EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 27. oktober 2007, 17:17:36

No spet nova zmaga kjer smo nasprotniku dal 4 gole. :D tekma je bla odlicna skoda za prejet gol sam dokler bomo tko tresl jebes en gol na tekmo.pohvale naniju za res lep 1 gol,tut v nadaljevani je dobr igrov.dobr je odigrov tut owen ki se je vrnu po poskodbi.lepa gola rooneya in teveza ki sta se v napadu res odlicno ujela.drgac so me pa dons usi navdusl z svojo igro.Men je ta postava res ubitacna upam da bomo s to postavo igral cim vec edin v obrambi se vrneta evra pa neville pa mamo najmocnejso postavo
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 27. oktober 2007, 17:18:53

Ma kdo ocene od igralecev,ko je kdo ocenjeval??
Am...Ronaldo se je meni zdel na koncu ze malo razocaran,kr ni in ni mogo zadet... :run: goutd
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 27. oktober 2007, 17:21:09

Fluid je lepo opisal situacijo na igrišču. Najbolj pa se strinjam z zadnjim stavkom. Ronaldo je za mnoge danes razočaral, vendar pa smo se malce razvadili njegovih dobrih predstav 8-)

Slika vSlika

1-0 Luis Nani
WATCH MEGAVIDEO

1-1 Jeremie Aliadiere
WATCH MEGAVIDEO

2-1 Wayne Rooney
WATCH MEGAVIDEO

3-1 Carlos Tevez
WATCH MEGAVIDEO

4-1 Carlos Tevez
WATCH MEGAVIDEO
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 27. oktober 2007, 17:41:25

in kdo j zj nasledn na vrst da dobi eno porcijo :D
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 27. oktober 2007, 17:42:00

Lepi goli :D ampak kak gol Nanija :shock: svašta mali :D Rooney je tudi lepo spremlu igro pr drugmu golu,lpo prestregu in zabil v svojem stilu :twisted: Tevez je pa tudi zasluženo dal dva gola,mu čist prvoščm k se zlo zlo trudi na vsaki tekmi,...naveza Rooney-Tevez je zgleda da v polnem pogonu kot smo napovedval na začetku sezone :twisted: oba se trudita,igrata s srcem,borbeno in taki so mi zlo všeč,...sam tko naprej :devil47:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 27. oktober 2007, 18:45:23

Hja kaj več reči o tekmi, ko pa je že Fluid vse napisal :001:

Gremo po vrsti. Že start je nakazal da bo tekma odlična in nasprotnik ta pravi za manjšo kanonado v njihovem golu. Nani je s tistim strelom presenetil najbrž vse na stadionu in za ekrani in ne samo Schwarzerja. Žoga je odlčno zadela cilj in lahko smo spet videli akrobatski vložek mladega Portugalca :D SAF bo najbrž tk znoru, če bo ta poba prevečkrat zadel. Potem je sledil del, kjer smo edinič na tekmi malo begali in posledica je bil gol, kjer pa je roko na srce Aliadiere odlično zadel cilj. Kar pa je sledilo potem pa kot poezija! Sredina je prevzela nadzor, krila so se razletela po igrišču, Rooney in Tevez pa vnašala nemir v Borovo obrambo. Naša obramba niti ni mela več toliko dela in lahko pobaramo Wesa ter Johna da mogoče nista še več poskušala z vtekanjem naprej. Kot je že rekel Fluid, Anderson preseneča iz tekme v tekmo - neverjetno dozorel, pregled nad igro, natančne podaje ... Ko bo vsa sredina popolna, bo SAF imel kar probleme postavit pravega igralca na sredino. Zaenkrat ga rešujejo poškodbe :mrgreen: Za drugi gol gre pohvaliti predvsem vso sredino in oba napadalca - z neverjetnim pritiskom na Borovo obrambo so le to prisilili v napako in Nani je lahko tik pred Downingom izbil žogo do Rooneya, ki je z neverjetno silo zabil gol. Potem so začeli nasprotniki igrati še malo bolj trdo kot prej, vendar so naši odgovorili z igro na en sam dotik. In še bolj zmedli že itak zmedeno ekipo Bora :D Kar sta odigrala Tevez in Rooney za tretji gol pa te prisili da le stežka zadržuješ solze, ker taka igra spominja na sanjsko generacijo skoraj desetletje nazaj. Glede na mladost današnje začetne enajsterice ne dvomim da jo bodo mogoče celo presegli.
Po tretjem golu so se oboji malo umirili, Boro je začel malo pristiskati, mi pa igrati na kontre - zato sem pričakoval, da se bo v tej fazi igre izkazal do takrat nevidni CR, vendar mu nekak danes ni šlo. Je pa zato Tevez dokazal, da ni škoda nbenga miljončka ki smo ga zapravili zanj - in dosegel smešen gol, s katerim se je osmešil predvsem Schwarzer, ker je iskal žogo tko dolg, da sm mu jo že jst hotu pokazat.
Če bomo nadaljevali s tako igro se nam ni treba bati za EPL, kajti mi se izjemno dvigujemo v igri, Arsenal pa višje že ne more in lahko kajkmala pričakujemo padec v igri. Staviti si upam da bo ta sledil po bolečem porazu naslednji teden!

GLORY GLORY MAN UNITED!!!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 28. oktober 2007, 9:34:18

no to je igra, ki navdušuje...bravo res...predvsem mi je všeč gledat, kako se Rooney in Tevez razumeta v napadu in z kakšnimi podajami ukaneta nasprotnikovo obrambo in to bo iz tekme v tekmo bolje....Nani krasen gol kapo dol.Glede na to koliko igralcev je poškodovanih in da ubistvu ni sredine iz lanske sezone, se Anderson vedno bolje obnese...vrnil se je tudi Owen kar me zelo veseli, potrebujemo ga. Ronaldu pa res na tej tekmi ni šlo kot bi si sam in vsi mi želeli, ampak res je tu gre že za razvado.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 28. oktober 2007, 10:53:03

Evo gole in vrhunce iz futitjuba, sploh nisem vedel do včerej da obstaja

http://www.footytube.com/2007/10/27/man ... more-13507

Tlele pa še potem za celo angleško ligo

http://www.footytube.com/category/video ... emiership/

Pol mate pa še levo meni za vse ostale lige. Res fajn
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 28. oktober 2007, 21:03:32

Hvala Fluid za tole ;)

Kaj še reči o tekmi, ko ste pa že vse povedali...Lahko samo rečem da sem navdušen. Vse tiste kratke, hitre podaje, hitrost prenosa žoge iz ene na drugo polovico, nevarni predložki, priložnosti in goli...Nekajkrat sem samo obstal z odprtimi usti :o

Zdaj pa komaj čakam naslednjo tekmo, derbi z Arsenalom. Glede na formo in igre, ki jih kažeta ekipi, bomo gledali atomski nogomet :twisted:

A spet jaz naredim temo za tekmo z Arsenalom? :twisted: :mrgreen:
Zadnjič spremenil Fluid, dne 28. oktober 2007, 22:10:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Razlog: Seveda, ti jo odpri, da še Arsenal dobi 4 komade
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 30. oktober 2007, 8:26:35

Kakšna tekma res. Sem si jo pogledal včeraj na posnetku na ŠK. Spet smo stari dobri United.
Sedaj pa zrušimo sto let star rekord. 8-)
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL, 11. krog; Man United:Middlesbrough, 27.10 ob 16:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 30. oktober 2007, 8:58:51

To je bila še ena zelo dobar tekma. Zopet 4 goli, super.

Prvi gol Nanija je bil res izjemen :shock: :shock: :o Kot kaže ima dober strel od daleč, že proti Tottenhamu je zadel od daleč. Preigral je kar nekaj igralcev, ene 3 potem pa bum in žoga v golu. Potem je kmalu sledil hladen tuš. O'Shea je slabo pokrival igralca z žogo(Tuncay??) in ta je potem poslal dober predložek Aliadieru. Njega sta pa Rio in Vidić samo gledala. Škoda je tega gola. Sicer je bil dober strel z glavo tako, da je bil VDS povsem brez moči. Večji del tekme smo bili mi boljši nasprotnik in akcija v 33. minuti je pomenila vodstvo Uniteda 2-1. Nani je izbil žogo Downingu, ki je nato prišla do Rooneya. Ta pa je to žogo z vso močjo samo še zabil v gol. V drugem polčasu pa je Tevez le še potrdil zmago z zelo lepo akcijo. Vse podaja so bile po zraku, zadnja pa s petko. Anderson do Teveza, ta do Rooneya, ta je žogo spustil na tla in s petko podal v prazen prostor, potem pa strel Teveza in 3-1. Zadnja akcija je bila pa enaka kot kar nekaj lanskih, le da sta bila zamenjana igralca, lani Rooney in CR7, letos pa Rooney in Tevez. Hiter protinapad ter lepa podaja Rooneya samemu Tevezu, ki se je lepo otresel branilca, streljal na gol, njegov strel pa je nekdo blokiral z roko in žoga je srečno pristala v golu. Če pa žoga ne bi končala v mreži pa bi morali itak imeti 11metrovko. Na tej tekmi je bil dosežek gol, ki bi lahko kandidiral za gol leta (Nani 1-0) in pa akcija leta (Tevez 3-1)

Če bi Arsenalu zabili le polovico golov bi bilo fantastično :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov

cron