Anti-Scouseria

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a Brne dne 12. januar 2008, 15:21:06

Kaj pa Heinze... :D
Pa še nekateri Scouserji so si ga želeli imet...
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 12. januar 2008, 15:48:35

LFCfan je napisal:
jansson23 je napisal:
LFCfan je napisal:Zakaj zdej to točno razlagam, ne vem ... Vem pa, da bi Rooney, če bi upošteval svoje Scouse gene ipd. raje šel v London igrat za kak večji klub, kot v Manchester. Ampak, ko je enkrat v igri denar, se tudi nemogoče zdi mogoče. 8-)

Lepo te prosm no. Pa ne mi zdej rečt, da je šel Rooney igrat na OT samo zaradi denarja no! Ti hočeš zdej trdit, da Wayne nebi prišel k Untiedu, če bi mu recimo Tottenham ponudil isto plačo?! Zdej bod pa tud tolk fer do sebe in si ne zatiskaj oči! Manchester United je pač velik klub in prestopi v velike klube so se in se tudi bodo dogajali. Če je pa prestop iz "rivalskega" kluba j epa še toliko bolj sladek. O tem, da bi šel pa raje v London si pa brcnil v temo pa če priznaš ali pač ne...


Da, Rooney je odšel k Unitedu, ker je velik klub IN tudi zaradi denarja! Ampak tipičen Scouser nikoli ne bi šel igrat v Manchester. Enako tudi noben Manc ne bi šel igrat za Liverpool ali Everton (čeprav so izjeme).

Sploh ni res! Kje pa piše da so vsi Scouserji fani Evertona/Liverpoola?!
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a Fred the Red dne 12. januar 2008, 16:59:16

Prebivalcem Liverpoola rojaki rečejo Liverpudlians, pa tudi Scousers – to se nanaša na tamkajšnjo specialiteto scouse, vrsto obare. :!:
Uporabniški avatar
Fred the Red
General manager of OT
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:53:00
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 12. januar 2008, 18:51:20

Fred the Red je napisal:Prebivalcem Liverpoola rojaki rečejo Liverpudlians, pa tudi Scousers – to se nanaša na tamkajšnjo specialiteto scouse, vrsto obare. :!:


:handshake: pa še dobra je, morm rečt. 8-)
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a Razumihin dne 12. januar 2008, 20:36:23

Ti obremenjuješ ns s hipotezo, da smo mi obremenjeni z vami? :roll:
"Fuck Barcelona and fuck Real Madrid, I’ve loved United since I was a kid."

Slika
Uporabniški avatar
Razumihin
Eifel Tower
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 17. avgust 2007, 18:36:13
Kraj: Ljubljana, Slovenija

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 12. januar 2008, 20:43:47

Razumihin je napisal:Ti obremenjuješ ns s hipotezo, da smo mi obremenjeni z vami? :roll:


Ne samo jaz, marveč vsi, ki niso obsedeni z Manchester Unitedom. :roll:
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 12. januar 2008, 20:46:03

Men se zadeva ne zdi tako hudo kot jo ti hočeš prikazat...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 12. januar 2008, 20:51:32

SeekK je napisal:Men se zadeva ne zdi tako hudo kot jo ti hočeš prikazat...


Jah, vam ni, ker se vam zdi kul to. Men je pa to ful lame.

Al pa recimo lansk let v FA Youth cup finalu k smo vas namahal na OT. Čist celo tekmo so Unitedovi navijači pel o Heyslu, Hillsborough ipd. Medtem je pa UNITED igral na igrišču.

Pa ne samo to... Tud takrat, ko je igrala evropska zasedba proti Unitedu (mislm, da je blo to takrat, k ste praznoval 50 let tekmovanja v Evropi), k je za Evropo igral Robbie Fowler. Ma ni minil 5 minut tekme, so na štadionu že začel pet "Muppets on the fence" ... Mislm, to ni več zdravo no, mislm, da bi se mogli nekateri navijači (mislim, da je manjšina, čeprav se po tvju sliš, k da cel štadion tko poje) it mal zdravt. Ker tiste prave navijače spravljajo v zadrego...

Moje skromno mnenje. :roll:

PS: Vzrok za vse to so pa prepotentni fotri k so se včasih klofal po ulcah in njihova mladina, k je zamudila tista "huliganska" leta in se zdej hoče na vsak način klat pa provocirat.
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 12. januar 2008, 21:01:36

Ti boš pa celo študijo naredu okol tega... pomir se človk. :roll:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 12. januar 2008, 21:06:59

Jasno da so Fowlerju pel...kmet je še ko je za City igral 5 prstov kazal našim navijačem...

Pretiravanje v tem smislu, da tega petja ni toliko. Itak ti gledaš z druge strani, biased strani, naši so kurbe, vaši so rožce...pol pa kličejo na 6-0-6 kako bi Ronaldu noge polomil. Pa kdo je razbijal po Old Traffordu, pa pisal grafite o Munchnu?

To je isto, ko spremljaš tekmo liverpoola na forumu od uniteda, pa je sodnik v kurcu, pa sodi za vas, pa vam grejo sodniki vedno na roko itd. Če spremljaš pa tekmo na Liverpoolovem forumu od Uniteda, je pa zadeva enaka.

Ne tukaj zavzemat neke višjega moralnega stališča, ker je zadeva z drugi strani enaka...že pred časom sem ko sem bil na občasnem preletu lfc.si, najdu filmček ko poje folk o Munchnu itd., pač polno sranja o našem klubu, pa so vsi strašno uživali zraven...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 12. januar 2008, 21:40:59

SeekK je napisal:Jasno da so Fowlerju pel...kmet je še ko je za City igral 5 prstov kazal našim navijačem...


Največji car. Tko kot je vm car Gary Neville, k je žvalil z grbom na svoji majci pred Liverpoolovimi navijači. Vsak ma svojega Boga.

SeekK je napisal:Pretiravanje v tem smislu, da tega petja ni toliko. Itak ti gledaš z druge strani, biased strani, naši so kurbe, vaši so rožce...pol pa kličejo na 6-0-6 kako bi Ronaldu noge polomil. Pa kdo je razbijal po Old Traffordu, pa pisal grafite o Munchnu?


To je čist zgrešen point te teme, ampak bom vseeno odgovoril. Da, vsak klub ima nekaj kretenov, ki pač izzivajo in so prfuknjeni. Liverpoolovi navijači, ki so pisal grafite o Minhnu, si ne zaslužijo imet naziva "navijač", marveč kvečjemu idiot. Ampak to se je zgodil 1x. Unitedovi navijači (spet, ne vsi) pa NEPRESTANO prepevajo o tragedijah, k so prizadele ogromno življenj, ogromno družin in niti slučajno ni stvar smešna. To me moti, o tem govorim. Razumel bi (nekako, stežka), če bi se to pel na tekmah k igrate z Liverpoolom. Ampak na vsaki tekmi (tud v Ligi prvakov)? To je pa že bolno. In ne, ne gledam tega s stališča Liverpoolovega navijača, ampak precej s strani nevtralnega (kar mislim, da sem tudi pokazal na tem forumu - čeprav nekateri dobite ošpice takoj, ko zagledate karkoli v povezavi z Liverpoolom in takoj začnete neki obsojat in pizdit.

Zakaj sem pa pravzaprav prišel na ta forum, pa ni zaradi tega, ker bi mi bilo dolgčas ali pa, ker bi bil obseden z Unitedom (haha, ta je dobra!), ampak zarad tega, ker sem hotel priti do enega spoznanja. Namreč, poznam pet Unitedovih navijačev (slovenske), ki so največji kreteni in vsakič znova govorijo skozi svoje riti. Če gre karkoli narobe pri Unitedu, so za vse krivi Scouserji, je za vse kriv Liverpool. Ko se je enkrat pojavila debata o pretepu med Evertonovimi in Unitedovimi navijači v Everton Valleyu, so bli itak krivi Scouserji, ker so na Heyslu 1985. leta v finalu evropskega pokala proti Juventusu pobil 30 italijanskih navijačev. Če ima Ronaldo slab dan, so itak Scouserji krivi, ker so pač ... Scouserji. Ne priznavajo uspehov Liverpoola v sedemdesetih in osemdesetih letih in pravzaprav smatrajo zgodovino angleškega nogometa šele od l. 1992 naprej. Skratka, vse je tok neargumentirano, tok pretirano, tok idiotsko, da se sploh ne da opisat. Seveda so se vsi poskrili, ko je Liverpool zmagal finale Lige prvakov v Carigradu. Ni blo ne duha ne sluha čez celo poletje. Pol so se pa spet oglasl pa pametval.

Skratka, idioti so! In na ta forum sm pršu samo pogledat, če ta "mit" o Unitedovih navijačih res drži, tj. obsedenost z Liverpoolom ipd. In morm rečt, da vas je ene par, k ste normalni, zelo v redu in razmišljate realno, kljub temu, da ste zapriseženi navijači Uniteda in da sem jst navijač vašega največjega rivala. Ne glede na to, da se že v osnovi ne trpimo, lahko še zmer čist fajn in normalno komunicirano. Brez žaljivk in brez vsega. Seveda brez podjebavanj ne gre, ampak to je razumljivo. So pa nekateri, k takoj začnejo pizdit in z izjavami rint z glavo skoz zid, samo da slišjo za Liverpool, Scouserje ali pa vidjo kak Liverpoolov grb. Al so pa tok zagledani v svoj klub, da drugih sploh ne priznavajo ipd.


SeekK je napisal:Ne tukaj zavzemat neke višjega moralnega stališča, ker je zadeva z drugi strani enaka...že pred časom sem ko sem bil na občasnem preletu lfc.si, najdu filmček ko poje folk o Munchnu itd., pač polno sranja o našem klubu, pa so vsi strašno uživali zraven...


Se spomnim tiste debate ja. To je blo tisto, ko je Unitedov navijač objavil pesem "Muppets on the fence" in zraven v videu kazal slike navijaških obrazov, pritisnjenih ob ograjo, v zadnjih trenutkih življenja, ker je mislil, da so tiste pesmi o minhnu objavili Scouserji. Pač ni vedel, da so za to krivi Cityjevi navijači in je vrnil milo za drago. V vsakem primeru sta bila oba videa zelo boleča, tako za ene, kot tudi za druge. Je pa res, da se je en smejal eni pesmci, in sicer o Georgu Bestu (mislm, da je šlo za to pesm) - in če po pravic povem, ga ostali s foruma nimamo čist v čislih, ker je tud enkrat, k smo igral proti Benfici v Ligi prvakov, v Lepi žogi siku enim Portugalcem, čeprav mu niso nč hotl.
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a Taki dne 12. januar 2008, 21:45:39

stari kdo si ti?? ko js mam enga kolega, ko sodeluje na vasmu forumu pa sva se svoj cajt kr fajn zastopla..... un je drgac iz LJ.... pa je tud ze bil na tekmah Liverpoola gor v Angliji.... mas pa podobn slog pisanja kot on..... :lol:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 12. januar 2008, 21:48:56

Taki ^^ je napisal:stari kdo si ti?? ko js mam enga kolega, ko sodeluje na vasmu forumu pa sva se svoj cajt kr fajn zastopla..... un je drgac iz LJ.... pa je tud ze bil na tekmah Liverpoola gor v Angliji.... mas pa podobn slog pisanja kot on..... :lol:


Uf, dost nas je blo že v Liverpoolu :) Najbrž ne mislš mene, ker jst se svoj cajt nisem razumel z nobenim navijačem Uniteda :lol: :lol: :lol: hehehe

če poveš nickname z lfc.si foruma, ti takoj povem, kdo je to 8-)
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 12. januar 2008, 22:36:23

Madona. K pa kkšn reče da pa Rooney za Manchester igra sam zarad dnarja je pa pr men zgubu vse pike. Ajoooooj, ajd da bi reku nevem, Ronaldo. Bi še šlo skoz. Ampak Wayne, k pa fuzbal igra zato, ker ga ma pač rd. Podobn kot Scholes. Madona boh pa sej ni ceu svet sam United vs. Liverpool.
Tipo je hotu igrt u dobrem klubu, z dobrim trenerjem, z dobrimi soigralci. Jst nevem no, tale tvoj Liverpool mi bo totalno dopizdil zdj k tvoje poste prebiram v čist vsaki temi in čist skoz Liverpool gor, Liverpool dol. Res da sm navijač Uniteda. Ubistvu sploh nevem če sm lih navijač, ampak klub mi je pač všeč zaradi zgodovine, zarad igre, igralcev, trenerjev itd.
Ampak da bi pa skoz samo o Manchestru govoru, kako že tri leta tresejo L'pool. Jah tolk mi pa ni dolgcajt.
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 12. januar 2008, 22:41:15

MattKo. je napisal:Madona. K pa kkšn reče da pa Rooney za Manchester igra sam zarad dnarja je pa pr men zgubu vse pike. Ajoooooj, ajd da bi reku nevem, Ronaldo. Bi še šlo skoz. Ampak Wayne, k pa fuzbal igra zato, ker ga ma pač rd. Podobn kot Scholes. Madona boh pa sej ni ceu svet sam United vs. Liverpool.
Tipo je hotu igrt u dobrem klubu, z dobrim trenerjem, z dobrimi soigralci. Jst nevem no, tale tvoj Liverpool mi bo totalno dopizdil zdj k tvoje poste prebiram v čist vsaki temi in čist skoz Liverpool gor, Liverpool dol. Res da sm navijač Uniteda. Ubistvu sploh nevem če sm lih navijač, ampak klub mi je pač všeč zaradi zgodovine, zarad igre, igralcev, trenerjev itd.
Ampak da bi pa skoz samo o Manchestru govoru, kako že tri leta tresejo L'pool. Jah tolk mi pa ni dolgcajt.


