EURO 2012 Poljska&Ukrajina

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. junij 2012, 19:15:27

Še vedno upam, da se Rooney reprezentančno upokoji. Ne potrebuje Anglije, niti Anglija ne potrebuje njega. Še na vsakem večjem tekmovanju je zašel v težave z izključitvami, poškodbami ali obupno formo.

Je pa vsaj tole prvenstvo za Angleže lep uspeh. Četrtfinale in znosen poraz proti Italiji je veliko več, kot bi lahko pričakovali.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a zimi dne 25. junij 2012, 22:52:20

Ra100 je napisal:Je pa vsaj tole prvenstvo za Angleže lep uspeh. Četrtfinale in znosen poraz proti Italiji je veliko več, kot bi lahko pričakovali.


Slika
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a blackman dne 25. junij 2012, 23:03:31

Je serious, jaz jim nisem napovedoval napredovanja iz skupine, za moje pojme je to MAX kar lahko taka ekipa doseže, po kvaliteti so na ravni glih neke danske, švedske.., pa to govorim kot navijač Anglije :(...dokler bojo v reprezentanci igrali razni millerji, carroli, itd.. bojo pač tam kjer so..., še tisti kateri bi mogli reprezantco dvignit so popolnoma zatajili (young, parker, gerrard, rooney...)
Tako da zdaj močno močno upam na finale Portugal - Nemčija, kjer bi malenkost bolj naslov privoscil Portugalcem, ceprav...se bo verjetno ponovil scenarij kot sem ga že enkrat prej napovedal..finale Nemčija-Španija in zmaga Nemcev ;)
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Best dne 26. junij 2012, 10:11:22

Fucking serious...Angleška reperzentanca je presegla pričakovanja zgleda vseh razen tebe zimi. Tole je bil obup, če ne bi imeli skupine v predtekmovanju z samo enim koliko toliko pametnim nasprotnikom. bi ostali v skupini. P še tisto prvo tekmo so dobili točko z nekim napol bunkerjem. Trenutno je Anglija res na nivoju Švedske.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a blackman dne 26. junij 2012, 11:56:59

Kar me pa še bolj žalosti, je pa to, da je v tekmi proti bolšima nasprotnikoma (Francija, Italija), zmogla vse skupaj glih ene 3 strele proti golu, igre popolnoma nobene, praktično so bunker spilali..in to je Anglija? mah..brezveze...njihova igra letos je bila bolj dolgočasna od Španske..pa Španije nikakor ne maram...oz. njijovega stila nogometa..
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. junij 2012, 12:26:58

Best je napisal:Fucking serious...Angleška reperzentanca je presegla pričakovanja zgleda vseh razen tebe zimi. Tole je bil obup, če ne bi imeli skupine v predtekmovanju z samo enim koliko toliko pametnim nasprotnikom. bi ostali v skupini. P še tisto prvo tekmo so dobili točko z nekim napol bunkerjem. Trenutno je Anglija res na nivoju Švedske.


Je problem, če ne znaš brat ne??

Jz sm citiral Ra100, ki je napisal da je tole prvenstvo lep uspeh za Angleže.
Anglija, Francija realno že par let nimajo (po imenih) reprezentance, ki bi lahko prišle med najboljše v Evropi ali na svetu. Ampak zarad tega pa še to ni uspeh, če napredujejo iz skupine, Ali pač?

In če že hočeš: ja, pričakoval sem, da bodo v skupini Ukrajina, Francija, Švedska, Anglija Angleži prišli naprej. Ta skupina ni bla kot tista s ŠPA ali NEM, ki so ble res težke (in tam bi blo realneje pričakovat izpad ANG). Zdej pa mi realno povej v "angleški" skupini 2 boljši ekipi, zaradi česar se ti zdi napredovanje iz skupine presežek.
Torej: ja, angleška reprezentanca je izpolnila moja pričakovanja in šla iz skupine. Nič več, nič manj. :mrgreen:


PŠ: United>>>England. Se ne spomnim, da bi kdaj za Anglijo navijal na prvenstvih, tak da mi je čist vseen kam pridejo, kak posrano igrajo itd. Tako da jih ne zagovarjam..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 26. junij 2012, 14:05:11

Anglija je bila že lep čas leglo underachieverjev in prenapihnjenih zvezdnikov s previsokimi pričakovanji. Dejansko me je vedno znova presenečal odnos njihovih medijev, ki so se po skavzovsko uvrščali med favorite, čeprav zadnjih 15 let niso imeli niti kakovosti niti trme za turnirska tekmovanja. Vedno ista zgodba: golmanski kiksi, nestabilna obramba, manjko enega zares inteligentnega vezista in šibak napad (Rooney v repki je 2 klasi slabši od Rooneyja v Unitedu). Pa spori znotraj ekipe itd. Skratka, so nekje na nivoju Švedske in ostalih skandinavcev - imajo ravno dovolj disciplinirano ekipo, da stolčejo slabše nasprotnike v kvalifikacijah, obenem pa veliko preslabo za vrhunske nasprotnike na Euru ali SP. Razlika je samo, da si Švedi preboj v 2. del štejejo za uspeh, za Angleže pa je to kao samo po sebi umevno.

Če preidemo na današnjo situacijo: na Euro so prišli z močno postaranimi noslici, poškodbami, Rooneyjevim suspenzom, novim incidentom in sporom med vplivnima igralcema; vodil pa jih je outsiderski trener, ki je prevzel ekipo 5 minut pred dvanajsto. V skupini so bili Francozi posamezno brez dvoma kakovostnejši (se ne strinjam, da ne spadajo med najboljše - v Evropi so poimensko takoj za Nemci in Španci), s Švedi so nekje tam-tam (samo da se le-ti imeli čas za pripravo in niso imeli podobnih težav), Ukrajinci pa so bili domačini in bi jim zlahka odščipnili pike. Igra mogoče ni bila prepričljiva, ampak glede na razmere in razpoložljiv čas je prvo mesto v skupini - uspeh. Vsekakor svaka čast Hodgsonu, da je to greznico od reprezentance spravil naprej in celo stisnil na rob prepada Italijo, ki je (za moje pojme) že od začetka drugi favorit prvenstva.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Best dne 26. junij 2012, 14:19:11

Ra100 je napisal:Če preidemo na današnjo situacijo: na Euro so prišli z močno postaranimi noslici, poškodbami, Rooneyjevim suspenzom, novim incidentom in sporom med vplivnima igralcema; vodil pa jih je outsiderski trener, ki je prevzel ekipo 5 minut pred dvanajsto. V skupini so bili Francozi posamezno brez dvoma kakovostnejši (se ne strinjam, da ne spadajo med najboljše - v Evropi so poimensko takoj za Nemci in Španci), s Švedi so nekje tam-tam (samo da se le-ti imeli čas za pripravo in niso imeli podobnih težav), Ukrajinci pa so bili domačini in bi jim zlahka odščipnili pike. Igra mogoče ni bila prepričljiva, ampak glede na razmere in razpoložljiv čas je prvo mesto v skupini - uspeh. Vsekakor svaka čast Hodgsonu, da je to greznico od reprezentance spravil naprej in celo stisnil na rob prepada Italijo, ki je (za moje pojme) že od začetka drugi favorit prvenstva.

THIS.....Torej če je blo lih za mišji drek vse skupaj je pol tuki tud velika možnost da ne bi šli iz grupe ane zimi?Glede na vse kar so pokazali so res lahko zadovoljni, da jim je uspelo iz skupine in to še celo na prvem mestu. S to reperzentanco nimajo pogojev...
Kar pa je Ra100 napisal v prvi odstavek je pa nekaj s čimer se zelo strinjam. Anglija praktično nikoli ni imela reperzentance za sam vrh in tudi vso favoriziranje tudi na prejšnjih evropskih in svetovnih prvenstvih je bilo nahypano s strani njihovih domačih medijev. Realno gledano pa nikoli niso imeli reperzentance za sam vrh.
Njahuje je da se angleški igralci prodajajo po premier league za 20M+, pa so slabši igralci kot tisti ki se po Serie A za miljon.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. junij 2012, 14:36:09

S prvim delom se strinjam. V Angliji je največji problem, da sebe oz. svoje igralce napihnejo do onemoglosti - čist nerealno prikažejo igralca po parih dobrih tekmah kot WC igralca (npr. Walcott pred leti; morda tudi Cleverley, ki ga tud tle na forumu napihujem/o in vidim/o kot rešitelj) . To se dogaja pri članih in pri mlajših. Lani sm npr. gledu EU21 in so ANG govorili, kak dobro ekipo majo in da bodo Henderson, Sturridge, Welbeck itd. in ostali zelo dobri. Pri nekaterih gre za očitno razliko med napisano kvaliteto in dejansko kvaliteto (Henderson), pri drugih pa težava ta, da so v klubu čist drugi igralci kot v reprezentanci (Rooney, Lampard).

No to pa bi znala bit zanimiva debata o reprezentancah. Jz se zagotovo ne strinjam, da so Švedi in Angleži tam-tam. Pustmo razne Kellye, Downinge.. ampak pri Angležih maš ti možno postavo Hart; Richards, Rio, Terry, Cole; Gerrard, Lampard, Carrick, Young; Welbeck, Rooney (+ še par bi jih lahk naštel). To je kr solidna postava, ki jih ne uspe povezat noben trener (tak al pa drugač). Če bi od teh vsi igral kot v svojih ekipah, potem bi Anglija lahk še kej nardila, ampak pr Angležih je stalno kup faktorjev/težav: vsakoletni spori med igralci, nerazumljive poteze trenerjev (npr. da pusti Richardsa doma in vzame Kellya; tud Carrick bi mogu igrat), poškodbe, pritisk javnosti, ki je večji kot v ostalih državah itd.

Pa še enkrat edini moj point: ne zagovarjam angležev, ampak se mi zdi, da se od Anglije in njenih igralcev preprosto mora pričakovat preboj iz skupine in da to ni presenečenje..

PS Ra100: Kirga izmed ŠPA, NEM si spregledal? :) Zame sta ti reprezentanci večji favoritki..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. junij 2012, 14:42:31

Best je napisal:THIS.....Torej če je blo lih za mišji drek vse skupaj je pol tuki tud velika možnost da ne bi šli iz grupe ane zimi?Glede na vse kar so pokazali so res lahko zadovoljni, da jim je uspelo iz skupine in to še celo na prvem mestu. S to reperzentanco nimajo pogojev...
Kar pa je Ra100 napisal v prvi odstavek je pa nekaj s čimer se zelo strinjam. Anglija praktično nikoli ni imela reperzentance za sam vrh in tudi vso favoriziranje tudi na prejšnjih evropskih in svetovnih prvenstvih je bilo nahypano s strani njihovih domačih medijev. Realno gledano pa nikoli niso imeli reperzentance za sam vrh.
Njahuje je da se angleški igralci prodajajo po premier league za 20M+, pa so slabši igralci kot tisti ki se po Serie A za miljon.


Pa kak argument je to, da so za mišji drek prišli iz skupine? :roll: :lol: A pol se gremo tud to, da bi Danci proti Nemcem lahk mel (mogl met) 11m za 2:1, ki bi Nemce poslala domu? A to je ta mišji drek, ki jih je prerinu naprej?
Vpraši navijače Chelsea-ja, ki se je vsako tekmo šlepal dobesedno za mišji drek naprej v finale LP, če so zadovoljni, da so prišli do naslova? A more bit stalno tiki-taka in atomski fuzbal??

FFS, Anglija je v skupini igrala podpovprečno, ampak še vseen bolje kot FRA, ŠVE, UKR. Zato so pa bli prvi. Proti ITA so igral katastrofalno in zasluženo pakirajo domu, ampak res ne vidim fore, da se zdej obešate, da so prišli naprej. Ajde reku bi proti ITA, ko so bli ITA 3 klase boljši, ne pa iz skupine, ko je cela skupina smrdela in bla slaba.

Z drugim delom pa se seveda strinjam. Prenapihnjenost domačih igralcev (vedno) pokoplje Anglijo - Wallcot in ostali pač niso novi Messiji, kot jih mediji opisujejo..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 26. junij 2012, 16:39:42

zimi je napisal:No to pa bi znala bit zanimiva debata o reprezentancah. Jz se zagotovo ne strinjam, da so Švedi in Angleži tam-tam. Pustmo razne Kellye, Downinge.. ampak pri Angležih maš ti možno postavo Hart; Richards, Rio, Terry, Cole; Gerrard, Lampard, Carrick, Young; Welbeck, Rooney (+ še par bi jih lahk naštel). To je kr solidna postava, ki jih ne uspe povezat noben trener (tak al pa drugač).


Ne verjamem, da je res glavni problem v trenerjih, motivu, pritisku itd. Njihova rak rana je po mojem še vedno v nogometni vzgoji. Imajo zelo malo nogometašev, ki bi imeli res dober filing za igro. Scholes ga je recimo imel, pa je prekinil z repko par let pred svojim vrhuncem. Carrick je bil še najbliže temu, pa so ga nekako spregledali zaradi večjih imen. Gerrard, Parker, Lampard, Barry.. So odlični atleti, ampak statični nogometaši. Zato pa tudi gojijo svojo smrdljivo igro, ki temelji na kontrah po krilu in visokih žogah v kazenski. Ob sebi bi potrebovali nekoga gibljivejšega in tehnično raznovrstnega, ki bi znal odigrati 5-10 podaj zapored. Ali pa vsaj eno desetko, ki ne bi igrala po uravnilovki. Vsi letošnji polfinalisti imajo vsaj eno od teh dveh opcij - Španija jih je polna, Nemčija ima Özila in Mullerja, Portugalska Moutinha (po moje podcenjen, čeprav res ne dosega Ruija Coste), Italija Pirla.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 26. junij 2012, 17:49:35

Btw zimi, izpustil sem Španijo. Tako Italija kot Nemčija jo premagata v finalu. Morda celo Portugalci, če jim uspe zabiti prvi gol. V vsakem primeru niso več tako dominantni kot na zadnjem Euru. Tedaj je bila tiki-taka še napadalna taktika, danes pa so praktično popolnoma statični. Ob odsotnosti resnega napadalca je vprašljivo, ali lahko sploh ponudijo še kaj razen tega žuljenja žoge, nad katerim se zdaj pritožujemo.

Edini argument v njihov prid je trenutno v spočitosti, ker pretečejo manj kot njihovi nasprotniki.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. junij 2012, 22:18:43

Ra100 je napisal:
zimi je napisal:No to pa bi znala bit zanimiva debata o reprezentancah. Jz se zagotovo ne strinjam, da so Švedi in Angleži tam-tam. Pustmo razne Kellye, Downinge.. ampak pri Angležih maš ti možno postavo Hart; Richards, Rio, Terry, Cole; Gerrard, Lampard, Carrick, Young; Welbeck, Rooney (+ še par bi jih lahk naštel). To je kr solidna postava, ki jih ne uspe povezat noben trener (tak al pa drugač).


Ne verjamem, da je res glavni problem v trenerjih, motivu, pritisku itd. Njihova rak rana je po mojem še vedno v nogometni vzgoji. Imajo zelo malo nogometašev, ki bi imeli res dober filing za igro. Scholes ga je recimo imel, pa je prekinil z repko par let pred svojim vrhuncem. Carrick je bil še najbliže temu, pa so ga nekako spregledali zaradi večjih imen. Gerrard, Parker, Lampard, Barry.. So odlični atleti, ampak statični nogometaši. Zato pa tudi gojijo svojo smrdljivo igro, ki temelji na kontrah po krilu in visokih žogah v kazenski. Ob sebi bi potrebovali nekoga gibljivejšega in tehnično raznovrstnega, ki bi znal odigrati 5-10 podaj zapored. Ali pa vsaj eno desetko, ki ne bi igrala po uravnilovki. Vsi letošnji polfinalisti imajo vsaj eno od teh dveh opcij - Španija jih je polna, Nemčija ima Özila in Mullerja, Portugalska Moutinha (po moje podcenjen, čeprav res ne dosega Ruija Coste), Italija Pirla.


Hja, tud to je res - vzgoja je slaba oz. slabša kot v drugih reprezentacah (sploh Španija). Na RC so neki pisal o tem, da lahk španski mulčki neomejeno trenirajo, v ANG pa mislim da majo omejeno na par ur dnevno. Statični so bolj, da ne govorim o podajah oz. natančnosti podaj (to se tud pri Unitedu vidi, ko večina igralcev rabi 1s, da štopa žogo..in ta sekunda potem upočasni igro in prve podaje). Še vseen pa so Gerrard, Lampard zelo solidni igralci, ki bi vsaj pomoje lahko več nardil. Pustmo ŠPA, NEM - to so realno premočni za njih. Ampak z večino ostalih ekip bi pa mogl igrat - igrat, ne pa cincat, kot zadnja leta na vseh tekmah - kvalifikacije, prijateljske, EP.. al pa sm tud sam pado v medijski stroj in so dejansko Rooney, Lampard, Gerrard in ostali zgolj povprečje? :) Pomoje je res vpliv vseh faktorjev skup..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 27. junij 2012, 10:33:09

Anglija ni imela od Gascoigna naprej igralca, ki bi znal biti fantasista in bi s svojim poigravanjem ter navdihom naredil tisto potezo več, ki je potrebna za spreobrnitev tekme.

Evo, že vsi tolčejo po Rooneyju. Sedaj se je že Capello oglasil in ga skritiziral :roll:
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Matija dne 27. junij 2012, 19:30:19

Zakaj se pa zdaj vsi spravljajo na Rooneya? Bedarija. Res da ni prikazal vsega kar je sposoben, ampak ni imel niti malo pomoči ekipe. Če pa Hodgson in celotna Anglija pričakujejo, da se bo 10 igralcev branilo in bodo žogo 30 metrov od svojega gola podal Rooneyu in pričakoval da bo dal sam gol, potem pa super. Če bi imel več pomoči ekipe bi lahko kaj naredil, tako pa ni mogel storiti ničesar.

Glede problema Anglije. Se ne strinjam, da je uvrstitev Anglije v četrtfinale njihov presežek. Imajo vseeno potencial za polfinale ob malce več sreče. Bi se pa morali na Otoku malce zamisliti nad njihovim nogometom. Take slabe ekipe po imenih niso imeli že odkar sam spremljam nogomet. Izgovarjati se na poškodbe je nesmisel. Poškodovani so le Lampard, Cahill, Smalling in Barry. Lampard itak ne bi dobil priložnosti, ker bi igral Gerrard, za še enega vezista pa ni prostora, Barry bi tudi težko izpodrinil precenjenega Parkerja, ki ima (vsaj tako je moč razbrati) v reprezentanci status boga, pa čeprav ni popolnoma nič posebnega. Lescott pa tudi ni bil ravno šibek člen angleške obrambe. Žalostno je, da so v angleški reprezentanti tipa ala Downing, ki bi morali biti daleč od dresa angleške reprezentance. A vendarle je to realnost in človek je dejansko "dovolj dober" za reprezentanco. Nimajo drugih igralcev. Nevem zakaj vsi tako kritizirajo Milnerja, ker on je praktično edini ki lahko igra na boku in je bolj "defenziven". Igrati z Youngom in Walcottom na krilih je samomor, sploh pa za tako taktiko kot jo je gojil Hodgson.

Mislim da Hodgson ni prav velik krivec za tale neuspeh. Prišel je pet pred dvanajsto, ekipo ima slabo. Tudi sam vpoklic ni ravno slab. Doma pa je pustil Richardsa, Ria, Cleverleya, Rodwella, Sturridga in Croucha, pa še to je širša reprezentanca. Pa bi kdo izmed teh lahko kaj igral? Morda Richards in pa skoraj zagotovo Carrick. Tako da izbira ni tako slaba za moje pojme. Carrick že zaradi zgoraj napisanega razloga ne bi dobil prednosti pred Parkerjem, obramba ni bila nek šibek člen, tako da Rio ne bi ravno veliko izboljšal stvari, ostalo so pa tudi taki, ki so na meji 23-terice..
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. junij 2012, 19:46:50

Ve se kdo je zajebal penal in kdo je kriv ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Matija dne 27. junij 2012, 20:00:55

Ashley...
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. junij 2012, 20:05:54

Matija je napisal:Ashley...

Pozabil si dodat na koncu a.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a Matija dne 27. junij 2012, 20:18:09

Kdo je ta pajac v modrem na igrišču? Kakšne napake dela :roll:

Sicer pa zaenkrat super igra Portugalcev, so me močno presenetili.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EURO 2012 Poljska&Ukrajina

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 27. junij 2012, 20:37:22

Poimensko so IMO Portugalci nekje v rangu Angležev, sam trenutno kažejo dosti bolj zrelo igro. Če zdržijo še 45 minut in ga prvi poknejo, znajo it naprej. Če pa ga fašejo prvi, bo pa zelo težko.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov