EPL 15. krog , Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. december 2007, 0:52:37

To je pač Styles. On ima take napake kadar stori kaj narobe takoj popravi svojo napako z brezveznim dejanjem. To je v njegovem stilu. Ampak če to ni bil penal potem ne vem kaj je. Niemi je podrl Ronalda ki je imel izrazito priložnost za zadetek ki bi jo moral Styles celo kaznovati z RDEČIM KARTONOM. Da žal je težko verjet ampak ko ima napadalec izrazito priložnost za dosego zadetke pa da ga nekdo podre ali nepravilno je takoj rdeči po pravilih UEFE in zveze sodnikov. Kaj pa se zgodilo tisto najbolj nepričakovano Rumeni za Ronalda! Pa to je popolna bedarija kajti če ne bi bilo kontakta bi Ronaldo brez težav prišel mimo Niemija in zadel. Vendar je Niemi danes imel veliko sreče in pri tej situaciji in pri vseh njegovih čudežnih obrambah :evil: :evil: . Upam da če bo kakšna situacija v kateri bi mogel biti penal upravičeno dosojen Unitedu da se tudi uresniči ker sedaj je to že druga tekma zapored v kateri smo bili oškodovani za penal. Sicer ne bi nič spremenil vendar kaj če so to zgodi na pomembnejših srečanjih recimo proti Liverpoolu??? BOG NE DAJ ;) GO GO UNITED
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 4. december 2007, 0:55:50

Mah sodniki so bili kr nekaj na tej tekmi...IMO če to ni bil penal, potem pa tud nevem kaj bi moglo biti, da bi sodnik piskal. Potem pa še rumeni karton :roll: No, vsaj Rooney ga ni dobil, ko ga je poslal v tri krasne tik pred menjavo. :twisted:
Drugače pa vsaj kolikor sem videl, pol offsidov sploh ni bilo, napadalci so bili v isti liniji kot branilci... Zmaga je tu, ampak bi bilo vseeno bolje za samozavest, če bi zadeli še ene dvakrat.

United!! :devil47:
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. december 2007, 2:35:17

Jeeeeeeeeeeeeee je vse kar trenutno zmorem!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a raven dne 4. december 2007, 7:00:29

Podrl ga ni, zatorej ni penala. Niti dotika ni bilo. In tudi Niemi ni tok neumen, da bo šel pred CRjem roke dvigovat. Njegova edina namera je bila ustavt žogo, za katero je mislu, da jo bo Cris frcnil čez njega. IMO.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 4. december 2007, 7:06:16

Sej Niemi je dvignil roke. Dotika res ni blo, ker je Ronaldo preskočil vratarja, če ga pa ne bi preskočil bi se pa zaletela in bi lahko prišli do poškodbe. Drugače pa super igra Uniteda, edino ni mi jasno kako lahko Tevez zgreši vse te priložnosti. Zelo všeč mi je bil strel iz prvega polčasa, ko ni vedel kaj bi naredil z žogo in potem je Niemi s skrajnimi močmi branil. Niemi je bil res neverjeten. Ronaldu bi pa končno privoščil hattrick, vendar očitno nima sreče. Upam da nadaljujemo v tem ritmu in upamo da jutr Novigrad ne zgubi proti Arenalu
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. december 2007, 10:56:02

Tekma je bila ubijalska prvih 15 minut. Potem pa se je kar nekako zaspalo in ni bilo več tiste vneme. Po prvih desetih minutah sem resno mislil, da bo danes padla ena petarda, ampak, zgrešili smo preveč 100% šans in potemtakem za višji score pač ni pogojev. Tevez ene 4, Rooney eno ali dve, Saha je spet ena na ena zgrešil tako kot vedno. Res bi lahko podal Tevezu, da bi se mu odvalil kamen od srca po vseh teh zgrešinih šansah. Včasih se mi je zdel popolnoma obupan in me skrbi, da ne bi padel v kakšno depresijo :mrgreen: Saha letos sploh še ni našel tiste prave forme, nekako se kar ne znajde na igrišču, ni veliko pri žogi, ni ga dosti pred golom, da bi kaj pospravil notr... Na drugi strani gre seveda pohvaliti Niemija, ene par takih strelov je branil, da si lahko samo debelo gledal. Ronaldo je bil na tej tekmi dokaj tih, a je vseeno zabil kar dva gola. Zadnje čase vse bolj pospravlja žoge v gol, kot Ruud. Sicer škoda, da mu spet ni uspelo doseč hattricka, ampak na tej tekmi sta bila tudi dva gola dovolj. Giggs je spet mal nakazal, da se pa le mogoče prebuja iz poletnega spanca, par lepih podaj, nekaj dobrih prodorov, nekaj dobrih driblingov. Anderson je bil spet car, spet je kontroliral sredino, bil spredaj in zadaj, tako da vse pohvale njemu. Ima izredno dober pregled nad igro in tudi občutek za podajo. Seveda se mu tu pa tam kakšna podaja in strel sfiži, ampak to je jasno, fantiček je še mlad. Owen je bil gut, pospravil je, kar je bilo za pospravit po sredini. Obramba praktično brez dela in s tem tudi dokaj nevidna. Brown in Evra nista bila veliko spredaj, Rio in Vidič pa praktično brez dela. VDS ena lepa obramba Murphyju, preostalo tekmo je pa lahko minute odšteval do konca tekme.

Styles in njegovi kompanjoni so bili (spet) super. Resno jaz pol offsidov sploh nisem videl. Penal je bil, tu ni debate. Čeprav dotika ni bilo, je bilo jasno, da je Niemi prekrižal pot Ronaldu, ki se je nato samo izognil trku... Očitno so zamere velike in si Styles mora spet nabirat simpatije pri Scouserjih, ki ga verjetno tudi ne marajo preveč.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 4. december 2007, 12:40:18

Lep povzetek Fluid. Glede penala se strinjam da je bil ampak da dotika ni bilo pa me malo čudi jaz osebno mislim da je bil. Kajti Niemi je stegnil roke v zrak ko je Ronaldo bil v zraku,gledal sem preko sopcasta na True 1 in komentator je prav poudaril da ko je bil Ronaldo v zraku je Niemi visoko dvignil desno roko v zrak in tam je prišlo do dotika..... Al ok to je pač Styles ki ne vidi prekrška pa če je še ta tako očiten :o Očitno so se mu zamerile velike ekipe(Man Utd,Liverpool........) Derby YOURE ARE THE NEXT VICTIM COME COME WE WILL DESTROY YOU ................... 8-) GO GO UNITED
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 4. december 2007, 13:04:59

Zadovoljen sem z zmago, še posebej pa me veseli to, da smo res igrali zelo dobro in kombinatorno.. Nekatere poteze so bile res balzam za oči.. Iz tekme v tekmo mi Anderson postaja vedno bolj všeč.. Ima res izjemen tisti zadnji pass do napadalcev.. Igra z glavo in ne dela večjih napak.. Ronaldo pa zgleda da spet prihaja v staro formo :)

Aja pa penal je itak 100% bil, tudi če ni prišlo do dotika, saj se je videlo, da ga je Ronaldo hotel preskočiti, ker je imel prosto pot do mreže, vendar je Niemi dvignil roke tako visoko, da je to Ronalda v tistem šprintu preveč iz tira vrglo in posledica tega je bila njegov padec.. Potem pa še je dobil rumeni karton.. Najprej mu očitajo, da preveč simulira prekrške, v tem primeru ko pa ni hotel zasimulirat pa je dobil rumeni karton:) Če pa bi namenoma pustil noge na tleh in se namenoma spotaknil ob Niemi-ja pa bi verjetno takoj dobil penal :)

Lahko kdo linke od golov prilepi? Sicer sem videl oba zadetka, vendar bi jih vseeno rad mel za svoj arhiv :)
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 4. december 2007, 13:17:14

Probej tle, sicer pa bodo verjetno slej ko prev v rubriki Video.

http://www.footytube.com/category/video ... emiership/

Včer je dobil Vidić karton (upravičeno, joj kako ga je pokosu...) in se mi zdi, da se že pošteno bliža cifri pet. More merkat na naslednji tekmi, da ga ne dobi. Za peti rumeni karton je ban eno tekmo in ne bi blo fajn, da ga dobi za tekmo s Poolom.

edit: sem zdej šel štet in če sm pravilno preštel je bil to šele njegov tretji karton v tej sezoni. Se mi zdi čudno...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9311
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 4. december 2007, 13:20:30

no s takim sojenjem je čist jasn, da zdaj se je treba z nogo zadet v glavo golmana, ga poškodovat, potem bo pa piskal enajstmetrovko...mislm kot, da sodi nekdo, ki prvič gleda nogomet... če bi šel ronaldo kot tank, bi lahko direkt s podplatom kopačk udaru niemija po obrazu...kakšne bi bile posledice, pa očitno za sodnika ne bi bilo pomembno, ker bi imela enajstmetrovka prednost...niemi dviguje roko ronaldo dvigne nogi in potem dobi karton ronaldo...skratka debilnost brez primere...če ne bi niemi dvignil rok, ronaldo ne bi padel...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a bene dne 4. december 2007, 14:08:44

raven je napisal:Rutinirana zmaga, kaj več pa ne. CR ni MoM. Naredil ni kej velik, obakrat je bil le na mestu, da je dal gola. No pri prvem je lepo zadel žogo, pri drugem pa samo glavo podstavu. Penala ni blo, veter je pihov.


Nevem al sma gledala mi2 isto tekmo al ne? Moje mnenje je namrec popolnoma nasprotno od tvojega.

Igra je bila zame taka, kot bi si ji vedno zelel. Hud uvodni pritisk, da nasprotnik vidi, da danes ne bo heca. Vse to se kronano z hitrim zadetkom. Potem je res da sledil padec, no ce temu lahko to sploh recem. Manchester pac enostavno ni vec napadal tako kot prej--> razumljivo imel je rezultat in enostavno se nima smisla forsirati v nuji po vnovicnem zadetku. Igralci so enostavno kontrolirali igro in imeli vse niti v svojih rokah. Kljub temu je blo vceraj veliko stevilo priloznosti-> in to je edino kaj jim je vceraj bilo za zamerit. Mogli bi zadeti večkrat.

Kar se tice CR. Zame je bil on MoM. Ne samo da je zadel oba gola za naše, tudi drugace je razigraval igro, se vračal v obrambo, enostavno vedno ko je potegnil z zogo je bilo nevarno. Trenutno je res v hudi formi. In ja... se gola. Zame nista bila enostavna gola. Pri prvem je vrhunsko in rutinirano zakljucil, kar nebi uspelo vsakemu napadalcu (Tevez? :D ). Pri drugem golu pa je bilo dalec od tega da je samo podstavil glavo. Celotno vtekanje in preskok stavanovica ter zakljucek je bil res na vrhunskem nivoju. Tak da res, vsaka cast Ronaldu!

Kar se pa tice penala. Definitivno je bil! Razlog? Ronaldo je bil v polnem naletu, zogo je ze kdaj poslal mimo vratarja, vratar pa je se zoge niti slucajno ni dotaknil, temvec je z dvignjenimi rokami startal na Ronalda. Ronaldo je imel samo ve opciji-> 1. da nadaljuje z tekom in z vso silo udari v vratarja, ter z tem v veliki verjetnosti poskoduje sebe ali vratarja; 2. da ga pac proba preskociti in nadaljevati. Zal se je odlocil za 2. opcijo, vendar ker je imel golman roke res visoko, mu to zal ni uspelo in je pri tem padel. Je pa treba priznat da je ta padec nekoliko zaigral. Ampak ni dvoma, da je to cisti penal!
Uporabniški avatar
bene
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 140
Pridružen: 21. avgust 2007, 23:44:47

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a raven dne 4. december 2007, 14:43:32

Sva gledala isto tekmo, men verjem. Pač CR zame ni bil MoM. Še dobro, da imava različna mnenja, drugače se lahko tale forum kar zapre. Enako za penal, jest ga ne bo dosodu.

Evra in Rio sta bila zamenjana zaradi ene virusne infekcije(prehlad po naše), ki je razsajala prejpn tedn po Carringtonu.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a mateya dne 4. december 2007, 17:12:03

Kaj bi torej moral naredit Ronaldo, da bi bil penal? Ne skočit in tvegat poškodbo? Logično da odskočiš pred golmanom da ne pride so kontakta.. Poleg tega golman ni zadel žoge, še več, Ronaldo jo je spravil že mimo. No, kakorkoli, še Obrez (anti-united) je bil prepričan da je penal in celo čudil se je, da golman ni dobil rdečega
Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 4. december 2007, 17:29:43

Zelo dobra predstava včeraj. Že takoj močan pritisk na začetku, lahko bi bilo že 3:0 po dveh minutah...Tevez je bil sploh nekam neroden v zaključkih. Ronaldo je super odigral včeraj, pri njemu se vidi da uživa ob igranju, da vedno hoče vsako žogo. Zabil dva zadetka, oba IMO zelo težka. Pri prvem je sijajno zadel žogo, pri drugem pa ni samo glave nastavil, temveč se je lepo prikradel iz ozadje in premagal Niemija. Ta Niemi je pa tudi včeraj branil fenomenalno. Tevezu je povzročal nočne more, Sahaju je branil lepo priložnost in na koncu pretental še sodnika.
VDS je ubranil tist strel, ki je bil edini bolj nevaren in se je zares odlično izkazal, sicer pa celotna obrambna linija brez težav. Evra in Brown manj dejavna kot v prejšnih tekmah, vendar tudi ni bilo potrebe.
Meni osebno je zelo všeč Anderson. Lepo podaja, odličen pregled nad igro in zelo "tečen". Sledil je igralcem z žogo in jih nekako prisilil, da so slabo podali žogo ali pa jim jo je vzel. Hargreaves je tipičnen defenzivc in nima niti želje preveč zahajati v napad. Prav zaradi tega mi je všeč da je včeraj igral Anderson, ker če bi Carrick špilu ne bi ravno najboljše tole izgledalo.

Dobra tekma, zdaj pa upam da Newcastle pokaže zobe proti Arsenalu
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 4. december 2007, 18:06:19

pri takšnmu zornmu kot, kot ga je meu Styles tud jest ne bi piskal penala...dobr se je vidl, kako je sodnik vidu, sej je bla kamera direkt za njegovim hrbtom. In glede na to, kako je zadeva izpadla iz tega kota se mi zdi, da upravičeno ni piskov. Poleg tega je meu v mislih tud WC 06 pa Cristianovo "artistično dajvanje" ...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a raven dne 4. december 2007, 20:18:08

Točno tako. Pa itak se mora sodnik odločiti v stotinki sekunde, kaj bo naredil. Plus dodaš reputation dajvanja in dobiš to kar je bilo včer. Ampak zame še zmer ni bil penal. :)
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 4. december 2007, 20:22:26

Upam da se bo Ronaldo iz tega naučil, da je drugič bolje da spusti golmanu koleno v glavo, kot da se nekaj umika...

Jst ne vidim načina kako bi sploh lahko prišel mimo, da bi z igro nadaljeval..in glede na to da Niemi ni prišel blizu žogi, je to penal.

Sodnik je bil rahlo prebrihten tukaj...

V splošnem me drugače ne moti tolko...vsak nedosojen penal, ki ne odloča v ničemer je nekako plus v prihodnost...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a wayne rooney dne 4. december 2007, 21:12:31

tako je seekk, se strinjam...golmana naj pohodi, pa bo zihr padu in bo enajstmetrovka...na žalost bi to pri tem sodniku moral narediti...
bi pa vprašal tiste, ki menite, da včeraj ni bilo 11-metrovke, ker ni bilo dotika sledeče... ali lahko potem branilec s pestjo "samo" zamahne proti obrazu napadalca, ki je v naletu in se ga seveda ne dotakne, ker se napadalec raje skloni in po možnosti zaradi tega pade in povrhu vsega se to zgodi še v kazenskem prostoru... je to enajstmetrovka ali ne? dejstvo je, da se v opisanem primeru branilec ne bi dotaknil napadalca...v primeru, da po mnenju nekaterih to ni enajstmetrovka, je to dobra ideja, pa na koncu napadalec dobi še rumen karton...na ta način se onesposobi tehnično dobro podkovane napadalce...res ql in razvoj igre nogometa bo šel v res zanimivo smer...
Uporabniški avatar
wayne rooney
NO.1 Nani Hater
 
Prispevkov: 171
Pridružen: 17. avgust 2007, 16:14:11

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 4. december 2007, 21:52:24

ja jest nism reku, da ni blo penala. Ampak zaenkrat še ni počasnih posnetkov na podlagi katerih bi ga loh piskov. Vidl se pa je, kje je sodnik stal, in kakšen je bil njegov pogled na zadevšno...in zgledal je, k da je Cris šu na štajnerja
10
9
10
9
___
9,5
we have a new diving champion...

P.S.: sej bo prot Derbyu lepa priložnost za hetrik
:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: 15. krog EPL, Man United-Fulham FC, 3.12.2007@21.00

OdgovorNapisal/-a benko57 dne 8. december 2007, 19:27:51

zmagi se ne gleda v zobe....
me pa zanima, katere tekmece imamo kaj v naslednjih krogih oziroma če so kakšni derbiji v bližnji prihodnosti...(arsenal, liverpol, chelsea..)
Uporabniški avatar
benko57
Ginger Prince
 
Prispevkov: 498
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:56:18

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov