Nogometna Reprezetanca Slovenije

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 9. avgust 2008, 9:44:05

Best je napisal:
DvDa je napisal:
GoUp je napisal:Tud z violami ni navijanja. Edini ki so odlično organizirani na SLO repkah, so bili Green Dragonsi. Oni so res živeli za repko in naredili vse, da se je navijalo po celem Bežigradu (od ozvočenja ...).
Viole so že za Bežigradom delale sranje, da ne govorim potem na Areni Petrol, ko so morali ločiti obe skupini. Poleg tega ne verjamem da bo tko kot je blo v LJ - nihče ni stolkel nbenga avta z LJ registracijo. Že na tekmi z Villarealom so hodle Viole okol z LJ registracijami in ostalimi trofejami. Kako bo šele sedaj!? V glavnem men Viole kot organizirana skupina ne sedejo, ker so prej huligani, kot pa navijači (kurc še lastn stadion so kurl in lamal stole na otvoritveni tekmi).

Hm ja stadion so zakurli neki mulci ki so bili gasilci in so hotli gasit. Stoli pa so se polomli od navijanja in ne od huliganstva... Vsega pa tut niso viole krive no...zeleni zmaji pa tut niso tako nedolzni kot jih prikazujes...


podpis pod tole DvDa
tisto z stoli je itq trač iz najboljše slovenske oddaje SVET!kjer so itq napaljeni proti violam in kakršnikoli navijaški skupini v Sloveniji...
ne odobravam da se neki lomijo med sabo na reperzentančnih tekmah..vem pa tudi da viole niso nikoli hodile organizirano na reperzentančne tekme za razliko od dragonsov...tko da tisti ki je hotu it je šel...
ne vem no rad bi vidu več skupin na reperzentanci da bi vsaj se slišalo kašno navijanje..ne pa piskanje slovenia supporters...tko da upam da bo kaj viol, ki bojo vsaj probale branit če bodo hrvati delali kšne kažine(in tu se vrjetno strinjate z mano da so edina navijaška skupina v Sloveniji ki ima vsaj šanso obranit svoje mesto pred tujo navijaško skupino)


Ne glede kje je blo, vseen ne morš ti lastnega stadiona uničevat. To je kot, da bi Dragonsi razbil Halo Tivoli ali pa Bežigrad
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Matija dne 9. avgust 2008, 10:51:55

Sej Bežigrad že težko bolj razbiješ kot je. Drugače je pa ravno na Bežigradu polno grafitov kar tudi ni nevem kako lepo
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6285
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Best dne 10. avgust 2008, 20:56:17

Ne glede kje je blo, vseen ne morš ti lastnega stadiona uničevat. To je kot, da bi Dragonsi razbil Halo Tivoli ali pa Bežigrad

pa ti sploh veš kaj je blo?govorilo se je o sedmdesetih stolih potem se pršlo do številke 10 stolov in potem se je ugotovilo da je blo še teh deset stolov odstranjenih skupaj z vijaki med skakanjem...tko da niso viole krive če niso dobro privil vijakov...pozanimaj se preden govoriš...
drugače da ne bo lih celo off topic sm slišu da pridejop hrvati v najmočnejši postavi...verjetno zanimiva tekma s kšnim izpadom navijačev...hrvatov naj bi blo 2000
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Omč dne 19. avgust 2008, 22:25:06

Čuj se vidimo jutr v Maribori ne :) dobr navijejte
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a braul dne 20. avgust 2008, 9:19:02

No js tut grem pogledat na tekmo.Upam, da bo vzušje dobro.Pa maybe pade pol kakšna slikca :)
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 20. avgust 2008, 10:02:21

pa ksn moder oko mogoce :D
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a braul dne 20. avgust 2008, 14:48:33

trelcek je napisal:pa ksn moder oko mogoce :D

bom mel kij s sabo tako da ne bo problema :lol:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 20. avgust 2008, 15:25:01

heh

bi ti priporocu bazooko al pa air strike :D ko pr wormsih pa pobijte hrvate!!!!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Taki dne 20. avgust 2008, 16:49:44

ka so ti pa žalega naredli da bi jih kr pobijal? :roll:
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. avgust 2008, 17:55:00

trelcek je napisal:heh

bi ti priporocu bazooko al pa air strike :D ko pr wormsih pa pobijte hrvate!!!!


Kaj pa če bi se malo umiril s takimi otročjimi komentarji... Sej lahko ne maraš hrvatov, ampak meja pa mora bit.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. avgust 2008, 19:31:23

Fluid je napisal:
trelcek je napisal:heh

bi ti priporocu bazooko al pa air strike :D ko pr wormsih pa pobijte hrvate!!!!


Kaj pa če bi se malo umiril s takimi otročjimi komentarji... Sej lahko ne maraš hrvatov, ampak meja pa mora bit.


Kaki komentarji ej, bog pomagaj :lol: Sicer pa močno upam na našo zmago prot hrvatom. To bi blo res zelo lepo. V rokometu in košarki smo jih že zmagal, lahk bi jih tudi v nogometu. Upam pa tudi da bodo na Ljudskem vrtu pripravili naši navijači dobro vzdušje, da slučajno ne bom poslušal celo tekmo kakih hrvatov :roll: Pa slučajno ne kakih vzklikov ''ubi, ubi janeza...'' :x Bo pa spektakel, KDOR NE SKAČE NI SLOVENEC HEJ, HEJ, HEJ!!!!!!!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5059
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. avgust 2008, 20:48:36

ubi ustaša

jebo vas maribor

and the show goes on!

Slika
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 20. avgust 2008, 21:55:23

dokler mamo zavrla pa keka se dolgo časa naumo vidl zmage
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. avgust 2008, 22:07:46

Golman je ok.

Ma obramba je katastrofa, pomoje bi jo še jaz izigral s pomočjo drevesa, s katerim bi si izmenjal dvojno podajo. Kar nekaj komplicirajo, preigravajo v svojem prostoru, ko je treba samo izbit žogo je ne izbijejo, ko je treba podat vratarju, jo podajo raje Hrvatom, da potem dosežejo zadetek. Kaj v reprezentanci počne Morec nevem, on mene ni prepričal niti na eni tekmi. Ko ima Ilič žogo v nogah me je itak vedno strah. Tale Šuler je bil kr uredu. Jokič pa tako tako.

Sredina Komac - Žlogar je sicer nevarna, a le za nasprotnikove noge. Onedva lahko kakšen napad ustavita, kreirat pa itak noben ne zna. Brečko na krilu še kar soliden, a preveč prekrškov. Na resni tekmi bo fasal rdeč karton. Kirm na drugi strani se sicer bori, nima pa neke tehnike.

Šišič je bil ok, še štopat se žogo nauči pa mamo klaso C. Novakoviča bi pohvalu, on je dobr napadalec, škoda ker ima nesposobne napadalce, ki mu podajajo pod streho stadiona. Tista prečka je bila uuuaa :)

Dedič je kekec... a on kdaj ni soliral, ko je igral za reprezentanco? In zajebal seveda? Razpizdi me vedno.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 20. avgust 2008, 22:09:06

Fluid je napisal:
trelcek je napisal:heh

bi ti priporocu bazooko al pa air strike :D ko pr wormsih pa pobijte hrvate!!!!


Kaj pa če bi se malo umiril s takimi otročjimi komentarji... Sej lahko ne maraš hrvatov, ampak meja pa mora bit.


glede na to da bi moj ocim (takrat se ni bil) skoraj umrl (sedaj popolnoma okreval), ker so ga hrvati pretepli imam pravico da jih sovrazim in jim privoscim isto!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a braul dne 21. avgust 2008, 0:06:40

Evo me prišel ravno s tekme...prebral par komentarjev tukaj zdej pa še povem par drugih stvari predvsem kako je blo tam v živo...Nov,lep,poln stadion, vzdušje odlično res!!!Sem bil na tekmah v Celju, ampak razen tista proti Italiji se ne da primerjat. Glede kletvic oz žaljenja...verjamite vsako drugo je bilo ubi ustaša oz. ubi janeza...oz slo.pičke,alpski srbi ipd. a zmaga skandiranje naših TURČIJA, ta je bila dobra :) A vse to sem tudi pričakoval, saj se nismo in se ne bomo marali...zato so tudi himne minile burno.HIter gol nas je vse še bolj podžgal. Kljub temu, da smo 2x vodili smo na koncu ostali praznih rok, a tudi na samem stadionu ni bilo preveč mrkih obrazov. Glede na to kako smo igrali zadnje tekme oz sploh zadnje čase je veliko že to, da smo dali 2 gola in imeli še nekaj šans...včasih je pa že za šanse bila jebarija. Res je škoda, da smo pri pripravi hrvaškega tretjega gola samo nemo opazovali vse skupaj in da nismo naredili prekrška na 20-25m a dobro kar je je. Pohvalil bi našega Korošca Šulerja za dobro igro in tudi za prvenec.Na koncu vsega, mi nikakor ni žal, da sem si tekmo ogledal v živo.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. avgust 2008, 7:14:23

Fluid je napisal:Dedič je kekec... a on kdaj ni soliral, ko je igral za reprezentanco? In zajebal seveda? Razpizdi me vedno.


V petih minutah te je razočaral bolj kot Kirm, Brečko, Mörec, da ne govorim o Komcu, Tončiju :o

Drgač pa o tekmo tole:
1. debilni navijači - skandiranje med himno UBI UBI USTAŠA; drugače mi je vseeno če se to skandira, samo med himno bi pa lahko bili tiho.
2. zakaj Kek sili Šišiča v napad? Tm je popolnoma nepotreben. Sploh pa ko pomislimo, da imamo na tej poziciji mnogo boljšo izbiro - Burgič, Dedič, Birsa.
3. nikoli ne bom razumel, kaj Kek vidi v Tončiju in Komcu?! Dejstvo da s tema dvema v sredini, Slovenija popolnoma izgubi na kreativnosti. Eden je tekač, drugi je razbijač, oba pa skup ne premoreta spravt enga dobrga pasa ali potegnt v kontro. Kamot bi lahko namesto enega postavil Šišiča, na drugo pa Žinka. Da bo mera polna, je pri menjavi postavil sem Matiča. Res briljantna poteza.
4. Brečko ... preslab za na to pozicijo. Sploh kar se tiče obrambnih nalog. Rakitič se je sprehajal mimo njega kadar je hotel, Mišo pa še tolk faulast, da potem ni laufal za njim. Tudi v fazi napada po mojem mnenju ni pokazal veliko, ker smo ogromno igral po krilih, pa nbeno krilo ni skup spocalo več kot dveh kvalitetnih podaj v 90ih minutah.
5. Kirm ... mene še sedaj ni prepričal. Sicer izjemen delavec, kaj več pa ne. Tehnično ni pokazal nič. Imamo v repki kup delavcev, pa malo talentov.
6. obramba ... izpadla smešno. Za vsak ko je Olič ali kter drug od obeh napadalcev potegnil na krilo, je pri nas na sredini zazevala ogromna luknja. Centralca sta striktno pokrivala napadalca in šla za njima, oba beka pa sta obstala na poziciji kjer sta igrala. Petrič in Pranjič sta to s pridom izkoriščala s prodori po sredini, v trenutkih, ko sta napadalca potegnila na krilo.

Celokupno gledano me repka ponovno ni prepričala. Po moje nimamo igralcev za 4-4-2 in silit z glavo skoz zid s to postavitvijo ne gre. Vendar bo Kek zapravil še ene kvalifikacije da bo to ugotovil.
V obrambi ob Šulerja postavt trenutno Elsnerja. Ko bo Boštjan v tekmovalnem ritmu, pa nima kter drug kej mrdat na tej poziciji. Jokič in Ilič sta bila kr OK, sam mal večkrat bi lahko potegnala naprej.
Sredina - dokončno se znebit dveh izmed trojice Tonči/Komac/Matič. Jst bi obdržal Tončija. Imamo dost kvaliteten izbor drugih igralcev ki bi lahko igali na sredini - Koren/Šišič/Žinko/Vršič pa tudi Dado.
Krila - jst bi sicer igral 4-3-3, če pa že mormo 4-4-2, pa naj namesto Brečka tja postavi Šišiča, ki to pozicijo špila mnda v Grčiji. Za Kirma itak nimamo kvalitetne menjave.

Hrvati? Igrali so toliko, da so zmagali. Sredino imajo izjemno močno, krila pa svetovna. Venomer vršili pritisk na našo zadnjo linijo, bili nevarni. Ko so prišli v vodstvo so se potegnal nazaj in dovolil da so naši končno malo zaigrali nogomet. Do takrat smo pa gledal bolj kot ne samo nabijanje žoge in tu pa tam kakšno akcijo z naše strani.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Omč dne 21. avgust 2008, 7:23:10

Ubi Ubi Ubi ustaša...smo se vrnili iz Maribora nedotaknjeni in v isti zasedbi ko smo odšli (ne moreš verjamit)ne vem kaj nej rečem nad tekmo k se je sploh ne spomnem.sam pico mate pa dobro...
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 21. avgust 2008, 7:54:51

Meni se je zdela tekma kar v redu.. Ok, bilo je nekaj glupih napak, ampak igrali smo proti eni najboljših ekip na svetu. Bolj kot obramba me še vedno skrbi sredina, kjer na trenutke ne pokrivamo tako kot bi bilo treba, zato potem nastane nepotreben pritisk na zadnjo linijo - potem se pa čudimo, od kod vse napake.
Sicer pa smo jih nekajkrat kar dobro stisnili in zaslužili bi si piko.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4021
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 21. avgust 2008, 10:06:11

GoUp je napisal:
Fluid je napisal:Dedič je kekec... a on kdaj ni soliral, ko je igral za reprezentanco? In zajebal seveda? Razpizdi me vedno.


V petih minutah te je razočaral bolj kot Kirm, Brečko, Mörec, da ne govorim o Komcu, Tončiju :o


Razpizdil, ne razočaral. Solira in naerdi potezo preveč. Vse naštete pa sem tudi skritiziral v mojem postu, če si ga prebral :P
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov