EURO 2012 Poljska&Ukrajina

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a braul dne 7. junij 2012, 11:48:08

Slika

SKUPINE IN RAZPORED TEKEM:

Slika

Naj se debata prične. Za začetek lahko poveste kdo je vaš favorit, ali lahko pride do kakšnega presenečenja katere izmed reprezentanc. Jasno, debata pa naj poteka tudi o vseh novih biserih nogometnega usnja, ki jih bo to prvenstvo splavilo na površje.

V vlogi favorita je vsekakor Španija, sledi Nizozemska in tudi večno neugodna Nemčija. Zanimivo bo videti kaj bodo storili nekoliko prenovljeni Francozi, z aferami oblegani Italjani ter Angleži, za katere tudi sam najbolj držim pesti.

Od domačih reprezentanc ne pričakujem kaj prida, vseeno pa več šans za napredek pripisujem Poljski, ki ima tudi lažjo skupino. Ukrajina pa se ob Anglji, Švedski in Franciji po mojem ne bo ravno naigrala.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a gregx dne 7. junij 2012, 11:58:36

Sem gledal par tekem Francozov in igrajo izredno napadalno. Neko 4-1-4-1 formacijo.

Lloris
Debuchy - Rami - Mexes - Evra
Diarra
Nasri - Cabaye - Malouda - Ribery
Benzema

Pomoje preveč napadalno za tak turnir. Ob protinapadih znajo biti precej ranljivi.

Ko pa imajo žogo so v vsakem napadu nevarni, samo na trenutke preveč drkajo žogo okrog kazenskega in pa Benzema ni tista prava špica in je več povsod drugje kot v kazenskem kjer bi moral biti.

Kljub temu so ob Nemcih moji glavni favoriti za naslov.

Glede domačih reprezentanc pa mislim, da bodo Poljaki prišli kar daleč. Imajo tisti Dortmudov trio, Česnega in še par dobrih nogometašev.
Zadnjič spremenil gregx, dne 7. junij 2012, 13:29:45, skupaj popravljeno 1 krat.
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. junij 2012, 13:09:26

Uh se močno strinjam z gregxom. Nemci ali Nizozemci, potem pa še Francozi in pa Poljaki, ki igrajo doma in imajo veliko odličnih igralcev in publiko.

Francozi pa bodo verjetno z M Vilo igrali na DM-ju, samo ne vedo, če bo okey za prvo. Jaz bi dal Girouda namesto Maloudaja, ker dobijo skok igro in tip je dal na friendly tekmah 3 podaje za gol in tu bi lahko fino papcal Benzema.. :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 7. junij 2012, 13:24:37

Tole Euro prou dobr pride, ko zmanka klubskega nogometa pride tole noro dobr.

Uglavnem moja favorita, tko ko na vseh tekmovanjih oz. reprezentanci za kateri navijam: Hrvaška in Anglija. Če pride Hrvaška naprej čez skupino bo to precej enga presenečenja. Odkrito povedano pa tut Anglija ne bo imela lahkega dela glede na formo in pač, Anglija so in v zadnjih letih vemo kakšne probleme vse majo.

Kar se pa tiče napovedi zmagovalca...realno gledano Španija, Nizozemska mogoče tudi Nemčija, čeprav upam da kdo preseneti ;)
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a MAjster951 dne 7. junij 2012, 13:33:03

Jaz tokrat navijam za Angleže, Francoze in Portugalce, eni bojo verjetno prisli do polfinala :D

Glavni favoriti pa verjetno Španija, Nizozemska, Nemčija (od teh treh bi najraje videl Nizozemsko)
"Nani... ROONEY! It defies description. How about sensational? How about superb?" - Wayne Rooney's Overhead Kick vs Man City.
Uporabniški avatar
MAjster951
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 189
Pridružen: 26. marec 2012, 14:58:45

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 7. junij 2012, 17:11:12

Sam najbolj privoščim uspeh Nemcem, ker trenutno imajo eno dokaj mlado in zelo zelo obetavno generacijo, ki pa je vedno do sedaj pokleknila eno ali dve stopnički pred koncem. Upam, da jim tokrat uspe priti na vrh. Nevarni bodo sigurno še Španci in Francozi, pri katerih pa je IMO največji problem slaba obramba. Nekateri omenjate tudi Nizozemce, ampak dvomim da imajo ekipo za sam vrh plus ko gre za res oni vedno pogrnejo. Zanimivo bo pa sigurno spremljati tudi Italijane, saj vsi vemo kako se je razpletel SP, ko so imeli tam podobno sranje kot danes, čeprav je res da je bila tista ekipa neprimerno boljša od današnje. Če ne zaradi drugega bi bil vesel dobrega rezultata zaradi njihovega selektorja Prandellija, ki je že kot trener Fiorentine in sedaj tudi Italije pokazal, da je človek na mestu in res velik gospod.
No, bomo videli koliko od tega se bo uresničilo, važno da se vse skupaj čimprej začne! :)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 7. junij 2012, 17:12:09

Zmagal bodo obubozani Grki ali pa odvisnezi od stav Italjani.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a blackman dne 7. junij 2012, 17:57:06

Navijam tako kot vedno na velikih tekmovanjih za Nizozemce in Angleže, čeprav Angleži nimajo ekipe s katero bi lahko prisli do polfinala, in sem mnenja, da jih bodo že Francozi prizemljili v prvem krogu, in se bodo bolj ko ne borili s švedi za drugi krog, Nizozemci so mi pa izjemno simpatična ekipa, in če bo van Persie pokazal predstave iz EPL bi znali prigurati do finala. Moj glavni favorit za osvojitev naslova so Nemci, kateri imajo izjemno mlado in nadarjeno ekipo, saj so to že pokazali v južni afriki, ampak je bila takrat španija rahlo premočna, in nemci z nekaj več izkušenj mislim da so jo sposobni premagati letos. Italijani kot italijani pač...jih ne maram ampak vedno nekak daleč prilezejo :S, Moj tihi favorit prvenstva je pa Francija, ki je po debaklu v Južni Afriki uspela sestaviti ekipo, in bo v prihodnjih letih v najožjem krogu favoritov :)
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Taki dne 7. junij 2012, 20:10:21

@Dandzo: slaba obramba pri francozih? Mislim, da so na zadnjih 13. tekmah dobili samo 4. gole. Štoperska naveza Mexes-Rami je zame topšit tega prvenstva!
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 7. junij 2012, 20:23:43

Meni Mexes in Evra ne vlivata ravno nekega velikega zaupanja, oba ima za sabo milo rečeno zelo povprečno sezono. No, bomo videli kdo bo imel na koncu prav, jaz ali ti. ;)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 7. junij 2012, 20:59:08

Francozi so že 21 tekem neporaženi.. Sicer pa bo Rami hit ja, navijači Francije so edino skeptični do Mexesa, ki je na čase malce štorast v obrambi. Itak pa imajo Košelnija še zdaj, če bo treba kak avtogol dat :D

Evra pa itak ima dokaj lahko delo. Angleži nimajo nič na RW oz. RM(če bo Young, to ga verjetno v nulo pozna), Švedi igrajo po sredini, po boku je samo Larsson, Ukrajinci pa itak neki Švalisfoskgpfozyk :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a MAjster951 dne 7. junij 2012, 21:41:00

kdo pa bo v prvi pri francozih na LB? Evra ali Clichy?
"Nani... ROONEY! It defies description. How about sensational? How about superb?" - Wayne Rooney's Overhead Kick vs Man City.
Uporabniški avatar
MAjster951
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 189
Pridružen: 26. marec 2012, 14:58:45

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. junij 2012, 21:45:26

Navijam za Angleže, če slučajno izpadejo pa upam da Ronaldo s svojimi kolegi osvoji prvenstvo. Poleg tega so mi zanimivi še Italijani. Upam pa, da Španci ne osvojijo prvenstva, zelo antipatični so mi pa jasno Nemci.

Sicer na prvi pogled izgleda bolj malo zanimivih tekem, ampak med izpitnim obdobjem je vsak fuzbal zanimiv, tako kot tudi Rolland Garros in pa Wimbledon konec meseca :lol: Upam pa, da bo prvenstvo uspešno in da ne bo zaznamovano s kakšno nepotrebnim izpadom (rasizem, sodniška odločitev..)

Sem pa slišal, da naj bi še vedno polagali asfalt okoli stadionov, tudi z novinarskimi konferencami naj bi imeli ogromne probleme.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a gregx dne 7. junij 2012, 21:48:32

MAjster951 je napisal:kdo pa bo v prvi pri francozih na LB? Evra ali Clichy?


Evra
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 7. junij 2012, 23:51:45

GoUp je napisal:Zmagal bodo obubozani Grki ali pa odvisnezi od stav Italjani.


Italijani so rojeni za take situacije. Nova generacija, škandali, slaba forma, porazi na prijateljskih - ampak ko je treba, bodo nekje pri vrhu.

Nemci imajo po drugi strani najboljšo (ali vsaj najkompletnejšo) ekipo in že lep čas niso osvojili velikega tekmovanja.

Skrita želja: Angleži popušijo vse tri tekme in dokončno prepričajo Rooneyja v reprezentančno upokojitev.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Matija dne 8. junij 2012, 7:37:31

Ajmo fantje, če koga zanima napovedovanje tekem vabljeni v našo ligo. Tole je bolj skromna udeležba.

League Name: reddevils.si
Password: Kagawa

KLIK
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a gregx dne 8. junij 2012, 17:22:07

Evo Lewandowski si viša ceno.

Fergie Fergie, sign him up
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a gregx dne 9. junij 2012, 17:44:22

Tega Willemsa bi mogli kupit. :)

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 9. junij 2012, 18:00:41

Prašnikar pred današnjo tekmo: "Anderson son son" :lol:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a MAjster951 dne 9. junij 2012, 18:53:30

Nizozemci imajo pa po imenih tako nevaren napad, pa se gola niso mogl dans dat
"Nani... ROONEY! It defies description. How about sensational? How about superb?" - Wayne Rooney's Overhead Kick vs Man City.
Uporabniški avatar
MAjster951
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 189
Pridružen: 26. marec 2012, 14:58:45

Naslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron