Hokej - liga EBEL 2008/2009

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Za koga navijate?

Olimpija
20
38%
Jesenice
25
47%
Nevtralen
8
15%
 
Skupaj glasovi : 53

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 12. januar 2009, 10:00:36

prot VSVju mate bl mal sans ce ene prasas v zadnjem krogu so premagal sazburg... albo bi pa mogl nagont... ce izgubite z VSV jam in Albo ste izpadli!
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 14. januar 2009, 2:03:38

Pršl bomo mi u končnico...sam treba je irgt tko k dns večino tekme! ;) Ka ste pa gorenci dns delal???
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 14. januar 2009, 9:58:47

Mater, je pla kar infarktna končnica včeraj... Od 4-3 naprej je obramba odigrala res dobro, škoda pa za vse PP-je, vključno s PP2. Lani smo bili najboljši v ligi v PP-ju, letos pa klinc. Še so šanse za končnico, ampak imam občutek, da si bodo Jodlarji med sabo pike potalal.

Še vedno pa stojim za svojo izjavo, da tujec v EBEL-u ne bo prvak, pa če špilajo 100 let. Bodo že sodniki in/ali zveza poskrbeli za to...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Leby dne 14. januar 2009, 11:50:08

Nimam velik upanja po napredovanuju zlasti zarat tega ker si bodo med sabo avstrijci pomagal, pa vendar nekaj upanja ostaja po napredovaju!če smo zadna kola gledal samo Graz, lahko zj gledamo še Innsbruck k je pred nami 4 pike Graz pa 5 pik!!med sabo igramo 1 tekmo 100% in če tisto dobimo pa upamo na par kiksou bi lahko šlo skoz ;)
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 17. januar 2009, 9:08:20

HDD Tilia Olimpija : EC KAC
EC Pasut VSV : HDD Tilia Olimpija
EC Graz 99ers : HDD Tilia Olimpija
HDD Tilia Olimpija : EV Vienna Capitals
HDD Tilia Olimpija : EC Red Bulls Salzburg
HK Acroni Jesenice : HDD Tilia Olimpija
HDD Tilia Olimpija : EHC Liwest Black Wings Linz
HC TWK Innsbruck : HDD Tilia Olimpija

To so tekme Olimpije do konca rednega dela lige EBEL.

Sicer nekih velikih sans proti KAC-u v nedeljo nimamo je pa nasa priloznost gostovanji pri Beljaku in Grazu. Capitalsi so letos proti nam zmagali vse tekme, Salzburg smo pa ze premagali. Potem se vstane gostovanje na Jesenicah in Linz doma, zadnje kolo igramo proti Innsbrucku v gosteh.
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 18. januar 2009, 15:52:09

Mi na gostovanjih ne mormo zmagat...čutm pa d dons bomo...nvm zakaj! pač bomo! ;)
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 18. januar 2009, 23:23:11

E jebiga! :D :roll: :( :(
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a MUFC dne 19. januar 2009, 9:27:49

7. krogov pred koncem rednega dela zaostajamo za Innsbruckom 6 točk se pravi moramo 3 tekme zapored zmagati, s tem, da more Innsbruck vse 3 tekme izgubiti. :evil:
BORN TO BE UNITED
Uporabniški avatar
MUFC
Ginger Prince
 
Prispevkov: 497
Pridružen: 2. maj 2008, 8:23:31
Kraj: Ljubljana

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Matija dne 19. januar 2009, 14:23:30

Mislm da bi se moral včeraj Ljubljančani zahvalit nam, ker smo za VAS premagali Graz, vi pa takih lepih daril ne izkoriščate :lol:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6285
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a raven dne 19. januar 2009, 14:29:54

Pa mislš, da so žabarji tok kulturni, al pa da se sploh znajo zahvalt?
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Leby dne 19. januar 2009, 14:54:54

Jaka muda, k bi mogl Gradec strest ste pa lepo puhlni an :D čep jh takt zmagal bi bla pesmca drgačna tko pa.. sicer pa 29 mate šanso da puhnete za ns,ampak dvomm da vm bodo šle take misli po glav :?
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Matija dne 19. januar 2009, 15:05:06

?? Sej smo premagal Graz. A če bi pa prejšnjič zamagl bi imel pa vi 5 točk več na lestvic al kaj?? ;)
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6285
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Leby dne 19. januar 2009, 15:28:31

počas matija :D govorim o unmu porazu doma prot Gradcu! če bi jh takt premagal pa če bi mi zmagal bi blo lufta med nami in gradzom sam 3 pike med Innsbruckom pa samo 2.. ker nismo zmagal oz tut vi niste so nm oni pobeglni na 5 in 4 točke zaostanka! učer pa veva kako je blo.. vi ste nm zmagal Graz mi puhlni prot kacu oni pa stresl VSV.. realno za ns je konec sezone pa čeprou je še 7 kol do konca ampak bodo avstrici med sabo že poskrbel da bo tko kokr je ;) bom še enkt povdaru nismo si zaslužl letos napredovanja pa čeprou imamo ekipo za med top 4!.trenerja treba zjagat in prpelat enga Rusa da nm vsil nihov stil igre in toj to.. če bodo zmožni tacga tempa uredu tist k ne pa čuz guz ;) bodo pa jeseničani po vsej verjetnosti dobil Linz al pa kšn Salzburg še po možnosti pa bodo tut koj izpadl iz 1/4 finala in avstrici bodo pol odigral ta pravo partijo.
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 21. januar 2009, 1:25:42

Ma ne mormo mi nc kombinerat u ligi EBEL k mamo sam 2 kluba uni pa 7 tko da ce hocjo si lohk u sili poščajo pike kukr hočjo...sploh pa BV govort k so si čist sami krivi!
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Giggsy11 dne 28. januar 2009, 19:17:16

Kdo mislte da bo ostal še nasledno sezono od tujcev pri Olimpiji?
UNITED WE STAND!!!!!
Uporabniški avatar
Giggsy11
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 704
Pridružen: 14. januar 2009, 0:28:38

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 28. januar 2009, 22:05:56

nihce verjetno ker so VSI na transfer listi ;)

drugace pa je glede napredovanja ze odloceno Jesenice so v koncnici olimpija je nazalost izpadla... skoda... bo pa zanimivo Jesenice vs Avstrija
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 29. januar 2009, 9:32:11

trelcek je napisal:bo pa zanimivo Jesenice vs Avstrija


Ne bo, brez skrbi.. Vsaj kar sem videl zadnje čase, mi ne vliva nobenega upanja na resen contest.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4021
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 29. januar 2009, 17:28:35

Danes večni derbi, na katerem naj bi debitiral nov branilec v vrstah Acronija Kyle Deck, v koncnici pa naj bi zelezarje okrepil tudi vratar MORE IK iz svedske Robert Kristan, ki naj bi ze dobil transfer karto...

Podmežaklo prihaja še en Kanadčan

Tik pred iztekom roka za prijavo tujih igralcev (31. januar), so se Podmežaklo odločili, da bodo pred nadaljevanjem prvenstva v ligi EBEL (13. februarja bodo železarji gostovali v Innsbrucku) moštvo okrepili s še enim branilcem, ki prihaja iz zibelke hokeja, Kanade. Moštvu Acroni Jesenic se bo v prihodnjih dneh pridružil Kyle Deck iz mesta Sedley v Saskatchewanu. 23- letni branilec, rojen je bil 21. januarja 1986, je zadnji dve sezoni igral v moštvu Flint Generals v ligi IHL, v začetku tega tedna pa se je preselil k moštvu Port Huron v isti ligi. 183 cm visoki in 92 kg težki branilec je v tej sezoni za 'generale' odigral 45 tekem in zbral 38 točk (15 golov, 23 podaj), ter na kazenski klopi presedel 48 minut. » Če želimo ustvariti zastavljene cilje, potem moramo okrepiti obrambno linijo, zato smo se odločili še za enega branilca,« je na kratko pojasnil bržčas zadnji letošnji nakup športni direktor Matjaž Mahkovec in dodal, da je Kyla Decka priporočil tudi skavt Detroit Red Wingsov.



Izjava Roberta Kristana
Sporočilo za medije

Jesenice, 28. januar 2009

Robert Kristan v Sloveniji na pripravah za reprezentanco

Moram priznati, da sem presenečen in hkrati vesel, da je moj prihod v Slovenijo sprožil takšno medijsko zanimanje, še bolj pa sem vesel, da so se me razveselile moje Jesenice. V tem kratkem času, ko sem doma, me mnogo ljudi, tudi predstavnikov medijev, sprašuje po dejanskem razlogu mojega obiska Slovenije. Ker ne želim, da me prehitijo določene govorice ali špekulacije in ker želim biti tudi pošten ter korekten, vam želim sporočiti moje razloge.

Kot vsi veste, se v drugem tednu v Hannovru začnejo kvalifikacije za Olimpijske igre 2010. Kot član reprezentance se bom seveda z veseljem udeležil kvalifikacij in upam, da bomo uspešni, saj smo dobro moštvo.

Res pa je, da sem se v Slovenijo vrnil tudi iz osebnih razlogov. S trenutnim klubom MORA IK sem podpisal pogodbo v avgustu 2008. Ko sem se odpravljal na Švedsko, sem to sprejel kot velik izziv. Žal se je že po dveh mesecih mojega bivanja pokazalo, da zelo pogrešam svoje domače okolje, družabnost, počutil sem se izoliranega v popolnoma drugačenm okolju, kljub temu, da sem se zelo trudil, da bi se asimiliral v meni tuje okolje. Kljub dobri igri in dobri ekipi žal nisem bil zadovoljen, moje nezadovoljstvo pa je le naraščalo. Tako moja agenta sedaj poskušata najti najboljšo pot za mojo nadaljno kariero. V tem trenutku vam ne morem še sporočiti, kakšne bodo moje nadaljne odločitve, saj bodo ključne odločitve morale biti sprejete do 31. januarja, ko se konča mednarodni rok za prestopne roke. Lahko pa vam povem, da sem zainteresiran za različne možnosti, sploh tiste, ki mi bodo omogočile boljše osebno počutje in zdravje, ki mi poleg dobre igre zagotovo predstavljata priorioteto v življenju.

Robert Kristan,
Član hokejske reprezentance Slovenije



LP trelcek
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a Leby dne 30. januar 2009, 13:26:37

No kokr sm dons uspeu izvedt naj ne bi pršu Kristan ampak en Američan ali Kanadčan, ki trenutno igra za najslabše moštvo danske lige!!! na tekmo prejme kar 4,5 gola.. ne vem kok bo res kj od tega na koncu a informacije prihajajo iz dokaj zanesljivih virov! kar se tiče Olimpijinih tujcev naj bi blo nekej na temu da naj bi bli usi zgolj posojeni do konca sezone v ostala moštva.spet odvisn kok je kj resnice na temu.če jih bomo prodajal je to najbol neumna poteza u 2h letih EBEL lige ker drugo leto bomo poj mogl spet jovo na novo sestavlat moštvo :? pa še en zakluček.. Jesenice bodo izpadle že v 1/4 finalu!! če se boste uprašal zakaj.. (reprezentančne tekme in pa sodniki vs bodo koj zjebal da boste po hitrem postopku šli vn da bodo mel avstrici poj monolog med sabo in na koncu bo prvak KAC) :D 100 letnica kluba pa tko... 8-)
It`s all around you, it dominates your nightmare, it is the darkest emotion of all, his paths leads to the darkside......QLIMAX!!
Uporabniški avatar
Leby
transfer muppet
 
Prispevkov: 675
Pridružen: 17. avgust 2007, 11:14:06

Re: Hokej - liga EBEL 2008/2009

OdgovorNapisal/-a manutd fan dne 31. januar 2009, 12:06:43

No Leby dejstvo je da je večina tujcev Olimpije že odšla in so prodani ! Drugo dejstvo pa je da nebo nobenega Američana ali pa Kanadčana in da je LiX že povsem blizu vrnitve na Jesenice ;)

Olimpijini tujci

LIX vse bližje Jesenicam!
"Sprašujete me, če se bom upokojil? Verjetno se šalite, še posebno, če upoštevamo, da bi moral biti v tem primeru ves čas z ženo doma." A. Ferguson

Gangster55 - VZEMI ALI PUSTI ! - Športne stave, predlogi, ... FREE !
Uporabniški avatar
manutd fan
Ginger Prince
 
Prispevkov: 456
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:32:49
Kraj: Gorenjska

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron