EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 24. november 2007, 17:00:01

SeekK je napisal:
jansson23 je napisal:Sploh danes, ko je Fergie priznal, da ga je nekajkrat skušal pripeljati na OT.


Stari maček, kot je Ferguson, zna tudi v pravem trenutku pridt s takimi izjavami ven. Da Anelki malo odnese misli :D


Hehe.. Res mu je odnesel misli ja, tako da je že takoj po povartku zadel :) Začel sem gledat bolj pozno in nisem videl kako klop mamo.. Zdaj ko sem bral tukaj, ko pišete da Ronalda ni, me kr malo skrbi, ker v drugem polčasu ne vem koga lahko Fergie da noter, da bi naredil tisto razliko.. Ne vem no, danes je res mučenje žoge iz naše strani.. To bi nujno mogli zmagat danes..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Brne dne 24. november 2007, 17:12:11

Ferguson na tribuni? :shock:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 24. november 2007, 17:20:42

Anderson IN
Pique OUT

Upam da bo kej pomagal, k poraz prot Boltonu (18.) bi biu res kurac!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Brne dne 24. november 2007, 17:27:01

Odlična obramba po prostem strelu Owena...

C'mon United!!!
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 24. november 2007, 17:35:30

kurba Tevez...z enga metra ga ne more zabit :o
je pa vsaj nečemu podobn tole...če bi vsaj Nani mau bol igrov; akcije se ponavad zaklučjo pr njemu, ker zmerej neki zadržuje žogo. Lahko bi Eagles dobu šanso.
United!!
:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 24. november 2007, 17:51:44

O'Shea time...

Prekasno smo se zbudili...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 24. november 2007, 17:59:16

Eh u kurac...

Gol dobimo po katastrofalni napaki, Tevez ga ne da z enega metra, igra pa v kurcu, kaj češ potem drugega pričakovat.

Najslabša igralca danes Giggs in Nani.

Najbolj me je razpizdlo to, da so na trenutke izpadli čisto brez želje. Zaostajamo, zakaj fakin trimčkaš v napad!?!?!?!?!?
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 24. november 2007, 18:01:34

Mater sem besn, ko gledam take tekme naših.. Ne razumem, zakaj Ronaldo ni vsaj sedel na klopi.. Če ga danes nismo rabli, potem res ne vem.. Lahko bi ga Ferguson uvrstil vsaj na klop in potem, če bi bilo potrebno ga dal v igro, če ne pa bi pač počival, sej je enako kot da sedi doma ali pa tukaj.. Igra je postala malce boljša po vstopu Andersona in ne vem zakaj ni Anderson že prej začel, saj nam je celo tekmo primanjkoval en kreativec.. Videlo se je, da ni pravih žog do napadalcev.. Arsenal pa se je tud rešil v zadnjih minutah, tak da smo zdaj spet dreku focn dali..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Brne dne 24. november 2007, 18:02:08

Pa fak no...
Vse je blo za en kurac...Tevez fali iz 1m, pizda Evra gre strelat k res ni šans de bi zadel nasmet de bi podal Sahaju k je bil sam...ma jebejo nej se vsi..tale igra dons ni bla nč..Arsenal pa zmagu an... :evil:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 24. november 2007, 18:13:22

Ma nevem, počivat igralce na gostovanjih mi ne diši preveč. Dons smo rabl Ronalda, da bi kej poživil, ker Nani in Giggs sta bila tako slaba, da se ne da opisat.

Res bedno, nevem kaj je vzrok, ampak spet smo v obdobju jalovega napadanja, tako kot na začetku sezone. Že proti Blackburnu nismo pokazali nič pametnega, razen dveh golov.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a blackman dne 24. november 2007, 18:26:33

Katastrofa... Danes je bila igra za čimprej pozabit.Proti koncu 2 polčasa so se mal zbudl, vendar če ne zadaneš iz 1m praznega gola, si pač zmage ne zaslužš.. :x
Lep strel Hargravesa iz prostga, še lepša obramba vratarja Boltona..to je bilo pa vse kar smo danes naredil..
Skratka več kot zaslužen poraz. :evil:

P**** pa še Arsenal in Lpool sta zmagala, sedaj pa bo verjetno še Chelsea.. tko da smo po nepotrebnem podaril 3 točke :roll:
Uporabniški avatar
blackman
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 853
Pridružen: 26. avgust 2007, 12:25:51
Kraj: malo tu, malo tam

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 24. november 2007, 18:27:17

Nani! :avadodo: Pique! :avadodo: Saha :avadodo:

Katastrofa! Pozna se nam odsotnost Rooneya, ki se je še enkrat več pokazala v "najgrši" luči. Nismo si zaslužili nič danes tako da pač komentar ni potreben. Samo pohvale Boltonu pa čeprav niso pokazali praktično nič. Mi pa še manj da se razumemo.

SAF druč pa Nanija menjaj že med prvim polčasom če vidiš, da ga serje po igrišču. Katasrofalen odnos j epokazal danes. Izgubljal je žoge kot po tekočem traku! Pique je pa tud tako naivno izpadel pri golu....tega še pri mlajših dečkih ne vidiš več! Saha pa neviden. Ni ga bilo nikjer. Ko je pa bil, je bil pa na tleh.... Slabo!!!!!
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Busby Babe dne 24. november 2007, 18:27:33

dons je en grozn dan! to je vse kr lahka rečm...
včasih smo vsaj dobr igral, res da nismo zadel ampak blo je upanje... dons pa NČ!
Nani je bil ( razn enga dokej nevarnega strela ) obupen. Še 1 na 1 ni mogu predriblat. Res obupna predstava Nanija, najslabša do zdej.
Giggs tut obup!
In da sploh ne omenjam Piqué-ja! IMO je on krivc za prvi gol--- kar je zadostovalo za Boltonovo zmago. Dons me je res zelo razočaru, do zdej sm mu bla vedno še kr nekak naklonjena...
Saha mi gre neskončno na živce. Res ne vem kam je izpuhtela njegova borbenost!!! Samo počas se premika in nč koristnega ne nardi.
Vem, da vs je velik k obožujete Teveza klele, ampak dons je bil obupen. Pa ne samo zarad tiste zapravljene priložnosti 1 meter pred golom ampak tut zarad tega ker neskončno komplicira. Namest, da bi podal se začne vrtet sam okol sebe in tm neki stopicat...

Res, da smo dons zgubil vse tri točke ( kar še zmer ne morm vrjet ) je bla pomojem vse skupej ena velka taktična napaka. Js nevem zakaj dons Ronalda niti me prvih 16 ni dau. Itaq bo lahko počivu proti Sportingu, ker v CL ne rabmo niti pike več. Klele se je Fergie mal zakalkuliral. Brez Rooneya in Ronalda očitno ne gre.....

Vse skup zgleda ful grozn ampak lahko na vse to gledamo bolj optimistično. Wazza pride nazai proti Fulhamu, Ronaldo bo tut igral ( če se ne bo Fergie-ju spet kej strgal ), pozdravu se bo tut Vida, kasnej pa dobimo nazaj še Gary-ja in Scholesa... Tko da ni tko slabo ;)

Moj predlog- Pozabte na to bedno tekmo dons,več si nismo zaslužil :?
Slika
Winners don't blame fate for their failures nor luck for their success.
Uporabniški avatar
Busby Babe
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 66
Pridružen: 18. avgust 2007, 20:32:51
Kraj: Stretford End

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 24. november 2007, 19:02:50

Ne razumem Fergieja, da ob tolikih letih se pa vseeno ni naučil iz večjih napak! Počivat igralce na gostovanjih?! Menjave prepozno?! Spet brez napadalca na klopi?!

Najbolj kar me je pa zbodlo pri tem porazu je pa odnos do rdečega dresa "naših". Tako nehvaležno pa niso igrali že kar nekaj časa. Nani pizda ti razvajena! Če se ne mislš borit se mi lahko mirno pobereš iz kluba! Za to nisi bil pripeljan na Otok! Nevem zakaj nisem videl menjave Eagles - Nani recimo po koncu 1. polčasa? Saha WTF?! Rajš vidm, da se Tevez sam matra v špici kakor pa da gledam tebe, kako se vlačiš po tleh in nebogljeno gledaš naokoli! Niti za na klop nisi bil danes da smo pošteni! Giggs penzija kliče! Če ni motivacije tudi igra ne more bit na nivoju! Carrick, ko se od tebe pričakuje, da zorganiziraš kakšen napad in na sebe preneseš malo več odgovornosti se poserješ in siv veter te odpišhe v daljave! Pique pa takole....če mi boš kej po medijih tarnal zakaj ne igraš se mi lahko hitro tudi ti pobereš na Iberski polotok! Zaradi takih napak SAF ne zaupa juncem si vidu?! In še zadnje gremo na gostovanje brez enega samega napadalca na klopi za rezervne igralce?! Halo Fergie? Vsaj enega mladinca bi lahko imel na klopi, ki bi lahko menjal poraznega Sahaja pa čeprav mogoče nebi pokazal veliko. Lahko bi pa pokazal vsaj željo, da bi vse naredil, da bi lahko igral za United ne pa te ritke razvajene....

Jezen!!!!!!
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 24. november 2007, 20:38:24

tole zgoraj je pa zelo oseben komentar (v pozitivnem smislu seveda) :)
rajš ne bom nč kej preveč napisov, zdej uhlajam mau glavo - jo mam povn skrbi, poj pa še tkole United igra pa pike preč meče :|
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a braul dne 24. november 2007, 22:32:15

Tako kot je že bilo napisano in ni nič skrivat vse je blo za en drek...in vse me spominja na začetek sezone,ko smo igrali brez prave ideje, kjer ni veliko šans za gol pa še te ko so smo zapravljali in tako je bilo tudi danes(če ga pač ne daš iz 1m si pač niti ene pike ne zaslužiš).Manjkal je Ronaldo itak, Anderson pa je bil zame eden najbolših na prejšnjih tekmah in mislim, da bi danes moral že začeti tekmo. Te spremembe v ekipi, reprezentančne tekme in poškodbe nam niso prinesle nič dobrega temveč so nas samo vrgle iz odličnega ritma, ki smo ga imeli pred vsem tem. Ampak seveda, vedno gledam naprej z optimizmom. :arrow:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 24. november 2007, 23:50:26

Sploh ne pomnim, kadj nam je reprezentančni "premor" koristil....

Še vedno sem jezen! SAF zna biti kaznovan zaradi dolgega jezika...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 25. november 2007, 1:27:40

ma sej ma prou sojenje je blo dons slabo sam to ni izgovor za naso slabo predstavo :?
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 25. november 2007, 7:21:27

Sm že pred tekmo napovedal, da bo težko zmagat... na žalost se je to tudi uresničlo :roll: Bolton je v naletu, mi pa s kupom težav in poškodb pridemo na njihov štadion nonšalantno, kot da nam bodo 3 pike servirali na zlatem pladnju in nam ob tem še "zglancali" kopačke!!!!! Odnos isti kot Angleške reprezentance do Hrvatov, matr no!
Na trenutke me je mel da bi jih s kolom lovil po igrišču da bi se mal bolj boril pa spravl kako akcijo skupi, tko pa kar neko nabijanje po zraku, tisto kar je šlo po tleh sta zasrala Gigs in Nani, edina svetla izjema je bil za moje pojme Owen, samo sam pač ne more delati čudežev.

Alex me vedno znova preseneti, ko ga že 100x izuči, sio misliš ja pa ne bo spet naredil iste napake, ampak stari lisjak me vedno znova preseneča z njegovo trdobučno trmastjo ki meji na norost. Pa jebemo matr, kje si videl počivati igralce kova Ronaldo na tako pomembni tekmi, pa Andersona na klopi in Carricka not, da ja nimamo kreatorja ki bi hranil napadalca...... Bedak!!!

Piqeja štekam, pač fant je še mlad in mu te napake ne zamerim, več zamerim ostalim starim lisjakom ki so pogoreli na polni črti. Saha in Tevez spredaj sta bila itak v drugi galaksiji, na sredini zmedena Gigs in Nani, ter nikjer videni Carrick, ter igre in borbe željan Owen, zadaj je bil + za Evraja ki je poskušal po bokih, ostali pa nevidni....

Ok, boljš pa vseen da je ta poraz prišel sedaj, da se fantje streznejo in napolnijo kanone za naslednje tekme (Livrerpool), s tem da si do konca sezone ne smemo dopustiti večjih kiksov, ker Arsenal jih ne dela, tako da razlika lepo počasi narašča....

Ampak za dežjem posije sonce in pomlad je tista v kateri se United prebudi, tako da še zdaleč ni vse izgubljeno, potrebujemo le malo sreče s poškodbami in kaj hitro se lahko zavihtimo na sam vrh.


Go United!! :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL; 14.krog Bolton:Manchester United, sobota 24.11. ob 16h

OdgovorNapisal/-a jernej dne 25. november 2007, 11:53:26

pizda!!!!
we are the champions!!
Uporabniški avatar
jernej
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 30. avgust 2007, 20:44:18
Kraj: ponikva pri žalcu

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost