EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 29. september 2007, 20:30:05

Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a blackman dne 29. september 2007, 21:09:16

Pridem domov in videm da smo zmagal :P Izid spet 1-0 in po vaših komentarjih sodeč igra spet nič posebnega :roll: Upam da bo v torek kaj bolj igri iz lanske sezone podobno (jah saj vem to itak upamo predvsako tekmo pa je še nismo dočakal :evil: ) No v glavnem važne so tri točke in to da mamo sedaj že 5 pik prednosti pred rusi! Drgač pa lep sprehod Ronalda ob golu :)
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 29. september 2007, 22:01:35

http://www.manutd.com/default.sps?pageg ... sid=474583
Shite :x
upam da bo Kusczak pokazu tako predstavo v torek proti Romi, kot dans :twisted:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 29. september 2007, 22:03:42

Uffff! Pa je le res :D Še do zdj ti nism ravn verjel Nejc :mrgreen:
Ja glede na komentarje in prvi polčas, ki sm si ga sam ogledu, pol je ziher Rio MOM!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 29. september 2007, 22:58:12

Lol, sem pogledal povzetek drugega in prvega polčasa, ker tekme nisem gledal in sploh nismo meli nobene priložnosti razen te priložnosti, ki je bila velika napaka obrambnega igralca iz katere je padel gol.. Vse ostalo je kazalo samo priložnosti Birminghama.. Neverjetno.. Ne morem verjet, da so nas tak vozli..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 29. september 2007, 23:08:46

morm priznat d se kr mal bujim rome,ker s tako predstavo kukr so jo dons kazal nvem c s nm obeta kaj dobrega.Pa ceprov je roma doma danes izgubila s 4:1 znajo bit kr ... :roll:
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 29. september 2007, 23:19:17

Ma imeli smo šanse, tud 100%. Zdej če v povzetkih tega niso pokazali, pol jebiga :mrgreen: Res pa je, da smo zaključevali tako slabo, da ni bilo pol sploh nevarno za gol. Slabo uglavnem zaključujemo akcije.

Zakaj se mi vse bolj zdi, da je ta naša postavitev 4-4-2 s katero smo lani mleli nasprotnika večino sezone, od začetka pa skoraj do konca, kar dobro prečitana. Lani ob koncu sezone s takšno postavitvijo na nekaterih tekmah že nismo nič pametnega naredili. Potem letos tud nekako zaenkrat kar ne steče in ne steče. Nekako nasprotnik postavi visoko sredino, pokrijejo nekako Scholesa, tako da nikakor ne uspemo postaviti tistega obroča okoli 16-metrskega prostora, kar nas je krasilo lani. Letošnjo našo najboljšo tekmo smo odigrali proti Cityju (IMO, pa čeprav smo izgubili) smo igrali z drugačno postavitvijo in zgledali smo bolje. Nevem, nekej bo Ferguson počasi moral stuhtat, čeprav dokler zmagujemo, se ne smemo preveč pritoževat. Je pa šesta tekma zapored brez prejetega zadetka super podatek (seveda tu govorim za prvo moštvo)...

Mam pa občutek, da letos tudi (še) ni tistega žara borbenosti, želje po zmagi in dokazovanju. Nevem sicer, a samo jaz, ali...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 30. september 2007, 10:45:15

No da še jst strnim svoje mnenje o včerajšnji predstavi naših.

Z eno besedo porazno. Nič drugega ne morem rečt. Nevem kje je lanska forma. Pa ne samo Ronalda. Tudi Rooney, Scholes, Carrick in predvsem Giggs. Slednji me je še posebej razočaral. Toliko netočnih podaj in predložkov nisem videl od njega že kar lep čas. Da ne izgubljam besed o njegovi nezainteresiranosti, brez želje po zmagi in zadetku, skratka zame najslabši mož na igrišču od napih brez dvoma. Fant bi rad novo pogodbo?! da ne govorim, da si srčno želi dvoletno! Si legenda kluba tega ti ne morem oporekat, samo če misliš z takimi predstavami nadaljevati boš lahko srečen, če boš sploh dočakal še kakšen začetek tekme na igrišču, kaj šele novo pogodbo! Zresni se malo! Sedaj, ko te mladiči najbolj rabjo in ko se od tako izkušenega igralca pričakuje, da povleče voz naprej te NI nikjer!

Upam na čimprejšnjo vrnitev Nevilla, ker včeraj se je videlo, da praktično nimamo nobenga leaderja na igrišču, ki bi znal malo zbrati ekipo in jih tudi okurcat kot se zagre ob napak, ki smo jih delali v obrambi in sredini! Brown je plaval celo tekmo. Evra tudi skoraj zajebal gol, ki bi nam zabil žebelj v krsto (verjetno za izgubo točk IMO). Napadu ne morem očitati nil, saj ni bilo žog ama nič! Ronaldo, Tevez in Rooney so se sicer trudili a brez večjih rezultatov.

Gol smo dali samo če bi bila to recimo obramba Liverpoola ali kakšnih podobnih z trdno obrambo bi verjetno včeraj tenko piskal. Tudi bili smo zreli za 3-4 gole včeraj tako, da se lahko zahvalimo samo sv.Petru, da smo odnesli celo kožo! Nekaj bo treba spremeniti v igri, ker tako ne bo šlo več naprej...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 30. september 2007, 12:32:04

Jst sem bil pri ogledu tekme presenečen nad Tevezom. Očitno je zdej fit, njegovo gibanje z žogo in brez je totalno drugo, poteze odlične, vglavnem Tevez kakršnega sem ga pričakoval ob njegovem nakupu. Rooney se še precej išče, rabu bo zgleda še kakšno tekmo, da najde formo po poškodbi.

Tud meni se je zdel Giggs slab, samo ne more se pa od njega pričakovat da bo vlečni konj...on bo še dodal moment sem in tja, v glavni vlogi bo pa vedno manj.

Men se ta počasen začetek ne zdi nek šok...Osvojili smo prvenstvo lansko sezono in s tem je igralcem padlo res veliko breme, sprostili so se in v tej sezoni zaenkrat še nismo vidli tiste odločenosti, poleg tega še vključujemo nove igralce. Mislim da bomo sčasoma spet kliknili, zaenkrat je pa vredu da nabiramo pike. Sicer je bilo v Unitedovi navadi da smo bli najboljši preko božiča in potem v drugi del sezone, lansko leto je bilo bolj izjema, tko da očitno smo spet prešli k starim navadam :)
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a bene dne 30. september 2007, 12:58:44

Sam nisem gledal tekme, ker sem bil na neki 18-ki tak da ne morem prav komentirat tekme. Ogledal sem si vse vrhunce in vse kaj lahko recem po ogledu je porazno. Dobro vem da to sicer ni pravo merilo, vendar kak si naj predstavlam igro, ce je v 5 minutni reportazi od Manchestra le gol in tisti poskus Ronaldo, od domacih pa so se priloznosti samo vrstile. Nevem kolko sem vido lahko recem samo hvala VDSu, PIGu, Riotu&Nemanje in tistemu tam zgoraj, ker vceraj smo bli zreli za poraz.

O igralcih kaj posebej ne morem rect ker jih enostavno nisem vido igrat. Od vas prebiram le da je Tevez igral dobro, kar me zelo veseli. Upam da bo dobro igro nadgradil se z goli. Giggs in Scholes kot kaze ze spet standardno. Komaj ze cakam da Fergie sproba navezo Owen&Carrick.

Drugace pa upam da bomo zaceli zmagat tudi z vecimi goli, ker tak enostavno ne gre vec naprej. Pa se ena bedna primerjava. Portsmouth je dal vceraj na eni tekmi tolko golov, ko mi v 8 tekmah. :o
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 30. september 2007, 13:11:31

no kokr sm vidu posnetke igra porazna.cestitke Ronaldu za gol pa loh se sam zahvalmo Riotu Nemanju VDS pa PIG da so ns tko resval,drgac pa k eni simfate cez igro.res da nm igra ne stece da niti mav ne igramo tko kokr lan sam ce tko pogledamo zj z slabo igro zmagujemo 1:0.kva bo k bomo zacel dobr igrt ns noben ne bo mogu ustavt.
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 8.krog; Birmingham City:Manchester United, 29.9. ~ 18:15

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 30. september 2007, 16:17:25

Robierto je napisal:
wayne rooney je napisal:yes yes yes

zmagal smo...sicer igra nč posebnega, ampak pool je doma igral samo 0:0


Liverpool ni igral doma, ampak v gosteh pri wiganu in zmagal z 0:1

Lahko da prosim kdo link od gola Ronalda??



z birmingham-om je igral doma, res pa je, da ne v tem kolu...se opravičujem za morda malce nejasno izjavo...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov

cron