Matt Le Tissier

Vse o ostalih športih

Moderator: Hudički

Matt Le Tissier

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 25. februar 2010, 13:39:52

Matt Le Tissier - Le God. Meni eden izmed najboljših, najlegendarnejših in najzanimivejših nogometašev v zgodovini Premierleague. Verjetno nogometaš z enim izmed najboljših strelov v zgodovini nogometa. Kljub svoji malce na videz nerodni postavi je premogel veliko tehnike in obvladovanja žoge ter tistega, po čemer najbolj slovi - strelu. Ob njegovih neverjetnih zadetkih je ostal le malokdo ravnodušen. Kulten nogometaš. Ljubljenec ne samo navijačev Southamptona, ampak tudi ostalih ljubiteljev Angleškega nogometa. Za Southampton je igral 16 let in postal idol navijačev tega kluba. Za rdečo bele je dosegel 162 golov. Je one club man. Bil je izreden izvajalec enajstmetrovk, saj je od svojih 49-ih strelov z bele točke zgrešil samo enkrat! Redkokdaj sem ga imel priložnost gledati po televiziji, saj za časa njegovega igranja še nisem imel ne interneta, ne programov s tekmami Premierleague. A vselej kadar sem ujel kakšen njegov zadetek ali pa tekmo, sem bil navdušen. Njegovi zadetki bodo ostali v dolgotrajnem spominu. Ni nek Ronaldo, Zidane, Totti ali pa Rivaldo, a vendarle je moj eden izmed najljubših nogometašev. Spada pod tisto kategorijo nogometašev kot so Zola, Shearer, Sheringham... Res me žalosti, da sem imel tako malokrat priložnost gledati njegove igre. A kot sem rekel, vselej ko sem ga videl po TV me je navdušil!
Legenda!
Slika

Nekaj njegovih prečudovitih golov. Vredno ogleda!
http://www.youtube.com/watch?v=FSsdfe4Z69g

Vaše mnenje?
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: Matt Le Tissier

OdgovorNapisal/-a Best dne 25. februar 2010, 14:02:41

Ma tip je legenda. Res s svojimi goli je zaslovel v celi PL. Nikoli pa mu ni bilo namenjeno veliko medijskega prostora. Za moje pojme gre lahko kar ob bok Sherearju in najboljšim nogometašem te generacije. In za Southampton je legenda kluba in tudi eden izmed malo nogometašev ki bi vedno igrali samo za en klub...
Vedno se mi je zdel zanimiv podatek, da se je rodil na enem izmed otokov v Rokavskem prelivu. Priimek ima francoski, a kljub temu je dosegel 8 nastopov za Anglijo...
Gotovo eden najbolj spektakularnih igralcev prav zaradi svojega strela. Car!
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: Matt Le Tissier

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. avgust 2010, 18:44:16

http://www.soccerclips.net/videos/?titl ... city-jones

Evo ga, vrno se je. Novi priimek pa vse.. :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko


Vrni se na Šport

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron