Nogometna Reprezetanca Slovenije

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 16. november 2015, 13:01:32

GoUp je napisal:Kaj je delal Brečko v ekipi?


Igral je desnega bočnega, in to precej bolje od Strune. Problem je bil malo višje.

Kurtič zelo očitno ni vajen igrati v sredini brez dveh dodatnih partnerjev. Čim ima malo manj časa na žogi, začne delati kritične napake. Iz tega potem sledita samo dve slabi rešitvi - ali pač prepustimo pobudo nasprotniku, ali pa Kampla povlečemo bližje sredini, kar ga v bistvu odreže od napada - s čimer slovenskemu najmočnejšemu orožju vzamemo municijo.

Je pa tudi res, da s tako statično sprednjo trojico v nobenem primeru ni lahko. Birsi sta uspeli dve dobri potrezi, obenem pa je pustil Fedeckemu kakih 10 neoviranih overlapov in asistenco za gol. Iličiču na vsakih nekaj tekem rata dobra igra, tokrat mu ni. Skupaj enostavno preveč kompromitirata strukturo ekipe.

All in all, Slovenija ima več močnih igralcev, kot jih je imela v preteklosti, ampak hkrati že dolgo ni bila tako neuravnotežena.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4022
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 17. november 2015, 17:53:25

Gremoooo!!!

Tipično slovensko bi bilo, da bi dobr igral, zabil celo kak gol potem pa v 87. min naredil eno butasto usodno napako, ki bi ukrajince peljala na evropsko. :)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1465
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 17. november 2015, 18:04:44

Kot vsako tekmo bom tudi tokrat z vso vnemo navijal za reprezentanco in verjel v preobrat.

Ampak se močno bojim, da me slepita navijaška in domovinska pripadnost. Realnost je pač druga.

Nič ne de, srečno fantom in bomo po tekmi hvalili oz. kurcali :)
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5072
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a infinity dne 17. november 2015, 19:40:02

Smo že kdaj prej uigravali napadalno trojko Pečnik - Bezjak - Novakovič? No, težko je bolj primerna tekma za neke nove poizkuse :roll:

Tudi mi verjetno ne bo nikoli jasno, kako lahko zdaj Bezjak začenja tekme (oz. je glavna menjava), čeprav še vikend pred reprezentančnim zborom ni bil niti vpoklican.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9327
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 18. november 2015, 9:44:01

To je to. Šanse za EP so bile večje v skupini kot proti Ukrajini, čeprav so se tudi proti njim solidno odrezali. S takim pristopom bi se že po skupinskem delu uvrstili na EP. Ampak po toči zvoniti je prepozno. Škoda je zadnjih 10 minut, ker ni bilo nič več nogometa. Zato smo krivi tudi sami, ko smo drezali v vsakega Ukrajinca, te pa so s pridom zaradi teh drezanj "ukradli" vsako sekundo, ki so jo lahko.

Handanovič gre v pokoj bojda. Hvala za vse. Novica bi bila lahko bolj kisla, ampak Oblak bo dobra zamenjava zanj.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9327
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 18. november 2015, 18:40:05

Včeraj smo igrali daleč najbolje v tem ciklusu. Že res, da je Handa spet moral nekajkrat vrhunsko posredovati, ampak tudi mi smo imeli šanse, predvsem pa smo si upali in... igrali. Igrali fuzbal. Podaj je bilo bistveno več kot na prvi tekmi in posledica tega je posest, brez katere ne moreš biti nevaren za gol nasprotnika. Včeraj je bila prisotna še neverjetna borba in energija. Izgledali smo, kot da lahko igramo proti vsakomur. Nazadnje sem takšne občutke doživljal pod Kekovim vodstvom. In če dodamo še vzdušje Ljudskega vrta je to to. Kapo dol za včeraj.

Ampak sem jezen! Razočaran, žalosten, razpičken in ne vem še kaj. Zakaj? Zato, ker sem vedel, da so ti fantje sposobni takšnih iger, a jih niso pokazali v kvalifikacijah. Če bi samo proti Estoniji in Litvi igrali tako kot včeraj, bi nesli pričakovanih 5 pik in bi bili na drugem mestu. Brez potrebe po zmagi nad Švico! To me najbolj jezi. Konkretno smo zajebali, tako blizu EP-ja smo bili, jebenti! Ampak če ima selektor za cilj in realnost 3. mesto ter da to venomer izpostavlja, potem drugačnejšega razpleta ne moreš pričakovati. Še zdaj ne vem, zakaj Katanec misli, da je na EP z več reprezentancami težje pristi, kot prej. Kako? Torej bo v prihajajočih kvalifikacijah za SP cilj in realnost ponovno 3. mesto, čeprav ne prinaša nič? Če bodo nekoč na EP neposredno uvrščene tri reprezentance, bo Srečkov cilj in realnost 4. mesto? Po njegovi logiki, ja. In to me moti pri njemu. Jaz mislim, da bi se z boljšim vodenjem uvrstili na EP. Namesto da bi šli julija v Francijo, bomo doma, fak of.

Zelo me zanima odgovor Katanca. Ekipo je potrebno prevetriti. Handa je že odšel. Super vratar, škoda ga je. Kot kaže odhajata tudi Brečko in Pečnik. Pametno. Upam, da se jima pridruži še kdo - Ljubijankič obvezno. On ni imel podlage za vpoklic že skozi cele kvalifikacije. Kako zelo se je pri tem motil Katanec priča vpoklic Bezjaka, ki je dobil šanso samo zaradi poškodbe Beriča, pred tem pa ne, a je vseeno igral pred Ljubijankičem in na koncu prikazal dobro igro. Novakovič je car. Eden boljših igralcev zadnjih let, ampak mesto je treba prepustiti drugim. Prestar je in potrebno je graditi ekipo za naprej. Ampak ne sme oditi preveč igralcev naenkrat. Cesar mora nujno ostati. On je klasa, v zadnjem letu naš najboljši igralec, ker kaže konstanto v igri. Upam, da mu uspe vknjižiti 100 nastopov za repko. Graditi je treba na Jojotu in Kamplu in v red spraviti vezno linijo. Vesel sem za včerajšnjo partijo Krhina, ker je dober vezist, ampak se mu tega ne priznava.

Komaj čakam naslednji ciklus!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5072
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 18. november 2015, 19:57:05

Komaj čakam naslednji ciklus!


Rad gledaš Slovenijo in United. Ti si res mazohist :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10749
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 25. avgust 2016, 14:00:09

NOVAKOVIĆ še naprej za repko! Juhu!

Ni pa Kirma :(
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5072
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 25. avgust 2016, 15:34:19

Katanec je dejal, da Kirm trenutno ni na nivoju reprezentance. Je pa rabil par let, da je to dojel..
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 25. avgust 2016, 16:59:15

Se pravi, da bo za Novakovića dojel kdaj, čez tri leta? :D

Realno gledano trenutno nimamo nekega hudega izbora napadalcev, ampak Nova enostavno ne more biti zraven. Aluminiju ne more dati gola, v naši ligi je po pričakovanjih nazadoval, prestar je, na naslednjem turnirju bo še starejši ... Ne vidim logike in predvsem smiselnosti njegove prisotnosti v novem ciklusu.

Na ostalih položajih smo pa še kar dobro pokriti. Zanima me, kaj bo Srečo spackal z vezno linijo in napadalci.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5072
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 5. september 2016, 15:37:26

Naj si fuzbalerji za zgled vzamejo hokejiste. Slednji so od vseh slovenskih športnih kolektivov edini pravi junaki, ne pa samooklicani košarkarji in rokometaši.

Včeraj so bili v največji meri za sramoten remi krivi igralci. Srečko na igro v prvem polčasu v bistvu ni imel veliko vpliva. Obramba je plavala, sredine ni bilo. Black out pri obeh golih. Katastrofalen polčas, razen prvih deset minut.

Vseeno je Srečo po tej blamaži največji klovn. Po svoji zaslugi. Če bi po tekmi Saškotu priznal, da je 2:2 proti Litvi slab izkupiček in da bi morali zmagati, bi si zagotovo pri vseh nas pridobil veliko plusov. Končno bi izjavil tisto, kar vsi vemo. Ampak ne, on gre kontra in pljuva stroko ter naklada nebuloze. In najbolj žalostno, Cesarjev gol v zadnji minuti prikladno izkorišča za zakrivanje blamaže, češ "po 0:2 z golom v zadnji minuti to ni slab izkupiček." Katastrofa.

Drugi polčas je bil dober. Jojo je klasa in mora igrati. Če bi imeli še bolj sposobne beke (Stojanovič namesto lesenega Jokiča), bi bili še nevarnejši. Ampak Srečkotova logika - Stojanovič je preveč ofenziven za beka, primarno je branjenje. Proti Litvi!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5072
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a zimi dne 5. september 2016, 16:23:46

King_Cantona_7 je napisal:Če bi po tekmi Saškotu priznal, da je 2:2 proti Litvi slab izkupiček in da bi morali zmagati, bi si zagotovo pri vseh nas pridobil veliko plusov. Končno bi izjavil tisto, kar vsi vemo. Ampak ne, on gre kontra in pljuva stroko ter naklada nebuloze.


Se strinjam, kakšno trollanje je to bilo. Vprašajte strokovnjake, kaj je realno in kaj ni. Na sportalu sem prebral, da je Oblak rekel, da saj za to pa so vprašali Katanca, ker naj bi bil strokovnjak.

Včeraj sem ujel zadnjih 10min tekme Litva:Slovenija in Slovaška:Anglija, oziroma sem po Sloveniji preklopil še na Anglijo. In neverjetno kako je karma v obeh tekmah plunla v faco igralcem. Najprej Litvanec leži brezveze in ga dobijo v 93 minuti, potem pa še slovaški vratar pade po tleh, ko ni 3m okoli nobenega in se zvija. Potem pa ga v 95min med nogama dobi.
To zavlačevanje mi gre pa res na živce, pa naj bo to United ali pa katerakoli druga ekipa. Od 80. minute ponavad ne gledamo več fuzbala.



Glik je imel srečo, da ni dobil rdečga. Ampak Kazahstancu bi jz tud gladko rdečga pokazal. Tam je kao brez zraka ostal, potem pa v sekundi vstane. Upam, da se kdaj v prihodnosti to spremeni in doda kako pravilo. Npr. v rokometu imajo zdaj to, da če igralec obleži na tleh in pride zdravniška služba (če prekršek ni bil za 2min/karton), potem 2 napada ne sme igrati.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5787
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 14. september 2016, 12:23:45

A bo zdej odstopu Katanc, k Čeferin več ne bo predsednik NZS. Upam...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9327
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Matija dne 14. september 2016, 15:19:52

Fluid je napisal:A bo zdej odstopu Katanc, k Čeferin več ne bo predsednik NZS. Upam...

Precej žalostno, da je velika večina poznavalcev nogometa pri nas navijala za Čeferina predvsem zaradi tega.

Srečno na čelu Uefe, zaenkrat veliak stvar zanj, bomo videli kaj bomo imeli tudi mi od tega.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6303
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 29. september 2016, 15:26:22

Slovenski selektor Srečko Katanec je na Brdu pri Kranju danes razkril imena igralcev, na katere bo računal na prihajajočih kvalifikacijskih tekmah proti Slovaški in Angliji. Slovenijo čakata zahtevni tekmi, na kar je izrecno opozoril tudi Katanec.

"Čakata nas zelo težki tekmi, igramo proti postavljenima reprezentancama. Mi to trenutno žal nismo. Do rezultat ne moremo priti brez prispevka desetih igralcev v obrambi. Ti dve tekmi bosta nek pokazatelj, v katero smer se vse skupaj lahko obrne."

O novincih
Spremljam dnevno vse naše kandidate. Z nekaterimi sem v preteklosti bil zadovoljen, pa zdaj nisem. Na seznamu je 25 igralcev. Ravno zaradi tega, ker želim, da smo na vsakem treningu kompletni. Na določenih pozicijah z videnim nisem zadovoljen. Nekatere vračamo, nekateri so novi. Če nekdo v klubu ne igra in je mlad, ga težko pokličem. Nekatere bi rad poklical, ampak žal. Pihler v Mariboru igra. Vrhovec je bildvakrat zraven, žal ne igra in moram poklicati drugega. Zakaj ne igra... Za mladega igralca je to hendikep.

O bočnih igralcih
Rekel sem že po Litvi kaj nas čaka. Do rezultata... Naj se ljudje zavedajo. V teh nekaj treningih njihovih navad ne morem izbiti iz glave. Na bokih imamo igralce, ki so kvalitetni, perspektivni. V principu niso obrambni igralci, ampak so napadalci. Tako ne bo šlo. Na tej ravni to ne gre. Vsak teden gledam te mlajše bočne igralce, ki se zelo malo posvečajo obrambnim nalogam. V tem segmentu bomo morali delati.

O Petru Stojanoviću
Ni ga tudi zaradi poškodbe. Tisti, ki je gledal Osijek in Lyon... Pa ne samo on. Imajo takšne navade. to ni kritika. Ko pridejo igralci na višjo raven, če greš gor in se ne vrneš. Tudi Skubic ima ta problem.

O Slovaški in Angliji
Euro je merilo, ampak mesec junij je takšen, da določene reprezentance pridejo utrujene tja. To ni realno stanje. Nimajo branilca, to zna biti hendikep, ostalo pa imajo vse, kar me žalosti, vidim, da Hamšik zabija. Je njihov vodja. To je reprezentanca, kjer se ne menja veliko. Igrajo vedno na isti način, 4-1-4-1. Kar se Angležev tiče, žal igramo, ko so zdravi vsi.

O polnih tribunah in sporočilu navijačem
Za fante to ne bo pritisk. Ljudem sporočam, naj pridejo in pomagajo fantom. Probleme bomo imeli, igramo s kakovostnima reprezentancama. Naj pričakujejo trpljenje. Imeti bomo morali srečo, da ne bodo zabili, mi pa, da bomo izkoristili vsaj en delček priložnosti. Tukaj bo treba zabiti, če bomo želeli pozitiven rezultat. Podcenjuje se rezultat v Litvi. So dal vse od sebe, Nogomet je pač nogomet. Če bomo gol dobili iz prve ali druge priložnosti... V nogometu so nekateri rezultati zelo važni. Smo v ustvarjanju nove reprezentance. Želim si dobre tekme.

O Andražu Šporarju
Nisem razmišljal o njem. Če je merilo, da se nekdo vrne na igrišče in ene tekme ni igral za reprezentanco, pa še enkrat ni streljal na gol za reprezentanco... Ne razumem...

O novincih - drugič
Imamo probleme z določenimi igralci, ki so bili zraven, ki igrajo na določen način, pa še poškodba. Stojanović ni zraven tudi zaradi poškodbe in tudi zaradi načina igre. Ponudil bom priložnost Joviću. Enostavna razlaga. Igral je več v primerjavi z recimo Šporarjem.

O nadaljevanju na funkciji selektorja
A vam ni jasno? Glede na to, da govorim o Slovaški in Angliji, vam ni jasno, da bom peljal tole do konca? Vem, kakšno nalogo imam. Sestaviti novo reprezentanco. Kdo bo vodil naprej, pa ne vem.

O igri slovenske reprezentance
Slovenija nima igralcev, da bi lahko igrala kot Barcelona. Vsak dan vidim igralce. Ne bom polemiziral. Vi imate vašo pravico. Selektor lahko postavi 4-4-2, ko sem tri postavljal zadaj, so rekli, da je ta nor. Poizkušam iz fantov sestaviti reprezentanco na najboljši možen način in izkoristiti vse naše potenciale. Kaj imamo in česa nimamo, ne bom govoril. Vsi, ki igrajo, igrajo, ker hočejo. Mi na posest žoge, da bomo izgledali... To kar pozabite, rezultata ne bo. Nismo tega sposobni.

O pritisku
Ga ne čutim. S fanti se bomo pogovorili. Velika večina ni bila zadovoljna s tem, kar se je dogajali po tekmi z Litvo. Bodo že povedali, nisem njihov odvetnik. Malo ste šli v drugo skrajnost, mislim, da se zavedate tega. Ne bi pa o tem.

O izvolitvi Aleksandra Čeferina na čelo UEFA
To nima povezave z nami. Upajmo, da bi nam koristilo v smislu sodnikov. Še enkrat bom povedal. V Litvi, če gremo pogledati tekmo, s sojenjem ne moremo biti zadovoljni. Zdaj so sodniki pravi. Italijani in Nemci. Ko igramo z boljšimi, pridejo tudi dobri sodniki. na manjših pa dobimo takšne sodnike... Rad bi samo sojenje 50:50.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9327
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. september 2016, 16:47:09

Kacga idota mamo za selektorja. Še Zaho bi bil boljši.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9792
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Matija dne 29. september 2016, 19:02:02

Po tekmi z Litvo je jasno povedal kakšen je cilj za te dve tekmi. 6 točk, vsaj tako računa on. "4 točke proti vsakemu nasprotniku, 4 proti Litvi, Škotom, Slovakom in Angležem, zmaga doma in pika v gosteh".

Ne bi bil niti malo presenečen, če bomo imeli po teh dveh tekmah eno samo točko in s tem že zaključili kvalifikacije v najlažji možni skupini (čeprav ne vem zakaj tako pretiravanje kako težko skupino imamo). Po taki katastrofi bi moral oditi, čeprav je napovedal, da bo odšel že ob imenovanju Sandija na mesto predsednika Uefe. NZS je itak v popolnem kaosu sedaj in bi bil močno presenečen, če bi se do novega leta zgodile kakršnekoli spremembe.

Neigranje Stojanovića je pa kriminal. Fant bo v letu in pol zapustil Dinamo za 15mio, on mu pa očita kako ne zna igrat. Očita mu nevračanje v obrambo v klubu, važno da Jokić pri svojem klubu nima tega problema.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6303
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 29. september 2016, 19:54:45

Pizda katanc, dej utihn že, če že odstopit nočeš. Nehi dajat izjave in intervjuje, k človek dobi občutek, da bere material enga stand up komika :)
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1465
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 29. september 2016, 19:59:32

@Matija

Haha, saj je res. Po Litvi je nabijal o tem, kako proti vsakemu pobrati štiri pike, zdaj pa že obrača ploščo - pričakujte trpljenje, imeli bomo srečo, če ne prejmemo gola, jaz ne morem na treningih v parih dneh vbiti v glave igralcev, kako naj se branijo...

Skratka, tip je katastrofa in če ta reprezentanca v prihodnje kaj naredi, bo naredila izključno zaradi igralcev samih. Kot kaže je bilo tako že nekoč, pred 20-im leti...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5072
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Matija dne 29. september 2016, 22:11:09

Predvsem pa je žalostno to ko vidiš kakšne igralce ima reprezentanca. Pred leti smo vsi spremljali kako gre Sochauxu, ko je Birsa kot edini Slovenec po dolgih letih igral v CL. Letos je kar 6 Slovencev v CL (dva od njih sploh nista dovolj dobra za reprezentanco), pa še cel kup v Ligi Evropa.

Nekaj naklada o pomlajevanju reprezentance? Kakšnem pomlajevanju? Z Novakovićem, Jokićem in Cesarjem? Kranjc in ostala mladina je itak v mladi reprezentanci.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6303
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron