Nike Vs. Adidas

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Katerega proizvajalca š. opreme podpiraš bolj?

a) Nike
24
86%
b) Adidas
4
14%
 
Skupaj glasovi : 28

Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Frozen dne 12. februar 2010, 20:33:14

No, kot nekateri že veste moj stric navija za Loserpool in zelo ampak res zelo podpira Adidas, Nike pa dejasnsko sovraži... Ko mu omenim MU FC ali pa Nike me skoraj zakolje (no ni tako hudo se pa ene pol urce ne pogovarja z mano).

Zanima me kakšne je vaše mnenje med tema ogromnima proizvajalcema športne opreme, torej: Slika Vs. Slika

Imam šele 14 let, oz. hočem povedati, da se sam še ne morem odločiti katerega proizvajalca bi izbral, ker tudi starši ne kupujejo ne enega ne drugega :( .

LP,
Jure

P.S.: Prosim, če obrazložite svoje mnenje!! :D
Zadnjič spremenil Frozen, dne 12. februar 2010, 21:07:53, skupaj popravljeno 1 krat.
“I’ve given up trying to understand how the fourth official and referee work out added time. I’m sure there is method in their madness.”
~ Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Frozen
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 13. avgust 2009, 12:26:50

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. februar 2010, 20:39:18

Nike.

3 razlogi:

1.Ker se v njih počutijo najbolje največje zvezde športa na svetu: Manchester United kot ekipa, Roger Federer in Usain Bolt :D . Pa še kdo bi se našel.
2.Zato, ker imajo dosti lepšo kolekcijo kot pa Adidas in mislim da tudi cenovno ugodnejše stvari..(To nisem prav siguren al ok :D )
3.Nike se bolj ceni v modi, ko ti ljudje rečejo... Glej ovi pa ma vse Nike :lol:

Pa še en moj, ker jih jaz nosim, pa se fajn počutim v njih ;)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 12. februar 2010, 20:46:14

Jz enako prisegam na Nike, ampak bi rad slišal kakega "adidasovca" da pove zakaj mu je boljši Adidas. Ker mi Adidas zaenkrat še ne sede pa vseeno mislim da bi se kaj splačalo probati. Mogoče kdo ki je sprobal Nike in Adidas nogometne čevlje (kopačke) lahko poda svoje mnenje. Jaz igram v Nike Total 90 (prej Nike Tempo), veliko soigralcev pa prisega na Adidas in v bližnji prihodnosti bom sigurno sprobal kake Adidas kopačke. Kar se tiče oblačil pa mi je Nike veliko ljubši. Glede na to da navijam za Hollandce kot državo in imajo sponzorja Adidas sem si nekaj časa nazaj kupil majico "Nederland" ki jo je izdelal Nike hehe :D

Povejte svoje mnenje še ostali ker me zanima :mrgreen:
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. februar 2010, 20:53:53

Am, če pa ma Nizozemska sponzorja Nike :D . To pa vem sigurno, recimo tudi slika v dokaz:

Slika

Kar se pa tiče kopačkov, pa se povsem strinjam, da je Nike lepši in udobnejši, vendar pa bi se dalo reči, da ima Adidas kvalitetnejše, saj so večinoma iz usnja ali pa marketinške fore, kenguru usnja :) . Tako da ne vem, vsekakor pa rajši NIke kopačke, imam tudi od Ronaldinha, pink-vijolične al kake so :mrgreen:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 12. februar 2010, 20:58:56

Mi je čist vseeno. Kopačke mam nike, so mi pa všeč zgornji deli trenirke od adidasa s tremi črtami. Bolj mi je pa zanimiva zgodba o skreganih bratih (adidas vs puma) :)
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Frozen dne 12. februar 2010, 21:04:03

Še kakšno mnenje.....
“I’ve given up trying to understand how the fourth official and referee work out added time. I’m sure there is method in their madness.”
~ Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Frozen
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 13. avgust 2009, 12:26:50

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 12. februar 2010, 22:00:28

@Anderson

Zgleda se za Nizozemce vsi borijo, nekako mi je nekaj Adidasovega ostalo v spominu in sem rekel da imajo Adidas....

evo dokaz heheh

Slika

Tole je tanova kolekcija so mi ravno teden dni nazaj poslal reklamo :D
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 12. februar 2010, 22:26:59

Glede športnih oblačil imam večino od Adidasa pa niti ne vem zakaj, ampak mi je preprosto bol simpatično. Drugače se pa tudi Nike najde kje.
Kopačke- Nike über alles-udobne in izgled. Sem hotu parkrat kupit Predatorke pa mi enostavno niso sedle. Vendar še zdaj iščem tiste starejše predatorke rdečo črne in bom tvegal tudi če nau sedlo prav 8-)
Pri obutvi za prosti čas pa malo mešano. Mam Nike ene in pa tudi Adidas Superstarke in so oboje klasa.

Tko 50/50 :D Je pa res da je Adidas kvaliteta, Nike pa bol stil. Drugače pa kakor komu sede ;) To je moje mnenje ;)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a c.ronaldo dne 13. februar 2010, 9:30:04

Anderson#8 je napisal:1.Ker se v njih počutijo najbolje največje zvezde športa na svetu: Manchester United kot ekipa, Roger Federer in Usain Bolt :D . Pa še kdo bi se našel.

Usain Bolt ima šprinterke ki so znamke PUMA
Uporabniški avatar
c.ronaldo
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 80
Pridružen: 5. januar 2008, 19:37:25

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 13. februar 2010, 12:07:50

Imel sem že kar nekaj različnih znamk kopačk, a trenutno imam Adidas Beckenbauer. In so odlične! Old school looking in so mi res všeč, pa z okroglimi čepi so odlične za umetno travo. Mislim da bom v naprej kar vztrajal pri Adidas.
Sicer pa pri oblačilih prisegam na oboje.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5058
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 13. februar 2010, 13:08:39

c.ronaldo je napisal:
Anderson#8 je napisal:1.Ker se v njih počutijo najbolje največje zvezde športa na svetu: Manchester United kot ekipa, Roger Federer in Usain Bolt :D . Pa še kdo bi se našel.

Usain Bolt ima šprinterke ki so znamke PUMA


Bolj sem mislil oblačila, druga pa vem da nosi copate Puma da...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 13. februar 2010, 14:18:34

Nike al pa Adidas, oboje narejeno na Kitajskem :D :lol:
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Frozen dne 13. februar 2010, 18:58:18

MARTIN-UNITED je napisal:Nike al pa Adidas, oboje narejeno na Kitajskem :D :lol:


Itak je že 70% vseh oblačil narejeno na Kitajskem!!! BTW, niso vsi izdelki od Nike-a oz. Adidas-a narejeni na Kitajskem. Povej mi firmo, ki ne izdeluje na Kitajskem pa je poznana po svetu!?
“I’ve given up trying to understand how the fourth official and referee work out added time. I’m sure there is method in their madness.”
~ Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Frozen
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 13. avgust 2009, 12:26:50

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 13. februar 2010, 20:05:38

Pardon, čevlji so ponavadi iz pakistana :D ;)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. februar 2010, 20:10:04

Joma - seveda govorim o dvoranskih copatih, ker fuzbal na trav sem lan nehal špilat.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 13. februar 2010, 20:13:54

Sploh ne kupujem nobenih nike ali adidas stvari. Ampak pri Adidasu mi gredo dejansko tiste 3 črte na kurac. :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 13. februar 2010, 20:48:00

GoUp je napisal:Joma - seveda govorim o dvoranskih copatih, ker fuzbal na trav sem lan nehal špilat.


Predlagej mi ene Jomice za dvorano, lih zei mam namen zamenjat ker mam "Najkice" že čist znucane :D Kere maš ti, alpa kere mi predlagaš ? Podplat majo Jomice ziher najbolš ;)
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 13. februar 2010, 20:54:38

Lan ubavu Joma Top flex 98 (oranžni). Vsekakor odličen copat - morm pa priznat da mi je bil izjemen na nogi tudi Nike T1 FS.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a Frozen dne 13. februar 2010, 21:12:36

MARTIN-UNITED je napisal:Pardon, čevlji so ponavadi iz pakistana :D ;)


Drgač ma moj stric dost jopic narejenih v turčiji in pa spodnje smučarsko perilo, pa pakistan vsekakor in pa mislim da ima celo nekaj nemškega (kšna majica), dres od Loserpoola pa MADE IN CHINA :D
“I’ve given up trying to understand how the fourth official and referee work out added time. I’m sure there is method in their madness.”
~ Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Frozen
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 13. avgust 2009, 12:26:50

Re: Nike Vs. Adidas

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 13. februar 2010, 22:30:05

GoUp je napisal:Lan ubavu Joma Top flex 98 (oranžni). Vsekakor odličen copat - morm pa priznat da mi je bil izjemen na nogi tudi Nike T1 FS.


Jz mam tut ene Najkice iz selekcije FIVE, sicer oranžne barve. Bom si nabavu verjetno Jomice zdej nasledne k za v dvorano so baje najboljše. Sej mensezdi da so tiste ki jih tut na jumbo plakatih objavljajo, rumene - top flex tud nekako iz te tvoje serije... ;)
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

Naslednji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 10 gostov