Ha! Smešno je to, da v 90% primerih jst Liverpoola sploh ne omenjam oz. ne začnem debate o tem - jo začnejo nekateri kr sami. Jst sm samo 2 temi odprl, kjer se govori o Liverpoolu in to je to. Če je pa še kje drugje, so pa drugi začel.
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a braul dne 12. januar 2008, 23:56:33

Ha! Smešno je to, da v 90% primerih jst Liverpoola sploh ne omenjam oz. ne začnem debate o tem - jo začnejo nekateri kr sami. Jst sm samo 2 temi odprl, kjer se govori o Liverpoolu in to je to. Če je pa še kje drugje, so pa drugi začel.


Ja no glede na to, da je to Unitedov forum sta že 2 temi o Liverpoolu preveč za moje pojme! Jasno pa je takoj že po tvojem nicku, da te pač nevem kako lepo tukaj ne bo nihče sprejel. Pač tako je, jaz osebno na primer ne bi 'hodil' in se reg. na forumu naših največjih rivalov in bil online cele dneve in nabijal poste kot nor, nevem v čem ti vidiš 'point' tega, ampak to je tvoja osebna stvar, če pač nimaš kaj bolj pametnega za počet kot pa z določenimi komentarji izzivat, da potem nastajajo konflikti po nepotrebnem.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 12. januar 2008, 23:59:25

mah odpri te teme na svojem forumu pa komentirejte.sj dobr veš d nas bo razpizdlo če bo kr en L'Poolov na naš forum pršu pa nabiju teme o Poolu pa rivalstvih itd.
dj nam link od vašga foruma pa bomo mi uletel gor pa nabijal po cele dneve o Unitedu :)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 13. januar 2008, 0:54:39

braul je napisal:
Ha! Smešno je to, da v 90% primerih jst Liverpoola sploh ne omenjam oz. ne začnem debate o tem - jo začnejo nekateri kr sami. Jst sm samo 2 temi odprl, kjer se govori o Liverpoolu in to je to. Če je pa še kje drugje, so pa drugi začel.


Ja no glede na to, da je to Unitedov forum sta že 2 temi o Liverpoolu preveč za moje pojme! Jasno pa je takoj že po tvojem nicku, da te pač nevem kako lepo tukaj ne bo nihče sprejel. Pač tako je, jaz osebno na primer ne bi 'hodil' in se reg. na forumu naših največjih rivalov in bil online cele dneve in nabijal poste kot nor, nevem v čem ti vidiš 'point' tega, ampak to je tvoja osebna stvar, če pač nimaš kaj bolj pametnega za počet kot pa z določenimi komentarji izzivat, da potem nastajajo konflikti po nepotrebnem.


Sej v tem je fora, k sploh ne izzivam pa nastajajo konflikti po nepotrebnem. Prejudice in to. Problem vidim samo v tem, da je večina uporabnikov s tega foruma tok negativno proti Scouserjem nastrojena ... K pa kej konkretnega vprašaš, ti znata pa samo 2 odgovorit in kej dejansko argumentirat. To je pa pol realna slika slovenskih navijačev Manchester Uniteda. Pa niti ne samo slovenskih ampak na splošno. Sm pa vidu dejansko sliko - z enimi parimi se da čist normalno debatirat, večina je pa čist obsedena z Liverpoolom in Scouserji pa si tega noče priznat. Mal si poglejte po forumu. Skor v vsaki temi se na vsaki strani vsaj enkrat pojav kej o Liverpoolu ali Scouserjih. Ah ... Forever in our shadows ... 18+5...

Zdej pa grem, da ne bom še vojne povzroču, k ste tok besni zaradi dveh ušivih tem. Fajn se mejte, želim vam veliko športnih uspehov in predvsem velik uspehov Man Unieda!



PS: I lied about the last part :roll: Ćiao!

mirnaunited je napisal:mah odpri te teme na svojem forumu pa komentirejte.sj dobr veš d nas bo razpizdlo če bo kr en L'Poolov na naš forum pršu pa nabiju teme o Poolu pa rivalstvih itd.
dj nam link od vašga foruma pa bomo mi uletel gor pa nabijal po cele dneve o Unitedu :)


http://www.google.com
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 13. januar 2008, 1:07:51

LFCfan je napisal:18+5


18 let, 5 managerjev? :mrgreen:

dj nam link od vašga foruma pa bomo mi uletel gor pa nabijal po cele dneve o Unitedu


Jst močno upam da ne...ni nas treba še tam blamirat..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Anti-Scouseria

OdgovorNapisal/-a Omč dne 13. januar 2008, 3:58:08

United > Liverpool

Liverpool who?
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron