Tales of soccer

Kupim! Sorry, ne prodam

Moderator: Hudički

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 11. september 2013, 19:50:18

Hvala za odgovor, samo PM sedaj pa glih razprodali dres :D
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a don G dne 12. september 2013, 9:29:39

AaBoy je napisal:Hvala za odgovor, samo PM sedaj pa glih razprodali dres :D


Sej majo iste drese na večih koncih. Js sm away kupu - pa je bla ena cena 14, ena pa 11 funtov. 14 je bil razprodan, 11ka pa ne... Skratka, kup neki pa je :)
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a don G dne 14. september 2013, 9:49:14

Dobil v enem tednu. Vrhunsko
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a Best dne 27. september 2013, 19:32:02

Če misli še kdo naročat kaj prek te strani, naj mi prosim sporoči. Bo vredu poslovat z mano :D
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a AaBoy dne 28. september 2013, 10:18:00

Moreš vedet, da se prodajajo "ponaredki" in če imaš preveliko ceno paketa in ti jo carina odpre, ti lahko uničijo drese.
rioferdy5 on Scholes

If any1 tried to take a pee in the bushes during training Scholesy would be trying to hit u with a ball smashed from 40yds!!
Uporabniški avatar
AaBoy
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 764
Pridružen: 16. avgust 2007, 21:23:31

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a Best dne 28. september 2013, 13:40:28

Vem, samo sam ne morem plačevat prek neta tako da rabim nekoga ki bi naredu to namesto mene. Najlažje se je torej priključit enemu ane. Bi pa dres za 15 funtov naroču...
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 21. oktober 2013, 19:10:05

A se samo iz letošnje sezone da naročit? A niso bili nekaj časa nazaj še dresi iz prejšnjih sezon?

Dong: ko boš naročal, javi!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a don G dne 24. oktober 2013, 8:18:25

Fluid je napisal:A se samo iz letošnje sezone da naročit? A niso bili nekaj časa nazaj še dresi iz prejšnjih sezon?

Dong: ko boš naročal, javi!


Dobr, da mi takole poveš... Bom. Novembra sem imel namen kupit za kolega nekaj, lahko po skupaj. Ni problema.
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. oktober 2013, 19:41:08

Majo kj pocen za otroke?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Tales of soccer

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 11. februar 2014, 14:25:17

Evo tudi jaz sem danes dobil svojo pošiljko. Čakal isto nekje 10 dni. Sem ga primerjal z lanskim dresom iz Megastore-a ter tudi predlanskem ponaredku in se najde kar nekaj razlik. Sam material tiska je drugačen (pri predlanskem fejk dresu mi je začel tisk razpadati) kot tudi material majice same, tisti hudiček na zadnji strani bi moral biti gumast, ( vsaj na lanskem in predlanskem je bilo tako) tudi določene podrobnosti in kvaliteta šivanja badge-a je malce drugačna ter tako kot je bilo zapisano pred mano so logotipi na sprednji strani zamaknjeni malce v levo in navzdol ter tisk na zadnji strani malce navzdol. In pa če se ne motim bi morali biti gumbi prožni (gumasti oz. nekaj podobnega), na ponaredku so pač navadni plastični. Tu je nekaj primerjav in opazk vendar ne me razumeti napak; Za ta denar ( cca 30€ z badge-i prvaka in tiskom imena + poštnina) je tole super izdelano. Sem zadovoljen 8-)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Prejšnji

Vrni se na Tržnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost