FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 8. marec 2008, 17:03:30

budaman je napisal:Fluid nima se smisla sekirat za BEDANCA!Samo malo : kdaj je pa LIVERPOOL popusioIN proti KOMU


Saj se ne sekiram, taki luzerji so mi najboljši, ko se oglasijo vsakič ko United izgubi, prej pa nič sledi o njih. K se bolj veseli neuspeha drugega klub, kot veseli svojega.

....

Bomo vidl zdej kaj bo FA naredila z rdečim kartonom Kuščaka. Lampardu so ga skenslali za hujši prekršek in namerno brcanje, Gallasu niso nič dosodil, ko je namerno brcnil Nanija po gležnjih. Sicer če je z VDS-jem vse ok, potem to ne bo tak problem, če je pa resno poškodovan, bomo pa kr jebal ježa s Heatonom... Bomo vidl, če bo FA imela tolk vesti, da bodo skenslali karton Kuščaku.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 8. marec 2008, 17:05:21

LFCfan je napisal:Slika

še sanjate o treblu? :lol:


Tole bom izkoristua za en stavk:
Nikol nism!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a budaman dne 8. marec 2008, 17:07:06

Pricakujmo na najslabse,upajmo pa na najbolse!Se vedno smo v igri na 2 frontah!
budaman
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 34
Pridružen: 11. februar 2008, 9:26:41
Kraj: Prevalje

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 8. marec 2008, 17:07:40

Fluid hahahaha. Misliš da bodo usmiljeni. :D :D :D Siguren sem 5 tekem prepovedi to je sigurno. Bo še Rus poklico, pa reko tu mate še za Lamparda 5 milja če pa daste PIGU še 3 zravn pa še nakažem extra 10 milja. Potem pa še bo sigurno poklico da bognedaj ne dobijo Premier ligaša. FA pa nič kriva in dolžna razloži da je blo na video posnetku lepo videno... :evil:

FUCK FA.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 8. marec 2008, 17:12:42

LFCfan je napisal:uuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:

Dejte raj na športklub preklopt no, da boste vsaj vidl, kako se pravi nogomet igra.

Lep, treblast, dan želim. 8-)


Lepo pozdrav obsedeni :) Obsessed, obsessed, obsessed. Hahaha :lol: Pejt raj na vaš forum pisat Rafa out! Al je zdej spet in? Mater ne sledim trendom, ko se tedensko menjajo...hahaha :lol:


Fantje drgač pa kaj vam je? Ste znorel totalno? Jebobog, bi mogl skenslat za par ur tale forum, ko zgubimo...sramoto si delate..

Najbolj začudlo me je ravno to, da ste nekateri razočarani, ker ne bo trebla :shock: Kaj resno realno računate na to vsako sezono :shock: Ravno zaradi takšnih tekem kot je bila danes, je to praktično neponovljiv dosežek, nikoli prej ga ni noben izvedu, vprašanje kdaj ga bo kdo naslednjič, če ga bo.

Dons pač nesrečen poraz, šans je blo dosti, nismo izkoristl, jebat ga, tak je fuzbal. Jasno boli, samo če smo pa mogl eno tekmo zgubit, je bla pa ta še najbolj primerna od vseh...

Kuszczaku bo pa rdeči karton obstal in bo dobil 3 tekme, to sploh ni dvoma. Vidli bomo kaj bo z VDSjem, zanimivo bi blo pa zdej slišat kje je Foster kaj...za rezerve je že branu prvo tekmo, vprašanje pa res kako je kaj pripravljen.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 8. marec 2008, 17:23:49

hehe js se pa sam smejem na tekmo ker kj tazga pa nism še vidu :D 2 žoge s črte,vratnica pa še par takih šans k bi lahk s kurcem jo not porinu :roll: pol se je pa Jamesu spet sralu ko kurcu,na drugi tekmi bo pa zih tak gol dobu d se mu bodo še mesec smejal :roll: dns je šlo use narobe in so mel tako nesrečo da je za popizdit. glede penala,..hja Baroš je zaigral prekršek dobr pač sodnik kot sodnik je pa nasedu,kaj čš :roll: nad Ronaldom ga pa ni blo ah kje pizda :roll: jaoo k je bil nad Ronaldom bul penal ko nad Barošom.Sudja pa zgleda da pač ni maru Ronalda k se je ponavad metu in mu ne nasede. Ko ga jebe!
Nč ni hotlu it not pa pika,ko da bi bila vrata zakleta :evil: Za popizdit. Nwm sploh ka čm napisat. Glede statistike kuk je meu kdo kotov itd. pa nima veze na rezultat.Poglejte mal druge ekipe kuk majo kotov in kuk golov dajo.To je čis od sreče odvisno kak bo žoga pala oz. če bo kak obrambni igralec kiksnu.

Evra pa tud ne vem ka je tam palamudiu pa šou podat :roll: tu bi mogu sam šutat pa pike,ni kle sploh kj za razmišlat! Ronaldo bi tud lahko ene 2 not pospravu pa jih ni oz. je slabo strelu.Sploh mi ne gre u glavo ka je blo z ekipo dans oz. kaj jih je obsedlo da ni šla nobena žoga v mrežo :roll: nwm nwm nwm :shock: Dns se ga bom nabiu na fešti pa pozabu to bedno tekmo k ni bla za nikamor.Tazga sranja Pompeya še nism vidu :D
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 8. marec 2008, 17:24:53

LFCfan je napisal:uuuuuuuuuuuuu :lol: :lol: :lol:

Dejte raj na športklub preklopt no, da boste vsaj vidl, kako se pravi nogomet igra.

Lep, treblast, dan želim. 8-)


idiot, mi smo jim na dveh tekmah dali 11 golov, ko bote vi skupaj v dveh sezonah tolko dali se oglasi :)
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 8. marec 2008, 17:25:55

Sem si zdele še u miru pogledu posnetk penala
Dejstvo je da tole za Rdeč karton definitivno ni blo,
Ni bilo tudi kakšnega močnejšega kontakta le takrat k je baroš se zaletu u Kuscaka ravno dosti da se je potem lahko vrgel malce naprej in tudi malce zaigral padec
Napaka kuscaka je bila ker se je tako zapodil kajti to je sigurno vidu sudnik
in kaj pa bi vi naredl ce bi vidl enga k se vrže nad baroša kt da ga hoče pobit pol pa un čez pade?? Usak bi videl penal, in rdeč karton

Dejstvo je da nam je zmankal neki sreče in predvsem ZBRANOSTI in pa ŽIVCEV

Upajmo samo lahko da bo čim manj takih tekm
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a lukac13 dne 8. marec 2008, 17:29:45

lfc fa,mudel dej ne pametuj tle pa pejt raj na vs smesn forum pisat pa se pejte ke duvat kko je united bedn k nau trebla.clovek,pa vi se borite za zadnje mesto da boste igral u champions league.sploh pa se mi neda bit tuki glasn, kreganje prek forumov pa enih pizdarij mi je ze od nekdaj krneki.

o tekmi bom napisu pa sam WE WILL NEVER DIE!

lp

UNITED!UNITED!UNITED!
It's about a dedication and a passion, whatever the score. LUHG
Uporabniški avatar
lukac13
Prebivalec Lepe žoge
 
Prispevkov: 1199
Pridružen: 29. november 2007, 9:34:39
Kraj: Domžale

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a don G dne 8. marec 2008, 17:30:26

kakšne bedarije glumite tu nekateri.... pa ni mi jasno kako lahko šimfate vse igralce po vrsti? postavte se v njihov položaj. še vedno so ljudje, ki ne morjo vseko tekmo odigrat briljantno. zame je carrick trenutno najbolši igralec, cristiano je mal padu iz forme. pa če podam samo en primer. verjetno najbolj osovražen igralec uniteda je fletcher. takega igralca kot je on, slo ni še imela in ne kaže da ga bo kdaj kmalu sploh. čeprov je škot, čeprov mu saffy dostkrat pogleda skoz prste, je še vedno velik boljši kot vsi v sloveniji.zdej pa, ali on vsako tekmo odigra briljantno? seveda da ne, le redko katero odigra briljantno v celotni sezoni. ampak zaradi takih tekem ostaja igralec uniteda. a zdej če ma pa tevez pa še marskdo slab dan ga je treba pa odpustit? ob tej misli se mi poraja nova misel. mogoče bi lahko kupli namesto scholes kar kašnega pavlina


js se ne sekiram preveč. še vedno boljše, da izgubimo dons, kot pa naslednjo soboto proti derbyu. sm pa po eni strani srečen da smo izgubil. naj united osvoji treble tisto sezono, ko bo saffy šel. če bi ga letos, ga vrjetno čez 3 ali 4 leta verjetno nebi.

pa kje je mattko? njega rabmo za footy ekipo, a je kam zginu on?

fanu liverpoola pa sporočam, da modi in despot razmišljamo da bi uvedli pravila, kakršna so na sosednjem forumu man uniteda - vsakršno zajebavanje se kaznuje z izbrisom uporabniškega računa. umiri se malo. kot vse kaže ste tako priljubljen klub, da boste vsako leto menjali lastnika
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a budaman dne 8. marec 2008, 17:32:23

Dejstvo je da nam je zmankal neki sreče in predvsem ZBRANOSTI in pa ŽIVCEV (predvsem slednjega)
budaman
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 34
Pridružen: 11. februar 2008, 9:26:41
Kraj: Prevalje

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a don G dne 8. marec 2008, 17:36:43

budaman je napisal:Dejstvo je da nam je zmankal neki sreče in predvsem ZBRANOSTI in pa ŽIVCEV (predvsem slednjega)

se ne strinjam. smo tako dobri in imamo tako močno moštvo, da ne potrebujemo sreče. zbranosti že ja. prebutal pa nismo nobenga oz. noben ni kazu zanimanja za to. živce smo že mel, le igre ne...
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a budaman dne 8. marec 2008, 17:41:51

To da smo dobri sploh ne dvomim!mislim pa da danes je nam manjkala samo sreca ,kajti ce bi je imeli samo malo bi po moje obe zogi ki sta bili izbiti iz golove crte koncali v mrezi!
budaman
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 34
Pridružen: 11. februar 2008, 9:26:41
Kraj: Prevalje

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 8. marec 2008, 17:47:21

don G je napisal:le igre ne...


Igra je bla...samo zaključka ni blo.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a RaDIrkA dne 8. marec 2008, 17:51:03

Jaz bi tega pajaca dol fuknu od LFC
Liverpool se ne more kosat z man utd zaostajajo povsod
One And Only Manchester United Forever


http://www.manutd.com
Uporabniški avatar
RaDIrkA
Zaspal v Žogi
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:52:13
Kraj: Postojna

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 8. marec 2008, 17:54:51

don G ne vem če je kdo o odpuščanju igralcev tle govoru. Ocene so pač slabše, glede na prikazano - pa še subjektivne :D
Roko na srce da dons zaključki naših niso bli na nivoju - slednje se pričakuje predvsem od Rooneya in Teveza. Oba sta zatajila.
Carrick pa itak ni mel priložnosti veliko pokazat, takrat ko je pa mel priložnost za gol je pa res reagiral zlo zlo počasi. Najbrž je mel v glavi že kako je gol dal.
Slaba ocena pa še ne pomeni da je treba igralca v rit brcnt ;)
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 8. marec 2008, 17:59:10

RaDIrkA je napisal:Jaz bi tega pajaca dol fuknu od LFC
Liverpool se ne more kosat z man utd zaostajajo povsod


Ma pustega ga reveža no...če so obsedeni...to je bolezen...mal sočustvovanja treba pokazat. Tolko veselja kot je danes doživel, mu Liverpool še ni naredil v tej sezoni. Verjetno mu je stal ko je dal Muntari gol..

In za češnjo na torti, scouserji pojejo o nas na Anfieldu...hahaha...O B S E S S E D!
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a RaDIrkA dne 8. marec 2008, 18:00:31

SeekK je napisal:
RaDIrkA je napisal:Jaz bi tega pajaca dol fuknu od LFC
Liverpool se ne more kosat z man utd zaostajajo povsod


Ma pustega ga reveža no...če so obsedeni...to je bolezen...mal sočustvovanja treba pokazat. Tolko veselja kot je danes doživel, mu Liverpool še ni naredil v tej sezoni. Verjetno mu je stal ko je dal Muntari gol..

In za češnjo na torti, scouserji pojejo o nas na Anfieldu...hahaha...O B S E S S E D!


:peace
One And Only Manchester United Forever


http://www.manutd.com
Uporabniški avatar
RaDIrkA
Zaspal v Žogi
 
Prispevkov: 149
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:52:13
Kraj: Postojna

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a LFCfan dne 8. marec 2008, 18:14:37

Ma dejte bit smešni no. Samo malo sem prebral skozi tole nitko tuki in morm rečt, da ste res glory hunterji skor vsi tuki. Enkrat slabo igrate in bi najraj kr vse nogometaše odpustil (da ne omenjam takrat, ko ste izgubil proti Cityju na obletnico Münicha, k ste hotl kr bombo vržt na Old Trafford. O svojemu junaškemu Fergieju ste pa govoril, k da je največji luzer).

Kar se tiče vaše tekme s Pompeyjem dons... To je bila tekma, kjer je šla žoga povsod, samo v gol ne. Jebiga, se zgodi. Tole je sestavni del fuzbala. Če se ne morte sprijaznt s tem, je najbolj, da sploh ne spremljate več nogometa.

Kar se tiče petja o Manchestru? Erm? Trije kolegi so bli na Anfieldu danes in sem jih poklical ... Niti sledu o kakšnemu petju proti Manchestru. Dva sta bla na Kopu, eden na Anfield Rd. endu. Malo kredibilnosti ne bi škodilo, kolegi.

Sem sem prišel gor samo tist lep gifek nalepit in vas spomnit na "treble". Tega NIKOLI ne bi stroil, če ne bi vi letali tako visoko. Saj veste, kdor visoko leta, nizko pade. To se je zgodilo danes z vami. Če mi ne bi tega nekateri skoz pošiljali in trobili in zaničevali mojega kluba, bi bilo to čisto fajn. Tako pa je manjši "pik", ko izgubite, še toliko slajši.

Drugače se pa umirte malo porkaduš, sej vas nisem prišel postrelit sem gor. :lol:

pa btw, glejte kako bo Torres letos končal kot najboljši strelec v Premiershipu ... In to z dejstvom, da niti enkrat ni izvajal penala :lol: ampak itak je preslab, da bi igral za United mar ne? Ah, še v rezerve se ne bi uvrstil, če prisluhem nekaterim izmed vas tule gor. :lol:

don g, edini, ki ga spoštujem tule 8-) radirka, ti pa zapri svojo ritko, skozi katero govoriš.

no, zdej pa grem.
ajde čau

PS: Dejte se no izogibat plinskih štedilnikov zdej, ker ste zgubil. Ni se treba fentat no ...
Zadnjič spremenil LFCfan, dne 8. marec 2008, 18:30:58, skupaj popravljeno 2 krat.
LIVERPOOL >>>They're bigger stars than Dallas, they've got more silver than Buckingham Palace <<< LIVERPOOL
Uporabniški avatar
LFCfan
Loves Giggsy
 
Prispevkov: 92
Pridružen: 10. januar 2008, 13:50:14
Kraj: Ljubljana

Re: FA cup:Manchester United:Portsmouth, Sobota, 8.3.2008 -13:45

OdgovorNapisal/-a pek dne 8. marec 2008, 18:15:38

Z nekaterimi mnenji se strinjam z drugimi ne a dejstvo je da je FA pokal za nas konćan. Menjave....sam iz igre ne bi poslal teveza in hargreavsa ki je odigral kar solidno....temveč scholesa in nanija....Naniju ni šlo...scholes se je žoge dotaknil 3x? Rooney...s temi podajami že nekoliko pretirava....v 19 minuti bi mogu sprožt sj vemo kaj zmore.....Tevez...tisto bi mogu bit gol. Edini strel na gol je biv pravzaprav 11metrovka.... Žal sodnik nima počasnih posnetkov tako kot mi a to je šport..... Sam bi v največji meri zamerim rooneyu da ni pokril baroša ampak je naivno stekel k andersonu, baroš pa je naredil to kar je moral....lepo je prikazal kako brutaln zna biti naš vratar....Sojenje ni bilo na nivoju....in mislim da če bi gol zabili v prvi minuti bi bil pompey nemočen in ne bi mogel izenačiti pa če igramo tri dni in sedem noči.

Tudi United ima slabe dni, toda moramo jih podpirati...Saj vem razpizdeni ste...jez sm tud...razbiv sm kozarc....mnja neki je mogl bit žrtvovano....Vsakič ko zgubimo se skregamo in pokurcamo igralce podolgem in počez, občutek imam da če bi bili igralci v vaši bližini se jim nebi dobro godilo in bi nasledni dan vsi v mavcu hodili ukrog. Toda treba je prebolet....jaz osebno sem šu na fuzbal razbiv vratarja in to je to.....LiveGoesOn.....

UNITED!!!!!

LFC fan....ne zaničujemo tvojga kluba ker smo pač moroni in najvčeji kreteni ampak ker rezultati govorijo zase....Je pa res da se radi PONORČUJEMO iz rivalov a nikoli na način ki bi jih ZANIČEVAL oz v smislu res hudo žalil...na meji neokusnega.....mislm pa da je normalno se delat norca iz rivalov....Glede visoko leta nizko pade...še kako imaš praw....toda....imeli smo vse možnosti in še več....Trenutno smo bili močni na vseh frontah...ne bleščeči a več kot dovolj dobri da smo vzdržali....a to je šport kaj čemo...
"At the end of this game, the European Cup will be only six feet away from you and you'll not even able to touch it if we lose. And for many of you that will be the closest you will ever get. Don't you dare come back in here without giving your all".
ALEX FERGUSON
Uporabniški avatar
pek
The real Keano
 
Prispevkov: 618
Pridružen: 3. februar 2008, 8:41:01

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov