Evropsko prvenstvo v košarki 2009

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Kam lahko poseže Slovenija na EP?

Evropski prvaki
5
13%
Medalja
23
58%
Dvoboji na izpad
6
15%
Izpad v skupini
6
15%
 
Skupaj glasovi : 40

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a pek dne 20. september 2009, 8:25:00

Na dosežke naših fantov moramo gledati s ponosom! Že dolgo nisem videl širne Slovenije, tako enotne v podpori naši ekipi. Zdovc in vsi igralci po vrsti so opravili fenomenalno delo. Vsi po vrsti so od sebe dali maksimu, niti eden nas ni pustil na cedilu. Tudi zdaj, ob porazu, jim moramo stati ob stati ob strani in jih podpreti. Dokazali so da so odlična, borbena EKIPA, toda za zadnji met jim je zmankalo nekaj sreče, sposobnih sodnikov, močno pa so se tudi poznale poškodbe. Kaj bi bilo če bi igrali Smodiš, Dragič, Udrih... Pač niso in nima smisla objokvt tega. Smo kjer smo. Danes igramo z Grki in naši igralci si zaslužijo podporo. Na tem prvenstvu je bilo toliko plusov, da je že zdaj prvenstvo velik velik uspeh.

Glede igre Lakoviča včeraj. Ja bila je slaba, toda kdo mu lahko to zameri? Ostal je edini branilec in igral je cele tekme. Enostavno je to preveč za vsakogar. Prevelik psihični in fizični pritisk. Sojenja sodnikov, pa raje ne bom komentiral. Vsekakor so jim Srbi hvaležni.

SLOVENIJA!!!!!
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a markm dne 20. september 2009, 8:57:16

Škoda za poraz, ampak vsen čestitke za to, da so pršli do 1/2 finala. Klub vsem poškodbam, kratki klopi so zmagval, pokazal moštevno igro, se na vsaki tekmi boril do konca, sam učerej nam je na žalost mav zmankal. Ampak kljub temu čestitke ekipi za to kar so nardil, pa tut če dons ne osvojijo kolajne.

SLOVENIJA!!!
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. september 2009, 9:17:20

Tako blizu, a tako daleč... Žalost... Res smo bili blizu. Pomislite, že en sam zadeti prosti met Lakoviča bi pomenil našo zmago in finale. Pa še ta Teodosić... Kaj je tip zadeval. Moral bi zgrešiti vsaj eno ali dve trojki, pa mu je šlo vse noter. Sicer pa pohvale fantom. Domen dal 22 točk. Kdo si je to upal napovedati pred tekmo? A vseeeno ne moremo mimo dejstva, da je naredil tri huuuude napake. Izgubljeni žogi ko je Erazem napravil 4. in 5. osebno napako ter izgubljena žoga ob tehnični napaki Brezca... A kaj moremo. Odigral je super, vsaka mu čast. Prav tako Jagodnik. Erazem bi itak moral postati MVP turnirja. Človek je neverjeten. Kakšna tehnika centra, kakšna eleganca. Dobesedno pleše med nasprotniki. Če dobi kak Gasol to nagrado jih je lahko sram. Skratka vsi so HEROJI. Zdovc je iz naših stisnil nekaj, kar prej ni znal noben Pipan alo kdo drug. A kljub temu poraz boli... Enako sem se počutil po porazu naših fuzbalerjev proti Hrvaški v kvalifikacijah za EURO 2004... Danes je pa treba lepo Grke namazat in doboti to medaljo. A tudi če jo ne so oni naši heroji. Borci.

SLOVENIJA

ps: Španija bo pa itak zmagala za enih +15...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. september 2009, 9:41:59

GoUp je napisal:Ja prekleti in glupi Lakovič! Butasti Zdovc da mu je pustil, nemarna Breza in Erazem da sta dobil pet prekrškov ... Kej drucga zdj itak ne bomo več brali.
A Boki si pa 100% da bi zadel s poškodovano roko? Čudno da ni nihče omenil odlične igre in borbe do zadnjih atomov moči!? Čudno da nista Anderson#8 in Robierto videla blesteče predstave Domna ali odličnega povratka na krilih starca Jagodnika?

Tudi če bodo četrti ste pred polfinalom pisali vsi da so za vas zmagovalci ... zdaj pa pljuvate! Neverjetno res.

ODLIČNI SO BILI IN ŠE BODO!!!
SLOVENIJA!!!


Edit:
Remmy ti si pa neverjeten s svojim negativizmom. Kako sploh shajaš skoz lajf, če vidiš v vsakem samo negativne stvari in prva nikogar nikole ne moreš pohvaliti?


Ena ptica še ne prinese pomladi, isto ste mi rekli za Andersonov gol v Munchnu...

Vsekakor je odlično odigral Domen, ampak se ti ne zdi čas, da je on, ki je po izobrazbi SG/dvojka, to začel zadevat? Celi turnir ni spravil nič skupaj, to njegovo obrambo zna igrat Klobučar tudi, pa še višji je. Vendar z enim prebliskom na 8 tekmah mi zelo malo pomeni... Tako se lahko bilokomur odpre. Recimo primer, Miloš Teodošič, nič posebnega cel turnir, al ipak 13.0 na tekmo, včeraj pa se mu mora vtrgat da zabije neverjetnih 32 točk. Kot sem že prej napisal, ENKRAT PA NIKOLI VEČ!

To da ste se spravili na Jako je žalostno. O Remmyju itak nebi. Pač človek je negativac po duši. Jaka je odigral zadnji dve tekmi, po 40 minut, včeraj še več. Videlo se mu je po metih za tri oz. prostih, žoge več vreči ni mogel. Pa ko je žogo spravljal v napad, kolikokrat se je zagradil pa špilal "centra" na trojki... Meni se je smilil, ampak je odigral pošteno, tam pri prostem za vodstvu +4 pa se mu žoga nagnila iz koša, potem pa Miloš...

Če Erazem slučajno nebo MVP prvenstva, potem je FIBA sramota za basket. ON je pred Gasolom svetlobna leta. Da o ostalih centrih ali celo štiricah ne govorim. Erazem je trenutno z naskokom najboljši center Evrope. Šut, skok, gibanje, obramba, vse ima in to da zna boljše metat trojke kot bilokateri drugi šuter je izjemno. Pa saj se mora videt po indeksih, statistikah da je boljši.

Zaslužimo si medaljo. Danes si jo bomo priborili. Vem da nam bo uspelo, navijačev bo veliko ostalo. Naši bodo pokazali, pa čeprav so čisto izmučeni, posušeni, poškodovani in ne vem kaj, da ZMOREJO. Zato še 1x verjamimo za naše fante in si priborimo z "zlato" medaljo!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Frozen dne 20. september 2009, 9:52:05

Anderson#8 je napisal:
GoUp je napisal:Ja prekleti in glupi Lakovič! Butasti Zdovc da mu je pustil, nemarna Breza in Erazem da sta dobil pet prekrškov ... Kej drucga zdj itak ne bomo več brali.
A Boki si pa 100% da bi zadel s poškodovano roko? Čudno da ni nihče omenil odlične igre in borbe do zadnjih atomov moči!? Čudno da nista Anderson#8 in Robierto videla blesteče predstave Domna ali odličnega povratka na krilih starca Jagodnika?

Tudi če bodo četrti ste pred polfinalom pisali vsi da so za vas zmagovalci ... zdaj pa pljuvate! Neverjetno res.

ODLIČNI SO BILI IN ŠE BODO!!!
SLOVENIJA!!!


Edit:
Remmy ti si pa neverjeten s svojim negativizmom. Kako sploh shajaš skoz lajf, če vidiš v vsakem samo negativne stvari in prva nikogar nikole ne moreš pohvaliti?


Ena ptica še ne prinese pomladi, isto ste mi rekli za Andersonov gol v Munchnu...

Vsekakor je odlično odigral Domen, ampak se ti ne zdi čas, da je on, ki je po izobrazbi SG/dvojka, to začel zadevat? Celi turnir ni spravil nič skupaj, to njegovo obrambo zna igrat Klobučar tudi, pa še višji je. Vendar z enim prebliskom na 8 tekmah mi zelo malo pomeni... Tako se lahko bilokomur odpre. Recimo primer, Miloš Teodošič, nič posebnega cel turnir, al ipak 13.0 na tekmo, včeraj pa se mu mora vtrgat da zabije neverjetnih 32 točk. Kot sem že prej napisal, ENKRAT PA NIKOLI VEČ!

To da ste se spravili na Jako je žalostno. O Remmyju itak nebi. Pač človek je negativac po duši. Jaka je odigral zadnji dve tekmi, po 40 minut, včeraj še več. Videlo se mu je po metih za tri oz. prostih, žoge več vreči ni mogel. Pa ko je žogo spravljal v napad, kolikokrat se je zagradil pa špilal "centra" na trojki... Meni se je smilil, ampak je odigral pošteno, tam pri prostem za vodstvu +4 pa se mu žoga nagnila iz koša, potem pa Miloš...

Če Erazem slučajno nebo MVP prvenstva, potem je FIBA sramota za basket. ON je pred Gasolom svetlobna leta. Da o ostalih centrih ali celo štiricah ne govorim. Erazem je trenutno z naskokom najboljši center Evrope. Šut, skok, gibanje, obramba, vse ima in to da zna boljše metat trojke kot bilokateri drugi šuter je izjemno. Pa saj se mora videt po indeksih, statistikah da je boljši.

Zaslužimo si medaljo. Danes si jo bomo priborili. Vem da nam bo uspelo, navijačev bo veliko ostalo. Naši bodo pokazali, pa čeprav so čisto izmučeni, posušeni, poškodovani in ne vem kaj, da ZMOREJO. Zato še 1x verjamimo za naše fante in si priborimo z "zlato" medaljo!


Anderson#8 pohvalno napisano! Se 150% STRINJAM :D
“I’ve given up trying to understand how the fourth official and referee work out added time. I’m sure there is method in their madness.”
~ Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Frozen
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 176
Pridružen: 13. avgust 2009, 12:26:50

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a braul dne 20. september 2009, 10:18:51

Joj, škoda, kaj naj rečem, tako blizu smo bili. Vseeno bi pohvalil vse fante, ki so včeraj zares dali od sebe še zadnje atome moči. Klop je zares prekratka, izdale so nas poškodbe in nikomur ni kaj za očitati. Vsi jim lahko samo čestitamo za vse prikazano in predvsem za teamski duh in borbenost. Celotna SLovenija je lahko zares ponosna na vse košarkarje, ne glede na razplet današnje tekme, čeprav si vsi želimo, da pridemo do brona, to si nedvomno zaslužimo, a imajo podobne načrte tudi Grki. Odvisno je, kako smo si opomogli od včeraj! Kritik in negativnih stvari nekaterih pa niti ne bi komentiral, saj se ni vredno spuščati na tak nivo.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. september 2009, 10:34:39

Anderson#8 je napisal:Ena ptica še ne prinese pomladi, isto ste mi rekli za Andersonov gol v Munchnu...

Vsekakor je odlično odigral Domen, ampak se ti ne zdi čas, da je on, ki je po izobrazbi SG/dvojka, to začel zadevat? Celi turnir ni spravil nič skupaj, to njegovo obrambo zna igrat Klobučar tudi, pa še višji je. Vendar z enim prebliskom na 8 tekmah mi zelo malo pomeni...

In ti vseved si seveda spremljal njega celo sezono in kariero in je bil izjemno zanič! :lol: Majke mi ampak ti res poznaš vse športnike sveta v nulo.
A si slučajno gledal kakšno tekmo Španije to prvenstvo? Kako je šlo Gasolu prve dve skupine do tekme s Poljaki? Trener ga je pač forsiral ker je vedel da ga rabi v formi kasneje.
Tko je mogoče bilo tud z Domnom. Enkrat se mu pač mora odpreti in ker na dvojki nimaš Bena, Sanija, Emirja ... je pač treba s kadrom ki ga imaš in mu zaupati. Ampak ne, on je zanič, to mu je treba dat vedet in naj klinac še bolj pogori! Jaki bi mi bil ti motivator - v stilu Remmya :D

Ostalo pa pohvalno od tebe.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. september 2009, 10:39:46

Nekaj o njem govori tudi to da je brez kluba... ;)

Kakorkoli obrneš Goup, pa ne da mam kaj proti tebi, ampak moremo gledat celotno sliko. Domen na tem EP-ju ni pokazal nič, do tekme z Srbijo. Res je dal 22 točk, bravo sem rekel in sem vesel. Vendar enostavno, to je premalo. Hvalabogu da na koncu nismo tako potrebovali njegovih košev. Vendar za mene to ni dovolj da mi igralec igra 25 min na tekmo, doseže po 5 točk ali manj, potem pa se ga zagovarja s tem kako je dober v obrambi. Še 1x Klobučar bi to tudi zmogel...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. september 2009, 10:48:59

Poglej si drugo četrtino SLO vs Turčija in boš videl da Klobučar tega ne zmore. Vse pike Turkov so padale zarad njega in vodstvo je skopnelo kot bi mignil. Domen je dosedaj bil odličen v obrambi, čas pa je že bil da se mu odpre v napadu. In se mu je.
Tko kot si skoz pljuval po njemu da je zanič in nič ne pokaže, si tudi po Juretu pred in še med prevenstvom. Oba sta te totalno negirala in postavila tvoje zannje o basketu pod vprašaj.
Kolkr pa vem, Domen prav tako prihaja v Tivoli k odličnemu trenerju ...
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a TSD dne 20. september 2009, 10:53:53

D. Lorbek prihaja v Tivoli in videli boste, zakaj je D. Lorbek>>Klobučar.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 20. september 2009, 10:56:41

GoUp je napisal:Poglej si drugo četrtino SLO vs Turčija in boš videl da Klobučar tega ne zmore. Vse pike Turkov so padale zarad njega in vodstvo je skopnelo kot bi mignil. Domen je dosedaj bil odličen v obrambi, čas pa je že bil da se mu odpre v napadu. In se mu je.
Tko kot si skoz pljuval po njemu da je zanič in nič ne pokaže, si tudi po Juretu pred in še med prevenstvom. Oba sta te totalno negirala in postavila tvoje zannje o basketu pod vprašaj.
Kolkr pa vem, Domen prav tako prihaja v Tivoli k odličnemu trenerju ...


Popravek, negiral me je Zdovc. In če misliš da je bilo pljuvanje po njem zabavno se motiš. Verjetno si oba želima dobro Sloveniji. Jaz sem pač bil malo večji pesimist do Zdovca. In vesel sem da me je negiral...

Lorbek pa vsekakor ni negiral... Premalo je ta tekma in premalo je pokazal da bi me negiral. Še vedno ni dokazal da si zasluži 25 minut na tekmo...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 20. september 2009, 11:01:47

Ne glede na to, kar smo si do sedaj mislili o Lorbku, v zadnjih dveh tekmah je zadeval v ključnih momentih. Najprej proti Hrvatom ob koncu polčasa, potem še včeraj.. In to je tisto, kar šteje. Lakovič lahko daje po 25 pik na tekmo proti raznim Poljakom, ampak zdajle, ko je šlo zares, je imel pretežke noge. Verjetno bi res bilo bolje dajati šanso Klobučarju od tekme z Litvo naprej (pa tudi če bi pušnili kakšno tekmo), važno da bi bili do četrtfinala še nekako spočiti na zunanji liniji.

Tako pa.. Če puščaš nasprotni ekipi neovirane mete za 3, se jim bo slej ko prej odprlo. Toliko huje, če v napadu čakaš samo na Erazmove čudeže.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 20. september 2009, 11:01:55

Upajmo da bojo 3 reprezentance bivše YU med top 5 ekip v Evropi...izjemen uspeh in glih prej sem razmišljal kaj bi bilo, če bi bili še vedno ena država. Strah in trepet, poleg tega pa redni finalisti vseh tekmovanj pa ni važno kakšne bi bile druge reprezentance :)
Ampak je kar je, upam da Hr dans nabije francoze in konča na 5. mestu, kar je na koncu koncev vseeno nekak uspeh, ker so pričakovanja sploh po začeku turnirja bila precej nižja od tega. Uvrstitev na SP je tudi tukaj, hvala kurcu da se ni ponovila stara zgodba, ko je dan po porazu odpovedala celotna repka.

Kar pa se tiče včerajšne slovenske tekme...škoda, nimaš kaj. Zajebali so pa sami, Teodosić je z razlogom na vsaki tekmi v začetni petorki v Olympiakosu (in fant je str 22). Izjemen igralc in slaba obramba na njemu in nebreanjenje njeovih šutov je pač naredlo to da se je razigral in zadeval vse mogoče in nemogoče. jebiga,to je košarka. Si je pa mogoče kdo predstavlu tole srbsko ekipo čez 3,4 leta? To so fantje sestavljeni iz letnikov 88,87,86...leta 2009 igrajo finale evropskega prvenstva, nerealno. Mislim da tolko talentov na kupu ni bilo že dolgo dolgo časa..

Kar se pa tiče igre Slovenije pa učer glavni krivec brez dvoma Lakovič. Sej človek je zadevu celo EP ampak ko je najpomembnejše pa čist zatajiu, razn tiste faul-trice, čeprav njegova vloga ni da šutira, on bi mogu razigrat ostale, ne pa da Jagodnik šutira neke čudne trice, ki jih je sicer zadel po čudnih naključjih, ampak okej. Lorbek pa defenitivno nad svojimi zmožnostmi, sej on ni slab igralc, kamot je bil nekje 6.,7. igralec Benettona, ampak da bi bil pa lider močne reprezentance, kakršna je Slovenija, to pa defenitivno ni. Tastarejši Lorbek je odigral fenomenalno, dejansko je naredu tak korak naprej, da je v tem trenutku daleč najdominantnejši center v Evropi. Klasa od igralca, solidna tehnika, močen pod obročem, popolen šut iz poldistance in mojster še trice zadeva za šalo. Res brez dvoma me je najbolj presenetu, ampak je končno spet dokazu da je igralc najbolše kakovosti.

Ne poberat hrvaške mentalitete, pa govorit da so krive poškodbe, utrujenosti, sodniki,karkol...pač se prizna, Srbija je bla bolša sploh pa mela več centrov :D Hrvaški navijači iščemo razloge u ush teh pizdarijah, Slovenija je neglede na to kaj bo dans naredla izjemen uspeh in so defenitivno junaki slovenskega športa,kapo dol.
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Welsh Wizard dne 20. september 2009, 11:14:28

D. Lorber je prihodnost slovenske košarke in bo še dolgo igral zanjo, tako kot tudi Klubučar in nekoč bosta sigurno zaigrala skupaj v prvi peterki, ampak zaenkrat je Klubučar še daleč za Lorbkom. Ima talent in hitrost, vendar njegova tehnika je zaenkrat še preslaba za takšno prvenstvo, ki je po mojem mnenju daleč najmočnejše na planetu - bolj kot svetovno prvenstvo!

Letos se bo Klubučar lahko veliko naigral in dokazal kot igralec Olimpije v NLB ligi, ki je pravšnja za njegovo učenje. Olimpija bi letos lahko ponudila pogodbe tudi Lorbku, Jagodniku, Golemacu in Slokarju saj so vsi brez kluba, poleg tega pa sta Jagodnik in Golemac tik pred penzijo in verjetno bi si svojo dolgo in uspešno kariero želela končati v domačem klubu.
Uporabniški avatar
Welsh Wizard
General manager of OT
 
Prispevkov: 305
Pridružen: 4. november 2008, 21:07:56

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a TSD dne 20. september 2009, 11:21:29

lukac13 je napisal:
Kar pa se tiče včerajšne slovenske tekme...škoda, nimaš kaj. Zajebali so pa sami, Teodosić je z razlogom na vsaki tekmi v začetni petorki v Olympiakosu (in fant je str 22).



A ni glih v temu fora da mora spizdit iz Olympiakosa, da nardi popoln raztur ker kurk js vem igra samo 10 min na tekmo pri Olympiakosu. Ob Papalukasu, Vaferju in Haleprinu prve postave in vsaj 25-30min ne bo videl še neki let, najbolj bi mu it nekam kjer bo prvi play in tam pokazat use, česar je sposoben.
'Just remember one thing: respect this club.' SAF
Uporabniški avatar
TSD
Ne upa prit prepevat!
 
Prispevkov: 1219
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:15:52

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 20. september 2009, 11:23:32

Pa niti ne,igra kr dost, pol se je na sredini sezone poškodovau in mu je sicr padla minutaža ja. Ampak ko je biu kul je začenju na 1ki al pa 2ki.
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 20. september 2009, 11:40:30

GoUp je napisal:Ja prekleti in glupi Lakovič! Butasti Zdovc da mu je pustil, nemarna Breza in Erazem da sta dobil pet prekrškov ... Kej drucga zdj itak ne bomo več brali.
A Boki si pa 100% da bi zadel s poškodovano roko? Čudno da ni nihče omenil odlične igre in borbe do zadnjih atomov moči!? Čudno da nista Anderson#8 in Robierto videla blesteče predstave Domna ali odličnega povratka na krilih starca Jagodnika?

Tudi če bodo četrti ste pred polfinalom pisali vsi da so za vas zmagovalci ... zdaj pa pljuvate! Neverjetno res.


Pa kaj je s tabo človek? Kaj ti sploh vidiš kaj sem napisal, mater. Ne vem kak ti shajaš v lajfu s tem, da vsakega nalajaš za bzv in vsiljuješ neko tvojo faking mišljenje.

Prvo kot prvo nisem nobenga grajal. Ne vem kje si ti prebral tole v mojem postu. Pohvalil sem vse igralce, da so odigrali izjemno celotno prvenstvo. Težko je zdržati s 7-8 igralci na takih tekmah. Lakovič je odigral izjemno celotno prvenstvo, vendar enkrat se je pač moralo poznati, da igra po 40 minut na tekmo. Rekel sem samo, da so v zadnji akciji naredili napako, da je šel Lakovič v prodor, ker je premajhen za neke prodore. Pizda, kdaj si pa videl, da je Lakovič zadel iz prodora! Tole je še Zdovc sam povedal, da so tukaj naredili napako! Ne najedaj brezveze in ne piši nekaj kar ni res, mater. Te stvari me pa res vržejo iz tira. Domen Lorbek je včeraj res bil odličen in nas je držal v igri. Kaj mu naj zdaj grem osebno roko stisnit na Poljsko al kaj??? Sicer pa nekaj se vseeno pričakuje od igralca, ki igra vsako tekmo +20 minut in začenja v prvi petki. Drugače pa teh njegovih 23 pik al kolko je že dal, zdaj en velik K**** pomenijo.
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 20. september 2009, 12:12:00

Med prvimi šestimi bodo zagotovo štiri reprezentance z Balkana, kar pove, kje je basket doma. Sicer bodo prvaki z veliko verjetnostjo Španci (ki si to tud zaslužjo), ampak Srbija bo čez par let res lahko izvenserijska.

Pa spet k Lakoviču. Nikol nisem rekel, da je slab igralec. V predtekmovanju je praktično sam rešil par tekem, slovenske reprezentance brez njega sploh ne bi blo. Je res. Ampak ko je bil pa crunch-time, je pa odigral katastrofalno. Zagotovo je bil utrujen, ampak problem je v glavi, mentaliteti. Primer so prosti meti. Včeraj jih je metal okrog 50 %. Pred tem približno 90. Pač ni igralec za ključne tekme, žal. Že pred prvenstvom je Zdovc rekel, da naj bi Lakovič v ključnih trenutkih prevzel odgovornost in takoj sem vedel, da se to ne bo izšlo.

Sicer je pa tretje mesto za Slovenijo še vedno velik uspeh, čeprav je bila priložnost res once-in-a-lifetime. Ne glede na kakovost reprezentance je zaigrat v finalu in se borit za naslov evropskega prvaka jebeno redka priložnost. Upam, da se bodo naši košarkarji pobrali in nabili Grke, malo tudi iz maščevanja za tisto četrtfinale. Treba bo ustavit njihove branilce in jim nasut čim več pik pod košem, kjer so precej slabi.

Držimo pesti!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. september 2009, 13:31:20

Robierto je napisal:Pa kaj je s tabo človek? Kaj ti sploh vidiš kaj sem napisal, mater. Ne vem kak ti shajaš v lajfu s tem, da vsakega nalajaš za bzv in vsiljuješ neko tvojo faking mišljenje.

A sm tebe citiral mogoče? Al si se sam najdu v postu?

Drgač pa res pomeni vse skup en kurac. Zdj se borimo samo za bron. :bedak:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: Evropsko prvenstvo v košarki 2009

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 20. september 2009, 13:54:49

Omenil si mene noter. Ne vem kako si naj to drugače razlagam?
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov