EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 10. februar 2008, 20:19:17

raven je napisal:Zdej boš pa reku, da SAF ni pijanc? Tipo popije še več kot scum. :)


Scum ne pije. LP
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a markm dne 10. februar 2008, 21:14:33

tekme same nism gledov cele tok da ne bom pametn koko je kdo kj igrov.pač smo zgubl zj je treba dt glave gor pa zaigrt naprej tko kokr znajo.če ne druzga sta pa evra pa rooney dobila počitek k sta ga bla več kokr potrebna zj pa ma da rušmo use pred sabo
UNITED UNITED
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a Treble Girl dne 10. februar 2008, 21:46:32

Kok ste eni klele bedni ej, res!
Kaj mamo od tega, da kritiziramo posamezne igralce? Če še niste opazil niso zgubil posamezniki, zgubila je cela ekipa. Dons pač neki ni šlo. In kaj zdej? Mormo se pobrat, prvenstvo ni izgubljeno. Tudi Arsenal bo zgubu pike, če ne, pol pa svaka čast in bodo zasluženo prvaki.
Eni mi delujete kokr, da bi bli fani Uniteda samo, ko zmagujemo. Šport je pač sestavljen iz zmag in porazov in čeprov smo nezadovoljni mormo poraze prebolet.

Res ne vem zakaj eni skoz izpostavljate samo negativne stvari? Še zmeri smo v boju za naslov. To je bla ena slaba tekma, ostalo jih je še 12. Velike tekme nas še čakajo; Liverpool, Arsenal in Chelsea ( od tega 2 doma ). Ja OK, dons smo zgubil. Zgubil smo doma. Ampak vseeno mislim, da je bila ta tribute atmosphere preveč za nekatere igralce. Ljudje ste pričakovali neke petarde golov in ne vem kaj. Ni šlo in pika.



Sploh pa- vi mate pa skoz dobre dneve, a ne? :roll: Tudi United ni nepokvarljiv stroj, ki se ga ne da uničiti. Zdej se mormo pobrat in najdt spet pravo formo.
“Happiness is not being afraid.”
Roy Keane
Uporabniški avatar
Treble Girl
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 79
Pridružen: 4. december 2007, 17:44:10

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 10. februar 2008, 22:02:24

ah sj do jutr se bodo že pomiril,vrjem ;) drgač pa ja ne,njo poslušte.
pač kaj čmo,...zgubil smo.
sam fora je v tem da je poraz še težji,ker smo:
1.Igrali doma
2.Proti Shittyju-mestni rival
3.Ker smo hotel lepo zaključit 50. obletnico nesreče-z zmago :cry:

jeba uglavnm.upam da se bodo pobrali in da imajo kaj na vesti in da se nam bodo oddolžili v FA Cupu ali pa v CL,...mogoče pa celo z ponovnim ligaškim naslovom( sj mi k smo bli v LJ smo v to zadnje že prepričani da bo res :D )

GO UNITED! :devil47:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a Kool du Caux dne 10. februar 2008, 22:04:20

Red Devil™ je napisal:
raven je napisal:Zdej boš pa reku, da SAF ni pijanc? Tipo popije še več kot scum. :)


Scum ne pije. LP



Torej SAF 100% pije več od njega, tudi če bo spil samo deci šampanjca ob osvojitvi treblla konec sezone. :D :D

Eni res obupate po vsaki slabi predstavi. Saj, kdo pa pravi, da se jutri pa Arsenalu ne more zalomit? Pa tudi če bodo 5 pik pred nami, še vedno niso neulovljivi, sezone še je kar nekaj in kaj, če ne upanje, nas bo držalo pokonci do konca sezone. Upanje umre zadnje.
Se pa strinjam, da rabimo novega napadalca, škoda da Hunti ali pa Berba nista prišla že januarja. Ampak ima da zvozimo do konca sezone, sploh če bo Ronaldo zadel še vsaj pol toliko golov kot do zdaj, pa če bo končno tudi Rooney-u malo bolj steklo.
Uporabniški avatar
Kool du Caux
What is OT?
 
Prispevkov: 42
Pridružen: 5. december 2007, 14:31:03

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a Best dne 11. februar 2008, 12:32:15

raven je napisal:Idite u kurac, SAF in staff. :ranting:

Lohka bi to napisu in nehu naprej, ampak ne bom. Še 1x, idi u kurac SAF. Se morm absolutno strinjat z tilnom glede tega, da je SAF več gledal na München, kokr na ostalo. Zame je on krivec, da se je izgubilo. Dobr, igralci so čist vsi, od a do ž, pregorel v želji zmagat, ampak pizda dej SAF 1x posluš nasprotnga meneđerja, ki ti cel tedn govori, kak bo špilu. 4-5-1 z enim napadalcem ter hitro igro, ko se gre za napad. In za direkt tako igro se je kupilo Hargija. SAF pa kurac pjanski ne jebe nič in gre raj špilat pičko. Vrže skupaj Scholesa in Andersona, ki sta res ful velik igrala skup, brez defenzivno naravnanega midfelderja, ter zravn da cvetko zadnah let na sredin, Giggsa. Pa pizda, če po 50. tekmah ne vid, da je Giggs na sredin, tak kokr Lavrič v obrambi, pol pa tud ne vem. Bok, pa basta. Teveza samga v napad, kar je bilo pričakovano. CRju proste roke, kar je pravilno. Nani pregorel, Park ni mogel nič, ker je mel sred tedna tekmo na drugmu koncu sveta. Kurac SAF govori, da bo Wellbeck mrbit celo igral, pol pa pride na tekmo brez dodatnga napadalca. CaRsko. Brez Rooneya smo nič. Še Maribor bi nas dons zmagu. Rio več kot očitno na koki, Vida zgleda, da je bil na kurbah. Odsoten kot že dolgo ne. Brown, kakor je navada, za en kurac na pomembnih tekmah. OShea standard brez učinka. Vsaj tišina je bla med minuto molka.

SAF, jebi se.

očitno ti že veš ker si trener več kot dvajset let pri enem izmed največjih klubov na svetu a?
upam da si bil le pjan včeraj al pa da si bil ti na koki ker to kar si tu gor napisal je skoraj bogokletje...ma sej še vedno ne morem vrjet da lahko preberem še bolj beden post kot je ta tvoj....
lahko bi te obtožu da si scouser zaradi tega posta...dej malo premisli ko napišeš kašen post kr zdej si vsaj za mene izpadel kot največji bebec ki je star 12 let in ne vidi več kot le zmago za zmago in je vsak spodrsljaj zate razlog za pizdjenje čez milorečeno vse kar je svetega za vsakega united fana....

jz ti rečem jebi se raven....
If Cristiano Ronaldo dos Santos Aveiro kept his mouth shut and stayed on his feet, he would have been No 3. As things stand, on this list he's No 50.
Uporabniški avatar
Best
Welsh Wizard
 
Prispevkov: 874
Pridružen: 24. avgust 2007, 8:40:57

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a raven dne 11. februar 2008, 14:02:01

Stojim za svojimi besedami in mi niti na misel na pride, da grem kej spreminjat. Zase vem, kaj sem videl v tej tekmi, če pa ostali živite v svojem svetu, ker unitedu gre vedno dobr, le drugi so krivi za vse remije in poraze, pa tud prov.
Pa glede Anala dons. Če zmagajo pa zmagajo. Enako na koncu sezone, oni so zmagal ligo, nismo je mi spušil. Ni to španska liga lansko leto.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 11. februar 2008, 14:02:29

Sedaj boste mislili da sem enak bedak kot raven in newen kaj samo po eni strani ima prav. Sven je cel teden govoro kak bo igral, vsi smo vedeli da bo Benjani in Petrov jebarija. SAF je postavo na sredino Andersona in Scholsa. Sploh newen če sta kdaj igrala od prve minute vendar takoj se je vedelo da to ne bo šlo. Evra je manjkal njegova hitrost na levi ki bi dosti bolj pomagal Naniju ki je bil včeraj malo odsoten. Rooney tako ali tako vendar je Tevez včeraj pokazal da je igralec ki bo še veliko naredil za United. Boril se je, odkrival delal vse vendar enostavno smo včeraj bili preslabi. Še 1x bom povedal: Po malem mi gre že na živce to FORSIRANJE Giggsa in Scholsa do zadnjih moči. Giggs je popolnoma izven forme tako kot nekateri pravite.. On še vedno da tisto mirnost in podaje... BLA BLA.. Imel je 100% šanso in je žogo nabil u tri ******. Scholes ne more več laufat levo,desno,gor pa dol preveč se mu še pozna njegova odsotnost iz igrišč in trenutno si ne zasluži da bi igral v prvi postavi ker je komaj en dober mesec odkar je prebolel poškodbo. Svetla točka je mogoče končno zadetek Carricka ki upam da na naslednji tekmi igral v prvi postavi in da tam ne bo Paula. Hargreaves bi včeraj mogoče res boljše igral newen ampak on je edini pravi DM v ekipi ki bi bolj koristla včeraj proti Shittyju. Znova bom poudaril igro Andersona ki je včeraj imel slab dan glede podaj vendar je bil 2x ali 3x boljši od Paula in si ni zaslužil da gre iz igre, ker ima veliko kondicije in vedno če zgubi žogo vedno se bori za njo in veliko se vključuje v napad. Scholes če vidi da ne prostega igralca poda nazaj ali pa zadržuje 1min žogo da potem newe več kaj naredi. Anderson dobi žogo opazi Nanija,Ronalda,Teveza,Giggsa takoj poda naprej... Scholes tega ne dela. Al ok Anderson včeraj ni bil pravi tudi on je bil včeraj povprečen. Poraz je tu ne moremo nič, zgubo sem 250€ ker me je United zajebal ni važno, Arsenal bo danes remiziral in pred nami bodo le 3 točke. V FA pokalu pa bomo tako ali tako zmagali. Včeraj je bilo preveč emocij in tega dreka in to naši niso prenesli. ŽAL :cry:

GO GO GO GO UNITED!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a Treble Girl dne 11. februar 2008, 16:11:41

Po vojni ste pa vsi generali, a ne?
Dej k mate tako briljantne ideje, zakaj ne napišete kakšen mail na Old Trafford?
Tukaj je naslov:
enquiries@manutd.co.uk

:roll:

raven je napisal:Idite u kurac, SAF in staff. :ranting:

Lohka bi to napisu in nehu naprej, ampak ne bom. Še 1x, idi u kurac SAF. Se morm absolutno strinjat z tilnom glede tega, da je SAF več gledal na München, kokr na ostalo. Zame je on krivec, da se je izgubilo. Dobr, igralci so čist vsi, od a do ž, pregorel v želji zmagat, ampak pizda dej SAF 1x posluš nasprotnga meneđerja, ki ti cel tedn govori, kak bo špilu. 4-5-1 z enim napadalcem ter hitro igro, ko se gre za napad. In za direkt tako igro se je kupilo Hargija. SAF pa kurac pjanski ne jebe nič in gre raj špilat pičko. Vrže skupaj Scholesa in Andersona, ki sta res ful velik igrala skup, brez defenzivno naravnanega midfelderja, ter zravn da cvetko zadnah let na sredin, Giggsa. Pa pizda, če po 50. tekmah ne vid, da je Giggs na sredin, tak kokr Lavrič v obrambi, pol pa tud ne vem. Bok, pa basta. Teveza samga v napad, kar je bilo pričakovano. CRju proste roke, kar je pravilno. Nani pregorel, Park ni mogel nič, ker je mel sred tedna tekmo na drugmu koncu sveta. Kurac SAF govori, da bo Wellbeck mrbit celo igral, pol pa pride na tekmo brez dodatnga napadalca. CaRsko. Brez Rooneya smo nič. Še Maribor bi nas dons zmagu. Rio več kot očitno na koki, Vida zgleda, da je bil na kurbah. Odsoten kot že dolgo ne. Brown, kakor je navada, za en kurac na pomembnih tekmah. OShea standard brez učinka. Vsaj tišina je bla med minuto molka.

SAF, jebi se.


Raven kdo tebe sil, da si navijač Uniteda? Če ti kej ni prov pejt pa med Scouserje, tm se ti verjetno ne bo treba tolk prtožvat k itak nikol ne zgubijo :roll:
“Happiness is not being afraid.”
Roy Keane
Uporabniški avatar
Treble Girl
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 79
Pridružen: 4. december 2007, 17:44:10

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 11. februar 2008, 16:31:28

me prov zanima kaka bo reakcija Fluida jutri ko bo vidu kaj vse se piše kle :shock: :)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a laki dne 11. februar 2008, 16:46:27

Preprosto ne razumem tega kar berem ob vsakem našem porazu! To blatenje kluba se ni zgodilo prvič, ampak se zgodi ob vsakem porazu!
Včeraj sem bil ob branju povsem zgrožen in branje besed napisanih z prsti Unitedovih navijačev me ni ujezilo, ampak razžalostilo, kajti resnično ne morem verjeti, da obstajajo takšni "navijači", ki že po prvem domačem porazu v sezoni popljuvajo vse kar je povezano s klubom! Ob takih trenutkih pravi navijač, ki mu klub kaj pomeni ne reagira tako, ampak se postavi v bran svojemu klubu, navijačem, igralcem in vodstvu! Ob teh besedah in žaljenjih sem se resnično počutil tako, kot da bi me nekdo osebno žalil, kajti lahko rečem, da mi je United zelo pri srcu in ga imam za svojega, tako da ...!
Tudi sam sem ob vsakem porazu nezadovoljen in žalosten, kot sem bil še posebej včeraj, kajti resnično sem si želel zmage - po eni strani zaradi spomina na Munchen, po drugi strani pa zaradi neuresničene želje za roj. dan, tako da tudi meni ni bilo vseeno, ampak sem se najprej nadihal in šele potem strnil misli in pogledal nazaj kaj je bilo prav in kaj narobe!
Moje mnenje je, da je bil kot že nekajkrat v preteklosti glavni problem pomanjkanje igralcev na določenih mestih! Nimamo zamenjave za levega in desnega bočnega, oz. so zamenjave bolj po sili razmer kot kaj drugega, napad pa tudi ne more funkcionirati s samo enim pravim napadalcem! Samo to je problem poškodb in kartonov, tako da ni nobene panike... gre samo za eno tekmo! V naslednji štartamo z dvema pravima napadalcema in vrača se Evra, tako da bo to prav druga ekipa, ampak kot kaže je preveč neučakancev med navijači, ki bi želeli zmago na vsak način in na vsaki tekmu! Za zmago moraš biti 100% ... City je ob želji in motivu zmagati mestnega tekmeca tudi bil, mi pa žal včeraj nismo bili oz. smo pogoreli v preveliki želji!
Uživajmo ob dobrih tekmah, ki jih ni malo na repertuarju SAFove druščine in bodimo strpni in sočustvujmo z ekipo ob nekaj slabih... vsak sam naj se vpraša, če je vsak njegov dan popoln - če je... no ja ... čestitam za popolnost mr.Perfect! United pa na žalost tako kot 99.9% vsega na svetu ni popoln ... preostali 0,1 procent pa pripada popolnežem oz. t.i. gloryhunterjem, ki mislijo, da je največji ni najboljši tisti ki je na vrhu! Popolneži pa se žal nikoli ne bodo našli v klubu, ki ni popoln, kot je to United - morda bi bilo bolje, če bi začel navijati za kakšen bolj popoln klub! Jaz se kot nepopolnež popolnoma lepo ujamem z klubom ki ga imam rad in z veseljem držim pesti zanj!

VEDNO BOM NAVIJAČ UNITEDA, KER TU NE GRE ZA REZULTAT AMPAK ZA NEKAJ VEČ! KDOR JE PRAVI NAVIJAČ MANCHESTER UNITEDA ALI PA JE IMEL KOGA ALI KAJ KDAJ RAD VE O ČEM GOVORIM...
Uporabniški avatar
laki
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 132
Pridružen: 17. avgust 2007, 12:02:47

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a Treble Girl dne 11. februar 2008, 17:59:48

:appl: goodpost Se popolnoma strinjam. Še sploh z zadnjimi stavki.
“Happiness is not being afraid.”
Roy Keane
Uporabniški avatar
Treble Girl
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 79
Pridružen: 4. december 2007, 17:44:10

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a MattKo. dne 11. februar 2008, 18:50:03

Brao. Lepo si napisu da navijamo za United zato ker imamo klub enostavno radi. Ampak ns je več tipov ljudi na tem forumu. Vsak ima svoje mnenje o klubu, igralcih in vsak ima klub po svoje rad. Nekateri pač težko prenesejo poraz kluba za katerega navijajo. Drugi so mogoče mal bl razumni pa ene parkrat pomislijo kaj napišejo smle gor. Vsakmu se bo kdaj zgodl da bo take volje da bo skurcu Giggsa, Scholesa itd. Zato brez veze, da se kregate okol kluba, ki ga mate vsi radi.
Jst mam klub rd predvsem zato ker ima malček drugačen pogled na igro že zarad svoje zgodovine. In zgodovina je naš klub zaznamovala bolj kot vse druge.

Vse kar lahko rečem po včerajšnji tekmi, pa verjemte da mi gre zelo težko z jezika. Ampak, City je biu enostavno boljši v vseh prvinah igre in v vsem kar so si zastavili pred tekmo.
Sploh pa, sej smo United. ALWAYS THE HARD WAY!!!
F.E.A.R.
For Everymanc A Religion!
Uporabniški avatar
MattKo.
General manager of OT
 
Prispevkov: 306
Pridružen: 24. avgust 2007, 14:44:14
Kraj: Vodice pri Lj.

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 11. februar 2008, 19:50:23

Pretiravate vsi skupi. Mal ste zaplaval.... Bolš da nč nism reku Fluidu danes ker tole je pod vsako kritiko....

Pregoreli v preveliki želji to je pa vse. City pa vsaka čast za tekmo. Navijači so bili fantastični sploh na začetku. Respect gostujočim navijačem... Cityjevi igralci so pa pustili srce na igrišču. Dunne - Richards sta bila briljantna....

Sezona sicer še dolga a vsaka tekma bo težja! :roll:
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 11. februar 2008, 20:16:20

vse bomo vidl kak bo v soboto proti Arsenalu.ta tekma bo velik povedala pa čeprov se ne šteje za ligaške točke.če se ne bodo zavzeli in se resno borili in pustili srce na igrišču bo pizdarija cela tudi naprej že kar vidim
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 11. februar 2008, 20:24:11

Podpis pod oba posta od Treble Girl in pod lakijevega. Vedno, ko zgubimo tekmo ali pa igramo slabo je ena in ista pesem. Najbolj pa so na udaru SAF, Giggs in Scholes. Sej tudi meni se je po tekmi zdelo, da bi bilo bolje, če bi začel Owen, ampak po bitki je najlažje bit genaral pa skurcat vse, v čemer smo Slovenci itak najboljši. Porazi se dogajajo in se bodo tudi še.
We'll never die, we'll never die
We'll never die, we'll never die
We'll keep the Red flag flying high
'Cos Man United will never die
:001:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a jernej dne 11. februar 2008, 20:38:16

ka pa pravte na tole?

Man United fans selling Munich Scarves.
Body: Football fans are selling memorabilia of the Manchester United Munich air crash for thousands of pounds on eBay.


Bidding has reached £15,100 for an 'Official Manchester United Munich Memorial Scarf and Match Programme' and could go much higher before the sale ends at 6.08pm tonight.


Manchester-based seller Simonfield501 has attracted the highest bids out of more than 30 sellers cashing in on Munich memorial items.


Identical items have attracted more reasonable bids.


A Manchester United fan, who declined to be named, said the scarf was handed out at the Manchester United v Manchester City derby yesterday.


He said: "There were scarves put on all the seats. That means there were 73,000 Man U scarves and 3,000 Man City scarves, so if you wanted to sell one you'd be better off selling the Man City ones. You had to pay for the programme."


The £15,100 item - which will cost the buyer £2 in postage - is described as being in 'pristine condition' and has attracted 27 bids.


The description states: 'Scarf comes with a Munich memento letter from David Gill and has a copy of the programme from MUFC v Sheff Wed played just after the accident.'


The Munich air crash on February 6 1958 claimed the lives of 23 people, including eight Manchester United players.


Munich plane crash survivor and former Manchester United player Albert Scanlon said: "You don't go to these things to make money."


No-one from Manchester United FC could be reached for comment.

URA - Yeah I got one of the scarves but would I sell it? Not on your fucking life, I havent sold anything from Man Utd since I started collecting back in the 70's and I have some stuff from further back than that, it would be like selling out my beliefs as well as my soul.


jauuu, pa ne prodam onga šala za noben denar, so pa res "pravi navijači" nekateri :twisted: :twisted:
we are the champions!!
Uporabniški avatar
jernej
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 116
Pridružen: 30. avgust 2007, 20:44:18
Kraj: ponikva pri žalcu

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a manufanmetal dne 11. februar 2008, 20:39:05

Ocene igralcev iz http://www.manchesterunited.vitalfootba ... p?a=100112




United v City - Player Ratings


Edwin van der Sar: Should have done better with the second goal and was a tad unlucky with the first. He is the least culpable of all. 5

Wes Brown: I think he played relatively well. Few good passes, important tackles... not much but on this day... 6

Rio Ferdinand: Rio, I can't believe it. You were slow, out of touch, out of your depth. 4

Nemanja Vidic: Marginally better than his colleague... but only marginally. 5

John O'Shea: Offered nothing going forward and was a liability at the back. 4

Nani: Tried but does not have the intelligence or experience to get the team out of tight corners like this. 5

Paul Scholes: Massive disappointment. As a Salford lad, he should have stepped forward but instead shirked away from the challenge. He's just back from a long term injury, that's true - but why does he start every time? 5

Anderson: Best player. Had the bite, the aggressivity and even the passing. He was quite alone. 6

Ryan Giggs: A prolonged rest would be great for him... he was off the pace in the last couple of games. 4.5

Cristiano Ronaldo: He tried but once again, people can see that we do NOT struggle without Ronaldo. We struggle without ROONEY. And Ronaldo struggled. 5

Carlos Tevez: A thankless task between Dunne and Richards who both performed impressively just as Dietmar Hamann. But had a spectacular half-volley, he was full of movement - he had the will to win. He did not have the teammates, Anderson aside. 6

Ji-sung Park: Why was he sent on as a striker? Even Scholes or Nani could have done a better job there. 4

Michael Carrick: Scored a nice goal and passed the ball well. 6

Owen Hargreaves: Very little impact. 5
Uporabniški avatar
manufanmetal
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 51
Pridružen: 15. januar 2008, 9:07:10
Kraj: Ljutomer

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a Treble Girl dne 11. februar 2008, 20:56:02

No sej tele zgornje ocene so dokej realne. Čeprov se mi zmeri zdi smešn, ko ocenjujejo nogometaše. Mislim, sej niso gimnastičarke :lol: . Včasih se je že zgodil, da je vsak posameznik igral dobro ampak nam kot ekipa nekak ni šlo...
“Happiness is not being afraid.”
Roy Keane
Uporabniški avatar
Treble Girl
Malcom Glazer's slave
 
Prispevkov: 79
Pridružen: 4. december 2007, 17:44:10

Re: EPL 26.krog Manchester United:Manchester City 10.2.08, 14:30

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 11. februar 2008, 21:03:21

"Cristiano Ronaldo: He tried but once again, people can see that we do NOT struggle without Ronaldo. We struggle without ROONEY. And Ronaldo struggled"

tale se mi zdi dokaj zanimiva.in se mi zdi da je tudi res,...kadar je Rooney igral je tudi Ron igral dobro.se vid da se res dobr razumeta in če Rooneya ni mu tud nemu pade igra.Ronaldota res ni blo videt na igrišču oz. je vse kar je poskušal zajebal.še posebej letos,...kdaj jih je začel filat Ronaldo,..ko je bil Rooney poškodovan je bore malo zabijal se mi zdi.kaj mislite?
po drugi strani pa igralc takega kalibra kot je Ron neb smel popuščat na takih tekmah.mogoč je imela pa cela ekipa slab dan.kot sm reku,bomo vidli v soboto kak bo ko bodo vsi na kupu :D
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 6 gostov