EURO 2012 Poljska&Ukrajina

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 23. junij 2012, 16:05:38

Danes utegnemo gledati edini res kompetitivni četrtfinale. Francozi imajo ogromno rezerve in bi ob vsem napadalnem talentu morali vsaj ogroziti vedno bolj predvidljivo Španijo.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. junij 2012, 21:10:28

Ra100 je napisal:Danes utegnemo gledati edini res kompetitivni četrtfinale.

Ena bolj dolgocasnih tekem na prvenstvu. Spanija s svojo 2-8-0 taktiko in na tisoce podaj odkriva novi katanaco.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 23. junij 2012, 21:48:29

Nisem rekel, da bo dinamično, ampak konkurenčno. Pričakoval sem gol v mreži Špancev, kar bi jim onemogočilo tole podrkavanje na polovici. Sem se pa v vsakem primeru zmotil, Frenčmeni so obupni in (še vedno) igrajo precej pod nivojem glede na razpoložljivo kakovost.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. junij 2012, 21:56:05

Tudi jst sm mislu da bodo lahko kj nardil. Lahko bi mogoce Nasri od zacetka zaigral, obupni Ribery bi lahko obsedel ... Sam ne verjmam da bi vse skupaj lahko pomagalo.
Edin Benzema jr se kj naredil, ostalo pa podn.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Matija dne 23. junij 2012, 22:24:25

Zame najslabša tekma, ki sem jo gledal na tem prvenstvu. Španci resnično obvladajo žogo, ampak tale njihova igra je pa prava uspavanka. Zadnje pol ure sem zaspal pred TVjem... Upam, da jih Portugalci nekako uspejo premagat, da bo potem vsaj gledljivo finale, ampak mislim da bodo Španci z lahkoto odpravili s Portugalci. Ronalda bodo odrezali od igre in zadeva bo zaključena.

Jutri zna biti zelo zaprta tekma. Verjetno bo že en sam dosežen zadetek dovolj za napredovanje.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a TSD dne 23. junij 2012, 22:48:29

Ma že prej se je vedelo da bo to smrdljiva tekma, kot bodo tudi vse španske do konca prvenstva, tudi prepričan sem bil da Francozi ne bodo dal gola. Tudi portugalska in Nemčija sta bla fix, edini pravi par četrtfinala je pa jutri.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a braul dne 24. junij 2012, 7:52:24

Zelo težko gledam tekme Špancev, ko mulijo tisto žogo sem pa tja, pa nazaj itd. Sj ne rečem, so pač mojstri tehnike prav vsi ki so na igrišču (sploh sredina), ampak naj igrajo na gol, jih zaradi mene dosežejo 5+ v nasprotnikovi mreži, samo da bomo mi imeli kaj gledat, ne pa to dolgočasno drkanje žoge. Francoze sem čakal in čakal, a nikakor ni nikoli prišlo do tiste zadnje ključne podaje. V bistvu so me zelo razočarali vsi po vrsti, bili so totalno nemočni.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a gregx dne 24. junij 2012, 11:45:53

Ena bolj bednih tekem tega prvenstva.

Se ja pa Nasri po koncu tekme skregal z novinarji. :) Menda je nekoga celo vabil ven, da bi se pomenil po moško. :lol:
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 24. junij 2012, 19:23:15

Torej Anglija - Italija že čez nekaj trenutkov. Vesel sem za Rooneyja, da je zadel proti Ukrajini. S tem mu bo lažje. V prvem polčasu proti Ukrajini ni izgledal sproščeno, tako da mu bo ta gol dal zagon in tudi danes bo glavni adut Anglije. Tekma pa se bo odločala po mojem na sredini igrišča, kjer Angleži niso dominirali na prejšnjih tekmah. Posesti žoge Angliji ni uspelo zadrževati, to pa bo danes pomembno, ker Italija igra dobro na tem turnirju, precej napadalno in so zelo nevarni. Azzuri so v prednosti z vezisti - sploh Pirlo je fantastičen. Gerrard in Parker bosta morala danes odigrati vrhunsko. Upam, da jima uspe.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 24. junij 2012, 21:27:12

Lep nogomet. Zaenkrat izstopa mladenic s priimkom Pirlo. Tudi Montolivio ni slab.
Welbeck in Cole pa podn. StiviG presenetljivo dobro.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 24. junij 2012, 22:40:29

No, če je Welbeck bil podn, kaj bomo pol rekli za Carolla? Človek ne zna druga kot žoge štopat, poda pa tak kot da je slep.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a gregx dne 24. junij 2012, 22:47:46

Young ga je najebal. Vsi bodo samo po njem pljuvali, res da je bil tudi v igri slab ampak takih je bilo še vsaj 6.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2
"Can United score... they always score"
Uporabniški avatar
gregx
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5800
Pridružen: 24. avgust 2008, 19:10:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 24. junij 2012, 22:54:28

Jaz sem samo upal, da Rooney ne fali oz. da bi on recimo bil ključni za celotne penale.. Res ne bi rabili še enega sranja pred sezono in med njo.. Za Younga me boli k, za njega imamo 2x boljše menjave. Pa itak je še Asshole falil, tako da, se mu lahko v rit zaletijo.

Sicer pa, hvalabogu Italija. Popolnoma zasluženo in res še nismo potrebovali en po**kan posran Chelsea style napredovanje. Pirlo pa je bog nogometa, že tako je imel fenomenalno sezono, zdaj pa še polfinale in Pananka za Italijo.. Najboljši vezist leta za mene.. Iniesta in Xavi sta pass masterja po tleh, ampak Pirlo pa je popoln paket, kot Scholes recimo.. Kakšen pregled, mamamija :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 24. junij 2012, 23:48:53

Ujel sem samo podaljške in sem presenečen, da je sploh šlo tako daleč. Italija je enostavno boljše moštvo od Anglije.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a braul dne 25. junij 2012, 12:12:59

Sem antipatik Italije že vseskozi, ampak s tole mešanico mladih in izkušenejših z Prandellijem na čelu pa igrajo zelo všečen nogomet, vsaka čast. Anglija si včeraj niti ni zaslužila napredovanja, Italijani pa so ves čas kazali veliko večje ambicije. Tudi statistika pove ogromno o tekmi, angleži pa so v podaljšku samo čakali na penale, za katere pa sem bil že prej mnenja, da jih ne bodo dobili.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 25. junij 2012, 14:53:46

Ah jih bojo že posili nemci, italjani mi grejo tko al tko že od nekdaj na jetra:).
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 25. junij 2012, 14:54:02

Ah, enostavno preslaba igra Angležev za navdahnjene Italijane. Zgolj en strel v okvir vrat in še to branilec Johnson. Razumem taktiko, da prepustiš nasprotniku pobudo in posest žoge. To so Angleži tudi storili. Toda, ko so prišli do žoge, z njo niso naredili nič. Popolnoma nič. Protinapadi so bili obupni. Nihče ni prišel na pomoč Welbecku, Rooneyju in nato Carrollu. Pa tudi v obrambi so bile luknje, čeprav sta Terry in Lescott nekajkrat dobro posredovala.

Montolivo, De Rossi in Pirlo so nadzorovali potek srečanja na sredini igrišča. Sploh Pirlo je bil fantastičen. Okrog Angležev se je obračal prefinjeno in elegantno, vsak pritisk nasprotnika je razrešil brez paničnosti, njegove podaje so bile vrhunske. Gerrarda in Parkerja je pošolal. In enajstmetrovka je bila pa sploh češnjica na vrhu torte. Proslavil jo je brezizrazno, soigralcem je dal samozavest, Angležem pa pognal strah v kosti in obenem poskrbel, da se jim je zavrtel film vseh zgrešenih enajstmetrovk iz prejšnjih prvenstev. Obrnil je potek dogajanja. Zares mojster nogometa!

Young je velik dolžnik tega prvenstva. Vezna linija je bila premalo konkretna. Parker še zdaleč ni bil tako koristen kot je pri Tottenhamu, Gerrard je kljub svojim pozitivnim statističnim podatkom naredil premalo. On bi moral biti gonilna sila. Nekreativnost vezne linije se pokaže v tem, da je imel Hart največ dotikov na tekmi z Italijo! In ko pride na igrišče Henderson je vse jasno. Všečen mi je bil Johnson, sploh v napadalnih akcijah. Naredil je mnogo več koristi kot Milner. Svetla točka je še Lescott, ki ni igral slabo, prav tako je svoja pričakovanja upravičil Hart. Welbeck tudi ni odigral slabo na tem Euru, v napadu bi sicer lahko naredil več, a nasploh se je vseskozi razdajal za ekipo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 25. junij 2012, 15:00:03

Sam sem navijal za Angleže, že iz principa, ker makaronarjev ne maram. Hecno pa je to, da sta najboljša igralca Anglije po moje Stivi-G in pa Đon-T. Stivi je res špilal na vrhuncu, bolje kot večino časa v Poolu. Terry pa kot pitbull v obrambi, letal levo in desno, pokrival luknje od Asshola in se metal pred žoge kot za stavo. Boli pa slaba predstava naše trojke. Še največ je pokazal Welbeck. Ostala dva, bi sam pustil doma in v igro raje umestil koga drugega. Ronster nima za burek, Young pa je bil še bolj zgubljen, kot na Unitedovih najslabših predstavah letos. Nič od njega, pa ga je Hodgson ves čas uvrščal v prvo enajstko, hecno.

Po drugi strani je potrebno vseeno Italijanom čestitati, igrali so in si predvsem želeli pol finale, Pirlo je pa kot vino. Starejši kot je, boljši je, pa kak penal :o

Polfinala bosta zanimiva, upam na zmago Portugalcev in Nemcev. Prvih zato, ker ne maram Španskega poigravanja in drkanja žoge + Ronaldo si zasluži da pride v finale. V drugem pa igrata Nemčija in italija, kjer je prva pokazala največ na tem prvenstvu in dvomim, da jih lahko Italijani premagajo.

Se pravi finale Por:Nem, kjer bi spremljali vrhunski nogomet. Verjetno pa bo Špa:Nem, kjer bomo gledali uspavanko....
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Matija dne 25. junij 2012, 16:22:47

Terry se je res metal pod žogo, ampak v večini primerov zato ker je popravljal svoje napake. Tisti ena na ena Balotellija je zakuhal on z obupno postavljenim offsidom, ko je zamudil 3 metre. In še ena zelo podobna zadeva je bila. Tako, da ja, je odigral solidno, ampak če bi že v začetku bolj pazil na svoje napake mu ne bi bilo potrebno pol toliko posredovati. Sicer so pa igrali primerno kvaliteti. Slaba ekipa, zato pa so bili primorani igrati obrambno, saj bi bili drugače še slabši.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a infinity dne 25. junij 2012, 18:41:27

Konec koncev je Anglija prišla dlje, kot sem to pričakoval še teden pred prvenstvom. Rahlo tudi po zaslugi povprečnih nasprotnikov, ampak še vedno več od pričakovanega.

Povprečni igralci, povprečna igra. Za kakšen vidnejši rezultat v prihodnosti bodo morali konkretno spremeniti.. skoraj vse. Od trenerja, igralcev, sistema igre, itd.

Lescott in Welbeck sta zame še najbolj pozitivno izstopala.
91% - Danny Welbeck's pass completion rate of 91% at Euro 2012 is level with Mesut Özil and Andrés Iniesta.

Procent je po zadnji tekmi rahlo padel, ampak še vedno impresiven podatek. Še posebej ko ga primerjaš s Carrollovim. Glede na (ne)podporo vezistov je več kot solidno debitiral na velikih tekmovanjih. Ne še dodelan napadalec, ampak ravno to je pri njemu najbolj spodbudno. Ima še ogromno prostora za napredek. Predvsem gibanje brez žoge je slabo. Premalo išče prazen prostor. Ter seveda zaključek. Premalo sebičen ko pride do kazenskega prostora.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost