EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a braul dne 6. oktober 2007, 20:47:28

no končno malo več golov in tudi neki od igre kolikor sem videl gole in kaj ste napisal, danes si namreč tekme (prve letos) nisem mogel ogledati...gremo sedaj v takem ritmu naprej....
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 6. oktober 2007, 22:31:33

SeekK je napisal:Jst sem že prej napisal med polčasom in morm še enkrat..men se je zdelo da so nas na začetku poškodbe mal presekale, pol so ble te rotacije, da si je vsak najdu svoje mesto na igrišču. Proti koncu polčasa smo že mel izjemne kombinacije, falile so res samo malenkosti. Jst morm rečt da sem pričakoval da jih bomo nasuli v drugem..

Maš prav ja. Takoj, ko se je Vida poškodval še ni blo nič narobe. Pol čez 15min, ko ga je blo potrebno menat se je pa dalo nogo z gasa. Ko se je motor začel ogrevat, bum spet menjava, pol pa že polcajt. Med polcajtom je mogu SAF mal nastavitve "avta" sprement, da se je ulafvalo. Sploh krilca, da se je pridobila hitrost.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 7. oktober 2007, 9:00:30

Uf...Nevem kaj je drugega za rect,kot samo: SUPER TEKMA!!!res,tekma 1A...Super je odigral Simpson(kmalu bo lahko igral namesto Garyja,sam problem je ko prideta tista brazilska dvojcka),tut Pique,bo lahko igral na sredini,SUPER igra Andersona(lahko bo zacel menjavat Scholsa)...Sam se Nani naj pokaze svoje kvalitete,pa mamo tut ekipo za prihodnost!!! :twisted:
Super igra...Pohvalnooo :twisted:
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. oktober 2007, 9:40:06

Včerajšnja tekma je bila res super. Bila je najboljša v tej sezoni. Upam da se bo tako naprej tudi nadaljevalo. V prvem polčasu smo imeli več žogo v svojih nogah, vendar nismo spravili skup nobene prave akcije. Igralci Wigana so tolkli po naših igralcih mal preveč. Ob poškodbi Vidića me je bilo kar malo strah kako naprej, potem pa nov šok in poškodba O'Shea. V igro sta prišla Anderson in pa mladi Simpson. Moram reči, da sta me v nadaljevanju kar presenetila. V drugem polčasu pa je bil na igrišču popolnoma drugi United, nič več kompliciranja, in po golu Teveza nam je steklo. Pri golu Tevza je treba pohvaliti odlično podajo Andersona in borbenost Tevza, ta bi lahko tudi padel in s tem izsilil prosti strel, vendar se je boril in lepo preigral vratarja ter zadel. Po tem golu, so se igralci Wigana malo odprli in takoj je sledila kazen, Ronaldo je zadel z glavo po strelu Giggsa. Tu se je Ronaldo dobro postavil. Tretji gol je bil bil pa tisti stari lanski :D Lepa podaja Simpsona Rooneyu na bok, ta pa potem še lepše v kazenski prostor Ronaldu na nogo. Pri zadnjem golu pa mojstrska podaja Simpsona na glavo Rooneyu.

Treba je le zadeti in potem se nasprotniki odprejo in potem lahko nasujemo več golov. Vendar je zelo težko igrati proti ekipam, ki se branijo z vsemi 11 igralci. Glede ocen igralcev. Kuszczak je lepo branil vse kar je bilo potrebno, 2 strela. Potem Evra ni bil tako viden, kot na prejšnjih tekma. Mogoče zaradi trčenja na začetku tekme, upam da je z njim vse v redu. Ferdinand je bil tisti stari dobri Rio. Upam da z Vidićem ni nič narobe, je dobil kar močan udarec v glavo. A se je samo meni zdelo ali pa je res dobil ''buško na desnem licu, upam da ni nič zlomljeno. Pique je dokazal da je nas 3. branilec, na katerega se lahko zanesemo. Vedno sem verjel vanj in upam da dobi kakšno minuto več v prihodnosti. Simpson me je najbolj presenetil na tej tekmi. Še ena potritev da imamo zelo dobro mladinsko šolo. Garya trenutno sploh ne potrebujemo, če bo tako igral še naprej. O'Shea je tudi staknil poškodbo, upam da bo vse ok. Anderson je odigral daleč najboljšo predstavo v rdečem dresu. Delal je vse in bil je povsod. Odvzemal je žoge, podajal in se res boril. Moj MoM. Le tako naprej. Giggs je malo popravil svojo slabo formo, prav tako Scholes. Ronaldo je spet spominjal na starega Ronalda iz prejšnje sezone. Upam da bo tako nadaljeval še naprej. Rooney se je boril, zadel in tudi podal, skratka odlično. Tevez je zadel in s tem napovedal kanonado :D Njegov gol je bil najbolj pomemben in verjetno ključni za to zmago.

Sedaj je kar dolg odmor. To nam bo prišlo še kako prav, saj imamo poškodovanih kar veliko igralcev. Upam da se kdo vrne že na naslednjo tekmo. A mogoče kdo ve koliko točk smo imeli lani po 9 tekmah? To je bila že naša 6 zaporedna zmaga v prvenstvu in 8 zaporedna v vseh tekmovanjih. In v vseh teh tekmah nismodobili nobenega gola goutd
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6284
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 7. oktober 2007, 10:18:59

Manchester girl je napisal:Super je odigral Simpson(kmalu bo lahko igral namesto Garyja,sam problem je ko prideta tista brazilska dvojcka)


Na dvojčka lahko IMO še dve, mogoče celo tri sezone kar pozabiš. Ne verjamem da bi jima uspel tako hiter preboj v prvo enajsterico.

Ko smo glih pri dvojčkih, včeraj sta bila na tekmi:

Slika


Lani po 9. krogih smo imeli 22 pik in gol razliko 19:5 ali drugače, letos smo eno tekmo več remizirali v tem času kot lani. Recimo premagali bi Reading na uvodni tekmi pa bi bil štart v sezono popolnoma enak. Lepo smo to speljal po kar ''katastrofalnem'' začetku.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 7. oktober 2007, 10:29:01

Potem smo pa letos tud zelo dobri po izkupičku, edino pol golih ''mal'' zaostajamo, vendar imamo pa samo 2 prejeta gola. Pa premagali smo tudi že Chelsea kar je velik plus.

PS: Čez 14 dni nas čaka Villa v Birminghamu
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6284
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 7. oktober 2007, 11:10:25

malo živčna, a vseeno lepa tekma ... v bistvu je gol ves čas visel v zraku, ko pa je Carlitos zadel, se je tudi ostala ekipa sprostila in končni rezultat je pravičen

igralca tekme je težko izbrati, dobro so odigrali vsi, predvsem smo lahko veseli za dober nastop Simpsona in Andersona, slednji je nekajkrat res pokazal, da ima potencial in verjamem, da bo v Unitedu postal res velik igralec ...
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a bene dne 7. oktober 2007, 13:22:20

matija je napisal:Simpson me je najbolj presenetil na tej tekmi. Garya trenutno sploh ne potrebujemo, če bo tako igral še naprej.


Vsak igralec ki je clan ekipe je pomemben in se ga potrebuje, sploh pa ko k temu dodamo da je Gary kapetan in vodja ekipe, je jasno da se mora cimprej vrnit v prvo ekipo. Pa naj bo Simpson se kako dober.

Kar se tice tekme, sem bil zelo zadovoljen. Sicer je blo v prvem polcasu bolj bogo, vendar se nam je v nadaljevanju odprlo. Vsi goli so bili lepi, meni je najbolj izstopal prvi. Sam se nisem najbolj zavzel, ampak pri tem golu ni bilo vrhunska samo podaja Andersona in zaključek Teveza--> tudi podaja Rooneya do Andersona je bla fantasticna. Ce kdo ni bil pozorn naj si se enkrat pogleda. Drugace glede igralcev so igrali vsi solidno. Seveda izstopa Anderson, ki je pokazal iz kaksnega testa je. Malo me je razocaral edino Evra, ki ni vec tako vidn kot na zadnih tekmah. Sej ne da igra slabo, vendar ni vec tistih znacilnih prodorov po levi strani.

Edino kar me je motlo in upam da se bo to popravlo je prevelik egoizem. Recimo v primeru ko je Anderson podal tisto majstorsko globinsko do Ronalda, bi ta enostavno moral podati Tevezu ki je bil sam in bi zogo samo podal v mrezo. Verjetno je Ronaldo zelel hattrick, samo vseeno se to ne dela. Podobn primer je bil pri Simpsonu, ampak njemu ne zamerim, ker si je verjetno pac tako zelel zadeti v prvem nastopu. Tudi on bi moral podati Rooneyu ki je bil sam pred golom.

Sedaj 14-dni pavze. Sprasujem se ce je to vredu ali slabo. Ce bi vceraj spet zmagali 1-0, bi se vsekakor strinjal z pavzo, da se vrnejo poskodovani. Ampak sedaj ko smo koncno prebili led, bi si zelel cimprejsnih tekem, da se ta serija nadaljuje.

Aia pa se to. Kak sem se nasmejo razlogu zakaj ni blo Sahaja niti na klopi. Tip se je "poskodoval" na segrevanju pred tekmo, cuto je kao bolecine in niso hotli tvegat. Meni je on zakon in sem ga vedno brano, samo to pa mislim da gre ze prek vseh mej ;)
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 7. oktober 2007, 14:46:48

bene je napisal:Edino kar me je motlo in upam da se bo to popravlo je prevelik egoizem.

Lih tega nam manjka. Lansko leto je CR veliko več prigraval, sedaj velikokrat dvigne glavo preden gre v prodor in včasih raje poda. Proti bunkerju itak drugače kot z individualno potezo ne moreš razbiti avtoubusa na dele. Razn pri kakih kotih, kjer pride do izraza predložek in uigranost set piecov.

Za Sahaja in tvojo izjavo pa lohka napišem samo LOL. Kaj pa recmo Kahn, ki je ene 2 let nazaj dobil žogo v glavo, dobu buško in ni mogu nastopt. A nej se mu reče, da ne je nesposobn (OK, to je ampak to ni poanta zgodbe) in se ga vrže vn. Sedaj se še igralec ne sme na ogrevanju poškodovat. Najboljš, da se sploh ne ogrevajo več. Pa treningov tud ne rabjo.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 8. oktober 2007, 17:59:09

dobra tekma ,upam d bo se vec takih.

PS: raven Kahn je dubu zogco za golf u glavo leta 2000 (pred 7 leti)

lp;)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a bene dne 8. oktober 2007, 18:11:07

raven je napisal:Lih tega nam manjka. Lansko leto je CR veliko več prigraval, sedaj velikokrat dvigne glavo preden gre v prodor in včasih raje poda. Proti bunkerju itak drugače kot z individualno potezo ne moreš razbiti avtoubusa na dele. Razn pri kakih kotih, kjer pride do izraza predložek in uigranost set piecov.

Za Sahaja in tvojo izjavo pa lohka napišem samo LOL. Sedaj se še igralec ne sme na ogrevanju poškodovat. Najboljš, da se sploh ne ogrevajo več. Pa treningov tud ne rabjo.


Ce me ze citiras in hoces popravit moj post pol vsaj odgovori na tisto kar sem rekel. Nikjer nisem omenil Ronaldovega dribljanja in ne upanja iti v dvoboj 1 na 1. Omenil sem da me moti da ko je sam pred golom hoce zakljuciti sam, ceprav bi bila podaja dosti boljsa resitev. In ko si ti sam pred vratarjem, nima veze al igra ekipa bunker ali ne... enostavno podas in nato lahko soigralec razbije avtobuse na dele, al kak ti temu pravis. To me moti, to score playerstvo.

Kar se tice Sahaja pa sem dal svoje mnenje in stojim za njim. Meni se zdi to kr precej smesno. Tip se je vraco po poskodbi vec kot pol leta... neprestano prestavljal svoj povratek... ko se pa te nekak vrne pa se poskoduje na ogrevanju... oziroma cutil je bolecine in niso upali tvegat. Z vsem spostovanjem, to zame pac vec ni normalno. Al je to samo nesreca... al je pa v ozadju kaj drugega.
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 8. oktober 2007, 19:30:45

mesicek7 je napisal:PS: raven Kahn je dubu zogco za golf u glavo leta 2000 (pred 7 leti)

No tega pa ne vem. Za tisto takrat pa vem, da se je ogreval pred tekmo in je eden streljal na gol. Oli jo je hotu brant, a mu je priletela direkt pod oko in bam čez par sekund šliva čez pol glave. Še večja kot jo je dobil Carvalho prejšn tedn.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL, 9. krog; Manchester United:Wigan, 06.10 ob 13:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 9. oktober 2007, 12:02:26

bene je napisal:Ce me ze citiras in hoces popravit moj post pol vsaj odgovori na tisto kar sem rekel. Nikjer nisem omenil Ronaldovega dribljanja in ne upanja iti v dvoboj 1 na 1. Omenil sem da me moti da ko je sam pred golom hoce zakljuciti sam, ceprav bi bila podaja dosti boljsa resitev. In ko si ti sam pred vratarjem, nima veze al igra ekipa bunker ali ne... enostavno podas in nato lahko soigralec razbije avtobuse na dele, al kak ti temu pravis. To me moti, to score playerstvo.


Heh...pri rezultatu 4:0 je jasno da gre kdo po slavo...osebno me precej boli kaj takrat počnejo. Pri Simpsonu bi bil jezen če nebi poizkusu zadet! Dokler pa ne dobivamo tekme z visokim rezultatom pa tega kar ti omenjaš ni...še dostikrat je podaja preveč...jst se dostikrat derem streljaj, podaj pa praktično ne...ker takrat ko vodimo 4:0 se ne derem več :D

bene je napisal:Kar se tice Sahaja pa sem dal svoje mnenje in stojim za njim. Meni se zdi to kr precej smesno. Tip se je vraco po poskodbi vec kot pol leta... neprestano prestavljal svoj povratek... ko se pa te nekak vrne pa se poskoduje na ogrevanju... oziroma cutil je bolecine in niso upali tvegat. Z vsem spostovanjem, to zame pac vec ni normalno. Al je to samo nesreca... al je pa v ozadju kaj drugega.


Že dolgo se pizdimo vsi nad Sahajem in njegovimi poškodbami. Še zdaleč nisi prvi niti edini. V ozdaju kaj drugega? Kot naprimer? Poleg tega me zanima kaj bi ti naredil z njim? Šus v glavo da se ne matra več? Bi ga prodal? Kdo ga bo pa kupu? Igralca z visokimi plačilnimi zahtevami, ki je fit za polovico tekem v sezoni...če je...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost