PrvaLiga TS

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 15. maj 2009, 8:48:14

Nisem rekel, da so angelčki, ampak metanje bakel v nasprotne navijače, ko se ti nimajo kam umaknit, pač ni za nikamor. Za nameček pa še policija gleda, kako se to dogaja. No, saj tudi za Bežigradom niso kaj trdo prijeli Viol... Samo enkrat se spomnim, da so vpadli noter, ko so delali pizdarije in jih pregnali ven, nato pa spet noter. Dragonsi so bili pa itak na dnevnem redu za batine...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Best dne 15. maj 2009, 10:27:00

Še dobro da je bila policija da so šli lahko Grofi varno ven...
Ja zdej sm videl Goup...Tipu je treba dat vsaj dve leti kazni da ne hodi več na tekme....
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 16. maj 2009, 11:35:40

NZS oz. disciplinska komisija si je s to kaznijo verjetno storila medvedjo uslugo (se strinjam sicer, da kazen mora biti). Verjamem, da bo na ostalih tekmah drugo leto toliko ljudi, da se bodo te 2, 3 ali 4 tekme 'pokrile', poleg tega pa slišim, da zna biti boljše in konkretnejše obiskan tudi letošnji finale pokala ...
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a TSD dne 24. maj 2009, 9:28:40




:)
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 24. maj 2009, 11:40:57

Na konc je v 2. ligo izpadlo Primorje. Pizda škoda ej. Sam mislim da so izpadli zarad enih zelo mutnih poslov, ter seveda zaradi svojih neprepričljivih iger. Koper je imel 5 penalov na zadnjih dveh tekmah, od tega sta bila 2 prot Nafti sila sumljiva. Tudi zdaj prot Celju je pri drugi 11-m čisto simuliral nek Koprčan in prvi penal roka 13 metrov proč od gola! In za oba penala je bil kriv isti igralec Celja :roll:
Drava. 6 zaporednih zmag in potem se ta serija prekine ravno proti Primorju :roll: Ki jim seveda ne bi hotelo predati tekme. Ne vem no, čudno je vse to skupaj. Tudi penal zdaj proti Domžalam je bil smešen...

Zame je vse to skupaj čudno. Sigurno so vmes kakšne stave, glede na to da je recesija in v kar nekaterih klubih plač igralci ne dobivajo. Naprimer Gorica. Plač naj ne bi dobivali in ravno proti Dravi so doma izgubili 3:5, ko so bili v zelo dobri formi. Za Piriha in Demirovića je pa itak znano, da stavita tekme. Lepo so stavili na Dravo in pokasirali mesečno plače. Ne vem no, to je moja filozofija :?
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5060
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Best dne 25. maj 2009, 13:57:43

Ah ja no, pač mučke, itak pa ne bodo nikoli dokazane.Škoda mi je Primorja, čeprav je res da si že glede na infrastrukturo ne zasluži bit v prvi lig.Malo se morajo zamislit kako naprej, ker če ne jih ne bomo več videli v prvi ligi...
Aja pa vsi Green Dragončki tuki....Kako kometirate zadnje stvari v Olimpiji?Bojkot tekme, itd.
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 25. maj 2009, 15:05:14

Škoda mi je edino tega, ker bi se v Ajdovščini za naslednjo sezono zgradil nov stadion, z izpadom pa je sedaj vprašljiv celo obstoj vrhunskega fuzbala v Ajdovšini... Vprašanje, če bo Primorje še sponzor, drugih močnih podjetij pa v okolici niti ni. Vprašanje, kako se bo stvar sploh razpletla...


Kar se tiče Olimpije: po pravici povedano, ne vem, kaj naj si o zadevi sploh mislim... Zdaj je Olimpija spet v 1. SNL in spet se bodo obračali veliki denarji, ki jih v nižjih ligah pač ni. Seveda se tako pojavijo razni oportunisti s polnimi usti obljub o "evropski Olimpiji", ki pa izgubijo potrpljenje po parih sezonah. Igralcem in določenim članom uprave vsa čast, ker so vztrajali v Olimpiji in so nekateri res dokazali, da imajo zeleno srce.

Uporabil bom pa malce prirejene besede BBB-jevcev: UPRAVA IN IGRALCI SE MENJAJO, OSTAJA SAMO OLIMPIJA IN MI!
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 7. junij 2009, 11:42:51

Best je napisal:Ah ja no, pač mučke, itak pa ne bodo nikoli dokazane.Škoda mi je Primorja, čeprav je res da si že glede na infrastrukturo ne zasluži bit v prvi lig.Malo se morajo zamislit kako naprej, ker če ne jih ne bomo več videli v prvi ligi...
Aja pa vsi Green Dragončki tuki....Kako kometirate zadnje stvari v Olimpiji?Bojkot tekme, itd.


No sej akterji bojkota v Kranju bodo tako ali tako morali spakirati in oditi.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 23. junij 2009, 18:44:24

TSD je napisal:


:)


Naslednjo sezono mora biti vsaka tekma s takim obiskom (mislim GD valda), izjema je le Maribor. :mrgreen: 8.8.2009 je tako prvo gostovanje v Maribor.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Best dne 23. junij 2009, 19:25:32

Izjema Maribor? :D A ker je že znastveno dokazano da se bojite Viol? :D
Drugače pa ja, lepo bo spet videt večni derbi z pravim navijanjem(čeprov bo vrjetno slišat le Viole :mrgreen: ), pa z vsem kar spada zraven.Letos res pričakujem bolj zanimivo ligo kot lani, že to da je Olimpija v njej je že večji magnet za gledalce in za zanimivost.
Upam da se bodo vsi predstavniki v Evropi čimbolje odrezali, Gorica je sicer dobila kar močnega nasprotnika, najboljše jo je odnesel Rudar, Maribor ma premagljivo ekipo iz Gruzije ampak bo treba se borit za napredovanje.
Upam da se tale celotna mučka v Olimpiji ne bo poznala na njihovih igrah in da ne izpade že takoj naza v drugo ligo, bomo vidli kaj bo Oblak zmogel.Jaz se pr njemu bolj pesimist, ker bi on bolj pašal na kašno filozofsko srečanje (lepo bi se dajal z Žižkom :mrgreen: ), kot pa za trenerja enga prvoligaša ki ma visoke cilje.
Celje razpada, nažalost ker je pač en lep center z dost velikim zaledjem ki bi bil lahko v vrhu vedno, ampak pač se dobijo ljudje ki hočejo še to uničt š čimer so se meli za pohvalt.
Rudar za mene najlepše presenečenje lanskega prvenstva, je dokazal da se da z borbenostjo nadoknadit tuk kašna znanja.Če bodo tko nadaljeval in bo iz njih Pušnik še vleku teh 120% pol bodo postal kr stalnica na crhu tud v tej sezoni.
Gorica je Gorica.HIT vlaga manj kot prejšna leta, TB-jev že dolgo ni na tribunah, igralci so bolj kot ne neposrečeni(mislm halo Mandić v člasnki ekipi :roll: ), upam že zato ker se mi včasih da it pogleda kašno tekmo ker mi je Gorica blizu, da bo Srebrnič probal kaj nardit tud z manj kakovosti.
Interblock je spet začel z nekimi okrepitvami ......Kokot,Milenković...ki naj bi ble kar dobre ampak smo vidli lani kaj se zgodi z igralci in okrepritvami če se igra le za astronomsko plačo.Gledalcev ne bo, tud če bodo uspehi...
Domžale.Pričakujem stagnacijo to sezono, nekod sredi lestvice, mislm da tud Badžim nima prov zlo za opravt tuki...
Koper defenitivno zadnji...Dokler ne bodo počistli spredaj in zadaj v klubu, predvsem pa ZGORAJ bo šlo le navzdol...
Drava pa vrjetno višje kot letos, sej je blo že letos čudno da je tko nizko...
Nafta je en lep klub.Eno lepo okolje, navijači, urejenost...Mogoče par ne prav posrečenih nakupov alla Lo Duca, ampak sredina lestvice bi mogla bit.Zlo bi mi bilo žal da bi izpadli...
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. julij 2009, 15:52:34

When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 5. julij 2009, 16:11:06

Hm toti napis na sliki je kaki fuzbvaler nastavo? Spominja me na: Zahvalo bi se svojim starsem posebaj atu in mami... Al pa boli me koleno na nogi.
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 5. julij 2009, 16:33:53

Hehe, sej ne vem kaj je bol smešno napis al tvoj reply :D
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 13. julij 2009, 13:57:41

Best je napisal:Izjema Maribor? :D A ker je že znastveno dokazano da se bojite Viol? :D
Drugače pa ja, lepo bo spet videt večni derbi z pravim navijanjem(čeprov bo vrjetno slišat le Viole :mrgreen: ), pa z vsem kar spada zraven.Letos res pričakujem bolj zanimivo ligo kot lani, že to da je Olimpija v njej je že večji magnet za gledalce in za zanimivost.
Upam da se bodo vsi predstavniki v Evropi čimbolje odrezali, Gorica je sicer dobila kar močnega nasprotnika, najboljše jo je odnesel Rudar, Maribor ma premagljivo ekipo iz Gruzije ampak bo treba se borit za napredovanje.
Upam da se tale celotna mučka v Olimpiji ne bo poznala na njihovih igrah in da ne izpade že takoj naza v drugo ligo, bomo vidli kaj bo Oblak zmogel.Jaz se pr njemu bolj pesimist, ker bi on bolj pašal na kašno filozofsko srečanje (lepo bi se dajal z Žižkom :mrgreen: ), kot pa za trenerja enga prvoligaša ki ma visoke cilje.
Celje razpada, nažalost ker je pač en lep center z dost velikim zaledjem ki bi bil lahko v vrhu vedno, ampak pač se dobijo ljudje ki hočejo še to uničt š čimer so se meli za pohvalt.
Rudar za mene najlepše presenečenje lanskega prvenstva, je dokazal da se da z borbenostjo nadoknadit tuk kašna znanja.Če bodo tko nadaljeval in bo iz njih Pušnik še vleku teh 120% pol bodo postal kr stalnica na crhu tud v tej sezoni.
Gorica je Gorica.HIT vlaga manj kot prejšna leta, TB-jev že dolgo ni na tribunah, igralci so bolj kot ne neposrečeni(mislm halo Mandić v člasnki ekipi :roll: ), upam že zato ker se mi včasih da it pogleda kašno tekmo ker mi je Gorica blizu, da bo Srebrnič probal kaj nardit tud z manj kakovosti.
Interblock je spet začel z nekimi okrepitvami ......Kokot,Milenković...ki naj bi ble kar dobre ampak smo vidli lani kaj se zgodi z igralci in okrepritvami če se igra le za astronomsko plačo.Gledalcev ne bo, tud če bodo uspehi...
Domžale.Pričakujem stagnacijo to sezono, nekod sredi lestvice, mislm da tud Badžim nima prov zlo za opravt tuki...
Koper defenitivno zadnji...Dokler ne bodo počistli spredaj in zadaj v klubu, predvsem pa ZGORAJ bo šlo le navzdol...
Drava pa vrjetno višje kot letos, sej je blo že letos čudno da je tko nizko...
Nafta je en lep klub.Eno lepo okolje, navijači, urejenost...Mogoče par ne prav posrečenih nakupov alla Lo Duca, ampak sredina lestvice bi mogla bit.Zlo bi mi bilo žal da bi izpadli...


Mah mislu sem da bo invazija na Maribor kot so bile letos Jesenice decembra. Bojimo Viol? :lol:
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 13. julij 2009, 13:59:37

DvDa je napisal:Hm toti napis na sliki je kaki fuzbvaler nastavo? Spominja me na: Zahvalo bi se svojim starsem posebaj atu in mami... Al pa boli me koleno na nogi.


Malo so spremenili Cimerotićevo izjavo, ki si jo ti napisu. :lol:
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Best dne 13. julij 2009, 20:14:49

MUFC je napisal:Mah mislu sem da bo invazija na Maribor kot so bile letos Jesenice decembra. Bojimo Viol? :lol:

Bomo govorili po tekmi 8.8., ko bom videl število...
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 24. julij 2009, 15:17:34

Best je napisal:
MUFC je napisal:Mah mislu sem da bo invazija na Maribor kot so bile letos Jesenice decembra. Bojimo Viol? :lol:

Bomo govorili po tekmi 8.8., ko bom videl število...


Verjem zdaj ko je 1.liga bo na taka luda gostovanja kot je Maribor in Koper invazija. Že lani se je pokazalo isto pri gostovanju na Jesenice kjer nas je bilo 300+. :mrgreen: Že proti Aluminiju na Zelenmu Peklu nas je bilo velik, na MB nas bo nekje toliko tud brez skrbi. Upam da tudi Vijolice pridejo v čim večjem številu v LJ.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a TSD dne 26. julij 2009, 20:49:26

Kaj to moje oči vidjo, bedna Olimpija, ki je začela z minus pikami, je pred FC Prvaki Evropski Maribor! :lol: :lol: :lol:
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a DvDa dne 26. julij 2009, 21:25:32

Tut city se kdaj pa kdaj pred unitedom znajde na lestvici pa se to ni nobena katastrofa vazno je samo po zadnjem odigranem krogu stanje na lestvici :geek2:
DvDa
Ginger Prince
 
Prispevkov: 411
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:40:06

Re: PrvaLiga TS

OdgovorNapisal/-a Sauc dne 27. julij 2009, 6:13:58

PRVA LIGA SI, 2. krog

LABOD DRAVA - LUKA KOPER 1:3 (1:1)
800; Drevenšek 39.; Radujko 26., Guberac 76., Huskič 92.
RK: Ogu 78./Drava

RUDAR VELENJE - MARIBOR 1:0 (1:0)
2.800; Kljajevič 27./ag
RK: Pavlovič 81./Maribor

HIT GORICA - OLIMPIJA 1:2 (0:0)
900; Galešič 51.; Tiganj 75., Cimerotič 83.

NAFTA - MIK CM CELJE 2:2 (1:2)
1.300; Koplarovics 11., Sebök 83.; Dvorančič 37., Biščan 40.
RK: Čaban 91./Nafta

INTERBLOCK - DOMŽALE 0:0
800 gledalcev.

Lestvica:
LUKA KOPER 2 2 0 0 4:1 6
RUDAR 2 2 0 0 3:0 6
INTERBLOCK LJ 2 1 1 0 3:1 4
HIT GORICA 2 1 0 1 2:2 3
DOMŽALE 2 0 2 0 2:2 2
OLIMPIJA (-2) 2 1 0 1 3:4 1
MIK CM CELJE 2 0 1 1 2:3 1
LABOD DRAVA 2 0 1 1 3:5 1
NAFTA 2 0 1 1 2:4 1
MARIBOR 2 0 0 2 0:2 0

Olimpija je sezono začela z dvema točkama manj, ker maja v II. SNL ni odigrala tekme proti Triglavu v Kranju.


(Vir: rtvslo.si)
There's only one United, Manchester United
Uporabniški avatar
Sauc
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 106
Pridružen: 10. julij 2009, 7:04:56
Kraj: Logatec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov