Strani, trgovine v slo, itd

Kupim! Sorry, ne prodam

Moderator: Hudički

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 22. december 2007, 14:51:13

SeekK je napisal:Danes sem nekaj po BTCju lutal (ja božič bo pa je treba kej kupt) in sem opazu, da majo v broodwayu, al kaj je tista trgovina v pritličju, tudi original drese zdej. Mogoče je že old news, ne hodim dosti po BTCju :)

Kolk je pa cena? Imajo oba dresa al samo domačega/gostujočega?
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 22. december 2007, 16:22:31

Da majo Original drese u broadwayu?? to pa enostavno ne verjamm :lol:
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 22. december 2007, 19:34:26

jansson23 je napisal:
SeekK je napisal:Danes sem nekaj po BTCju lutal (ja božič bo pa je treba kej kupt) in sem opazu, da majo v broodwayu, al kaj je tista trgovina v pritličju, tudi original drese zdej. Mogoče je že old news, ne hodim dosti po BTCju :)

Kolk je pa cena? Imajo oba dresa al samo domačega/gostujočega?

ma ku*ac majo tm kej originalnga...ne verjamem, dokler ne položim svojih dlani v rokave ;)
sicer pa folk, upam da za bož`č pretiravate in zagonte 100€ po osebi za darila :bedak:
nenazadnje je to praznk šopinga pa coca-cole
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 23. december 2007, 1:20:53

Pizda sej nisem glup :roll:

Vidu sem samo lanski bel away dres...letošnji 3rd torej...cena je 50 eurov...notr nisem šou nič čekirat..

100 eurov za darilo? Sej nisem nek škrtuh...raj si rit z njimi obrišem, kot da komu samo za tolko keša darilo kupm...

Če bo tečen Remmy, te bom kupu...pa še Šmarno goro zravn! Tko!
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. december 2007, 10:38:48

Dobr, dnarja zame zih nimaš...Šmarno je pa ene par let en Štajrc zaarov... :D
Mah mam en tak pogled na tele stvari...Sicer pa itak če maš tok fedra ga morš nekam fuknt (dobr jest bi ga u pjačo). Eni smo pa še študentki, pa nam je 100 € per capito - uff petkrat se ga loh pošteno nagonš... :mrgreen:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 23. december 2007, 11:49:49

remmy se je itak zajebavu s 100€, zato je dau pa ta smajli na konc :bedak:
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 23. december 2007, 16:49:34

Ni se zajbavu...namigoval je na to da sem puhoglavi potrošnik! Pha..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. december 2007, 18:23:31

SeekK je napisal:Ni se zajbavu...namigoval je na to da sem puhoglavi potrošnik! Pha..

Guilty as charged... 8-)
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. december 2007, 18:30:27

SeekK Remy je taka dušca k ti, tk da ziher ni mislu tko :D
Je pa res da študentki še niso dal velik v svojem živlej - ko bo mel ženo, otroke ..., ki bodo vsi htel met ful fajne darile, bo mogu tud sam skeširat po 100€ na osebo, ne pa za pir šparat :twisted:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a braul dne 24. december 2007, 0:47:31

Ammmm...kakšna je že tema tuki? Prosim, da se jo drži in se odpre v klepetalnici tema božična darila :lol: :D :D
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 29. december 2007, 20:49:20

Nekje sem slišal da se da dobiti v Sport2000 drese od Manhcester Uniteda in žoge, šale, mogoče ve kdo kaaj o tem
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a CaRrIcK#16 dne 11. januar 2008, 20:20:55

Na bolhi se da dobit.. Sem naročil letos pri uporabniku alex_lj al nekaj podobnega dres BARCA home Abidal #22, stane 50 €. Ker nas je naročilo kar nekaj prijateljev ( enih 5 vse skupaj ) smo dobili vsak svoj dres za 45 € + ptt. Tko da se po mojem splača. Sem pa lani naročil dres pri uporabniku m3xslovenia in sem dal 50 € in sem tudu+i zelo zadovoljen. Tko da če želite original dres, jst sm s svojima zelo zadovoljen!
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
CaRrIcK#16
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 11. januar 2008, 18:30:44
Kraj: Dolenje

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a RaDIrkA dne 11. januar 2008, 21:07:17

CaRrIcK#16 je napisal:Na bolhi se da dobit.. Sem naročil letos pri uporabniku alex_lj al nekaj podobnega dres BARCA home Abidal #22, stane 50 €. Ker nas je naročilo kar nekaj prijateljev ( enih 5 vse skupaj ) smo dobili vsak svoj dres za 45 € + ptt. Tko da se po mojem splača. Sem pa lani naročil dres pri uporabniku m3xslovenia in sem dal 50 € in sem tudu+i zelo zadovoljen. Tko da če želite original dres, jst sm s svojima zelo zadovoljen!



Ja jaz nevem kako kaj orginal
namrecim imam 2 dresa letosnje sezone od man utd home kupljen v uradni trgovina uniteda in pa od m3xsl... in sta cisto drugacna o velikosti je ze razlika od m3x je XL manjsi kot iz urande stran L
potem iz uradne ima ciste lepe sive trsi materjal uni je zelo lahek in tanek tako da nevem razlika je ogromna
One And Only Manchester United Forever


http://www.manutd.com
Uporabniški avatar
RaDIrkA
Zaspal v Žogi
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:52:13
Kraj: Postojna

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 11. januar 2008, 21:58:44

RaDIrkA je napisal:
CaRrIcK#16 je napisal:Na bolhi se da dobit.. Sem naročil letos pri uporabniku alex_lj al nekaj podobnega dres BARCA home Abidal #22, stane 50 €. Ker nas je naročilo kar nekaj prijateljev ( enih 5 vse skupaj ) smo dobili vsak svoj dres za 45 € + ptt. Tko da se po mojem splača. Sem pa lani naročil dres pri uporabniku m3xslovenia in sem dal 50 € in sem tudu+i zelo zadovoljen. Tko da če želite original dres, jst sm s svojima zelo zadovoljen!



Ja jaz nevem kako kaj orginal
namrecim imam 2 dresa letosnje sezone od man utd home kupljen v uradni trgovina uniteda in pa od m3xsl... in sta cisto drugacna o velikosti je ze razlika od m3x je XL manjsi kot iz urande stran L
potem iz uradne ima ciste lepe sive trsi materjal uni je zelo lahek in tanek tako da nevem razlika je ogromna



:o :o
pa lih pr njemu sm hotu dres kupt
bom pa pol rajs iz anglije ce pravs da je kvalitetnejsa roba
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 11. januar 2008, 22:05:47

Glede na to, kakšno ceno ima tist M3X al kaj je, sklepam, da ne gre za original, vendar pa samo za zelo dober približek. Ko sem preverjal na uradni strani pride dres z vsemi naštiki (cifra, priimek in tisti zlati badge) dosti več, kot pa samo 50 Eurov...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a Matija dne 11. januar 2008, 22:21:20

Fora je tudi v tem da trgovina, v tem primeru Unitedova oz. trgovine iz spletnih strani, pobere kar nekaj denarja. Men je sošolc reku da lohk zrihta original dres prek trgovine opremljevalca(Nike, Adidas) dres in sigurno pride ceneje kot pa če ga kupiš iz Unitedove trgovine oz. katerekoli druge trgovine
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a RaDIrkA dne 11. januar 2008, 22:22:36

to je res

evo sm se mal poigral in naredu slike mal se vidi razlika sm veliko ne ker to mors v zivo pogledat in obcutit na slikah se vidi kokr se

Slika
Slika

Slika
Slika

Slika
Pri uradnemu se vidi kako je lepo izdelan ovratnik
One And Only Manchester United Forever


http://www.manutd.com
Uporabniški avatar
RaDIrkA
Zaspal v Žogi
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:52:13
Kraj: Postojna

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 11. januar 2008, 23:43:18

ja ralzika je kr ocitna
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 12. januar 2008, 0:24:28

lol ja tole zelo očitno ni original...poleg tega pa...originalnih dresov za 50 eurov ni...

Fora je tudi v tem da trgovina, v tem primeru Unitedova oz. trgovine iz spletnih strani, pobere kar nekaj denarja. Men je sošolc reku da lohk zrihta original dres prek trgovine opremljevalca(Nike, Adidas) dres in sigurno pride ceneje kot pa če ga kupiš iz Unitedove trgovine oz. katerekoli druge trgovine


Pri nas Nike plača določen znesek, da lahko prodaja...zaslužek kluba pri tem ni odvisen od števila prodanih dresov. Nike določa ceno dresa...dvomim torej da je razlika tako ogromna.Nevem tud tole mi je sumljivo...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Strani, trgovine v slo, itd

OdgovorNapisal/-a braul dne 12. januar 2008, 11:48:04

Js osebno za primerjat nimam unitedovih dresov mam pa druge...Jasno je da tale od m3x je neke vrste original, saj tako tudi zgleda, imam doma lanski dres, ki sem ga naročil pri njemu in sem popolnoma zadovoljen z njim. Zakaj samo 50€ je seveda več razlogov, kot je bilo že našteto, je jasno da je vse veliko dražje v original shopu od kluba, kot kjerkoli drugje če kupiš, saj klub s tem na veliko služi. Meni recimo piše na temu dresu od m3x-a gor made in morocco....kaj na originalnem dresu v shopu je spet vprašanje...je pa res da seveda nike širi svojo proizvodnjo na področja kjer je delovna sila cenejša...tudi primer lep je za šal, ki sem ga prejel od Radirke iz original unitedovega shopa na katerem piše Made in China...za razliko ko pa sem bil v Glasgowu in obiskal original shop Celtica in kupil šal pa na njem piše MAde in U.K. kar je seveda čisto nekaj drugačnega, že zaradi občutka če ne kaj drugega...Tudi na dresu (takrat sem nabavil Larssona z vsemi našitki) piše made in U.K. in dal za dres cca.80€. V levem spodnjem kotu pa se lepo vidi tudi original taka svetleča 'nalepka' kar nikjer na drugih dresih potem nisem posebej opazil,....bom mogoče poslikal pa pokažem....V to da pa je kvaliteta tega dresa, ki ga je Radirka kupil v original shopu, drugega pa prek m3xa različna, pa povsem verjamem, kar pa seveda še ne pomeni, da tisto od m3xa ni original(oziroma bom rekel dober približek originala)...pač dela nike kje drugje (država) in ne direktno za original shop, zato pride do odstopanj tako cene kot kvalitete...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Tržnica

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov