Nogometna Reprezetanca Slovenije

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. oktober 2016, 22:10:22

Borinc se tako obnaša kot da smo jih 5-0 utrgali in pojebali Švabe sredi Stožic..

Dali smo en gol iz 2 šanse na tekmi(1x na 100 strelov gre tole not ponavadi) proti Slovaški brez Weissa, Škrtela, Stocha, Pekarika in Dude. Očitno ti je Van Gaal res posrkal vso dušo, da te tale zmaga tako navduši :D

Katancu pa kar doživljensko pogodbo. Nič nas ne ustavi.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. oktober 2016, 22:39:07

Igral so zelo dobro. Sploh Iličič, ki ga še v lajfu nisem videl tolk prelaufat.
In kar daj po Slovenceljsko, omalovažuj uspehe.

Jst sm zadovoljen. In mislim da je slačilnica dokaj dokazala da stojijo za tistim dopisom. Pristop je bil popolnoma drugačen.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 9. oktober 2016, 12:18:46

Tako se zmaguje kvalifikacije, z 1-0 iz malo priložnosti. To je to. Tako bi morali zmagati tudi Litvo.

Mene prav nič ne preseneča zmaga nad Slovaško, saj imamo dobro reprezentanco z velikim potencialom. Kje pa piše, da bi se morali bati Slovakov? Takisto Angležev, ki so trenutno ranljivi. Pri Katancu me najbolj moti to, da tako negativno in previdno pričakuje tekme (že z jebeno Litvo). Za včerajšnjo zmago verjamem, da so najbolj zaslužni igralci, ki so se napalili.

Dejstvo pa je, da rabimo tudi Kampla.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 10. oktober 2016, 11:28:30

Zelo dobra tekma Slovenije, sploh za Katančeve razmere. Že postava je bila precej napadalno usmerjena, ko je pa menjal je bilo pa še bolj napadalno. Kronaveter je v bistvu igral na sredini.

Se strinjam, da sta bila Iličič in Krhim zelo dobra, sploh prvi. Zgleda mu zelo ustreza neka free role vloga, brez nekih obrambnih obeznosti. Velikokrat je stal najvišje.

Slovaška na drugi strani ni mogla priti čez sredino in je bila totalno nenevarna. Glede na to, da so se prejšnje kvalifikacije do zadnjega borili za prvo mesto v zelo težki skupini s Španijo, sem pričakoval več od njih oz. težjo tekmo.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Chicharito dne 10. oktober 2016, 14:37:02

Anderson#8 je napisal:Očitno ti je Moyes res posrkal vso dušo, da te tale zmaga tako navduši :D


Sem te popravil, ker sam vem da tega nikoli neboš napisal :D
Chicharito
Ginger Prince
 
Prispevkov: 478
Pridružen: 4. december 2010, 14:12:21

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 11. oktober 2016, 21:41:02

Ni kaj, igra na zadnjih dveh tekmah na nivoju. Lahko se je sicer zmrdovat, kako so Angleži in Slovaki za en kurc, ampak tudi Slovenija ima veliko zaslug, da so tako izpadli.

Prišli smo po par pik, pa bi na koncu lahko odnesli vseh šest, ne da bi nam lahko kdo kaj očital. Svaka čast.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 11. oktober 2016, 22:09:43

Kar grenak priokus, da je bil tole le remi.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. oktober 2016, 10:55:27

Ra100 je napisal:Ni kaj, igra na zadnjih dveh tekmah na nivoju. Lahko se je sicer zmrdovat, kako so Angleži in Slovaki za en kurc, ampak tudi Slovenija ima veliko zaslug, da so tako izpadli.

Prišli smo po par pik, pa bi na koncu lahko odnesli vseh šest, ne da bi nam lahko kdo kaj očital. Svaka čast.


Se strinjam. Res je, da Anglija ni v rangu Nemčije, Španije, ampak mi smo jih na trenutke stisnili tako, da ne samo, da niso čez sredino prišli, še iz kazenskega niso mogli. Par minut je bilo res fantastičnih in po dolgem času se je spet videla neka kemija med fanti, žar, borbenost. Samo tako naprej, pa bo že še prišel rezultat (in več sreče).
Sicer pa če pogledamo našo ekipo, to niso slabi igralci. Večina jih igra v tujini, med temi nekateri glavne vloge v klubih, ki igrajo Ligo prvakov. Po drugi strani so v angleški ekipi razni Lingardi, ki so solidni, ampak noben presežek oz. bavbav.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. oktober 2016, 11:30:19

Jaz ne vem al ga Cahill komu vleče pred tekmo na visokih pozicijah al so res takšni debili da tega klovna dajo igrati vsako tekmo..? Mislim saj mi paše, ker ne rabi Smalling riskirat poškodbe, ampak fuck me :) Pa Henderson, Lingard, Sturridge ipd.. Kako je to za kurac haha :)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 12. oktober 2016, 12:18:39

A zdj si se na Angleže spravil? Bolje ti gre pljuvanje čez Slovenijo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. oktober 2016, 17:45:10

Super igra, predstava, izkupiček in odnos. Vse je v glavi, miselnosti, mentaliteti. Tega pred Litvo in po njej ni bilo, kar še vedno zamerim predvsem Katancu. Lahko, da ne bo priznal, ampak prav njegova pozitivnost je obrnila stvar v pozitivne vode, česar ni bilo proti Litvi. Zato mu čestitam. Vse je v glavi.

Če pa je pristop na teh dveh tekmah zgolj posledica Kamplove odsotnosti, da so se igralci napalili, potem pa problem še vedno ostaja. Upam, da se vsi dogovorijo na štiri oči in spravijo v korist slovenskega nogometa. Me prav zanima, kaj bo Srečko povedal danes v studiu. Po mojem ne bo nič takšnega.

Včeraj pa škoda za zapravljene priložnosti. Upravičene smo lahko razaočarani, ker ni bilo zmage. Obramba Harta je ena najboljših, kar sem jih videl. Noro.

Jojo pa mojster!
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 12. oktober 2016, 20:54:31

King_Cantona_7 je napisal:Vse je v glavi.


Tomaž Kavčič bi najbrž imel kaj pripomniti k temu. Res je, da sem zamudil nekaj tekem repke v zadnjem času, ampak taktično je bila Slovenija čisto drugače postavljena kot v prejšnjih kvalifikacijah. Sploh presing spredaj je nekaj, česar po mojem pri nas še nisem videl; celo v klubskem nogometu je taka agresija ofenzivnih igralcev velika rariteta.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a zimi dne 2. september 2017, 14:41:57

Ku ku. Ne bomo nič komentiral igre naših in izjav Katanca? Tip bo v par letih od legende prišel do sovražnika št. 1 :)
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 2. september 2017, 14:50:11

Kaka sramota je ta reprezentanca - od igralcev, preCednika Radenka, pa do veleselektorja. Sramota, da včeraj ni odstopil oz. da mu ni dal Radenko brce. Kakšen je sploh to predsednik zveze?! Ta NZS je totalno v kurcu.

Oblak edini car, včeraj pozitivna še Jojo in Skubic v prvem polčasu. Ni igre, ni vizije. Katanec bi moral spakirati že po Švici. A je še vedno tu. Kakšne izjave po tekmi. Izgovarja se na "fiziko", češ da nima igralcev, ki bi zdržali 90 minut. Halo, a je prizadet?! A so športniki ali lokalni pijančki, da ne morejo teči?! Fizika je zadnji problem, prvi je pa Katanec, a se še vedno drži stolčka, kako ne, ko pa je tako dobro plačan. V vsaki drugi normalni reprezentanci bi že zdavnaj letel.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 2. september 2017, 19:42:14

Razen tega, da Katanec se vedno jemlje vso voljo za ogled tekem, drugega ni za komentirat. Porazna igra, zasluzena zmaga Slovakov.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 2. september 2017, 21:18:22

zimi je napisal:Ku ku. Ne bomo nič komentiral igre naših in izjav Katanca? Tip bo v par letih od legende prišel do sovražnika št. 1 :)

Kaj pa je za povedat? :) Edini plus je, da ob takih igrah vsaj živčen nisem, ker samo čakam kdaj ga bomo fasali.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. september 2017, 8:45:50

Žalostno je, da bi se dalo iz ekipe velik več narediti. Vsi igralci niso tak slabi in vsi ne grejejo klopce kot bi rad Katanec prikazal. Pa pred leti to tudi ni bila ovira. Zdaj pa je taktika gremo na 0:0, po porazu pa je Katanec miren.

Škoda teh kvalifikacij, ker skupina ni bila tako zahtevna.
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. september 2017, 10:32:00

Za našo ekipo je vsaka skupina prezahtevna. Jokcanje čez selektorja, igralci pa ne pokažejo ama ništa, tudi ni na mestu. Najprej bo potrebno nardit čistko. Kampl je lep primer nonšalance, nešteti navijači pa bi ga še vedno gledalo v ekipi.
Nič ne štima. Ne na klopi, ne v ekipi.

Poslano z mojega SM-N910C z uporabo Tapatalk
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. september 2017, 15:22:01

King_Cantona_7 je napisal:Super igra, predstava, izkupiček in odnos. Vse je v glavi, miselnosti, mentaliteti. Tega pred Litvo in po njej ni bilo, kar še vedno zamerim predvsem Katancu. Lahko, da ne bo priznal, ampak prav njegova pozitivnost je obrnila stvar v pozitivne vode, česar ni bilo proti Litvi. Zato mu čestitam. Vse je v glavi.

Če pa je pristop na teh dveh tekmah zgolj posledica Kamplove odsotnosti, da so se igralci napalili, potem pa problem še vedno ostaja. Upam, da se vsi dogovorijo na štiri oči in spravijo v korist slovenskega nogometa.


King_Cantona_7 je napisal:
Kaka sramota je ta reprezentanca - od igralcev, preCednika Radenka, pa do veleselektorja. Sramota, da včeraj ni odstopil oz. da mu ni dal Radenko brce. Kakšen je sploh to predsednik zveze?! Ta NZS je totalno v kurcu.

Oblak edini car, včeraj pozitivna še Jojo in Skubic v prvem polčasu. Ni igre, ni vizije. Katanec bi moral spakirati že po Švici. A je še vedno tu. Kakšne izjave po tekmi. Izgovarja se na "fiziko", češ da nima igralcev, ki bi zdržali 90 minut. Halo, a je prizadet?! A so športniki ali lokalni pijančki, da ne morejo teči?! Fizika je zadnji problem, prvi je pa Katanec, a se še vedno drži stolčka, kako ne, ko pa je tako dobro plačan. V vsaki drugi normalni reprezentanci bi že zdavnaj letel.


Srečo bi rekel: "v nogometu se vse spremeni v tednih, ne v letih" :D
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Nogometna Reprezetanca Slovenije

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. september 2017, 17:19:28

Ubup, groza in nespoštovanje gledalcev/navijačev.

Daleč največji problem te reprezentance je nepripravljenost igralcev. Ponovno smo gol dobili v samem zaključku tekme. Tako pravi Katanec. To, da bi povprečni vratar moral prejeti 3 zadetke do polčasa in da nismo enkrat streljali na gol nasprotnika v 90 minutah pa ni videl.

O njegovih idiotskih novinarskih konferencah in komentarjih po tekmi pa je škoda izgubljati besed in živcev. Cime bi bil lahko njegov PR. Čimprej gre, tem boljše za slovensko reprezentanco.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 7 gostov