EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 29. december 2007, 10:19:03

Upam da bo danes prek sopcasta delalo normalno, ker ko so igrali proti sunderlandu je blo katastrofa (prenos mislim :D)
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a ronaldo_girl dne 29. december 2007, 10:47:09

ja enako... pr men je vedno katastrofa... a ma kdo kkšn nasvet če dela prek kkšnga druzga programa kej bolš?
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
ronaldo_girl
Spammy girl
 
Prispevkov: 345
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:37:45

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 29. december 2007, 10:59:40

Kar imam jst izkušnje s temi programi pa ogromno nogometa pregledam na tak način je stvar sledeča. Najbolj konstanten in pokrit z prenosi je SopCast. Če slučajno ne dela oziroma ni kanala je takoj za njim TVAnts. Če pa res ni nič je v skrajni sipi tudi PPStream samo ta je bolj tko tko...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 29. december 2007, 11:31:11

k bo sploh kj po SopCast-u prenosov?če bo kdo kaj našu naj pasta linke :)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 29. december 2007, 11:40:12

Ja zdej pa ne vem, a se vi zejbavate, a ste res tok nesposobni pa ne morte it na stran myp2p.eu pa počekirat linke? Nočm bit nesramn, sam tuki se oglašate skoz eni in isti. Če kdo rab pomoč pr p2p nej me klikne na MSNju pa nej praša, ne pa da vsako tekmo mal pojamrate...:D če ne pa lohk tud vodič napišm, ni problema, sam povejte. ;)

Pa brez zamere, sam take stvari mi grejo počas na živce... VESELE PRAZNIKE!
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 29. december 2007, 12:13:37

Sej taki N00bi pa spet nismo :d
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Brne dne 29. december 2007, 12:39:45

Fak no, ka nam mogu gledat dons k mam inštrukcije ob treh... :roll:
Če bi lahk kod poslau mesič po konc tekme...moja cifra: 041-942-266, hvala. :)

Ajd pa navijite še namest mene, tk de bomo zmagal.. :lol:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Omč dne 29. december 2007, 12:46:03

Red Devil™ je napisal:Ja zdej pa ne vem, a se vi zejbavate, a ste res tok nesposobni pa ne morte it na stran myp2p.eu pa počekirat linke? Nočm bit nesramn, sam tuki se oglašate skoz eni in isti. Če kdo rab pomoč pr p2p nej me klikne na MSNju pa nej praša, ne pa da vsako tekmo mal pojamrate...:D če ne pa lohk tud vodič napišm, ni problema, sam povejte. ;)

Pa brez zamere, sam take stvari mi grejo počas na živce... VESELE PRAZNIKE!


Vzel si mi besede z jezika. Jest mislm da nis(m)o taki noobi, sam leni ste :) kr priznejte.

Linki:
http://www.rojadirecta.com , http://asiaplatetv.com/aptv_today.htm , http://myp2p.eu/competition.php?competitionid=&part=sports&discipline=football
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 29. december 2007, 13:01:23

Nč bo kr težka tekma dons...WHam je kr nevarn, pred sezono so prpelal res nekaterea znana imena (ena bl manekenska - Ljungberg, druga nogometna - Flaubert, ...). Slednji se mi zdi, da še ni pripravljen po hudi poškodbi. Sicer njihovo ekipo kar dobro poznamo, izpostavil bi predvsem vratarja Greena. Če se razbrani, mu je res težko dat gol. Je tudi precej zanesljiv, in neumnih napak v stilu Fosterja, Carsona in Robinsona ne morm pričakovat. Omenil sem tri njegove konkurente za mesto v reprezentanci, kjer še ni dobil resne priložnosti (nekaj vem, da je bil zraven, a ne vem, če ima že kakšne nastop).
Tevez je pri nas, Reo-Coker pa v Villi - torej se lanski tekmi ne bosta ponovili... Fergie je omenil, da naj bi bil udeležen tudi Carrick, torej lahko odpišemo Hargieja ali Sandersona (se mi zdi, da bosta začela Sandi in Karik). Ne pozabimo na najnovejšo okrepitev - Parka, ki pa zagotovo še ne bo začel. Mogoče bo spočil še kakšnega iz zadnje vrste, a mislim, da bo začel s najmočnješo postavo.
OK, Arse ima gostovanje pri karamelcah, kjer lahko kakšno piko zgubijo, Chelsea ima doma Newcastle (se mi zdi, da bodo pometl z srakami), Pool je pa jutr v našem mestu (tokrat dovolimo navijanje za Shitty), kjer bi se lahko opekel, pri letos nepridvidljivem Cityu. Sicer pa rdeči bratci itak niso konkurenti za naslov. Not in this century.

UNITED WE STAND!! :twisted:

post sanctum (čese kdo latinščino uči :a je en U a sta dva?): če ne bo lepe slike bo pokov...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2306
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 29. december 2007, 13:11:05

hja prej zjutrej sm gledu pa ni blo nč linkov za prenos še tko da zgleda da so šele zj pršli.zdj mam.HVALA :D
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Matija dne 29. december 2007, 13:13:47

Brne je napisal:Fak no, ka nam mogu gledat dons k mam inštrukcije ob treh... :roll:
Če bi lahk kod poslau mesič po konc tekme...moja cifra: 041-942-266, hvala. :)

Ajd pa navijite še namest mene, tk de bomo zmagal.. :lol:


Ti bom jst poslou

Težko gostovanje, vendar mislim da bi moral zmagat. Pričakujem pa najboljšo postavo od začetka, v napadu verjetno Tevez.

Drugače pa je WH doma letos samo 2 zmagou in so 3. najslabše moštvo na domačem terenu :D

Drugače me pa zanima a eni mislte da bodo že par dni prej objavl linke za prenose tekem?? :roll: :roll:
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6280
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 29. december 2007, 14:10:13


Drugače me pa zanima a eni mislte da bodo že par dni prej objavl linke za prenose tekem?? :roll: :roll:


Če po pravic povem, DA. Nekatere strani majo že prej objavljeno. ;) No pa pustmo zdej to p2p debato...
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 29. december 2007, 14:13:06

The champions, back at the top of the table, face West Ham - former club of the Red Devils' Argentina forward Carlos Tevez. United are likely to be without injured goalkeeper Edwin van der Sar and midfielder Owen Hargreaves but Korean winger Park Ji-Sung is fit again after major knee surgery.

Anton Ferdinand is back after injury yet Craig Bellamy (stomach), Luis Boa Morte (thigh), Lee Bowyer (groin), Kieron Dyer (broken leg) and Julien Faubert (ankle) head a list of absentees for the Hammers, who have not won any of their last five matches at Upton Park.


Torej v sredini s Carrickom in Andersonom?

Malček sem že živčen. Upam, da Tevez ne pogori in da izkoristi ponujene priložnosti. Sicer pa West Hamu manjka kar nekaj "ljudi"...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3019
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 29. december 2007, 14:13:35

ok glede tekme dons prcakujm neki mogoc mickn tezjega,ampak mislm da smo u naletu in ce zacnemo oz. tekmo odpremo uredu pa ne pustimo da nas wham stisne na domacmu terenu,pol mislm da nau problemov,se nam je koncno odprlo,tnx god.

glede teh linkov za prenose pa to me pa zlo mot,nekteri pac niso talenti za kompjuterje in use kar se gre ukol njih in pac kej prasajo rajs,ni pa treba tle gor en druzga prcat pa lovit za usako besedo k jo gdo narobe napise/rece k se mi zdi to dost neumno u smislu: a ti misls da bojo linki par dni prej objavleni ,pa z unimi da za usako tekmo posebi linke prosjo da se kle nalimajo.fantje,dekleta ne se prcat med sabo za brzveze. ce pac nekdo prasa kasno stvar,ce mas answer povej,ce pa ne pa zignoreri,al je prtzko nc ne napisat.

no da se naumo kregal,k je to pomoje brzveze!

UNITED!UNITED!UNITED!
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 29. december 2007, 14:30:51

ManRed nam izdaš vir? Tole z Hargreavesom mi je sumljivo namreč....
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 29. december 2007, 14:41:52

Z veseljem Vam sporočam da True 1 ni več offline in bomo lahko spremljali najboljši klub na svetu na delu!!!!!! :P . http://www.rojadirecta.com ima več prenosov. YES,True 1.......... GO GO UNITED. Hvala True 1 in kitajci al kaj so ki vodijo oddajo med polčasom :?:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10743
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 29. december 2007, 15:18:13

GK: PIG

RB: Brown
CB: Ferdinand
CB: Vidic
LB: Evra

RM: Ronaldo
CM: Hargreaves
CM: Fletcher
LM: Giggs

CF: Tevez
CF: Saha

Subs: Heaton, Pique, O'Shea, Anderson, Nani

BREZ ROONEYA, CARRICKA IN PARKA!!!
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a Fred the Red dne 29. december 2007, 15:23:02

Rooney-ja niti na klopi :shock:
Sicer pa pričakova postava.Pomoje to niti nebo tako težka tekma kot nekateri pravite(upam da se ne motim ;) ) in pa vse razn z zmago bi bil razočaran.

United,United
Uporabniški avatar
Fred the Red
General manager of OT
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:53:00
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 29. december 2007, 15:29:50

Ok, meni nič jasno! blink.gif Kje je Rooney u pičko mater?! Če si je spet kej poškodoval bom popizdu živ! Še eno presenečenje v postavi -> Fletcher. Pričakoval sem Andersona a kot kaže Fergie nanj računa v drugem polčasu. Ker ni Roonsterja pa v postavi Saha. Moram priznati, da me pogled na to postavo pusti hladnega in da nisem več tako velik optimist kot sem bil na začetku preden sem sploh vedel za postavo! pinch.gif No vseeno upam da 3 pike niso ogrožene in da nas to ne bo teplo po glavi po koncu tekme. Upam da Kuszczak ne bo delal felerjev in da Saha nadaljuje formo iz srede....

UNITED devil.gif

Postavo sm pa kr falil. no mislm dva sm falil od tega enga ni na klopi. Poškodba?! :roll:
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 20.krog; West Ham United:Manchester United; 29.12. ~ 16h

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 29. december 2007, 15:31:02

hm,...Rooney?ka je pa zj to?počitek kot zgleda.sj je res zadne par tekem odigral na polno in si ga zasluži.upam da ta počitek ne bo vplival na strelsko razpoloženje :D
Tekma je vse bližje in upajmo na zmago Uniteda ker tekma bo zelo nepredvidljiva.Zanima me kak bodo navijači WH reagirali na Teveza :) pa da bi jim še enga poknu :D upajmo da tudi Saha zatrese ;)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron