Ni treba štet :)))

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. november 2014, 22:59:15

Njegove izjave.. Pa štor je, Welbeck style :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a zani dne 24. december 2014, 16:43:57

Drugače pa Anderson.... Nehaj se brukat na ostalih spletnih straneh.... Dobil si toliko minusov na rtvslo, da so odstranili tvoj komentar... Pa daj se malo zamisli preden pritisneš enter.... Človek pogleda tekmo, naredi izjemen povzetek ter napiše njegova opažanja, ti majm*n pa ga napadaš... Really?!?!?! To je isto, kot da bi blatil po King_Cantonaju 7, zaradi njegovih izjemnih 'zgodbah' s številko 7. Napiši ti kaj podobnega.... Najlažje je blatit po nekom, kateri se potrudi za neko stvar... Sam izredno rad preberem novice uporabnika Drumbeat, o novicah o Dragiću in Phoenixu nasploh.... In takih je velika večina uporabnikov... Hujši si kot nek troller ali pa Dragić hater... Nevem ali je to tako težko, ne prebrati če ti kaj ne paše... Ne pa da ga začneš napadat in zmerjat....Deluješ kot nek lubosumen mulo.. Star si pa koliko... 22,23? Mislim, to niti ni moja stvar, ampak bi bilo dobro, če si določenih stvari ne jemleš tako k srcu in da psihično odrasteš.. Ta slovenska favšija....
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 858
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a zani dne 24. december 2014, 16:45:45

Aja... Pa vsem lepe, srečne in vesele praznike.
Uporabniški avatar
zani
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 858
Pridružen: 20. januar 2012, 1:57:45

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 24. december 2014, 18:21:32

zani je napisal:Drugače pa Anderson.... Nehaj se brukat na ostalih spletnih straneh.... Dobil si toliko minusov na rtvslo, da so odstranili tvoj komentar... Pa daj se malo zamisli preden pritisneš enter.... Človek pogleda tekmo, naredi izjemen povzetek ter napiše njegova opažanja, ti majm*n pa ga napadaš... Really?!?!?! To je isto, kot da bi blatil po King_Cantonaju 7, zaradi njegovih izjemnih 'zgodbah' s številko 7. Napiši ti kaj podobnega.... Najlažje je blatit po nekom, kateri se potrudi za neko stvar... Sam izredno rad preberem novice uporabnika Drumbeat, o novicah o Dragiću in Phoenixu nasploh.... In takih je velika večina uporabnikov... Hujši si kot nek troller ali pa Dragić hater... Nevem ali je to tako težko, ne prebrati če ti kaj ne paše... Ne pa da ga začneš napadat in zmerjat....Deluješ kot nek lubosumen mulo.. Star si pa koliko... 22,23? Mislim, to niti ni moja stvar, ampak bi bilo dobro, če si določenih stvari ne jemleš tako k srcu in da psihično odrasteš.. Ta slovenska favšija....


A ti je sploh vredno odgovarjat? Tak "kvazi fan" žali mene in druge, ki gledajo svoje ekipe ponoči(pa moj Denver igra ob 3h in 4:30 večino časa) ali pa si zjutraj vlači torrente iz ruskih strani, ker nočejo glih dati 150€ za LP. A ga kdo prosi da napiše svoja videnja? V bistvu samo minimalizira članke RTVja, ki pač hitreje in pač bolj kvalitetno napišejo dejstva. On pa pač bluzi, lepi neke posnetke in lepi twitte novinarjev, kot neki breaking news..

Pa brez skrbi, poznam veliko NBA folka ki mu daje minuse, ker je obvious da ne gleda vseh tekem in da večino razbere iz play by play zapisov. Tipični Gogi Dragič fan, ko bo šel Dragič iz Phoenixa, ne bo več nobenih postov o teh overrated Sunsih in nekih neverjetnih igrah Dragiča. Da pa vam je krivo, ker nekdo našega "playmakerja" kritizira, tu pa vem ne morem pomagat. Je pa lepo troll spusti ja, folk dobi živčnega, sploh pri teh kekcih na MMC. Zbornaya Komanda, pixelbitch sta največja carja, ko spustita bombice, folku pa se trga..

In ne prosim žalit Kinga7 s tem Drumbeatom. King7 ima pojma o stvareh, Drumbeat je gloryhunterček, ki ti na dolgo razloži play by play akcije..
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Rooskie dne 27. maj 2015, 13:13:08

Uporabniški avatar
Rooskie
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 818
Pridružen: 26. april 2008, 19:45:27

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a infinity dne 15. junij 2015, 13:03:07

Opažam da kakšnih mlajših navijačev Manchester Uniteda na tem forumu sploh ni. Večinoma starejši večletni člani foruma. Kje hudiča so mlajši navijači? Al je to že nova generacija, ki uporablja samo Facebook ali pa preprosto ni več navijačev.

Pa daleč od tega, da bi imel sam sebe za starega (24). Samo zanimivo mi je, da ni kakšnega novega, mlajšega člana foruma, ki bi bil malo bolj aktiven. Kvečjemu z leti izgubiš na interesu in času za debatiranje.

Sam sem skozi dal že Nogomania forum, kasneje tukaj forum, pa tudi tale na svoji domeni je že lep čas.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. junij 2015, 19:55:56

Mlajši so na twiterju in FB. Je pa Matic dokaj mlad :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 15. junij 2015, 20:45:00

Mlajši so za Barco :D

Sicer je pa čas forumov že minil. Čudno, da še laufa tole. Ko se navadiš, si sicer težko brez :)

Je pa vedno uspešno le aktivno iskanje novih uporabnikov in spodbujanje le teh, da kaj napišejo in prispevajo k debati. Sami od sebe se le redko pojavijo. To je zelo podobno kot v poslu iskanje novih strank :D Težko in prava umetnost.


p.s. Mogoče so pa ti, ki prodajajo kuhinje mladi... Pa jim ne damo šanse :D
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 16. junij 2015, 5:15:20

Evo... Ta s kuhnjami pa me je ubila - ubila! :D

Se strinjam, mlajše generacije zajahajo na val trenutne usešnosti in Uniteda na tem valu (za zdaj) ni. Plus, dinamika komuniciranja se je totalno spremenila in forumi so resnično postali passe.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 16. junij 2015, 12:59:47

Ta forum je bomba! Pa število (rednih) uporabnikov nas ni malo, tako da dolgčasa ni nikoli.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5053
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a infinity dne 16. junij 2015, 13:54:42

Nisem mislil da je dolgčas. Zgolj presenečen, da ni kakšnega novega, mlajšega vala navijačev. Očitno je res forum že precej mrtva zadeva, čeprav napram kakšnemu FB in podobnemu sranju ponuja pregledno debato.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9262
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. junij 2015, 16:35:01

Novih fanov Uniteda ni, to je veliki problem. Preveč je teh sezonskih navijačev nasplošno in mi mlademu fanu ne nudimo absolutno nič. Sezona pod Moyesom je bila horror, ampak če si nas kdaj gledal prejšnjo leto si še prej zaprl tekmo oz. šaltal na drug kanal(razen ko so nas noobi bušli), ker smo si večino tekem podajali zadaj in nas je golman reševal, kot največje amaterje. Barca ima lepo trio spredaj, ki sesa navijače, Real vsako leto kupuje top igralce, Cristiano pa je itak najbolj popularen fuzbaler ki ga vsi poznajo.

Nekako smo brez talismana in identitete, odkar je Ferguson šel. Kar se tiče forumov pa je tako, Facebook in Twitter sta prevzela tale "trg" in težko bo forum še kdaj prišel nazaj v veljavo kot je prej. Ne me narobe razumeti, je še veliko uspešnih forumov po svetu, ampak to se strašno zmanjšuje. Trend vidim tako na ŠTV kot tule.. Pizda letos nismo niti tem za tekmo imeli odprtih, šele nekdo se je par ur pred tekmo spomnil.. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 16. junij 2015, 17:26:59

Naval 14-letnih fanboyev na tale forum je ena hujših stvari, ki bi se nam lahko zgodile.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4019
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. junij 2015, 18:32:42

Seveda, ker bi tebe in GoUpa spravile v obup in oba dobila še več sivih las kot pa sta jih.. Že jaz sem trn v peti, kaj šele ostali :lol:

Mogoče pa pride kak @MemphisDepay22 gor :lol:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a gregx dne 16. junij 2015, 19:30:52

Ra100 je napisal:Naval 14-letnih fanboyev na tale forum je ena hujših stvari, ki bi se nam lahko zgodile.


Tole. Jaz sem skenslal vse FB strani, spremljam samo še ta forum, RedCafe in twitter.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 16. junij 2015, 19:37:25

Sicer ne vem, meni so dost všeč - Full Time Devils na Youtubu. V enem letu so res ogromno napredovali. Je pa res, da so sedaj pokleknili pod YT in morajo vsak dan spustiti na tone videtov.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 16. junij 2015, 20:51:14

Anderson#8 je napisal:Seveda, ker bi tebe in GoUpa spravile v obup in oba dobila še več sivih las kot pa sta jih.. Že jaz sem trn v peti, kaj šele ostali :lol:

Mogoče pa pride kak @MemphisDepay22 gor :lol:


Pomoje pa onadva prav uzivata v prevzgoji mladih :)

Fantje pejte narest mal reklame, spodbudite ljudi k pisanju na forum. Jih bomo skupaj vzgojili v prave internetne navijace! :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a gregx dne 16. junij 2015, 20:55:56

Fluid je napisal:
Anderson#8 je napisal:Seveda, ker bi tebe in GoUpa spravile v obup in oba dobila še več sivih las kot pa sta jih.. Že jaz sem trn v peti, kaj šele ostali :lol:

Mogoče pa pride kak @MemphisDepay22 gor :lol:


Pomoje pa onadva prav uzivata v prevzgoji mladih :)

Fantje pejte narest mal reklame, spodbudite ljudi k pisanju na forum. Jih bomo skupaj vzgojili v prave internetne navijace! :)


Kje so časi, ko si ti po RTV strani lovil nove forumaše, a? :D
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. junij 2015, 22:56:30

Pocakte mal, da se moja poba gor prjavta. Boste vsi oplel proti trio adijo:)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Ni treba štet :)))

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. junij 2015, 7:50:15

gregx je napisal:
Kje so časi, ko si ti po RTV strani lovil nove forumaše, a? :D


Ja, mora bit že kar lep čas od tega :) Baza uporabnikov je vedno pomembna. Forum brez uporabnikov je nič :) Zdej se lahko nekaj forumašev javi, da gre lovit nove uporabnike :D Pa da vidimo, če se da še kaj dobit :mrgreen:

GoUp je napisal:Pocakte mal, da se moja poba gor prjavta. Boste vsi oplel proti trio adijo:)



Ti naši sinovi bodo taki odkloni v navijaštvu, kot je recimo Igor E. Bergant danes. Nikoli ne veš, kaj bo :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron