EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 24. september 2007, 17:16:14

Woohoo, lepa je bla zmaga, lepo je blo.

Začel smo kr silovito in takoj super strel Rooneyja in tudi ob tem izjemna obramba Cecha. Potem je Chelsea nekako uspostavil ravnotežje, na sredini so imeli igralca več, kar se je še kako včasih poznalo, ko je bilo pri nas na sredini vse prazno. Nekako za velike tekmece ravno tale postavitev ni idealna, ampak dobro, proti ranjenemu Chelseaju je šlo. Spredaj sta bla Rooney in Tevez, ki seveda lahko grizeta tudi po sredini, zato sem podpiral ta dvojec za to tekmo, ker Saha v obrambi oz. na sredini ne naredi toliko. Vsa naša šesterica se je nekajkrat povsem usmerila proti nasprotnikovemu golu, zato pa so bili potem nekako nevarni modri v protinapadih, kjer so imeli zelo veliko prostora. Ampak ni jim uspelo predret naše obrambe, ki je bila še enkrat več super. Omeniti velja še zelo sumljivo nedosojeno enajstmetrovko, ko je Cole podrl Evraja, žoga je bila nedotaknjena, tako da tukej ni dvoma.

Nato se je zopet izkazal Obi wan Ban ban, ki je še enkrat pokazal, kako je radodaren in hotel izkazati ljubezen do Uniteda. 12mio. ni bilo dovolj, zato še rdeč karton. Bravo Obi.

Ob koncu polčasa smo lepo vršili pritisk kar sem na je tudi izplačalo. Gol in ekstaza.

Drugi polčas ni bil tako razburljiv. Rutinirano smo igrali, podajali si kratke podaje, zelo zanesljivo ustavljali vse poskuse napadov Chelseaja... Kar malo me je začelo skrbeti, ker smo tako ležerno igrali, igrali smo tako, kot bi čakali le še sodnikov zadnji žvižg, bila pa je šele 60. minuta. Ampak potem se je do konca tekme vse lepo izteklo in smo v miru pripeljali 3 nove točke na varno.

Sedaj pa zmagovalni ples: http://www.youtube.com/watch?v=d51vB-ZCl2c
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a ronaldo_girl dne 24. september 2007, 17:50:04

blackman je napisal:Zmaga zaslužena! Igra je tudi iz tekme v tekmo boljša! Sodniki pa no comment!

hmm kaj si s sodniki mislu ker js nism gledala tekme?lol :?
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
ronaldo_girl
Spammy girl
 
Prispevkov: 345
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:37:45

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a blackman dne 24. september 2007, 21:15:14

So mel kar nekaj čudnik odločitev :roll: npr. Prekršek nad Evrajem za 11m, ki je ni blo.. pa prekršek Joe Colea za rdeči, ki ga ni blo..
No dobro saj se je za 11m odkupil kasneje :P
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 24. september 2007, 22:54:35

Sodnik je imel zelo čudne odločitve to je treba priznati, samo po drugi strani je pa vse napake nekako popravljal skozi tekmo do konca. Rdeči karton Mikela bi nadomestil Cole, enajstmetrovka nad Evrajem je bila nadomestek za Sahaja, + še nekaj odločitev, ki se mi pa ne da zdej prav vseh naštevat (naštel sem samo tisti dve glavni).

Ko potegnemo črto na koncu tekme lahko v en glas povemo, da smo zmagali zasluženo in da se ne rabimo sekirat na očitke tekmecov, češ da so nam jo prinesli sodniki.....

Zanimivo je dejstvo, da folk opazi napake sodnikov samo na tekmah Uniteda, ko pa svojim ritkam piskajo v prid so pa vsi tihi kot riti...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 24. september 2007, 23:07:28

Res je! Zelo zanimo je to, kako nihče ni videl prekrška na Evrajem za 11m in svinjarija Joe Cola... itak se je najlažje budalo narest.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 24. september 2007, 23:55:49

Zdej smo spet prvaki...sovraštvo se vrača...mal se je v zadnjih dveh treh letih umirilo, ampak bo slej ko prej spet na vrhuncu, sploh če bomo še naprej zmagovali :lol: Kar navadte se...men je dejansko všeč :lol:
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 25. september 2007, 8:01:28

No ne bom reku, da mi kdaj ni po godu, če kdo od nasprotnikov kdaj špikne malo, samo da se pa to dogaja konstantno tekmo za tekmo je pa že malo bolano. Sploh jetrčani znajo bit zamorjeni in težki. Da ne govorim, kako nas kurcajo o "našem" grdem stilu igre in nezanimivosti....Kdo že 4 sezone igra šah v CL in EPL? :?
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 25. september 2007, 8:37:24

Scouserji ti govorijo o naši bedni igri? HAHAHAHAHAHA :lol: Vse sem slišal :lol:
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 25. september 2007, 8:45:13

SeekK je napisal:Scouserji ti govorijo o naši bedni igri? HAHAHAHAHAHA :lol: Vse sem slišal :lol:

Sej to ti govorim, kdaj majo res bolane in ko jim hočeš kej dopovedat te ne poslušajo češ ti kr govor ti kr govor.

Najbolj smešno mi je bilo pa slednje.....United je zmagal na zadnjig 5ih tekmah z rezultatom 1:0. Gor dol kako smo nesposobni....Grem gledat lanske rezultate v EPL od njih in ugotovim, da so nas posekal tud v tem. Da ne govorim, kolk smo dal mi več golov napram njim lani recimo. In te očitki so samo zato, ker so zmagal pazi to Derby z 6:0 in majo zdej "zelo" lepo gol razliko!

Mislm ej....
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 25. september 2007, 8:47:10

"Shit hanging from a stick"

Pismo no kdo jih je že za to označu? :mrgreen: Eden izven otoka..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a Chelsea HeadhunteR dne 25. september 2007, 14:35:03

Seveda, da je zmaga Uniteda več kot zaslužena..lahko bi bila tudi še večja zmaga ;)

A vendarle, če pogledamo sodniške odločitve...

Obi Mikel je dobil rdeči karton (katerega si absolutno ni zaslužil) v 33i minuti. Do takrat se mi zdi da smo nekako na sredini imeli več prostora in nekako smo vzpostavili ravnotežje.. Joe Cole bi moral dobiti rdeč karton pa v 74i minuti. Meni je očitna razlika če moštvo igra 1 uro ali pa 20 minut z igralcem manj. Zato se mi zdi neumestno to, da je samo rumen karton Colea nekako nadomestil rdeč karton Mikela.

Vas lahko vprašam kje je bil "nadomeščen" rdeč karton Rooneya? ČE imamo primerjavo prekršek Obi Mikela in Rooneya..kateri je prej za rdeč karton?

Seveda bi tist prekršek nad Evrajem tudi (najbrž) spremenil potek tekme, saj bi bilo to dokaj hitro vodstvo Man Uniteda. Spet pa je odvisno, lahko bi se vaša ekipa takrat nekak bolje zaprla in branila rezultat - mi pa bi s tem lahko imeli tudi več priložnosti.

V sodnikovem podaljšku pa je sodnik pokazal na najstrožjo kazen, na katero ne bi smel...
Če je bil to nadomestek tiste 11-metrovke, katere ni piskal pa sem mnenja, da bi bilo bolje če bi piskal prvo (zasluženo) najstrožjo kazen, kot pa to ob koncu tekme..


ČE pa pogledamo v celoti je seveda zmaga 2:0 povsem zaslužena, saj Chelseajevi igralci niti enkrat niso resno ogrozili vrat United. Razen mogoče strel Essiena, kateri pa itak ni šel v smeri vrat.
Uporabniški avatar
Chelsea HeadhunteR
Headhunter? Gloryhunter it is!
 
Prispevkov: 118
Pridružen: 17. avgust 2007, 0:28:32
Kraj: Stamford Bridge

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 25. september 2007, 14:59:45

Naj te samo opozorim, da je bila danes zavrnjena pritožba Mikela zoper rdečega kartona, tako da mislim, da je podatek dovolj zgovoren!

The Football Association has rejected John Obi Mikel's appeal against the red card he received against Manchester United.
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a Keano dne 25. september 2007, 15:09:12

Chelsea HeadhunteR je napisal:Seveda, da je zmaga Uniteda več kot zaslužena..lahko bi bila tudi še večja zmaga ;)

A vendarle, če pogledamo sodniške odločitve...

Obi Mikel je dobil rdeči karton (katerega si absolutno ni zaslužil) To ne bo držalo, za tak štart je rdeči karton upravičen kakorkoli gledaš, sploh pa ima mali Obi že reputacijo da je umazan igralec (kar tudi je). Res je da včasih sodniki pogledajo skozi prste pri takih štartih, kar je pa napaka sodnikov in ne spremeni dejstva da je šlo za očiten rdeči karton. Če misliš da Obi ni vedel kaj dela, se pa zbudi... v 33i minuti. Do takrat se mi zdi da smo nekako na sredini imeli več prostora in nekako smo vzpostavili ravnotežje.. Joe Cole bi moral dobiti rdeč karton pa v 74i minuti. Meni je očitna razlika če moštvo igra 1 uro ali pa 20 minut z igralcem manj. To seveda je razlika, samo ne jamrat, ker ni bilo nezasluženo. Povrhu pritožba Mikela ni uspela, torej so dali prav sodniku. Case closed. Zato se mi zdi neumestno to, da je samo rumen karton Colea nekako nadomestil rdeč karton Mikela.

Vas lahko vprašam kje je bil "nadomeščen" rdeč karton Rooneya? ČE imamo primerjavo prekršek Obi Mikela in Rooneya..kateri je prej za rdeč karton? Kateri rdeči karton Rooneya? Mogoče bi moral dobiti drugega rumenega, vsekakor pa je Cashley Cole padel od strahu pri prvem duelu (prvi rumeni), kjer bi Cashley moral dobiti rumenega, ga je pa Rooney ker je preklinjal...

Seveda bi tist prekršek nad Evrajem tudi (najbrž) spremenil potek tekme, saj bi bilo to dokaj hitro vodstvo Man Uniteda. Spet pa je odvisno, lahko bi se vaša ekipa takrat nekak bolje zaprla in branila rezultat - mi pa bi s tem lahko imeli tudi več priložnosti. Ja to je pa res verjetno, ja. Vi bi ravno tak igrali bunker do konca pa upali na čudež. Ker z 10 igralci se tudi da poskusit, pa Chelsea tega ni niti hotel.

V sodnikovem podaljšku pa je sodnik pokazal na najstrožjo kazen, na katero ne bi smel...
Če je bil to nadomestek tiste 11-metrovke, katere ni piskal pa sem mnenja, da bi bilo bolje če bi piskal prvo (zasluženo) najstrožjo kazen, kot pa to ob koncu tekme.. Ta penal ni imel kaj dosti vpliva na rezultat po moje. Povrhu je bil 50 - 50, res je Saha teatralno padel, Haim pa ga je udaril po nogi in z roko ga je zadržal kar se dobro vidi če pogledaš počasni posnetek, Saha je pa vse skupaj še potenciral. V glavnem če Haim ne bi bil tele pa nastavljal nogo v kazenskem prostoru ter še krilil (zadržal) z roko, penala ne bi bilo, tako pa je bil stvar presoje, po pravilih je celo bolj bil kot pa ne. Prekršek je namreč bil, če pa je to v 16m je pač penal.


ČE pa pogledamo v celoti je seveda zmaga 2:0 povsem zaslužena, saj Chelseajevi igralci niti enkrat niso resno ogrozili vrat United. Razen mogoče strel Essiena, kateri pa itak ni šel v smeri vrat.
Keano
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 6. september 2007, 9:06:38

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 25. september 2007, 15:56:31

Samo pri MOTD pokaže prav zelo počasen posnetek na katerem je lepo vidno, da je Mikel štartal z obema podplatoma na Evraja.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 25. september 2007, 16:11:21

dandzo je napisal:Samo pri MOTD pokaže prav zelo počasen posnetek na katerem je lepo vidno, da je Mikel štartal z obema podplatoma na Evraja.

Točno to. Tudi sam sem gledal danes MOTM2 kjer je lepo vidno kako Mikel z drugo nogo useka Evraja po stopalu, tako da ni nobenega dvoma več in tudi komisija je istega mnenja!
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 25. september 2007, 19:27:17

Po zavrnjeni pritožbi na rdeči karton je Mikel dobil kazen treh tekem nenastopanja in sicer bo manjkal v sredo proti Hulll City-ju v Carling Cupu, izpustil pa bo tudi še dve tekmi v PL in sicer proti Fulhamu in Boltonu.

V preiskavi pa naj bi bil tudi kapetan modrih Terry, ki je prijel za rdeči karton, ko ga je Dean hotel pokazati Miklu.
Slika

Mikel je dobil primerno kazen, podobno kaznovan pa bo pomoje tudi Terry :twisted:
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 25. september 2007, 19:33:47

Posteno... :twisted:
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 25. september 2007, 19:59:32

Še Joeju Assholu bi nekaj upalil potem bi bilo pa v redu. :twisted:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a Matija dne 25. september 2007, 20:09:24

Kot ste ugotovili je bil rdeč karton zaslužen. Glede rdečega kartona za Rooneya. Za tisti štart bi lahko dobil rumeni karton, vendar za tisto ko pa je res dobil karton pa ga ne bi smel, tako da je recimo vse lepo in prav. To da je Terry prijel za karton bi moral biti tudi kaznovan, pa tudi ko je Obi Van prijel sodnika za roko, ko je šel v žep po karton mi je šlo na živce in tudi zato bi mu jaz raje pokazal karton
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6285
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL, 7.krog: Manchester United FC : Chelsea FC, 23.9.07, 17.

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 25. september 2007, 20:18:25

No... Glede sodnika menim, da je bil enostavno slab...
Ni pa bistveno vplival na rezultat.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4021
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron