EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 25. november 2007, 12:36:41

Ma Nanija bo treba za ene tri tekme spet mal posedet, da bo vidu, da ni boga za jajca prijel. Vedno imam tak občutek, ko začenja tekme pogosto. Prepogosto. Njemu manjka še veliko, najbolj pa me skrbi njegov odnos, ker imam občutek, da je že velika zvezda in se mu sploh ne da tekat po igrišču. Potem se še valja po tleh za brezveze vsaj dvakrat na tekmo, kar me še dodatno razpizdi. Človek, prišel si v Anglijo, to ni Portugalska... Včer me je total razpizdil, najbolj letos.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a MAN_UTD#8 dne 25. november 2007, 13:43:23

ma glede ucerisne tekme loh recm sam katastrofa.igral smo kokr na zacetku sezno brez pravih idej brez pravih podaj nobene zelje po zadetku.zgleda da ns ta reprezentancn premor cist zjebe.ne razumem pa tut SAF da gre na gostovanu spocit Ronalda sj nebi reku cve bi igral prok ksnmu Derbiju
ampak da ga gre spocit prot boltonu k je dalec od tega da je slb nasprotnik.po pa se nobenga napadalca v menjavi.med povcasm mi loh zamenov nanija k mu cist nc ni slo.saha je tut u napadukr neki sanov tevez isto koko je tist tm falu mi se zj ni jasn.sredina je drgac igrala porazno razn Owna pa poi k je Anderson ustpou v igro da je mav poživiv.Skoda v obrambi za napako Piqeja sj po tisti napaki je poi kr dobr odigrov.Pohvalu bi pa od obrambe tut Evraja k je velik probavov po bokih.Nc ta poraz bo treba cimprej pozabt pa it naprej.Zj ns u LP caka sporting upam da zmagamo in zaigramo tko kokr znamo.
GO UNITED
MAN_UTD8 aka mark_m
Uporabniški avatar
MAN_UTD#8
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 156
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:10:43
Kraj: Old Trafford

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov

cron