Dejan Obrez

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 28. avgust 2007, 17:11:07

Obrez se skrije pred dr. Staretom...Stare res nikoli ni razočaral, vsaj mene ne. Med tekmo zveš marsikaj, kar še nisi vedel, pa tudi ne ponavlja se kot se nekateri drugi (npr. Obrez z tistimi datumi :evil: in pa npr. Milovanovič s svojimi forami). Poleg tega se pa, kot je že Fluid rekel, nasmeješ. Včasih, ko ima svoj dan, poka take, da crkneš od smeha. Legendarne : "Danes ne bom ocenjeval zelo slabih sodnikov!" in "Sodniki so muhasta bitja, saj ne dvignejo zastavice vselej, ko bi bilo to potrebno." :lol:

Btw, kdaj je Obrez nehal za United navijat? Lani ga je bilo še znosno poslušat, letos je pa povsem drugače. Na zadnijh tekmah sem imel občutek kot da si ga na Shitty in na Spurse meče... Upam da bo zdaj, ko smo končno zmagali, spet naš :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 28. avgust 2007, 17:20:03

http://www.youtube.com/watch?v=H7obE8hjeS0
Verjetno bo tale najbolj legendarna. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a damek dne 28. avgust 2007, 17:22:24

ta je fenomenalna ;)
Uporabniški avatar
damek
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 124
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:31:36
Kraj: Velika Polana

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 28. avgust 2007, 18:11:05

Pr staretu se pa zmeri smejis ;) :lol: :lol: :lol: :lol:
http://www.youtube.com/watch?v=H7obE8hjeS0
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Best dne 28. avgust 2007, 18:38:51

ja sej potem je bilo še nadaljevanje te finte....pa ko je beckham zadel in je govoru da je mimo gola....
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Razumihin dne 29. avgust 2007, 22:55:06

Dons je bil posnetek tekme Manchester United - Tottenham na Športklubu, sm mal gledu tekmo in opazu, da so mel težave s tonom. Nekje globoko v ozadju se je slišal Obreza, glasno in jasno se je slišal samo navijenje na štadionu. O MOJ BOG! Popolno. Ne vem, a kšn na športklubu bere ta forum, pa je mal skenslu obrezanga, al pa je bog uslišal moje prošnje. Upam, da se bojo tonske težave nadaljevale.
"Fuck Barcelona and fuck Real Madrid, I’ve loved United since I was a kid."

Slika
Uporabniški avatar
Razumihin
Eifel Tower
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 17. avgust 2007, 18:36:13
Kraj: Ljubljana, Slovenija

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 29. avgust 2007, 23:00:46

Hahaha, jaz sem isto opazu in sem isto začel razmišljat, če so ga ugasnil zaradi kakšnih pritožb :mrgreen: Sem pa glih slučajno ujel malo, ko sem prestavlov med tekmo Dinamo:Werder
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 29. avgust 2007, 23:02:41

Dejan Obrez ma neki pojma o fuzbalu, sam ni človek za komentiranje. Men se zdi vse tko monoton, pa ne vem kaj skoz to statistiko nabija... Sej tud drugi komentatorji to delajo sam ne v taki meri, pa oni vsaj povejo tiste res pomembne in zanimive podatke (ciljam na dr. Stareta, Milovanoviča). A trenutno na vidiku še ni novega komentatorja, tako da bomo (boste :D ) še nekaj časa poslušali vse mogoče podatke o klubih, tekmah itd.

Ker nimam Športkluba (niti ga ne pogrešam) so mi te muke "prišparane". Raje pogledam tekmo prek interneta in res uživam v angleškem komentarju Andyja Graya&CO. ko je to mogoče. Na večini tekem je, včasih pa pač poslušamo Kitajčke. :lol:
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 30. avgust 2007, 0:11:08

no ampak na športklubu skosk vrtijo reklamo da iscejo nove novinarje pa komentatorje :D mogoče bo kakš nov ;)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 30. avgust 2007, 8:39:36

Lahko bi Stare prišel. :lol: On je res legenda. Milovanoviča pa ne prenesem "Močno in nenatančno." "Po moji uri..."
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 30. avgust 2007, 11:20:24

Stare je car, Milovanoviča lahko normalno poslušam, Obreza pa lani tut brez problema.. letos ga še nism slišu. po tem kar pišete, je še boljše da ne :twisted:
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Razumihin dne 30. avgust 2007, 14:34:01

Dejte mal gledat zdje to svetovno prvenstvo v atletiki, kjer je komentatorski par Stare-Kavčič. Pa to je bolš kot kerakol komedija; pri skoku v daljino omeni Kavčič, da je tekmovalec, ki je ravnokar skakal, visok 198 cm in da ima (pozor!!!) najverjetneje težave z japonskimi pisoarji, saj mora pri tej višini močno pokleknt. Stare pa se začne režat, in pol butne podatek, da je to res, saj so azijci v povprečju 14 cm nižji od evropejcev, in da majo wc-je po svojih merah. Hahahaha :mrgreen: Res škoda, da se zelo malo v sloveniji kometirajo fuzbal tekme v paru (pa še to je ponavad kšn sokomentator zaho, k reče 10 stavkov celo tekmo, al pa prašnikar, o katerem na bom zgublu besed). Če bi zravn obrezanga bil še kšn pacient, kokr je legenda stare, pol mislm, da bi blo vse skupi velik bl znosno.

Slika

Green Dragons, hahahaha... :mrgreen:
"Fuck Barcelona and fuck Real Madrid, I’ve loved United since I was a kid."

Slika
Uporabniški avatar
Razumihin
Eifel Tower
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 17. avgust 2007, 18:36:13
Kraj: Ljubljana, Slovenija

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. avgust 2007, 14:42:31

Drugače je Stare velik navijač Olimpije in je dolgo časa nazaj, ko je bil hokejski derbi med Olimpijo in Jesenicam komentiral v slogu: In naši so zadeli :mrgreen: Kakšna taka mu je ušla umes :D No seveda se je z leti popravil in postal seveda pravi profesionalec in legenda slovenskega športa, pa čeprav je komentator.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 30. avgust 2007, 15:16:21

Enkrat so bile na RTV-ju gor dane vse njegove cvetke. :lol: Samo od hitrostnega drkanja pa ni bilo posnetka. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 30. avgust 2007, 15:22:19

Kaj pa je narobe?

dŕkati -am nedov. (r) zastar.

1. večkrat zdrsniti, zdrkniti: potne
kapljice so mu drkale po čelu

2. drsati se: gledala je, kako fantje
drkajo po ledu; otroci so se hodili na
potok drkat


:mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a bene dne 31. avgust 2007, 0:44:19

Ja ne vidim da ste bolj kot ne vsi navduseni nad Staretom. Zame je on najboljsi komentator v Sloveniji. In to dalec dalec. Tip pac enostavno obvlada biznis. Drzi tocno tisto tapravo razmerje med humorom in komentiranjem. Zraven tega se v tekmo vzivi in ni kot ostali ko komentirajo kot da berejo osmrtnice. Drugace se mi je vcasih dopado tudi Milovanovic(ja tudi sam se sprasujem kako je blo to mogoce), ampak na kozlanje mi je slo, ko je vsakih pet minut reko "po moji uri tece". A koji kurac, sej pa te mamo vsi na ekranih napisano uro, ko da je njegova bolj tocna.

Ceprav sem drugace nasprotno nastrojen proti rtvslo, vendar je treba priznati da je letosnji sp v atletiki zadetek v polno. Tu seveda mislim na komentatorja, ki sta mi zivi faci. Ce me nebi zanimala atletika bi gledo samo zaradi njiju. En dober primer. Moski maraton: nekaj se pogovarjata o vrocini, da baje temperatura presega 40 stopinj. Stare: Trenutno se pocutim, kot da bi se prhal v lastnem znoju. Kavcic: No ja, saj tudi se. Stare: Pa naj se kdo rece da je reportersko delo lahko. :D :D :D Jaz sm crkavo od smeha

Vgavnem, fajn bi blo da bi SK probo malo zasmekat Stareta da bi kaj pokomentiro, ker tip obvlada tudi nogomet. Ce pa ne, pa bi morali pri SK probat tudi komentiranje z dvema komentatorema. To meni naredi posebno vzdusje, pravo za dobro tekmo. Vem da bi bli pol to dodatni stroski, tekem pa je itaq tolko da jim celo zmanjkuje komentatorov. Ampak vsaj za te vlke derbije, bi se pa pomoje splacalo.

In ja, ker je tema ze Dejan Obrez. Ta se mi je kr dopado(da nebo kdokaj narobe razumel), ampak letos pa me dviga. Vse tekme je govoril, da Manchester ni zmagal ze tolko pa tolko tekem za povsrtjo... bla bla bla.... vse lepo in prav, ampak tip je za povrstjo stel tudi lanske zadne tekme, ko je bilo ze vse odloceno in bi bil verjetno razplet drugacen, ce bi se slo zares. Vgavnem to mi najeda, ker hoce na vsak nacin ocrnit Manchester. sprva sem mislo da je njihov fan, zdaj je moje mnenje vse prej kot isto
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 31. avgust 2007, 8:00:10

Ja, samo ne, da je drugi komemntator en kreten ala Prašnikar ali pa Verdenik. ;)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Dejan Obrez

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 31. avgust 2007, 9:39:08

Ne vem ka vas tok moti - Dejan je trenutno najboljši fuzbal komentator v SLO. Ne pa neki Stareti (k smrka nonstop v mikrofon - baje snifa pa ma nos čist hin), pa Bergant (k ti poleg fuzbala pove kdo so bli praprastarši od kacga fuzbalerja, pa zakaj je Krištof kolub šou na zahod namest na vzhod ...).
Ma pa vsak komentator svoje poglede in svoj klub. Ko se gre za SLO klube ne sme pokazat za koga navija, pr tujih pa lohk kamot pokaže svoj navijaški status. A če bi pa Čelski črnil bi bil pa super komentator? Kr neki - treba je gledat a je fuzbal ob določenem komentatorju gledljiv al morš it na stream. Dejanu ob bok bi lohk postavil še sam Ivota - ta je pa itak legenda.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Prejšnji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron