EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a anza dne 3. november 2007, 17:16:09

Van der Sar: Solid keeping made up for some unusually ragged defending by Reds at times 7

Brown: Meaty challenges but didn't appear to react to Fabregas for Arsenal's first goal 6

Evra: Had a job on hands with Eboue but gave more than he got and was a major forward threat 8

Ferdinand: Couldn't quite keep the lid on the Adebayor danger 6

Vidic: The Serb was pulled around more than we've come to expect 6

Ronaldo: A subdued display for much of time but ended with assist and a goal 7

Hargreaves: As his job description says he kept it simple and provided a much needed guard for defence 7

Anderson: The Brazilian put in a tireless shift but unable to provide a touch of magic 7

Giggs: Had two good chances and marauding free was able to drive United forward 8

Tevez: Sadly no real spark between him on Rooney on this occasion 5

Rooney: Poached a great opener for the Reds and worked hard but was a struggle 6

Subs:

O'Shea (sub Brown 71) - Almost caught out late 5

Saha (sub Tevez 76) - Pass set up Ronaldo's goal 5

Carrick (sub Anderson 76) - Decent return 5


Skopirano iz Manchestereveningnews.co.uk
Uporabniški avatar
anza
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 97
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:21:56

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 3. november 2007, 17:24:02

Če bi kdo pred tekmo rekel da bo 2-2 bi bil takoj za, sedaj pa sem res najbolj razočaran. Najbolj na kurac mi gre pa komentator. Tip je res navijal na Arsenal in ko smo mi dal gol je kar utihnu, verjetno je spustu kakšno solzico, ko so dal pa uni gol se je pa veselu kot da bi bli prvaki. Bom poslov mail na rtv pa jih napizdu. Če misljo imet takga komentatorja naj raje ne prenašajo več tekem!!!
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 3. november 2007, 17:35:14

no ja z remijem smo loh kr zadovolni ceprov bi si zmago bol zaslužl.drgac dobra tekma 2 prelepe akcije in 2 gola.glede komentatorja pa no coment .recmo srecna obramba VDS,potem ko je MAN UTD srecno zadel v 1 povcasu pa take ..... uglanvm no coment
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 3. november 2007, 17:42:10

Pa kaj je z vami??..kaksn komentator??...naviju za arsenal??...ja pomojem tud ja

Remi ni slb, samo goli v sodnikovih podaljskih so pa najbolj boleci....če bomo doma celi jih bomo zguzili
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 3. november 2007, 18:02:29

Z remijem sem zadovoljen, a vseeno je malo grenka tale točka, vsi vemo zakaj. Če smo na začetku sezone blesteli v obrambi, je na zadnjih tekmah nasprotno. Ne rečem da je naša obramba slaba, je pa slabša kot na začetku. Vse preveč je takšnih in drugačnih napak iz katerih imajo nasprotniki priložnosti in iz njih potem dobimo butaste gole.

Arsenal je pokazal da je premagljiv in ne vrjamem da bodo celo sezono zdržali v takem tempu. Slej kot prej bodo prišle krize, poškodbe itd. in pa seveda imajo še gostovanje na OT, kjer smo jim še nekaj dolžni...

Ocene, ki jih je prilepil anza so realne in se strinjam z njimi.
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a p3rk0 dne 3. november 2007, 18:31:56

je možno za tiste ki nismo gledali dobiti gole :D

kak link ne bi škodil ;)
p3rk0
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 55
Pridružen: 24. avgust 2007, 11:06:47

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 3. november 2007, 18:48:28

No tole glede komentatorjev je res že mal hecno. Pismo pa če bi Sir Bobby komentiral bi vi najdl neki, da navija za nasprotno ekipo! Dejte se 1x skulirat glede tega in če ne prenašate, da kdo kaj reče čez igro naših pejte prek streamov gledat kitajsko TV pa ne bote več jamral.
Velik bolje je, da tle napišete kej o tekmi pa kok se je vam zdel in vaše ocene, kot pa da se matrate s komentatorji!

No kar se tekme tiče - dober rezultat na težki tekmi, ki bi se lahko končala za nas odlično, pa smo mel mal smole na koncu. Remi je itak pravičen, čeprov mislim da smo mel več šans. Najbolj mi je stopil v oči Ronaldo, ki ni spremljal Evraja pri prodoru pri rezultatu 1-1 in je obstal nekje na penalu. Ko je Evra prelisičil celotno obrambo in odlično podal pred vrata se je pa CR sam za glavo držal. Res škoda, ker je mel gol na pladnju. Tud Rooney bi lahko veliko bolje izkoristil odlično podajo Ryana, vendar je poslal žogo vsaj 5m mimo gola. Drgač je pa SAF po moje postavu mal preuč obrambno taktiko - mislim da je bilo vseskozi vsaj 10 igralcev za žogo, naša sredina postavljena skor na rob šestnajsterca, tko da je bilo skoz pestro ko so mel topničarji žogo v nogah. Seveda so se s tem odpirale nam šanse za kontre, ki pa jih nismo izkoriščali - predvsem zaradi ponesrečenih podaj in pa mogoče res preveč strenjene sredine in obrambe. SAFu še zamerin da ni na klop poslal Owena in obdržu Andersona, ker je slednji le prinesel več k igri - res je da je bil owen obrambno naravnan, vendar sem že rekel, da mso po mojem igral preveč bojazljivo.
Še mal moje ocene:
VDS - ena dobra obramba v prvem polčasu, v drugem je pri prvem golu najprej dobro posredoval, pol pa preveč obstal pri štangi. Pri drugem golu sploh ne vem kaj je delal v golu - momr pogledat še kak posnetek. Zaradi tega mal slabša ocena 5,5
Evra - kriv za prvi gol, ker je šel bol na izi na tisto žogo, ki jo je potem do Fabregasa spravu Sagna. Tm je mel žogo takorekoč na nogi in bi jo samo brcnil v kot. Potem se je odkupil z dvema dobrima prodoroma, prvega ni CR spremlju, no pri drugem pa se je slednji le popravu in zabil. Vmes je skor zabil avtogol - najbrž ni pričakoval žoge :) Tudi veliko pretekel, tko da mu dam kr okej oceno 7
Brown - močn v duleih v napadu, prepočasen v obrambi, nekaj dobrih podaj, drugače skor neviden ajd mu dam 6,5
Vidič - zlo počasn, slab v fazi napada pri kotih (2x res smotano posredoval), tko da povprečna ocena 6
Rio - neki podobnega kot Vidič, predvsem me moti da sta bla oba dons tko nevidna 6
Anderson - spet en ki ogromno prelaufa, ma dobre podaje, sam mislim da z Ownom ne sodelujeta še najbolje (za to krivim predvsem Owna) 7
Owen - dost prelaufal, slabo strelja od daleč :) v fazi obrambe dober, včas pa nepričakovano obstal in ni spremljal igralca do konca 7
CR - men deluje slabo zadnje čase, ne prelaufa več tolk kot včasih, ne izkorišča svoje hitrosti, že skor preveč podaja in premal uporablja svojo izredno tehniko. Najbolj me je razjezil kot sem že povedu, ko ni spremljal Evraja v napadu. Pri drugem golu dobro podstavu nogo. - 7
Giggs - glede na njegovo "starost" skor največ prelaufal, kar se je mogoče pol že nakazovalo, kr je mel mal ponesrečenih podaj. Dobro sodeluje z obema napadlcema, pa tud v fazi branjenja se je izredno izkazal - 7,5
Tevez - mal slabši mogoče dons, vendar z igro in tekmo nekje v zlati sredini - 6
Rooney - še vedno najboljši igralc Man Uniteda - borben, laufa ko nor, pride dostkrat v priložnost, v glavnem igra kot od njega pričakujem - 8
O'Shea - prinesel ml več miru na desno stran za kej druga pa ne morm rečt, kr mal premal sodeloval v igri v glavenm skrit v povprečju - 6
Saha - prinesel svežino v napad, njegove podaje imajo oči, glede na to koliko časa je bil odsoten in kako je danes odigral me je presenetil - 7
Carrick - zgubljen v povprečju, se mu še močno pozna daljša odsotnost z igrišč - 6
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9762
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 3. november 2007, 18:57:26

Huda tekma ko šus! Prvi polčas za sladokusce taktike, vse do zadnjih minut, ko se je prebudil Ronaldo in seveda zopet izjemni Wayne, ki je lepo stisnil žogo v gol. V drugem polčasu pa totalen preobrat, igra na polno. Razočaran sem, ker smo 2x vodili in dva krat izpustili vodstvo iz rok. To se nam ne sme dogajati, čeprav je res da je Arsenal trenutno v izjemni formi. Mal me je razočaral Vidič, ki je kar nekajkrat plaval naokoli, nerazumljiva mi je bila tudi menjava O Shea za Browna (mogoče kondicija), da o Tevezu ne izgubljam besed. Danes ni bil njegov dan, čeprav je parkrat lepo priboril žogo in prostor. Včasih je preveč kompliciral tudi Hargreaves, sam je drugače briljiral, tko da ni panike. Spet izjemna poteza Sahaja, fanta je res škoda da je tolk poškodovan :( V glavnem lahko bi potegnil več iz te tekme, vendar ne pozabimo, da pridejo še na Old Trafford, tam jim bo na vrat dihalo še 70.000+ naših fanov, pa bomo vidl :002: :002: :002:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 3. november 2007, 19:18:57

@GoUp dobro si povedal glede Ronalda. Premalo izkorišča svojo tehniko. Predlani je preveč driblal, lani je ravno prav driblal, letos pa premalo...
Pri prvem zadetku je odlično pospešil na desni in podal proti Rooneyu. Močna žoga po tleh, ki je v takšni situaciji vselej nevarna. Upam da bo kmalu začel kazati svoje najboljše predstave, ker vsi vemo najbrž tudi on da je sposoben več.
Sicer pa sta me danes razočarala dva dueta od katerih sem nekako pričakoval največ. In to je v obrambi dvojec Vidić-Ferdinand v ospredju pa Tevez-Rooney. Wayne se je seveda boril, nekje na sredini polčasa se spomnim akcije Arsenala, ko je Rooney sledil žogi kot zmešan, soigralci pa so ga le opazovali. Takrat bi morali vsi pritisniti in da se eden mal ustraši in nad podari žogo.

Od menjav me je najbolj navdušil Saha. Že po tekmi s Sunderlandom smo dejali da je zdrav Saha naša najboljša okrepitev. Vprašanje koliko časa po tokrat zdržalo njegovo koleno. Fantastična podaja do Evraja, ki je nato našel Ronalda. 8-)
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 3. november 2007, 19:36:04

ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 3. november 2007, 19:44:06

Čudi me, da je bil prvi gol pripisan Gallasu i9n ne Rooneyu. Očitno je on ustrelu in žoga je le malo spremenila smer, pa še to po dotiku z roko. Mogoče za to,da sedaj lahko pišejo naslove v stilu Gallas popravil napako,...zgleda hoče FA zbit Rooneyu formo, pa men uvrstitev na Fantasy footballu :?
Drugač je bil pa remi pravičen dons, sam zakva spet na tak način, da United najeba...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 3. november 2007, 20:53:16

GoUp je napisal:Owen - dost prelaufal, slabo strelja od daleč :) v fazi obrambe dober, včas pa nepričakovano obstal in ni spremljal igralca do konca 7


Že tvoj komentar mi deluje nekako, da se ni najbolj izkazal. Pa ocena 7? Nevem, men se je Owen danes zdel slab. Z žogo je bil porazen. Vsako žogo, preden jo odda od sebe, ima predolga časa v svojih nogah. In še preden poda, se nasprotnik že lahko postavi na svoja obrambna mesta. Hitreje bi moral oddajat žogo, da igra teče hitreje od noge do noge. Točnost njegovih podaj tudi ni bila najboljša, zgrešil je kar nekaj podaj, še celo take na tri metre je dal 2 metra stran od željenega cilja... Sicer morda ni v formi po povratku, ampak to carinjenje žog je bilo opazit že na začetku sezone.

V fazi obrambe dobro, ampak tudi nekaj nepotrebnih napak, prevečkrat je igralce kar prepuščal branilcem, namesto da bi grizel do konca z njimi.

6 bi mu dale največ moje oči in mišljenje...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a Matija dne 13. november 2007, 11:24:54

Povejte kdo je dal prvi gol na tekmi. Nekje piše Gallas OG, na manutd.com pa piše Rooney

Povejte kaj naj napišem pri Rezultatih sezone
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL, 12. krog; Arsenal:Man United, 3.11. ob 13:45

OdgovorNapisal/-a raven dne 13. november 2007, 13:22:23

Gallas OG je uradno.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron