Riley: ta je pa taka pojava, taka podganca podhranjena mi deluje, da ti takoj lahko zakuha tekmo.



Jaz in Davodax mu praviva kar "vitamin kripel". :lol:
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 12. junij 2008, 23:18:17

najsalbsi zame je howard webb, ker je velikokrat zajebal celotno tekmo... predvsem v EPL...
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a Leby dne 12. junij 2008, 23:26:49

No dons mij prnesu pare u zadnjih minutah drgač pa moje mnenje najslabši je Čeferin :D
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a matocar dne 27. februar 2009, 19:37:18

trelcek je napisal:najsalbsi zame je howard webb, ker je velikokrat zajebal celotno tekmo... predvsem v EPL...

Men je pa danes glih Howard Webb najboljši :)
Uporabniški avatar
matocar
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 2. april 2008, 12:03:40

Re: Sodniki

OdgovorNapisal/-a strucka4 dne 3. marec 2009, 20:51:59

Men tud je webb najbolši.
Najslabša dva sta mi Mark Riley in Graham Poll (pa sej ne drgač sm zarad tiste napake ko je unmu hrvatu pukazu 3 rumene) :lol: .
Uporabniški avatar
strucka4
Chief of Execution
 
Prispevkov: 217
Pridružen: 7. januar 2009, 13:39:35
Kraj: Nazarje


Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov

cron