EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 20. oktober 2007, 18:52:27

GOOOL :D

Giggs se je mal sprehodu po kazenskem in vstrelu, pol pa tko kt je rekel obrez kot pr fliperju :lol: :lol:

Giggs, Scholes OUT O'Shea, Ronaldo IN
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. oktober 2007, 19:12:16

Ja samo čeprav je bil fliper je gol od Giggsa...bi mogu Obrez malo pravila pogledat :) Če gre žoga v okvir ko igralec ustreli, potem ni važno če so vmes dotiki...če ne gre v okvir, pa nekdo spreobrne, je pa avtogol...

Suverena zmaga, zaslužena.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a laki dne 20. oktober 2007, 19:12:57

Super! Tekma končana! Zaslužena zmaga 1:4, kar je poleg vsega kar pomeni za držanje priključka na lestvici tudi dober obet za tekmo LP!
Uporabniški avatar
laki
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:02:47

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. oktober 2007, 19:14:08

Glede druzga polčasa ni nič pametnega za napisat. Večino časa dolgčas. Seveda pa smo vseeno uspeli ene 3 100% šanse zapravit. Danes ni panike, ko smo vodil za dva gola, ampak na kakšni drugi bo pa treba take zadet.

Rooney je streljal zelo katastrofalno svoj penal, kot da se je prepozno odločil kam želi streljati in potem je kr neki zbrkljal...

Velja omenit še šanso Teveza, ki je sam prišel pred vratarja in streljal direkt v njega. Jao

Sicer lepo, da sta šanso dobila še Fletcher in O'Shea, da spet prideta malo v ritem tekmovanja, čeprav tole na koncu ni imelo nekega pravega ritma, bolj čakanje na zadnji sodnikov pisk. Škoda, ker če bi se le malo potrudili bi kamot dal še ene dva v Villino zbirko. Ampak dobr... tri pike, gremo naprej lovit Arsenal.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 20. oktober 2007, 19:18:13

jebo spet sm eno lepo tekmco falu...kšn torrent bi prov pršu (magar na PM, če ne bo šlo drgač)

:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. oktober 2007, 19:19:19

Fluid je napisal:Škoda, ker če bi se le malo potrudili bi kamot dal še ene dva v Villino zbirko.


V torek smo že v Kijevu...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 20. oktober 2007, 19:22:53

Rooney je penal izvedel z "levo" nogo. Ker se mi zdi kot da se je že videl veseliti in posledica je tu - obranjena enajstmetrovka. Seveda to zdaj ni problem ob takšni zmagi vendar pa bi bil kar malce jezen če bi se to dogodilo ob slabšem rezultatu.
Kakorkoli že lepa zmaga, in odlična popotnica za mrzli Kijev.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. oktober 2007, 19:23:40

SeekK je napisal:
Fluid je napisal:Škoda, ker če bi se le malo potrudili bi kamot dal še ene dva v Villino zbirko.


V torek smo že v Kijevu...


Ja ok, samo proti osmim igralcem ni potrebno veliko trudo za kaj več. :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. oktober 2007, 19:33:51

Ma oni so se kar še boril in branil z vsemi osmimi...že tko so neki živčni ratoval, če bi še kej dost jih trgal levo desno, bi še kak štart prletu od kje...brezvezno tveganje zame :)

Ja Rooney je penal zelo nezainteresirano izvedu...jst sem si sicer želel da bi ga Anderson, samo ok :)
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 20. oktober 2007, 19:36:42

no wayne se ni ravno posebej trudu pri penalu, škoda, da ni dal hattricka...sicer pa zaslužena zmaga, je pa pri golmanu ville potrebno biti za naprej malce pozoren, če je v njem potencial za najboljšega angleškega golmana, ker tu bo poleg selektorja prvo kar bo potrebno pri reprezentanci spremeniti...seveda ne rečem, da je zdaj po prvi tekmi že kar številka ena, ampak v kolikor bo zdaj imel več šans in jih bo dobro izkoristil, bi bil pa lahko zanimiv za reprezentanco...ampak o tem bo še možno debatirat....
za zaključek pa naj še napišem, da je bila to zdaj druga tekma, ki je že precej spominjala na najboljše dni uniteda in upam, da se bo forma z vrnitvijo poškodovanih še izboljšala...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 20. oktober 2007, 19:37:40

Edino kar me moti je to, da smo prekinili niz čistih mrež...mah bo že. :)

Drugače pa lepa zmaga, nekje sem bral, da je bil Tevez vidno razočaran...

Kako pa je kaj Anderson odigral?
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 20. oktober 2007, 19:45:24

Mene je Anderson presenetil s svojo borbenostjo. Ker sem pričakoval da bo padal kot po tekočem traku, vendar pa se je odlično vklopil!
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. oktober 2007, 20:01:15

ManRed je napisal:Drugače pa lepa zmaga, nekje sem bral, da je bil Tevez vidno razočaran...

Kako pa je kaj Anderson odigral?



Verjetno je bil zato razočaran, ker je zgrešil dve 100% šansi oz. sta mu vratarja ubranila vsak po eno. Sicer je dobro igral, manjkala pa je pika na i, to je seveda za napadalca zadetek.

Sicer pa nevem, Anderson se mi zdi kar trden in ne pada v vsakem duelu, tako kot ste nekateri govorili po pripravljalnih tekmah (sam sem ga prvič videl igrati proti Sunderlandu). Dobro razpolaga s podajami, lepo se giblje in odkriva igralcem, da mu dajo žogo. Pravzaprav me njegov stil zelo spominja na Scholesa, kako se giblje tam po sredini. Seveda dolge podaje še nima tako izpiljene kot Paul, ampak res si od malega sam veliko veliko obetam, več kot recimo od Nanija. No Nani je danes dobro odigral, mnogo racionalnejše kot na nekaterih prejšnih tekmah, predvsem pa iz tekem na začetku sezone, ko je večina že pričakovala čudeže od njega, ane. Sej počasi se bo privadil, napredek je IMO več kot očitno viden.

Kar se pa tiče kartonov Ville, so bili povsem zasluženi. Un štart na Andersona je bil direkt na nart oz. malo ob strani..
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 20. oktober 2007, 20:47:36

Tekma je bila odlična. Nasprotnik kakovosten, sploh va fazi napadanja, dosti bolj bogi so pa v fazi branjenja in sredine.
Kaj reči o naših:
VDS je dans storu dve vlki napaki, prva je bila pri doseženem golu, kr se gre neki zapletat (IMO je hotu izsilit favl), pa pol še eno ponesrečeno izbijanje. Po poškodbi še ni ta prav.
obramba je bila solidna, presenetu me je Wes, ki sem ga dostkrat šimfal, vendar dokazuje da je z vsako tekmo boljši.
Centralca OK,
Evra danes neviden.
Paul je odigral več kot odlično. Na sredini je močno prevladoval in imel ogromno dobrih podaj. Škoda ker ga Fergi postavlja tolk nazaj.
Anderson tud kul, izsili rdeč karton, neki dobrih podaj - laufa še ne tolk kot bi lahko.
Nani pod povprečjem - prehitro vržen v ogenj. Ima pa odlično tehniko. Žoge štopa odlično pa če priletijo iz 40m dauč.
Giggs tudi slab. Edino pri golu je dobro preigraval in dosegel srečen gol.
Rooney/Tevez sami superlativi - škoda sam za izgubljene priložnosti v drugem polčasu.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a braul dne 20. oktober 2007, 23:10:40

No tole je bilo pa lepo pogledat(tekmo sem si posnel in pogledal 'v živo' zdajle)...takšne igre spominjajo na lansko sezono...veliko igre,kratke podaje, veliko priložnosti....kajpak bi lahko bil rezultat še mnogo višji...potem, ko pa je VIlla imela 2 igralca manj pač smo igrali igro, držanje žoga in brez posebnih motivov za napad...ampak to je itak normalno, nasprotnik je bil že zlomljen.Lepo se vidi, da se napadalni dvojec Rooney-Tevez zelo dobro ujameta in z vsako tekmo bo še bolje, Pique dobra menjava to nam je manjkalo lani,danes pa je tudi Brown odigral dobro tekmo...Anderson soliden, vendar še lahko da naši igri veliko več....torej nadaljujmo v takšnem stilu že v torek....
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a blackman dne 20. oktober 2007, 23:24:59

Ma kdo posnetke golov? Mi je ravno Sopcast crknu po vodstvu Ville :roll:
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 20. oktober 2007, 23:34:24

GoUp je napisal:Nani pod povprečjem - prehitro vržen v ogenj. Ima pa odlično tehniko. Žoge štopa odlično pa če priletijo iz 40m dauč.
Giggs tudi slab. Edino pri golu je dobro preigraval in dosegel srečen gol.


Sva mal drugo tekmo gledala? :) Nani je za mene odigral eno boljših partij odkar je pršu k nam. Dvakrat je res hudo najdu Teveza, pa konec koncev tud podal Rooneyu za 1. gol. Nasploh so njegove podaje najdle cilj. Sploh se pa ne morem strinjat s tem da je bil prehitro vrzen v ogenj...Jasno ni še končen izdelek, ma še dosti prostora za napredovanje.

Giggs se mi je pa tudi zdel vredu. Nič spektakularnega, ampak vredu.

Se mi ni zdelo da bi kdorkoli igral slabo...
Zadnjič spremenil SeekK, dne 21. oktober 2007, 0:53:22, skupaj popravljeno 1 krat.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 21. oktober 2007, 0:44:29

Dobr so spilal,se posebi Nani ,ki je ponovno podal za gol ,Rooney :D ter Tevez :P ,upam da se tale goal scoring forma nadaljuje proti kijevu :D


lp ;)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. oktober 2007, 5:55:13

Mel je dve tri poteze mogoče na celi tekmi. Mene so edino fascininirala njegova štopanja ožge, ki so odlična, ne glede na to, kako zanč je podaja :mrgreen: Drgač mi pa deluje prešvoh in ko ga kdo malo rukne se kr odbije od njega. Pa nkakor ni pršu mim branilcev, ki jih je driblal. Če odigra s prve je v redu, predriblu pa ni bohvekaj. Reku sm da je odigral pod povprečjem ekipe in za tem stojim.
Je pa dobro da je s tem spočil Ronalda, vendar ne vem kaj je Fergi včeri nore gobe jedel al kaj!? Ravno ko so ratali nasprotni igralci grobi, ti da pa CRja noter!?
Zdj če bi gledal eno ali dve potezi na celi tekmi, bodo vsi igralci dobri - še če bi Gobec igral pri Unitedu ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9767
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL, 10. krog; Aston Villa:Manchester United, 20.10 ob 18:15

OdgovorNapisal/-a Matija dne 21. oktober 2007, 10:54:14

Še ena lepa zmaga. Sicer sem ob prvem golu malo podvomil v našo zmago, vendar je potem vse steklo. Rooney je kot kaže v izredni formi. Škoda, da ni zadel iz 11m in tako dosegel hattricka ampak v redu. Škoda da smo prejeli gol in prekinili serijo tekem brez prejetega gola, vendar se lahko kljub temu tolažimo, da je bil tam prekršek :D :D

Komaj čakam tekmo v torek :D A mogoče kdo ve če bo kje na tv prenos?
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6285
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov