FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 16. februar 2008, 20:56:13

Aja, zakaj za vraga se je Rooney tam igral z žogo in jo ni tow dat...? To je blo res nepotrebno...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. februar 2008, 21:07:13

Kaj naj rečem? Nora tekma! Mi trije pa zadnjič gledal tako žalost na OT :D Pa ful bed je zdj pred TV gledat :evil:

Hja odlična predstava naše sredine!
Carrick je še 1x več pokazal da je trenutno v najbolj hudi formi. Njegove podaje so odlične in nam je prepotreben sploh v fazi napadanja.
Anderson je spet grizel kot nor. Veliko bolj koristen ko je postavljen malo bolj naprej in ne tako na sredini. Škoda samo da ne uspe zatresti :D
Fletcher kapo dol. Pobec je moral pokazat da še ni za odpis in je vsem dokazal da se ga po krivici zanemarja. Odličen v obrambnih kot tudi v napadalnih nalogah. Tm ko je potegnu na desni ob avt liniji in milimetrsko natančno podal Rooneyu :appl:
Nani me je izjemno presenetil. Predvideval sem, da glede na to, da že na tekmah kjer ni veliko odvisno od njega zna zatajiti, sem isto mislil da bo danes. Pa ni! Pubec je pokazal iz kakšnega testa je in smešil topničarje kot za stavo. MOM
Park je danes od sredine pokazal najmanj, pa vseeno opozoril nase z nekaterimi vletavanji in odličnim sodelovanjem z zgoraj omenjenimi.
Izpostavil bi tud Rooneya! Najpomembnejši člen naše enajsterice! Če ga ni nam igra resno pade. Prelaufa miljone kilometrov, vnaša nemir v obrambo in ima odličen občutek za vletavanje in podaje. In raje poda kot pa izsiljuje nemogoče.
Obrambe in VDS ne bom omenjal, ker so dans pršl bolj na trimčkanje kot na fuzbal :D Se pa vidi kaj nam pomeni Evra v fazi napada.

Se bom pa vsekakor obregnil ob nekaj forumašev! Ko sem bral na začetku današnje tekme vaše komentarje, ko ste ugotovili da ne bo CR na tekmi!? Da ne boste gledal tekme ker ne bo špilal?! Da kaj se je SAFu strgal!? Da bomo popušili ker ga ni ...
Če "navijate" za United samo zaradi CR si prosim naredite svoj forum al pa nekje tle temo CR pa si pište kako je on oh in stok in ne vem kaj še. Tle se pa lepo prosim vzdržite takih blesavih komentarjev, ker United ni samo CR ampak je mnogo mnogo več. Nekateri gledamo in navijamo za United ko je CR imel še mlečne zobe in nam (mi) taki komentarji resno sedejo na živce. Da ne bo pomote da ne morm CR! Ronaldo je igralec in pol, je pa nogometna igra kolektivni šport in če ga ni, se nogomet tudi igra. Današnja tekma je živi dokaz za to.

Raven! wannabe SAF :D Ti pa SeekK res lahko zrihta v Manchestru marsikaj - npr. kletko na OT, ki je samo za slovence :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. februar 2008, 21:22:27

Nani je mislim danes presentil vsakogar, to kaj je delal... :shock: :shock: . Sploh tam ko je Kerlona še bolje oponašal :D . Pa vse podaje, igra ni tolko podaj zjebal, Gallas je mislo na gobec se mu je vidlo. Ko se Nani razpizdi :? . Nanija želim proti Lyonu in upam da SAF ne da v igro Giggsa ker je trenutno v zelo slabi formi.

Se strinjam z Goupom. CR ni United-- United je SVETOVNA VELIČINA in današnja tekma je dokaz da smo najboljši v Angliji in da ne more noben posran bagetarski Arsenal bit prvak!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 16. februar 2008, 21:31:17

Pomojem pa ne bo Nani v prvi 11 proti Lyonu, pomojem bo kar Giggs začel.
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 16. februar 2008, 21:55:36

če bi pa danes zgubili, pa bi vas ziher večina govorila da je škoda da ni dal ronalda not itd...., tako pač je. lahko zdaj vsak govori nasprotno, pa sem vseeno prepričan v to.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 16. februar 2008, 22:02:45

http://link.brightcove.com/services/lin ... 1420186542

SAF je hud na Nanija ker je poniževal Arsenal. Tudi Wengeru ni bilo to lepo vendar ne bom deval linka od njega. Je pa rekel da ni lepo ko se ponižuješ nasprotno ekipo :) . Mislim da vsi vemo o kakem poniževanju govorita.. :lol: .

Mogoče res ni bilo lepo vendar to je pač njegov način in mislim da več tega ne bo počel. To je SAF reko :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 16. februar 2008, 22:14:58

Dobesedno smo jih pohodili, sredina jim niti dihat ni dala, pravzaprav iz njihove sredine nihče ni bil viden. Razen seveda Eboue s tistim štartom, kjer je dobil camera attention. Če on ni malo moten v glavi, potem ni noben. Anyway... Fletcher, Park, Anderson, Carrick in dostikrat tudi Rooney so opravili super delo na sredino, ki je bila danes klučnjega pomena. Nismo jim pustili, da razvijejo tisto njihovo igro s kratkimi pasovi in pol je bilo že storjenega,

-Rooney je bil odličen, sicer bi lahko izkoristil kakšno priložnost več, ampak že en gol je bil dovolj. Mu je pa fetiš zabijat gole Arsenalu, ma skoraj vedno jim enega upiči.
-Carrick je še enkrat več pokazal, da je odličen igralec, ko je treba razigrat sredino. Njegove podaje so natančne, mirne, take da se jih lahko uštopa in hitro nadaljuje z igro. Neverjetna podaja do Nanija za gol. Praktično je bil s hrbtom obrnjen proti nasprotnikovem golu, hiter pogled proti napadalcem in takoj podaja. Fuckin awesome! Take a bow, son.
-Fletcher je imel še eno od njegovih tekem proti velikim ekipam, na čase sem kar dobival Flashbacke na lansko Romo. Ne samo zaradi Fletcherja, pač pa tudi zaradi presinga na njihovo obrambo. Poleg dveh golov še izjemen work-rate. Pa tudi legendaren prodor po boku in podaja Roonu v naročje. Verjetno celo MOM.
-Park je mogoče opravil malo več grdega dela, pomagal tudi obrambi, kljub temu pa v napadu ni bil nedolžen in je mel nekaj lepih potez.
-Nani pravgotovo ena boljših njegovih tekem pri nas. Lepo je vozil na hot-dog razne Gallase, Traoreje in francoze. Lepo je tam odskočil štartu Flaminija, tisto bi blo nasty. Mi je pa všeč, da se je postavil zase proti Gallasu.
-Anderson še enkrat več pokazal, da je odličen in da se prihodnost kar lepo svetlika. Malo še izbrusi strel, pa da se mogoče večkrat odloči za prodor oz. strel namesto podaje in bo že fenomenalen. Žogo mu je praktično nemogoče vzeti, z žogo pa je tudi zelo hiter, tam na začetku tekme je naredil en super prodor. Anderson 2:0 Cesc
-Brown in Ferdinand sta lepo pokazala, da na Traffordu nimajo kaj svinjat in sta lepo vrnila. Z Vidićem vred pa praktično brez dela.
-Evra: welcome back. Nepogrešljiv.

Gallas naj se pa malo manj pred tekmo oglaša o arogantnosti nevem koga in naj se raje umiri in uči doma kako se športno prenese poraz. Da greš brcat igralca po gležnjih, ko žoge ni nikjer blizu je naravnost svinjsko. FA naj malo spočije petelina, galskega.

Za vnaprej je tole lepa zmaga, pa bomo bili živi in videli, kako se bodo stvari vnaprej odvijale. Aja še to, navijanje je bilo spet super, torrent wanted!

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Brne dne 16. februar 2008, 22:21:12

Fletcher - Carrick.
Lani sta razbila Romo na sredini, danes pa Arsenal..
Awesome... :twisted:
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 16. februar 2008, 22:50:41

Še to sem pozabil. Včasih dobim občutek, da se igarlci letos vse preveč zanašajo na Ronalda. On jim pa to zaupanje vanj tudi ponavadi vrne. Upam da so uvidli, da tudi sami zmorejo in da podobno igrajo tudi ko je Ronaldo v ekipi. Tako bomo samo še boljša ekipa.


Fred The Red upam da veš, da tole pomen, da lahko odpiraš teme za tekme zdej :l0l:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 16. februar 2008, 22:54:52

Zommbie je napisal:če bi pa danes zgubili, pa bi vas ziher večina govorila da je škoda da ni dal ronalda not itd...., tako pač je. lahko zdaj vsak govori nasprotno, pa sem vseeno prepričan v to.


Ne gre za to! Gre za to a navijaš za Manchester United al za CR!? Če mi rečeš, da ne boš gledal tekme ker ne špila CR, da bomo itak zgubl, kr ni CR in podobne pol vem da vam klub ne pomen nč. Če bo CR prestopil, boste pač navijal pol za tist klub kamor bo šel. To pol niste navijači kluba ampak suporterji igralca. In zato si lohk zarad mene nardite svoj forum in tm pišete komentarje o tem kok je CR alfa in omega Uniteda. Tle pa v mejah normale, brez izpadov podobnih današnjim.

Kr sm eden od dveh ki sem se obregnil ob vaše komentarje pol najbrž name tud leti to, da bi pljuval po SAFu če bi spušili. Vpraš SeekKa pa Fluida kaj sm jst reku po tekmi s Šityem. Da bi CRja prizemljil s tem, da bi eno tekmo odsedel na tribuni. Zdj SAFu je najbrž mal pripomogla sam poškodba Ronalda, pa najbrž neresnost na treningu in prav gotovo malo nonšalantno igranje prot Šityu.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 16. februar 2008, 22:59:45

ma tale tekma je super za ronaldo, saj je lahko videl, da lahko tudi kdo drug igra na njegovi ravni in tole ga bo naredilo samo še boljšega. fletch je pa tole izkoristil z na polno.

ma super ni bolšega!
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Manchester girl dne 16. februar 2008, 23:01:55

NE!!! :D ZMAGAAA!! kaj si noooor akk mi je polepsalo daaaan :D bravooo fletcher,bravo rooney,bravoo naaaniii!!bravo cela ekiipaa :D to je naš pokal,to je naša liga,to smo mi!!manchester united :P
Uporabniški avatar
Manchester girl
General manager of OT
 
Prispevkov: 362
Pridružen: 27. avgust 2007, 8:33:44
Kraj: MB

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a don G dne 16. februar 2008, 23:45:22

Manchester girl je napisal:NE!!! :D ZMAGAAA!! kaj si noooor akk mi je polepsalo daaaan :D bravooo fletcher,bravo rooney,bravoo naaaniii!!bravo cela ekiipaa :D to je naš pokal,to je naša liga,to smo mi!!manchester united :P


tole zaporedje bravo-v mi ni čisto povsem jasno, ampak sej nima veze. se pa zadnji stavk lepo rima.... vse je naše, juhej juhej....

Najboljše se je predstavu fletcher, kr dolg ni igral in je res dobr odigral... nani je mel pa očitno svoj dan. tok dobr ga še nism vidu igrat za ns. zdej bo mal dileme za alexa, kdo bi začel proti lyonu. ali giggs ali nani. tud če je je nani v boljši formi, bo ryan dobil prednost. če bo pa za en shit igral, ga pa še vedno lahko pošlje notr tekom tekme. glavna stvar danes je - arsenal je padel!!!! in bo moral še enkrat na tem stadionu. nujno
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 17. februar 2008, 0:17:22

Lahko prosim kdo prilepi link posnetka, kako je Eboue dobil rdeč karton??
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 17. februar 2008, 0:33:20

GoUp je napisal:
Zommbie je napisal:če bi pa danes zgubili, pa bi vas ziher večina govorila da je škoda da ni dal ronalda not itd...., tako pač je. lahko zdaj vsak govori nasprotno, pa sem vseeno prepričan v to.


Ne gre za to! Gre za to a navijaš za Manchester United al za CR!? Če mi rečeš, da ne boš gledal tekme ker ne špila CR, da bomo itak zgubl, kr ni CR in podobne pol vem da vam klub ne pomen nč. Če bo CR prestopil, boste pač navijal pol za tist klub kamor bo šel. To pol niste navijači kluba ampak suporterji igralca. In zato si lohk zarad mene nardite svoj forum in tm pišete komentarje o tem kok je CR alfa in omega Uniteda. Tle pa v mejah normale, brez izpadov podobnih današnjim.

Kr sm eden od dveh ki sem se obregnil ob vaše komentarje pol najbrž name tud leti to, da bi pljuval po SAFu če bi spušili. Vpraš SeekKa pa Fluida kaj sm jst reku po tekmi s Šityem. Da bi CRja prizemljil s tem, da bi eno tekmo odsedel na tribuni. Zdj SAFu je najbrž mal pripomogla sam poškodba Ronalda, pa najbrž neresnost na treningu in prav gotovo malo nonšalantno igranje prot Šityu.




wtf, jaz nisem reko da nebom gledal tekme, pa tudi nisem reko da je ronaldo razlog da bi zgubili, reko sem samo, da taka postava še ni igrala niti proti nižjim ligam ( koliko so pač kdaj igrali) ali pa proti slabšim ekipam iz premier lige, kaj šele proti arsenalu, pa sem zato bil majn optimističen. Če bi šel kdaj v drug klub ziher nebi za tisti klub bolj navijal ali pa začel navijat, ampak bi mi blo bolj vseeno za njega. prepričan sem, da si ti sam pri sebi vsaj malo pomislo na to da bi mogoče lahko blo to usodno, da ni vpoklical najbolšega strelca.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a braul dne 17. februar 2008, 0:41:30

Evo pogledal posnetek tekme, sicer ne v celoti, ampak videl dovolj, da lahko podam svoje mnenje. Žal mi je, da takšne briljatne predstave nisem mogel spremljati v živo, ampak se je treba rekreirati, tekma je pa ravno ob meni ne pravem času, ampak dobro tako je...kar sem takoj opazil in je totalno netipično so zadetki z glavo...vsaka čast...sredina je igrala res tako kot se od nje pričakuje, ne glede na to kdo jo tvori...danes pa je bil resnično Fletcher izjemno razpoložen in zelo agresiven kar me je zelo presenetilo, koga pa ni vsa ta njegova razigranost...bolje ne bi moralo biti, saj smo potrebovali takšno tekmo in deklasirali tekmeca z visokim rezultatom...to seveda ne pomeni veliko samo za FA Cup, temveč tudi za prvenstvo, samozavest se je vsekakor dvignila na nek nivo, ki nam da veliko motiva za nove zmage tudi v prihodnje v prvenstvu...upam, da bomo tako nadaljevali in da bo nadaljeval v takem stilu tudi neprepoznavni Arsenal danes... :D Posebne pohvale tudi Nanija za eno najboljših partij v našem dresu...
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Omč dne 17. februar 2008, 4:41:19

Ker je že tok ura in te zadeve bom samo izpolnil formalnost!

GLORY, GLORY, MAN UNITED!!!





P.s. za tiste,ki ne verujete v SAF-a! I told you so!
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 17. februar 2008, 9:37:41

heh GoUp, mislm da je tale postava presenetla marsikoga,vključno z mano,ker pač nismo navajeni takih-4-4-1-1 formacija,Park in Fletch na krilih,Nani z dobro predstavo :D sj sm tut sam razmišlu,da tale postava nau užgala,vendar sem se pustil presenetit.in naredil so prav to ;)
še enkat,bravo Man United,danes so zaigrali kot eno,kot ekipa in pokazal,da lahk naredijo mariskaj tudi brez Ronalda,Teveza,Giggsa in s tako formacijo! :002:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 17. februar 2008, 9:54:31

Odločil sem se da bom nekaj napisal danes, ko so misli že malce bolj strnjene. :)

Super tekma. Napadali smo "United way" od prve minute dalje in nasprotniku nismo dali dihati, kar se v bistvu pričakuje na vsaki domači tekmi. Videlo se je, koliko nam na levi strani obrambe pomeni Evra in dobili smo še en dokaz, da je Darren Fletcher morda nepravično naš komaj "peti" centralni vezist ... po prikazanem na teh nekaj tekmah v letošnji sezoni bi si fant zaslužil biti vsaj pred Hargreavesom, poleg tega pa vedno najboljše igra na pomembnih tekmah proti velikim nasprotnikom (Chelsea, Roma, Arsenal ...). Michael Carrick je trenutno v zelo dobri formi in je zraven Rooneya, Riota in Ronalda med nosilci igre, zasluži si veliko minutažo. Naš novi "midfield-maestro" Anderson je še enkrat več pokazal, da se razvija v enega najboljših vezistov na svetu ... že drugič je dobil dvoboj z Cescom "World's Best Midfielder" Fabregasom. :roll:

Včeraj je United prikazal odlično predstavo in po tekmah z Spursi in Cityjem je to pravi obliž na rano. Poleg našega napredovanja pa smo tudi Arsenalu preprečili Treble (ne morem verjeti, da sem to napisal :D ). Mislim, da ta poraz pri Arsenalu ne bo šel kar tako v pozabo in upam, da bo vplival na njihove nadaljne rezultate v Premiershipu.

United! :twisted:
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: FA cup:Manchester United:Arsenal, Sobota, 16.2.2008 - 18:15

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 17. februar 2008, 11:04:21

Vidm, da Raven že doug ni nč napisu... :mrgreen: SAF pjančk
_____

Včeraj smo res igrali nepričakovano dobro (vsaj z moje strani), saj si nisem upal niti pomisliti da bomo zmagali s tako postavo s tako lahkoto. SAF je dobro misliil s tem ko je v igro dal Fletcha-Andersona-Carricka, saj je mladi Brazilec s tem dobil bolj odprto vlogo in je lahko "čaral" na sredini igrišča in mu ni bilo treba tako skrbeti za obrambne naloge. MOM pa zagotovo NANI- tako ga še nisem videl igrati! Odlične podaje, pregled, lepa preigravanja in še in še. Sicer še vedno mislim, da more dozoreti na osebnem nivoju, a vseeno IMA OGROMEN POTENCIAL!!!

Zdej pa še Lyon premagamo... btw, Lyon je bil včeraj nadigran v gosteh pri Le Mansu, a nisso igrali na 100%. Benzema, Juninho, Kallstrom, keita, Toulalan in Grosso niso odigrali cele tekme. ;)
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov