EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 3. februar 2008, 20:24:37

sj Rooney bo mogu itq počivat zaradi kartonov in upajmo da bo potem le našu svojo pravo formo.
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 3. februar 2008, 21:34:34

to ne morš vrjet kake komedije use prebereš tle..
da eni skurcajo Fergija, morjo met velik jajc, al pa usej tak renome k ga ma on! kot prvo, spursi to igral izjemno dobro, fak kak so se boril pa pokrival, nismo pršl do svoje igre..
in zato DEFINITIVNO ni kriu Scholes!! s Portsmouthom je res fantastično igrau in če ga nebi blo proti Spursom bi biu jz zlo razočaran (da ne dodam še izkušnje).. sploh pa če bi Anderson začeu pa bi 1:1 igral bi pa usi planil u zrak, zaka ni mogu Scholesa not dat, k je izkušen bla bla.. easy no!
dejte raj počakat kak dan da se jeza umiri, tak k sm jz.. čeprav je prišla nova (k sm za Rooneya zvedu), ampak brez tistga k ga ni se mora, tak da..!
nič, vsi bomo še zgubl pike, jz sam upam da UTD najmanj..
in nej povem neki kar se mi zdi smola:
ARSe je mel Tottenham v gosteh, k niso bli v formi, City-a isto.. mi pa glih kontra.. oba 2 v nekem zaletu.. al se sam men zdi?
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 25.krog, Tottenham : Manchester United, 2.2.08 - 16:00

OdgovorNapisal/-a Keano dne 7. februar 2008, 9:22:31

Glory hunterji idite nazaj navijat za Chelsea ali pa utihnite z neumestnimi kot so Scholes je zanič, Giggsu se ne da, vedno je zanič ipd. Scholesa bomo še potrebovali do konca sezone v formi, prav tako Hargreavesa, Carricka, Andersona, tudi Fletcherja. Samo spomnite se lanske sezone. Fergie ve zakaj malo menjava ekipo, pa čeprav se mu vedno ne izide, kdaj bo npr. Scholesa spravil v formo če ne zdaj, junija mogoče?
Moja edina zamera je, da nismo šli od začetka "gung ho" na zmago, čakali smo na gol, pa čeprav je sodnik seveda bil slep za roko. Rooney pa se zagotovo ni skrival na boku, ampak ga je Fergie dal tja in rotiral z Ronaldom. Ne rečem da je to bila dobra poteza, samo ziher si je nista izmislila Rooney in Ronaldo.

City moramo zmagat, pa čeprav brez Evra - ja in Roooney - ja.
Po moje se bo Arsenal namučil z Blackburnom, čas je spet, da se jim sreča malo obrne.
Keano
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 24
Pridružen: 6. september 2007, 9:06:38

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron