CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a mateya dne 26. september 2007, 21:36:03

Fak... What's going on... :roll:
Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a p3rk0 dne 26. september 2007, 21:47:47

M. Mifsud scvri se v peklu :twisted:

dobr..vse pokale pa tudi ne moremo dobiti :D
p3rk0
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 55
Pridružen: 24. avgust 2007, 11:06:47

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 26. september 2007, 21:48:00

Badbadbadbadbad..kva je s temi wannabe igralci Uniteda. Bo treba mal več pokazat za preboj v prvo ekipo kerga od posameznikov.
Polom.Tega res nism prčakvou. :cry:
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 26. september 2007, 21:54:17

Ma ja, čeprav smo igral z drugo postavo, je tole prava mala katastrofa. Da nam en Maltežan zabije skoraj Hattrick tud ni ničemur podobno. :| Škoda za takojšen izpad, letos bi imeli mladce lepe možnosti, pa se žal niso izkazali, ko bi bilo najbolj potrebno. Pa še na domačen terenu, hjao. 74000+ folka je blo na tekmi
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 26. september 2007, 21:54:58

uf, no, tega pa ravno nisem pričakoval...mladci, mladci :o
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a bene dne 26. september 2007, 21:56:31

Fak sem jezn. Boli me kurac ce gre za miki miska pokal, samo tak se pomoje to ne dela. Ipak je neka lovorika in je fajn da se te vsaj borimo oziroma dajemo vsaj neki znak da se. Ajde razumem SAFa da odpocije zadno linijo. Od prvega do zadnega so igrali vse tekme brez pocitka in tu nimam kaj za rect. Ampak RONALDO je bil suspendiran in je zeljan igre, ROONEY in SAHA pa poskodovana in bi si tudi zelela minut da prideta noter. Ne recem da bi morali zaceti, ampak vsaj za nujen primer(ki je bil kot nalasc danes), bi jih SAF MORAL postaviti na klop. V danasnjem primeru bi omenjena trojica vsekakor naredila preobrat.

Vendar ne, SAFu se za to jebe, so meli vsaj mladinci kaj od tega. Sej pa obstajajo tudi tekme za rezerve. Naj se tam kalijo. Upam da se bo te vsaj ponovila lanska zgodba. Izpadli tu, blesteli pa vseposod drugje. Cmon guys!
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 26. september 2007, 21:57:15

eh...tole si pa res nisem predstavljal, da bo uletu dam in vidu 0-1 in potem še hujši poraz...škoda..
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 26. september 2007, 22:03:12

skoda no :|
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 26. september 2007, 23:57:33

Škoda za tale poraz, saj so mladinci po izpadu avtomatično prikrajšani za dokazovanje. Za poraz je, kot je že rekel nekdo, po vsej verjetnosti kriva neuigranost. Pričakoval sem več od naših mladeničev, mogoče tudi preveč.


bene je napisal:Aia pa se to:

Red_Devil_01 je napisal:Igralci za jutrišnjo tekmo:
Kuszczak, Heaton, Bardsley, Simpson, Pique, Evans, Lee, Eckersley, Barnes, Hargreaves, Eagles, Hewson, Anderson, Nani, Martin, Rooney, Saha, Dong, Campbell, Brandy.


Ce ze picis wannabe frajera, pol vsaj bodi natancn. Itak ti ne uspeva s tem pa se se samo sramotis.


Wannabe frajer si ti, ker me hočeš tukaj nekaj zabijati in s tem sramotiš sebe in ne mene. Igralcev za tekmo si nisem izmislil jaz, ampak sem to kopiral od nekje (nevem točno od kje), kjer so očitno imeli napačno informacijo o igralcih za tekmo, oz. si je SAF premislil, koga bo poslal v ogenj.
Zadnjič spremenil Red_Devil_01, dne 27. september 2007, 12:39:32, skupaj popravljeno 1 krat.
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 27. september 2007, 5:40:39

Tud jst sem zelo razočaran. Pa zakaj so igrale samo rezerve? Sej vem da je to pokal za rezerve sam vseeno. Morali bi igrati z boljšo postavo in bi zlahka premegali Coventry, tako pa se sramotimo proti nižje ligaškimi ekipami. Kot kaže pa naše rezerve niso nevem kako močne. Lahko bi nas bilo sram :evil:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 27. september 2007, 7:07:35

Očitno smo se ušteli, ko smo v ogenj poslali samo mladince. Res tega si nisem želel, zdaj so sami krivi, če ne bodo dobili več priložnosti. Poudariti je treba, da so seveda prvič tako zaigrali, samo to ni izgovor. No je, samo slab...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 27. september 2007, 8:40:18

Red_Devil_01 je napisal:Igralcev za tekmo si nisem izmislil jaz, ampak sem to kopiral od nekje (nevem točno od kje), kjer so očitno imeli napačno informacijo o igralcih za tekmo.

Saj niso dobil napačnih info glede igralcev. Sej je Rooney tud bil napisan, da bo v ekipi, pa nakoncu ni bil. Enako kot Saha. Teamtalk je drugače dal igralce za tekmo vn.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a bene dne 27. september 2007, 12:53:15

Red_Devil_01 je napisal:Wannabe frajer si ti, ker me hočeš tukaj nekaj zabijati in s tem sramotiš sebe in ne mene. Igralcev za tekmo si nisem izmislil jaz, ampak sem to kopiral od nekje (nevem točno od kje), kjer so očitno imeli napačno informacijo o igralcih za tekmo, oz. si je SAF premislil, koga bo poslal v ogenj.


Heh Red devil. Cist sma se narobe razumela. Vse kaj sem pisal sem mislim na don G-ja, ki me je prvo nekaj napadal pa delal pametnega, pol pa je se vse narobe napisal. Tvoj post sem citiral samo zato ker sem hotel njemu dokazat da se moti:

don G je napisal:pa kaj je s tabo? saha bo dobival minutažo v EPL in ne kle. one je predober za CC. saffy se boji zanj in prov je tako, kle nima kej delat. on sam da pride v igro da gol al pa zrihta penal. tudi ni bil v postavi za to tekmo drugače če slučajno ne veš


Drugace pa je itaq Saha bil poklican za tekmo, samo ga SAF pac ni uporavil tako kot tudi ne Rooneya. Skoda, ker bi z njima na klopi pomoje zmagali. Tak da sory za nesporazum.
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 27. september 2007, 14:32:13

V squadu, ki so ga prijavili ja...dvomim da jih je kadarkoli mel namen uporabit...

Nevem kaj bi rekel o temle izpadu...pač če niso zmagal prav, sami so si krivi, nebi pa jst riskiral Sahaja za Carling cup...čaka nas liga, čaka na LP, FA, vedno smo pa Carling igrali z rezervami...še tisto sezono ko smo ga osvojili...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. september 2007, 14:52:38

Se strinjam s SeekKom. Rezerve so popušile, kar bodo itak sami občutili z precej nižjo dozo neigranja. Ta pokal jim je pomenil tudi odskočno desko, pa so zabluzili. Da pa bi raskiral igralce, ki že itak imajo težave s poškodbami za take tekme je pa totalna bedarija! Kako bi potem vi reagirali, če bi se Saha al pa Rooney poškodoval? Vsi bi bili pametni zakaj hudiča ga je SAF raskiral za tako tekmo.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9761
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 27. september 2007, 15:57:30

Ne pizdit, pač je dal SAF šanso mladičem in je niso izkoristil. Poglejte naprimer Arsenalove mladiče, nabijejo prvo ekipo New Castla.. Tko se dela. Se mi zdi da pač naš SAF ne zna baš z mladci delat al pa so res tko v badu. Glede tega da niso igrali prvi zvezdniki mu dam pa čist prov. Kaj ko bi se poškodoval kdo izmed njih??? Potem bi pa spet poslušali graje če je nor da jih notr tlači na tako nepomembni tekmi.
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 27. september 2007, 16:26:39

Skoda..Sam bi rada vedla,ce bo kdo kje naso ocene igralcev?
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 27. september 2007, 18:04:22

manchester evening news, cajtng kateremu na veliko zaupam.

Kuszczak: The quality of Mifsud's finishing gave the Pole little chance 5
Bardsley: Shadow of the player who impressed when he first burst on to the scene 4
Pique: The Spaniard was culpable for both of Coventry's goals 4
Evans: Aerially he did well, but crucially wasn't around for Coventry goal 5
Simpson: One of the better players among the young hopefuls 6
Martin: Never really got going down the right flank all evening 4
Anderson: Even at this level, the Brazilian continues to disappoint 4
O'Shea: Steady return by the Irishman but didn't impose himself in midfield 5
Nani: Had a monopoly on United's shots but misfired on most occasions 6
Eagles: Has had more first team chances than some but it didn't show 4
Fangzhuo: Coventry's big defence easily contained the Chinaman 4

Subs:
Campbell: (sub Martin 45) One missed chance 4
Brown: (sub Bardsley 45) Couldn't beef up Reds 5
Carrick: (sub Evans 55) No real inspiration 5
Not used: Eckersley, Heaton

Coventry city: City: Marshall, Ward, Hughes, Doyle, Osbourne, Mifsud, Tabb, Best, Simpson, Borrowdale, Turner

Bookings: United: Pique (74)

Referee: Mark Halsey - Easy to control 7
Attendance: 74,055
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 28. september 2007, 5:31:56

Huh, upam da tale Andreson res ni taka rupa od nakupa, kot kažejo prve ocene..... Jemba Jemba wanna be man :)
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: CC Manchester United:Coventry, sreda, 26.sep ob 21:00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 28. september 2007, 7:48:20

Umiri se fant. Mladec je bil pripeljan kot dolgoročno nadomestilo na bakrenega in je bilo že na začetku sezone jasno, da bo dobival malo priložnosti in bo prihajal v ekipo iz drugega plana. Tudi sam Fergie je pred sezono seznanil oba prišlega iz Iberskega polotoka (Nani in Anderson), da morata biti pripravljena čakati na priložnost in izkoristiti vsako šanso, ki se jima bo ponudila. Fant ima šele 19 let tako da ne moremo sedaj od njega pričakovat, da bo delal raztur že prvo tekmo in izrinil iz prve enajsterice Scholesa. Pač prišel je v klub, kjer je konkurenca zelo zelo velika in se bo moral še kako potruditi, da bo dobil zaupanje in potrebne izkušnje, da bo lahko nosil veliko breme, katerega kot igralec Uniteda se ne more znebiti noben.

Pustimo času čas...
Zadnjič spremenil jansson23, dne 28. september 2007, 9:44:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron