Nogometna Reprezetanca Slovenije

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 17. november 2023, 22:42:59

Pa so jim se vseeno odcitali malo solo nogometa. Ce bojo tako igrali v ponedeljek, bomo na koncu sklonjenih glav odsli domov…
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2514
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 18. november 2023, 9:57:16

Samo ob realnost so trčili. Kolikokrat so sploh prišli na nasprotnikovo polovico? So sploh kdaj povezali več kot 10 podaj?

Sramota bi bila, če se iz tako slabe skupine ne bi prebili naprej. Razen Danske, ki pa tudi ni iz najvišjega ranga, so ostale ekipe prav zanič. Lažje skupine ne bi mogli imeti.

Zato zna biti tudi sramota na Euru, z bleferskim selektorjem in par igralci v prvi postavi, ki ne bi smeli priti blizu reprezentanci (ala Karničnik).
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 18. november 2023, 10:25:39

Tole je bila ena sramota včeraj. Naj nikar Kek ne nabija o neki pragmatičnosti. Cel teden poln ust o tem, da se gre na Dansko po rezultat, da se ne razmišlja o Kazahstanu. Koga ima za bedaka? Šporar in Stojanović zunaj, bedni Verbič igra celo tekmo, Šeškota ven po eni uri... Daj, daj. 14 let nazaj so šli na Slovaško z jajci in jih razbili. In si omogočili boj celo za prvo mesto.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a knoxvill dne 18. november 2023, 11:37:46

Vidim da se je Uniteda hiba, prenesla tudi na reprezentanco. Zgleda jim je Kek vceraj narocil, da se poserjejo pred danci, izgubijo vsak duel in nabijajo dolge zoge naprej vsepovprek.

To je pac realna kakovost te reprezentance in ce na igriscu ne dajo 110% od sebe, pac ne morejo konkurirat “taboljsim”. Ista slika kot pri Unitedu…
Uporabniški avatar
knoxvill
Treble winner
 
Prispevkov: 2514
Pridružen: 23. marec 2009, 19:40:46

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 19. november 2023, 9:33:19

Kaj pa je Karničnik narobe odigral?!
Ce je kdo odigral slabo, je bila to veza. S kapetanom Olimpije na čelu, ki je le bleda senca svojih dobrih predstav v preteklosti. S takšno vezo in krili, bomo v ponedeljek žalostni.
Špoki in Stojanovic vsi vemo zakaj nista igrala. Nevarnost kartonov in neigranja proti Kazahstanu. Tudi če bi igrala, Dancev zelo verjetno ne bi premagali. Oba bomo pa krvavo rabili jutri. Da ne govorimo da je bil Stojanovič še prejšnji teden poškodovan!
Kek je odigral, kot bi večina. Samo kavč selektorji bi dali vse karte na mizo, v ponedeljek pa se kraspali po praznih beticah
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. november 2023, 9:39:00

Kdo še kaj danes pride na tekmo?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. november 2023, 10:42:50

Za 2 Gorenjca, enga Primorca in enga Savinjčana vem :twisted:
Bogi ta iz Primorske, sami škrteži :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. november 2023, 11:42:13

A maš s seboj še glaž od zadnjič, da prišparaš? :D Če se vidimo častim!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. november 2023, 13:30:03

Mam en kup žetonov ja ... ker jih vsakic pozabim in nove dobim :lol:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 21. november 2023, 13:49:48

Gud! Verbičev gol gre naravnost v zgodovino 8-)

Po mojem smo sicer imeli že boljša obdobja, ko se nismo kvalificirali naprej, ker žreb in format tega nista dopuščala. V tem oziru sta obe kvalifikaciji na svetovno prvenstvo še vedno prava unikuma - izjemna presežka, ko se je Slovenija prebila mimo izredno močnih ekip in v dodatnih kvalifikacijah sesula zelo kakovostno reprezentanco, proti kateri nismo imeli nobene pravice razmišljat o zmagi.

Kvalifikacije za EP 2000 so bile mogoče podobne v tem smislu, da smo prav tako igrali v precej lahki skupini. So pa zato morali odigrati še tisti legendaren duel proti Ukrajini s Ševčenkom in Rebrovom, ko je Slovenija sploh prvič pokazala nekaj čudežu podobnega.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4022
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 24. november 2023, 13:10:38

Kaj zdej, kdo gre na evropsko kakšno tekmo pogledat? :)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 2. december 2023, 18:57:45

Uf, težka grupa... Vsaj Dancev da ne bi fasali. Nezanimivo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 2. december 2023, 23:00:45

Ptijavljen na Dansko in Anglijo
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Matija dne 2. december 2023, 23:06:25

Kakšen je ta sistem s kartami?

Prijaviš se lahko za 4 karte z eno osebo. Torej 4 prijatelji, vsak se prijavi za 4 karte. Če vsak registrira še po 4 družinske člane, imaš torej 16 srečk vplačanih, če eno zadaneš dobiš 4 karte. Imam prav? Pravilno razmišljam? Kako pa je potem s plačilom?

10.000 kart gre ven, torej to je 2.500 srečnežev. Ne verjamem da imam tako srečo.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6286
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 3. december 2023, 10:13:15

Ne vem kako je z registriranjem družinskih članov. Če ti prijaviš npr. mamo, samo zato, da imaš možnost več za karto in je izžrebana, to najbrž pomeni, da je karta pisana nanjo. Na tekmo pa ne bo šla, a ne? Se pravi je ne more kar predati drugemu, ker se bo preverjalo identifikacijo. Nemci po mojem ne bodo jebali, če ne bo po regulah. Se splača tvegat? Tako jaz razumem.


Zgleda kar jebeno dobit karto ja. S klapo se še odločamo, po mojem izberemo Srbijo in Anglijo.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. december 2023, 10:53:18

Tako sem razmišljal, ja. Po drugi strani pa če jaz dobim 4 karte (kar je max za kar se lahko prijavim) potem so te 4 karte načeloma skupaj ane? Kaj pa če jaz kot nosilec zbolim in ne morem na tekmo, to pomeni da zajebem še ostale 3 kolege? To je enako kot bi prijavil mamo in že sedaj vem, da ne bo šlo. A ostale 3 kolega lahko prijavim naknadno in gredo sami na tekmo? V tem primeru karto za mamo kot nosilca tudi reskiram, samo da dobim preostale 3 karte. Dejansko so cene kart za navijaški sektor zelo poceni, ceneje kot runda piva pred stadionom predvidevam.

Če bo kdo našel kakšno pametno stran z informacijami, se priporočam..
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6286
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. december 2023, 11:25:16

Lahko karte tudi vrnes ce dobis. Al pa predas drugemu druzinskemu clanu. Vsaj tko sem razumel
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 3. december 2023, 19:29:45

Na NZS je še kar dobro razloženo. Nekje sem prebral, da moraš v januarju vse plačat in je to to. Potem pa bo še ena runda, ko boš lahko karte prodal, se mi zdi, da pa mogoče samo tisti, ki so šli v rezervacijo že pred meseci.

Matija, je pa tako, da če se za karte prijavi nekdo, ki itak ne bo šel na tekmo in se prijavi samo za uslugo, potem gre ena karta v nič...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. december 2023, 8:52:31

Samo če si potem z vsemi profili uspešen, najbrž ni obvezujoče kupit vseh kart?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 4. december 2023, 12:52:53

Kolikor jaz razumem, ne.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 12 gostov