Football Manager

Ostale zadeve...Politika prepovedana

Moderator: Hudički

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a braul dne 14. november 2008, 23:16:19

No pa malo poživimo tole temo. Danes je uradno izšel FM2009. Moram reči, da sem igro komaj čakal.Sam sem se letos za spremembo odločil podpreti igro z nakupom originala.Če bi vedel, da bodo z igro problemi zaradi selitve na platformo Steam, bi si zadevo že prednaročil. Upam, da jo prejmem jutri in v teh mrzlih dneh nam ne bo dolgčas. :lol:

Če kdo igro že ima pa naj se malo razpiše s kom igra (jaz začnem pri vsakem FMju z Unitedom) in če najde kakšnega obetavnega mladega,poceni itd. igralca.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a yoco dne 15. november 2008, 16:45:16

Sicer nism kaksn profi, sam jest tut zmer s Unitedom zacnem :D No, ce se kdo igra, a mi lahko pove kero stevilko nosi Giggs na tekmah? Pr men jo ma kr 7 :?
Uporabniški avatar
yoco
The real Keano
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 26. april 2008, 20:01:51

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 15. november 2008, 22:06:54

Mene nekaj zanima. A se da kje avtomatično nastaviti 2d pogled?

Ker meni vedno ene pol minute na začetku skuša prikazati 3d, potem pa gre v 2d.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a braul dne 16. november 2008, 0:54:23

yoco je napisal:Sicer nism kaksn profi, sam jest tut zmer s Unitedom zacnem :D No, ce se kdo igra, a mi lahko pove kero stevilko nosi Giggs na tekmah? Pr men jo ma kr 7 :?

Meni so se številke vedno dejansko ujemale. Edino na začetku, ko igraš prijateljske tekme imajo ponavadi številke prosto po prešernu, potem, ko se pa vse zares začne pa so številke tako kot v realnosti, razen seveda, če jih sam poljubno zamenjaš takrat, ko jih moraš potrditi.
Rooney_10 je napisal:Mene nekaj zanima. A se da kje avtomatično nastaviti 2d pogled?

Ker meni vedno ene pol minute na začetku skuša prikazati 3d, potem pa gre v 2d.

Original igro dobim v pon. tako, da takrat povem kako bo meni to delovalo. Če nimaš originala zna zajebavat, sem bral, da dosti stvari ni tako in da marsikaj ne dela ali celo igra zašteka po eni sezoni, so vmes težave ipd.vsaj tako pišejo na forumih.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 16. november 2008, 12:11:10

bi se dalo dobit kake screen shote, po moznosti video, da vidim kaksen je v primerjavi z Fifa Manager, ki ga igram... pa ce se da se ceno za kupit kolk je.

hvala!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a Rooney_10 dne 16. november 2008, 16:09:38

Cena mislim, da je 40 €.
Uporabniški avatar
Rooney_10
General manager of OT
 
Prispevkov: 347
Pridružen: 23. september 2008, 19:38:59

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a braul dne 16. november 2008, 19:08:12

trelcek je napisal:bi se dalo dobit kake screen shote, po moznosti video, da vidim kaksen je v primerjavi z Fifa Manager, ki ga igram... pa ce se da se ceno za kupit kolk je.

hvala!

Js sm naroču na tej strani, je še mal cenej.

http://www.gameshop.si/default.asp?page ... anager2009

Neki sceenshotov maš že v zgornjem linku, ostalo pa poglej še tukaj.

http://www.sigames.com/softography.php?type=view&id=31

Seveda malo odvisno katerega managerja igraš in si ga tako vajen. Js uglavn ne zamenjam nobenega managerja s tem.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 17. november 2008, 15:36:54

A je tudi pri vas še vedno precej poškodb kljub patchu?
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. november 2008, 17:50:45

Ja še vedno je preveč poškodb. Imam poškodovana Teveza in Rooneya in sedaj sem prisiljen igarti z Angolskim draguljem :D :D Manuchom. In tip mi kar redkno trese zadeva. Sem pa razočaran na letošnjim FM-jem. Novost je 3D, vendar če gledaš tekmo na 3D način ta traja 10 minut. Tudi tiskovne konference so brezvezne. Po 2 mesecih sem se jih že naveličal in klikam samo še Send assistant

Izgubil sem proti Villi, ker je imela Anglija tekmo proti Hrvaški in to sredi septembra. In jasno sem bil brez polovice prve postave. Spet bug

Ni mi jasno kako to, da ne morejo enkrat končno narest igro brez bugov in ostalih napak. Pa saj je vsako leto isti špil
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 17. november 2008, 18:09:01

matija je napisal: igarti z Angolskim draguljem :D :D Manuchom. In tip mi kar redkno trese


:D :D Kaj zdej? Redko al redno?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a Matija dne 17. november 2008, 19:00:39

Redno. Ups napaka :D :D Trenutno je na začetku sezone skupaj z Berbatovim najboljši strelec
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a braul dne 18. november 2008, 9:50:44

Tudi Moyes je računalniški Freak! :)

Nogometnim zaljubljencem dobro znana računalniška igra Football Manager je že zdavnaj presegla meje virtualnega sveta in v neredkih primerih celo postala resen pripomoček klubom, igralcem in nogometnim agentom. Ustvarjalci igre se radi pohvalijo s tem, da so nekatere zvezdnike "odkrili" še preden so jih odkrili tudi klubi iz stvarnega sveta, z leti in z naraščajočo priljubljenostjo igre pa je vse več takih, ki slepo verjamemo podatkom omenjene igre, kjer je samo v letošnji izdaji zabeleženo več kot 370 tisoč profilov nogometašev celega sveta. Angleški prvoligaš Everton je sklenil pogodbo s podjetjem Sports Interactive, ki bo vodstvu klubu in trenerju Davidu Moyesu omogočala neomejen vpogled v bazo igralcev, v katero podatke prispeva na stotine lokalnih navijačev celega sveta. Pri Evertonu ne tajijo želja, da bi tudi s pomočjo Football Managerja našli novega Waynea Rooneyja. "V preteklosti je bil Football Manager večkrat uspešen pri odkrivanju mladih talentov. Že pri 15 so zaslutili, kakšen potencial v sebi skriva Wayne Rooney, dobro pa jim je uspelo tudi z Lionelom Messijem, Ashleyjem Youngom in, vsaj tako upamo, tudi z našim Josejem Baxterjem," so sporočili iz vodstva kluba. Managerja redno igra tudi trener Evertona David Moyes. "Verzija iz leta 2009 daje dober vpogled v to, kako zgleda življenje katerega koli nogometnega trenerja. Vse je precej podobno. Tako kar se tiče vodenja tekem kot tudi kupovanja novih igralcev. Prepričan sem, da bo tudi nova igra ljubiteljem nogometu zagotovila ure odlične zabave," je povedal Moyes.

vir.nogomania
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 18. november 2008, 14:15:23

Bo treba pucakat n patch ;)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 18. november 2008, 14:52:05

braul je napisal:Tudi Moyes je računalniški Freak! :)

Nogometnim zaljubljencem dobro znana računalniška igra Football Manager je že zdavnaj presegla meje virtualnega sveta in v neredkih primerih celo postala resen pripomoček klubom, igralcem in nogometnim agentom. Ustvarjalci igre se radi pohvalijo s tem, da so nekatere zvezdnike "odkrili" še preden so jih odkrili tudi klubi iz stvarnega sveta, z leti in z naraščajočo priljubljenostjo igre pa je vse več takih, ki slepo verjamemo podatkom omenjene igre, kjer je samo v letošnji izdaji zabeleženo več kot 370 tisoč profilov nogometašev celega sveta. Angleški prvoligaš Everton je sklenil pogodbo s podjetjem Sports Interactive, ki bo vodstvu klubu in trenerju Davidu Moyesu omogočala neomejen vpogled v bazo igralcev, v katero podatke prispeva na stotine lokalnih navijačev celega sveta. Pri Evertonu ne tajijo želja, da bi tudi s pomočjo Football Managerja našli novega Waynea Rooneyja. "V preteklosti je bil Football Manager večkrat uspešen pri odkrivanju mladih talentov. Že pri 15 so zaslutili, kakšen potencial v sebi skriva Wayne Rooney, dobro pa jim je uspelo tudi z Lionelom Messijem, Ashleyjem Youngom in, vsaj tako upamo, tudi z našim Josejem Baxterjem," so sporočili iz vodstva kluba. Managerja redno igra tudi trener Evertona David Moyes. "Verzija iz leta 2009 daje dober vpogled v to, kako zgleda življenje katerega koli nogometnega trenerja. Vse je precej podobno. Tako kar se tiče vodenja tekem kot tudi kupovanja novih igralcev. Prepričan sem, da bo tudi nova igra ljubiteljem nogometu zagotovila ure odlične zabave," je povedal Moyes.

vir.nogomania


PR, PR, PR ,...
commercial, commercial, commercial ...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a braul dne 18. november 2008, 19:18:07

No tale 3d varianta je kar zanimivo narejena. Predvsem je kar podrobno in zanimivo gledat prekrške, veselje ob zadetku ipd., drugače pa imam itak vse na hitro narejeno tako da gre tekma hitro skoz, razen key momente vidim. Na začetku sezone mi hoče predvsem Real speljati vse po spisku. Prvi je bil Tevez, potem še Vidič in nato še Ferdinand in Rooney. Zraven se plete tudi Chelsea pa malo tudi Barca, ampak zaenkrat sem gladko malo vse odbil.Nekako mi je le želja vsaj prvo sezono speljat s takšno postavo kot je dejansko, potem pa bomo videli kje kaj manjka oz če kaj ne rabmo :)

Aja pa še to, na partisu je možno dobit dodatek za FM09, ki vsebuje vse grbe,drese in slike igralcev, saj jih kar veliko v originalu manjka ...kr ql zadeva, če koga zanima.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 18. november 2008, 20:06:24

si preprican da je na partisu ??
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a braul dne 18. november 2008, 20:10:34

mesicek7 je napisal:si preprican da je na partisu ??

http://www.partis.si/torrent/podrobno/42657
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a andre dne 8. december 2008, 19:51:33

Slika

Zame kr lep rezultat če primerjamo kluba po denarju in vsem:D Maribor ;)
Ljudki vrt nabit do konca :D
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a braul dne 8. december 2008, 21:52:17

zelo sprejemljiv poraz ja...pa še blagajno si mal napolnu od vstopnic :D
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Football Manager

OdgovorNapisal/-a andre dne 8. december 2008, 22:11:36

Hehe velik bl fajn mi je igrt tak iz slabšim klubom ko morš vse sam narest prit do denarja in tak dalje,...
Prodal Miheliča v Udinese k Handanoviču za 2,3M, trenutno mam 7,32M in ga nikakor ne morem zapravit, ker noben od boljših igralcev noče pridt, k mu lahko ponudm največjo plačo 5.000f p/w :S.
Drgač pa ja na ljudskem vrtu mam povprečje 7.000 folka, naslednje so Domžale z 1.800 hehe ob ligi prvakov, uefa in tak dalje je pa vedno polno 12.500:P
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
andre
One liner
 
Prispevkov: 604
Pridružen: 23. januar 2008, 20:29:54

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Klepetalnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov