Hokej - Liga EBEL 2009/2010

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Re: Hokej - Liga EBEL 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 5. april 2010, 15:17:06

To je žalostna zgodba našega hokeja...

Verjamem, da sta Posma in Elik bedaka na kubik, ker slišim take zgodbe o njiju in njunih podvigih v Kranjski Gori, da te srat prime. Ampak da greš pa pretepst človeka, pa tudi moraš biti malo čez les...

Elik in Posma absolutno ne smeta biti v planu za naslednjo sezono, pa čeprav sta mogoče na ledu uredu. Ker to kar se dogaja je nenormalno... Teh 6 pa tud kaznovat...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Hokej - Liga EBEL 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Matija dne 5. april 2010, 15:34:15

Kolikor sem jaz slišal je bil razlog za ta pretep avtomobilska nesreča enega mladega jeseniškega vratarja. Elik in Posma sta tisto noč, ko so Jeseničani osvojili naslov zahtevala da naj jih pride ta mladinec iskat, nekateri igralci in tudi pomočnik trenerja Dejan Varl pa so rekli naj ne pride. Mladinc je bil nabit ko mina in se je zaletel in naredil totalko. Že tisti večer so se stepli med seboj. Potem je bila še fora v tem kdo bo plačal popravilo avtomobila, ki je bil služben in je bil od Varla.

Teh 6 se naj kaznuje samo ne z prekinitvijo pogodbe, ampak Elika in Posmo naj se pa zjaga z Jesenic. Tudi jaz sem slišal svašta o teh dveh. O tem da imata prepoved v pet lokalov v KG zaradi pretepov, do tega da je Elik scal v solatni bar ter kazal kurca v kazinoju...

Edit: baje so bli teli: Glavič ,hebar, remar, slivnik, rebolj in terlikar
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Hokej - Liga EBEL 2009/2010

OdgovorNapisal/-a braul dne 5. april 2010, 21:58:02

po branju te novice na rtvslo in komentarjih se mi je pa zelo nasmejalo pri tem:

citat: "Vseh 6 zapret v samice, pa jim skoz predvajat himno od Olimpije" :lol:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Hokej - Liga EBEL 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Matija dne 5. april 2010, 22:02:27

Zdej sem govoril s kolegom, ki mi je vse povedal o tem incidentu. Ljude mislijo, da je šest ljudi dobesedno vdrlo v njegovo stanovanje, ga nič krivega zbudila in preteplo. Pa temu še zdaleč ni bilo tako...

Glede na to, kaj počneta v teh koncih me tale incident nič ne preseneča.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: Hokej - Liga EBEL 2009/2010

OdgovorNapisal/-a Kid_A dne 6. april 2010, 9:18:25

Matija, daj povej, kaj se je zgodilo. Me prav firbec matra :D


Ko sem videl novico na 24ur.com, sem dejansko mislil, da gre za kak ostanek prvega aprila, a temu ni bilo tako. Slovenski hokej je tako ali tako postal farsa oz. poligon posameznikov, ki služijo velike denarje, medtem ko sta kluba v propadanju. Sem navijač Olimpije, zato bolj poznam stanje v Tivoliju (ki je zaradi Seklja že nekaj časa v razsulu), sem pa tudi vedno govoril, da HK Jesenice niso daleč od Olimpije. Potrebno bi bilo zamenjat celotno vodstvo obeh klubov in pripeljat sposobne ljudi, ki bi delovali v korist slovenskega hokeja.

Ampak jebiga, where money talks, bullshit walks... Po drugi strani pa tudi upanje umira zadnje...
"Manchester United stands for more than any person, any player, any supporter. It is the soul of a sporting organisation which goes on season after season, making history all the time"
Uporabniški avatar
Kid_A
Passionate Wayne
 
Prispevkov: 595
Pridružen: 22. maj 2008, 1:58:01

Re: Hokej - Liga EBEL 2009/2010

OdgovorNapisal/-a trelcek dne 11. oktober 2010, 19:47:30

kdo bo v petek na derbiju? :)
Slika
United´s soul is never sold
so proudly wear thet green and gold
we´ll never wear our famous RED
till gralzer´s gone or even dead
so raise thet ancient standard high
by green and gold we´ll live and die
that day will come again for sure
WHEN WE CAN WEAR OUR RED ONCE MORE!
Uporabniški avatar
trelcek
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1314
Pridružen: 28. maj 2008, 21:09:41
Kraj: Radovljica

Prejšnji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost