NHL in Kopitar

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 27. januar 2008, 22:16:59

Dons ob polnoči se začne Allstars tekma... ima kdo kašn link kjer se bo dala tekma gledat? (športklub ne prenaša :x, je pa na sportklub slovenija sam tega pa nimam)
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Omč dne 27. januar 2008, 22:32:16

Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 27. januar 2008, 22:32:47

TVU Player bo na programu Versus, pod številko 51222.

Tle poglej:
http://forum2.myp2p.eu/showthread.php?t=13880

Sem pa zelo skeptičen, kako se bo videl pak, ker ponavadi je na teh streamih slika bolj tko tko. Nogometno žogo še vidiš, paka pa še na normalni TV mnogokrat ne. :|
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a raven dne 27. januar 2008, 22:33:03

Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 27. januar 2008, 22:47:59

Hvala za linke, sm že poštimu in gledam prek vlcja iz sopcasta.. dela tekoče :D
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 28. januar 2008, 3:07:48

Konec tekme. Zelo zanimiva tekma z dramatičnim koncem. Vzhod je vodil po prvi tretjini že s 5:1, potem so jih zahodnjaki ulovili na šest, povedli na sedem, vendar je vzhodu zmago 8:7 zagotovil Marc Savard 30s pred koncem tekme. Anže na žalost brez točke, vendar se je izkazal z nekaj lepimi potezami. MVP tekme je bil Eric Stall z dvema goloma in podajo. Bo šel pa Ricky Nash v zgodovino, saj je dosegel najhitrejši gol (potreboval je 12s) in kot prvi je dosegel hat-trick na All Stars tekmi.


Jst sem pa tudi gledal tekmo na Versusu in sicer preko WMP, slika je pa bila res vrhunska :mrgreen:
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 28. januar 2008, 11:36:12

Ja 8-)

Sicer sem videl že boljše NHL All Star tekme, pa vendar je lepo videt tako igro z atraktivnimi potezami. Kar se tiče Kopitarja, bi lahko dosegel kakšen zadek, pa je vse prevečkrat podal, kompliciral itd., ko bi moral streljat. No, pa sej je vseeno :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 28. januar 2008, 20:00:51

Js sm po prvi tretjini zaspal... East jih je po prvi preveč potolku. Drgač pa začetk se mi je zdel čist predolg in sm mislu, da bo vse skup brez veze. Sam pol se je pa začel. Najbolj bi pohvalu komentatorja (al komentatorje?). Če bi bila tekma čist gnila, bi jo pa gledu lih zarad njiju. Tut kr neki pozornosti sta namenila Kopitarju in s tem tut nardila manjšo reklamo za našo državo ;) Pol se mi je hudo zdel tut to k sta se komentatorja pogovarjal s trenerji, igralci pa tko dalje. Tega res ne vidš, taprav show. Škoda edin k nism pogledu cele tekme, si bom mogu celo dol da vidm še ostali 2 tretjini.
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 28. januar 2008, 22:46:59

Komentatorja sta bila res super... 8-) Ko si že reklamo omenil - med tekmo je imel Kopi manjši interviju (cca 2-3min), v kateri sta omenjala Slovenijo, kar je nedvomno še večja reklama...

Najbolj hudo mi je pa bilo ko sta bila komentatorja na vezi z vratarjema in se mi zdi da sta bila ene dvakrat tudi malo kriva za gol, ker sta bila v pogovoru z njima. Res spektakel tale All Star vikend. Je kdo gledal tudi v soboto ponoči, ko so igrali rookiji in ko so imeli te razne igre? Malo so kazali med prekinitvami in je blo res hudo.

Mogoče kdo ve zakaj ni bilo Crosby-ja? Je mogoče poškodovan ali kaj? Nisem nič zasledil...
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 28. januar 2008, 23:07:49

A bi se dal kje posnetke videt? Sploh tiste s Kopitarjem.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 28. januar 2008, 23:59:12

Ma ja meni se je tudi čudno zdelo da Crosby ne igra in da Malkin igra.. Pred Allstars tekmo, je bil posnetek tekme young allstars & skills pa sm ujel le malo shooting skills, fastest shot in pa v stilu NBA zabijanja tudi najlepši trik in po možnosti še zadet. V golu je bil pa seveda golman, tle sta se komentatorja mau zajebavala da pr NBA je itak brez veze ker se koš ne da brant in da ni zanimiv :D Ovechkin je v tem zmagu, so ble pa kr dobre fore.
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 29. januar 2008, 0:09:55

Malkin je zmanjal Crosbyja, saj se je slednji kakšna dva tedna nazaj poškodoval (zvin gležnja al nekaj podobnega). Drugače malkina ne bi bilo v ekipi, ampak je prišel zadnji hip kot mejava. Tisto Oveckinovo potezo sem pa videl na CNN, je bilo Play of the Day včeraj. S pakom je žongliral, potem ga je poslal visoko v zrak, se obrnil za 360°in ga nekako ne baseball style nabil proti golu. Gola ni dosegel, je bilo pa zanimo za videt :)
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a braul dne 29. januar 2008, 10:54:31

Fluid je napisal:Malkin je zmanjal Crosbyja, saj se je slednji kakšna dva tedna nazaj poškodoval (zvin gležnja al nekaj podobnega). Drugače malkina ne bi bilo v ekipi, ampak je prišel zadnji hip kot mejava. Tisto Oveckinovo potezo sem pa videl na CNN, je bilo Play of the Day včeraj. S pakom je žongliral, potem ga je poslal visoko v zrak, se obrnil za 360°in ga nekako ne baseball style nabil proti golu. Gola ni dosegel, je bilo pa zanimo za videt :)


evo še za vse, ki tega nismo videli,drugi zapovrstjo 'strelja' Oveckhin....

http://youtube.com/watch?v=Ce7y6HFJUhc
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. junij 2008, 1:10:37

če koga zanima finale lige NHL, najbrž zadnja tekma..začela se bo vsak trenutek:
http://www.justin.tv/richsportsonline
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 3. junij 2008, 5:49:01

PITTSBOURG ZMAGAL 4:3 V 3 PODALJSKU!!! potrebna bo 6 tekma, ki jo bodo pingvini igrali doma!!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. junij 2008, 21:02:35

ja! dobra tekma, to bi šov kr v Detroit gledat!
zanimiva je bla tudi analiza med tretjinami, ko so npr. kazal kak sodniki nad Crosby-em piskajo favle, ki jih ni..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. junij 2008, 21:24:23

Da sta se glih dve najbolj bedni ekipi morale dobit v finalu... ne moreš verjet!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. junij 2008, 22:51:57

lol, a ti to resno? :)
za koga pa drgač navijaš? jz sm kao najbol za Colorado, ampak dobr hokej pa stalno rad pogledam (se še spomneš zadnič Kanada:Švedska :appl: )..
drgač pa Pingvini pa Red Wingsi bi nej blo sanjsko finale letos..
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 3. junij 2008, 23:01:42

ja letos Detroit owna vse po vrst! Drgač pa navijam za Anaheim Duckse in mi je škoda k so izpadli tko hitro :| Lani so pa razturali 8-) Pa še predlani mi jih je blo škoda ko so meli tko dobro sezono, ko so se imenovali še Mighty Ducks.
Drugače pa upam na zmago Detroita in da jih Zetterberg in Lidstrom razbijeta 8-)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: NHL in Kopitar

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. junij 2008, 23:05:09

zimi:

Isto za Plazove... čeprov sem totalno nehal spremljat NHL zadnja leta. Tud se mi ne da ponoč gledat tekem, grem raje spat. Niti zutrej ne pogledam na teletext kdo je zmagal. Edin Kopija mal spremlajm, to je pa to.

Ja sej tud jaz rad pogledam dobro tekmo, na letošnem svetovnem je bilo kr nekaj dobrih tekem, eno si omenil, dodal bi pa še zares hud finale s sanjskim razpletom :mrgreen:

Detroita ne maram, ker je v letih, ko je bil Colorado najboljši, kar dostikrat izločil Plazove in so bili v tistem času med boljšimi (sej so še zdej, majmuni). Pittsburg mi je smotan, zarad Crosby, ravno zarad tega ker je čist preveč overhypan, pa zaradi tega, kar si omenil. Da mu veliko popuščajo, vse mu pustijo, kot nek bog no... Pol pa še Malkin, mi je pa smotan, ker je vzel Kopiju calderja :lol: To je to, če je pa sanski finale pa nevem. V sanjskem finalu bi morala bit ena od kanadskih ekip. Te Američani (gledalci) so bedni...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov