EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 23. december 2007, 15:48:14

hehe, prosim za umiritev strasti.nevem kar pač ne štima tudi js vedno priznam in napišem ne glede na to da gre za našo ljubo ekipo. Če pač igrajo za en drek treba to tudi napisat - prav to se je dogajalo na začetku sezone. Res nevem kaj je takega napisal Goup, da ravno ni res, sam pa tudi nisem izsledil iz njegovih besed, da je bil Everton boljši od nas,nevem no...tako bom rekel, vsake oči vidijo svoje, ampak potem je pač nekdo bolj grob in mu je pomembno kako united igra, nekaterim pa vse pomeni samo zmaga pa čeprav z nikakvo igro recimo(meni osebno veliko pomeni dobra igra, seveda sem pa tudi vesel vsake zmage četud je posrana, saj gre za ekipo za katero navijam in so na koncu vedno važne točke)....danes za moje pojme nismo igrali ful slabo, ni bilo pa niti približno vrhunsko, je bilo že veliko več boljših tekem, kot sem že prej napisal zame bo iz te tekme ostalo le to, da smo dobil 3 pike in da je 2x zadel Ronaldo.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 23. december 2007, 15:56:51

Tomasz-6( No ja ok levo nogo še malo poštimat:D)
Evra-8( Briljatno na levi,mimo njega se ne pride,škoda za rumeni ali ok.)
Vidič-7( Dobra igra kot vedno,zanesljiv.)
Simpson-5(preveč je bil nervozen in nekako nesproščen.)
Ronaldo-9(Po moje MoM. Izredno lep zadetek,nekaj lepih preigravanj in kar dobra igra.)
Giggs-7( Priboril upravičen penal, lepo igral na sredini,in kar lepo podajal.)
Anderson-7( Dobra igra,vendar danes ni bil tako za igro kot prejšnje tekme,izjemne dolge podaje,in eden lep strel.)
Carrick-6( Njegova igra ni na nivoju lanske,vidi se da ne igra in danes je bil na čase povsem izgubljen.)
Tevez-6( Vidi se da je bil bolan kajti že pred tekmo je bil njegov nastop vprašljiv.)
Rooney-7( Zaslužo si je gol vendar ga mu je Lescott preprečo :evil:)
O Shea-6( Sigurno bolj miren in siguren kot Danny a vendar je imel preveč slabih podaj in nekajkart ni dobro posredoval.)
Saha-7(Nekajkrat lepo podal in kar dober v skoku.)
Fletcher-6(njega bolj težko ocenim ni bil dosti v igri.)
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 23. december 2007, 15:58:41

Vaaa...pozabu sm napisat, pa sem zdej prebrau pr Razumihinu.
"Lescott je prodiral po levi, podaja v sredino, tam je bil svetlolasi Johnson." :D :D
tale je pa kraljevska...
se kr kosata Stare pa Milovanovič :peace
so se pa strasti kr pomirile...neki editiranja postov je blo, tko da ste tisti, ki niste vidl, ta zanimiv že zamudl :mrgreen:
hec
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2310
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Brne dne 23. december 2007, 16:09:24

Aja še ena Milovanićeva na začetku...
"Prvo tekmo so v Londonu z 0-1 dobili igralci Manchester Uniteda z golom Vidića..."

Pa fajn bi blo da bi se naučil izgovarjat imena igralcev... :roll: Kahil, Rooni itd.
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 23. december 2007, 16:09:41

hahah hvala pienarju za tole darilo, zmago smo si definitivno zaslužili, bravo fantje
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 23. december 2007, 16:27:06

Kuščak 6 - sicer zanesljiv, ko gre za strele in tudi predložke. Ko je pa treba izbiti žogo pa leti vse na tribune. Res da on ni tako uigran z obrambo kot Edwin, a vendarle, si takšnih izbijanj ne bi smel privoščiti. Na koncu se je pritoževal kaj mu skoz na levo nogo podajajo.

Simpson 5 - parkrat je lepo izgubil dvoboj ena na ena. Enkrat je zelo ležerno prevzel pozicijo centralnega branilca, ko je Brown odhitel na stran. Takrat je bila izvedena podaja proti Yakubuju, vendar je Tomaž tisto lepo zaprl. Lesccot mu je tam ušel po boku, pa ga je spet tomaž rešil.

Brown 5 - se mi zdi, da se je malo odvadil pozicije centralnega in je stalno letal na stransko out linijo. Skratka v kombinaciji s Simpsonom sta zgledala dost slabo. Tu se vidi, da sta prvič igrala takole skupej...

Vidić 7 - Dokaj rutinirano je izpeljal zadeve, vendar v paru z Riom še dosti boljše izgleda

Evra 7 - Lepo se vključuje v napad, vse pevečkrat pa dobi nepotreben karton. Sedaj ima štiri, nasledji pomeni Ban za eno tekmo. MAl več pazljivosti pri štartih mu ne bi škodilo.

Giggs 8 - Njegove podaje so še vedno najboljše. Tud premišljenost z žogo je super, ne zapravlja jih kar tako in poda optimalno najboljše v dani situaciji

Carrick 6 - Dokaj tih, njegove dolge podaje ponavadi niso našle cilja. Malo se je izgubil, odkar je bil izpodrinjen iz postave. Lani je bil super in mi ga je kar malo škoda...

Anderson 7 - Uredu, ne njegova najboljša predstava, ampak še vedno solidno. Zelo dobro se gradi z žogo in mu jo je praktično nemogoče uzeti.

Ronaldo 8 - Res lepa akcija pri prvem golu in tudi strel, potem še par dobrih podaj v sredino. Tud pri prostih strelih ne gre več ''z glavo skozi zid'' in tista podaja Waynu je bila lepa. Penale pa res super izvede, praktično vedno pošlje žogo v drugo stran. Sem bil pa živčen ko pes, da ga ne bi slučajno zasral.

Rooney 7 - Prov iz letala se vid, da bo fasal karton, ko izgubi žogo in mu to ni všeč. Agresiven šprint za ''grešnikom'' in potem favl. Sej zastopim, da hoče popravit napako, ampak iz napakce naredi še večjo napako. Drugače pa par zelo lepi poskusov, od gola ga ni veliko ločilo. Škoda da mu je tisti prefinjen strel Lesccot odbil ven, pa tisto ko mu je Ronaldo podal iz prostega. Se mi zdi, da je celo oplazilo vratnico.

Tevez 6 - Tip je praktično povsod kjer je žoga. Je pa res, da potem žogo preveč ''ocarini'' namesto da bi podal. Sej ne izgubi veliko žogo, ker se mu dejansko kar zalepi žoga na nogo, vendar bi blo včasih dosti bolj koristno, če bi našel koga, ki je sam.

O'Shea 6 - Ko je šlo za obrambne naloge je bil dober in ni spuščal mimo Toffeejev, ko pa je blo treba podat, je pa našel vse drugo kot pa soigralce.

Saha - Ni imel posebnega vpliva na igro, nekako se je med vsemi temi napalno usmerjenimi igralci izgubil...

Fletcher - Premalo časa na terenu...
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9312
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. december 2007, 16:35:51

Anderson#8 je napisal:Tomasz-6( No ja ok levo nogo še malo poštimat:D)
Evra-8( Briljatno na levi,mimo njega se ne pride,škoda za rumeni ali ok.)
Vidič-7( Dobra igra kot vedno,zanesljiv.)
Simpson-5(preveč je bil nervozen in nekako nesproščen.)
Ronaldo-9(Po moje MoM. Izredno lep zadetek,nekaj lepih preigravanj in kar dobra igra.)
Giggs-7( Priboril upravičen penal, lepo igral na sredini,in kar lepo podajal.)
Anderson-7( Dobra igra,vendar danes ni bil tako za igro kot prejšnje tekme,izjemne dolge podaje,in eden lep strel.)
Carrick-6( Njegova igra ni na nivoju lanske,vidi se da ne igra in danes je bil na čase povsem izgubljen.)
Tevez-6( Vidi se da je bil bolan kajti že pred tekmo je bil njegov nastop vprašljiv.)
Rooney-7( Zaslužo si je gol vendar ga mu je Lescott preprečo :evil:)

O Shea-6( Sigurno bolj miren in siguren kot Danny a vendar je imel preveč slabih podaj in nekajkart ni dobro posredoval.)
Saha-7(Nekajkrat lepo podal in kar dober v skoku.)
Fletcher-6(njega bolj težko ocenim ni bil dosti v igri.)


Dobro si ocenil, zato ne vem kje si pol ti vidu briljantno igro Man Uniteda, ko pa imaš 5 igralcev od 10 ocenjenih s 6. Spustu si Browna, ki si tud ni zaslužu več kot 5,5. Pa samo dva z osem ali več. Tk da malo popravi še nivo ocenjevanja igre, pa bova pršla skup ;)

Pr Tomašu še jst zamerim neposredovanje pr prejetm zadetku - lohk bi šou na žogo, sj sta tm skakala Cahil pa Evra, k sta ful nizka.
Brown 5,5 - v obrambi igra hokej (beri z bodički prot nasprotniku), ob golu so ga osmešili, kot že Fluid reku, prevč na avt liniji.
Ronaldu dejmo osmico, kr tko pa tud ni briljiral.
Giggsu tud osmico, kr je pripravil zadetek in odlično podajal ter razigraval napadalca.
Vse ostalo pa imava ista videnja.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9765
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 23. december 2007, 16:44:46

Mater sem bil živčen ko pes. Zaslužena zmaga, samo so res igrali z mojimi živci tokrat. Drugo ste pa že vse napisala
Aja. Milovanovič niti imena lige ne zna pravilno izgovoriti. Pemier lig. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 23. december 2007, 17:31:24

Zmaga je tu, a kakih drugih lepih zakluckov ne morm nardit iz danasne tekme. Igra ni tolko tekla, kot sem upal, sploh ko je sel Carrick vn sem videl eno pofukano golo nabijanje v kazenskega. Idite u krac, ce boste se tko naprej igral. Kje so nasi boki, kje sta nasa full backa, da nardita tisti run in prisilita, da se na sredin odpre? Danes sem to videl, ja glih ene 2x na vsak stran. Slabo slabo. No un bunker v drugem polcasu sem pricakoval, pa spet se ni dal tolko nardit. Saha bi lohka prej prisel igrat. Vidi se mu, da je glava cist v kurcu. 1 gol pa se mu bo odprlo.
Tomaz me je dost razocaru. Ce sem sedaj ratov miren, ko so kaki predlozki v kazenskega, bom sedaj noru, ko bom gledu kak pobija golobe pri strani. Pa se berem, da je VDS out za 2 tedna. Evra dobro, agresivno, pri golu ni nic mogu. Kje bo tak palck preskocu Cahilla? Simpson in pol OShea slabo. Malce je mogla trema zjebat njegovo igro. OShea pa itak prevec staticno. Na DMja pa je. Brown in Vida dosti plavala, se vidi da Rio da uno koncno trdnost v obrambo. Vida je brez Riota cist zgublen, enako ce je obratna situacija. Carrick dal svoj del, Anderson danes malce tisji, prevec se je nazaj drzu. Mozno, da ga ta ritem malce sfukava. Giggs tih celo tekmo, a zasijal takrat, ko je blo najbol potrebno. Ronaldo prelep gol, drugace pa tud dost nazaj se drzu. Tevez in Rooney standardni boj, a gola pac danes ni blo. Bo pa drugic.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 23. december 2007, 18:25:56

Zanimivo je blo na koncu videt statiskito, kako smo napadali, krila kot da ne bi obstajala, samo po sredini šponali.

Igrali smo slabo? Kako pa smo hotli proti bunkerju...? Pohvalit moram Ronalda, da je izvrstno izvedel 11-m. Kaki pritisk mora to bit! Tomaž je dobro branu, sam ne zna ustrelt eno, da ne bi šla na tribune. Obramba mi je delovala plavajoče, čisto neugrano, kar pa je tudi razumljivo. Sredina solidna, malo se je vse razpustilo, ko je šel Carrick vun, Anderson se je v 2. polcajtu izgubu, napad pa itak tud soliden.

Zmaga pa zaslužena!
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 23. december 2007, 19:04:35

GoUp je napisal:Pa prosim podpište že pogodbo z Wesom ker čedalje slabš igra!!!


Hm se mi zdi da v tvojih očeh ne more nardit nič več prav...men se je Brown zdel čisto vredu.

Zanimivo je recimo, ko se Carricka ocenjuje, se mu daje slabe ocene...samo, ko je bil zamenjam, je naša igra razpadla in smo začel nabijat žogo. Kakorkoli Carrick igra, dobro ali slabo, vseeno zna dat neko mirnost na sredini bi rekel.

Bi se pa spet dotaknu Ronalda...nekako še ni v pravi formi, pa je njegov učinek izjemen. Precej je tudi popravu predložek, praktično vsaka žoga, ki jo spusti v kazenskega je nevarna. Samo v preigravanjih se pa vidi, da še ni tisti pravi. Me nekako to ne moti. Lansko sezono smo kar prehitro nekako dosegli tisti vrhunec forme...tako on, kot cela ekipa. Letos nekako postopoma vključujemo cilindre...upajmo da bomo proti koncu sezone na vseh :)
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. december 2007, 20:00:17

SeekK je napisal:
GoUp je napisal:Pa prosim podpište že pogodbo z Wesom ker čedalje slabš igra!!!


Hm se mi zdi da v tvojih očeh ne more nardit nič več prav...men se je Brown zdel čisto vredu.


Krivec za gol, ko ga je Pienaar osmešil na avt liniji. Parkrat posredoval na nasprotnike s pravimi bodički in sploh ni šel na žogo - še sreča da za te prekrške ni dobu kacga kartona. Mislim da sem dost povedal.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9765
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 23. december 2007, 20:36:26

sicer pa me je danes presenetil rooney s podajami ala Becks...perfektno
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Scum4ever dne 23. december 2007, 20:37:11

Wes dons ni odigrl neke ful porazne tekme, na svoji strani je mel Simpsona in ta mu je kr neki dodatnga dela povzrocl. Kar se pa tiče zadetka.... res je pustu un predlozek v kazenskega, kar pa neka huda, neverjetna napaka ni bla....marsikater branilc neb tm nc boljsga naredu...da ne omenjam tega da sta v kazenskem bla Evra, sploh pa Vida k bi lahka boljs posredovala

Glede tekme pa: Čist brezveze je govort o kaki nezasluzeni al pa zasluzeni zmagi, vazno je sam to da smo osvojil 3 pike in da Arsenal ne pobegne...in to je trenutno edino kar šteje. Ronaldo ma pa res jeklene zivce...penal lep, rutiniran, kot da bi vodil 3:0...res, svaka mu cast
Uporabniški avatar
Scum4ever
Ni glasbenik, bobnar je!
 
Prispevkov: 1463
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:32:46
Kraj: Lj

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a Keano 16 dne 23. december 2007, 20:54:23

Ne vem zakaj se mi zdi, da je kritiziranje Ronalda na tem forumu postal pravi hobi! Resnično, prav tekmujete v tem, kdo mu bo pripisal manjšo oceno in našel več napak. :roll: Če smo iskreni, danes brez Ronalda ne bi blo nič... No, pa ne samo danes...
Uporabniški avatar
Keano 16
Newbie
 
Prispevkov: 3
Pridružen: 23. december 2007, 20:51:32

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. december 2007, 21:13:33

Scum4ever je napisal:res je pustu un predlozek v kazenskega, kar pa neka huda, neverjetna napaka ni bla....marsikater branilc neb tm nc boljsga naredu...da ne omenjam tega da sta v kazenskem bla Evra, sploh pa Vida k bi lahka boljs posredovala


Ravn to je feler - Wes ni mel tm kej iskat. Carrick je bil bliz in je potem ob posredovanju Wesa zbegano letal tm okl 16ke :D Ob predložku bi potem tm moral posredovati Wes al pa VIda, kr sta dovolj velika. Evra nima kej skakat. Tk je pa Vida svojega igralca držal - al celo dva nism prepričan, pa še Cahil je pol zadi vteku. Pa sj ne da je bil katastrofalen - sam po mojem mnenju je od zdjle mal na trnih zarad pogodbe in vsega kar se dogaja okol njega.

Keano 16 je napisal:Ne vem zakaj se mi zdi, da je kritiziranje Ronalda na tem forumu postal pravi hobi!

Kdo ga je pa dons kritiziral?
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9765
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a ronaldo_girl dne 23. december 2007, 21:21:14

Keano 16 je napisal:Ne vem zakaj se mi zdi, da je kritiziranje Ronalda na tem forumu postal pravi hobi! Resnično, prav tekmujete v tem, kdo mu bo pripisal manjšo oceno in našel več napak. :roll: Če smo iskreni, danes brez Ronalda ne bi blo nič... No, pa ne samo danes...

to se pa po eni strani popolnoma strinjam skor usako tekmo se ga kritizira k da je popoln tut on ne more zmeri dt usga od sebe... čeprou dons se ga pa ni kritiziral kokr sm jst opazla :twisted:
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
ronaldo_girl
Spammy girl
 
Prispevkov: 345
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:37:45

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 23. december 2007, 21:27:20

Keano 16 je napisal:Ne vem zakaj se mi zdi, da je kritiziranje Ronalda na tem forumu postal pravi hobi! Resnično, prav tekmujete v tem, kdo mu bo pripisal manjšo oceno in našel več napak. :roll: Če smo iskreni, danes brez Ronalda ne bi blo nič... No, pa ne samo danes...


Ha? Nevem kje si ti to najdu...

GoUp osmešenje? Dejansko se je potegnu ven, ker je bil Pienaar sam...potem je pa pač Pienaar poslal predložek mimo njega...kje je bil tuki osmešen?

Kokr mam Simpsona rad, je poba danes res plaval...upam da bo še dobival šanse, ker mam res neko upanje/zaupanje vanj..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 23. december 2007, 22:19:36

Moje videnje je blo tkole - lohk da sm se zmotu.
Simpson je bil na avt liniji in je pokrival enga njihovga sredinca. Pienaar vteka - Carrick na robu 16ke leti prot avt liniji - tudi Wes leti tja. Vse lepo in prav, če bi Wes bil sposoben Pienaarja ustavt. Tko ga pa un drobižek zlomi tm. Sploh ni ne vem kaj preigraval, ko je Wesa kr odneslo nazaj :D Sipmson ni pa tle popolnoma nč zajebal, kr je lepo šel za svojim igralcem. Wes bi MORAL narediti favl, ker je vedel da je pred golom sam Vidič in pa mejhni Evra, ki ne more bit nek skakalc pr visokih žogah.
To kar je Wes delal predvsem na v drugem polčasu, bi moral v tem slučaju - bodiček. Igra na telo.
Kar se osmešenja tiče - men je blo res smešn, kr un Pienaar ni nardu nč tacga, da bi lohk Wesa odneslo 2-3 metre stran od njega. In je vzel ponujeno ter izvrstno podal.
Wes ni tisti Wes ki sem ga bil navajen v lanski sezoni.

Pa kar se Simpsona tiče - a je John potem briljiral na tem položaju? Prej nasprotno. Še bolj je bil rizičen za svojo obrambo. Če bomo Simpsona tkle menjaval po mal slabše odigranem polčasu, bo izgubil samozaupanje in bo še samo slabše. Tipček mora začet dobivat priložnosti celo tekmo. Pa mal več zapored, ne vsake kvatre 1x. Če se po petih tekmah ne izkaže, pa mal na hladno.

Drgač pa škoda da nismo šli na tole tekmo a SeekK pa Fluid! Sonček je sijal, navijal se je fajn, pa še tekma je bla ful dobra. Res škoda.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9765
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 18.krog Manchester United - Everton, 23.12.07 ob 13:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 24. december 2007, 2:03:02

GoUp je napisal:Pa kar se Simpsona tiče - a je John potem briljiral na tem položaju? Prej nasprotno. Še bolj je bil rizičen za svojo obrambo.


V drugem polčasu nevem če so nas sploh kdaj ogrozil...edino na začetku so mel nalet par minut...Oshea je vzel Pienaarja iz igre...Edina stvar, ki jo je Pienaar v drugem polčasu naredu je bla ta, da je spotaknu Giggsa :) Je pa res, da bi bil lahko boljši ko se gre naprej...samo vseeno...jst bi rekel da smo drugi polčas zgledali zadaj bolj stabilno, kot prvi.

Morm pa rečt, da se zadovoljen, da smo naredili double na Evertonu...glede na to v kakem runu so bli in kakšna je njihova pozicija...gre za zelo lepo uigran team...če jih nebi ukradli proti Liverpoolu, bi bli pred njimi :D
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov