Zaslužek preko strica Googla

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Zaslužek preko strica Googla

OdgovorNapisal/-a RobynHood dne 15. junij 2008, 8:22:36

Zaslužek preko neta
Vsi boste rekli, ja, še en nateg!!!!! Evo prisežem, sam sem del tega in ni nateg!!!! MySearchFunds je podjetje, ki v bistvu uporablja Google iskalnik, le da za razliko od googla oni za vsa iskanja opravljena preko njih, plačajo določen znesek denarja.

V povprečju je zaslužek za eno iskanje 0,04€. Torej, preračunajte si, koliko dnevnih iskanj opravite z navadnim Googlom. Če jih je to 10 na dan v enem mesecu znese 300 iskanj. Po tem takem boste zaslužili okoli 12 EUR/mesec. Jaz za svoje študentske in službene potrebe dnevno opravim preko 100 iskanj, kar se sliši veliko, pa niti ni, v primerjavi z drugimi cca 6000:) Saj veste, kako poteka iskanje, pač ne najdeš vedno v prvo tisto kar iščeš in nevede opraviš 20 iskanj ;)

je popolnoma brezplačno, samo posodobiš si orodno vrstico in to je to. Pa z vsakim iskanjem preko nje začneš takoj služiti.

Kdor se želi prijavit se prijavi tukaj: TUKAJ

lp
RobynHood
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 30
Pridružen: 18. avgust 2007, 7:39:23

Re: Zaslužek preko strica Googla

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 15. junij 2008, 13:24:23

a mas kaksn limit kok lah dubis na dan (k ce ne lah tut po 2000 iskanj nardim na dan :lol: ) da ni to ista fora pol k z unim bux.to
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Zaslužek preko strica Googla

OdgovorNapisal/-a dolinjo dne 15. junij 2008, 15:41:23

Ja, prav ima! Sam sem noter že kar nekaj časa, zaslužek na mesec je cca. 1200€, v naslednjem polletju pričakujem 200% več denarja, ker bom pripeljal nove ljudi, veliko novih ljudi. Če hočeš, se mi pridruži tudi sam! Ne bo ti žal! Pod mojim okrljem boš dobro živel. Dobri avtomobili, pičke, sise...



Aja točno. Za vstop moraš plačati 5000 €...
dolinjo
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 20
Pridružen: 9. junij 2008, 20:43:41

Re: Zaslužek preko strica Googla

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 19. junij 2008, 5:35:56

Ne pretiravi prosim.
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02


Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron