EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 15. marec 2008, 18:29:13

Fluid je napisal:O'Shea 4 - ok, vse je bilo slabo... :|


Rooneya je najdu..


Tole takoj mal razjasni obraz..
Slika
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 15. marec 2008, 18:34:04

nism gledu tekme tk da ne vem kak so vsi igrali vendar ko sm bral komentarje je blo kar kritično :| Pravte da je Foster rešval,...fino fino,pol še bo kj z nega :D drgač me pa rezultat ni kaj preveč presenetu in sm kar pričakoval nekj tazga.Morm pogledat posnetek pa bom več komentiru.
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 15. marec 2008, 18:37:47

Kot je že SeekK povedal, edini svetli točki danes sta bila Foster in pa 3 točke.

Golov preprosto ne moremo več zabiti, ne vem zakaj do tega prihaja. Formo bo treba popravit, ker to ni vse skupaj nič. Sredina je bila danes za en k****, vsaj Rio se je spočil v obrambi.

Za naslednjo tekmo si želim, da bi začel Carrick, ne vem zakaj ga pušča na klopi. Anderson se mi zdi, je kar padel v formi zadnje tekme, pomoje ni utrujenost kriva. Morda bi bilo danes bolje, če bi Saha začel od začetka...

Naslednji je Bolton...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 15. marec 2008, 19:25:23

Kurba eni (in isti) ste pa res pravi navijači. Par let nazaj ste prlezl iz nagnite pičkice in neki slišal za Cristiana Ronalda, in vsi postal hudi Unitedovi navijači. Pol se pa pridružta še Nani in Anderson, in se že lahko udejstvujete na forumu. In pizdite. Vemo čez koga, kajne. Če se ponud priložnost, zakaj ne bi? Krivi so pa zmer eni in isti ...

Tekma pa za en kurac. Pač ni špic, ni realizacije. Pozitivno oceno lahko dobijo le Foster, Park in Giggs. Slabih ne bom omenjal, ampak noben drug ni igral doraslo svojim možnostim. Nekateri pa še velik slabš. Nihče ni omenu Fergija (in Querioza). Kako jima ni jasno, da je Anderson neverjetno padu v formi, Giggs ne zna več izvajat kotov in razen steklenkota nimamo pravega napadalca? Kako jima ni jasno, da sta Fletch in Carrick trenutno najboljša in edina spremeljiva izbiza v veznem redu - saj se nenazadnjezdaj odloča liga?
Pa more bit po tekmi zmer nekdo krivec? Nekateri ga iščejo (in najdejo) že med tekmo, ni važno, kaj kdo pokaže na igrišču.

Ps.(normal people only):
Kdo bo zabijal gole? Vse breme je na Ronaldu, ki pa je danes na srečo le zadeu. Po tolkih šansah. Če Rooney ne bo kmalu najdu strelske forme, bo zlo težko pozitivno odigrat na obeh frontah. Tevez tud ni pravi strelc (tud on, se mi zdi, je precej popustil), na sredini ni nikogar, ki bi dajal gole ... Težave z realizacijo pa so očitne.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 15. marec 2008, 19:35:14

realizacija nam preveč šepa, pa še vleče se že tok cajta, upam da se nam cimprej odpre k pol upam bo lepo stekl do konca sezone :)
Scholes anderson ne delujeta lih dobr sploh pa pogrešam scholsove natančne podaje in pa predvsem bombe od daleč sploh nevem če je kdaj ustrelu prot golu letos :roll:
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 15. marec 2008, 19:36:41

Remmy je napisal:Ps.(normal people only):
Kdo bo zabijal gole? Vse breme je na Ronaldu, ki pa je danes na srečo le zadeu. Po tolkih šansah. Če Rooney ne bo kmalu najdu strelske forme, bo zlo težko pozitivno odigrat na obeh frontah. Tevez tud ni pravi strelc (tud on, se mi zdi, je precej popustil), na sredini ni nikogar, ki bi dajal gole ... Težave z realizacijo pa so očitne.

Točno to sm js mel v mislih.
Sploh pa sem bil najbolj presenečen nad komentarji, da se je treba penzionistov znebit...Ne vem če lahko tako nespoštljivo govorijo nekateri o legendah kluba.
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 15. marec 2008, 19:47:59

Remmy je napisal:Ps.(normal people only):
Kdo bo zabijal gole? Vse breme je na Ronaldu, ki pa je danes na srečo le zadeu. Po tolkih šansah. Če Rooney ne bo kmalu najdu strelske forme, bo zlo težko pozitivno odigrat na obeh frontah. Tevez tud ni pravi strelc (tud on, se mi zdi, je precej popustil), na sredini ni nikogar, ki bi dajal gole ... Težave z realizacijo pa so očitne.


Men se zdi da ravno zato, ker je Tevez padu (sam je že jamral kako je utrujen enkrat vmes), da ga Ferguson poizkuša spočit kolkr se le da pred tema zadnjima dvema mesecema. Mislm da igra že 3 sezono brez prave poletne pavze vmes...jst verjamem da bo on še uletel s kakšnim pomembnim golom, kot je to do zdej že počel (chelsea, spurs, liverpool, lyon)

Dons pa mogoče, še v sredo, so še tekme, kjer se da malo špilat z ognjem, pa se ne opečt. Dans je ratalo recimo. Ker potem mamo res 2 meseca na polno, ena težka tekma za drugo in ne bo nekih šans za rotacije več. Vsaj ne v takem obsegu kot jih gledamo zdaj.

Pri zaključevanju nam pa manjka zbranosti, odločnosti, samozavesti ter s tem posledično tud nekaj predrznosti. Kako je Rooney zabijal že, tega se ne pozabi kar tako. Čeprav je njegov doprinos k igri zelo velik tud v drugih segmentih, bomo res rabli njegove gole!

Drgač pa nevem kero žival naj žrtvujem, da bi bil Saha fit še kako tekmo do konca sezone. Njegova prisotnost nam je danes dala neko drugo obliko, drug potencial, pa čeprav sam ni naredu nič posebnega.
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 15. marec 2008, 19:55:09

Jao jao, pridem dam pa vidm spet te komentarje... eni preprosto ne dojamejo, da ne mormo skoz igrt najlepšega nogometa, da prihaja do kriz, da so igralci v slabi dnevni formi... ene bi najrajš pometu s foruma, pa nej se drgje zgovarjajo o fuzbalu, ne pa da tle ene nevmesne komentarje dajete. To ne leti na vse, sploh ne, veliko je tistih tapravih navijačev ( vsete kateri ;) ), pri drugih pa imam občutek kot je že kolega Remmy prej reku da UNITED spremljate od Ronalda naprej in gledate samo rezultate.

Ko pa so rezultati pa pišete na veliko kakšni carji smo, kako smo že osvojili treble in oh in sploh. Takrat je Fergie največji car, dons bi ga pa usi v p**** poslal. Prosm no..za klub se navija s srcem in v dobrem in slabem.

Slabe vole sm...tretja tekma zapored k je nism gledu pa spet razočaranje.. :x
Lohk me spljuvate kokr hočte, tisti k me pozante veste kakšen navijač sm tko da mi je res useen za ustale.

0:1 Ronaldo

LP
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2008, 20:19:16

Remmy je napisal:Pozitivno oceno lahko dobijo le Foster, Park in Giggs. Slabih ne bom omenjal, ampak noben drug ni igral doraslo svojim možnostim. Nekateri pa še velik slabš. Nihče ni omenu Fergija (in Querioza). Kako jima ni jasno, da je Anderson neverjetno padu v formi, Giggs ne zna več izvajat kotov in razen steklenkota nimamo pravega napadalca? Kako jima ni jasno, da sta Fletch in Carrick trenutno najboljša in edina spremeljiva izbiza v veznem redu - saj se nenazadnjezdaj odloča liga?

1. Igranje po njihovih zmožnostih: Evra? Vida? Brown? Ronaldo? To so vse igralci ki po tvoje niso igrali po svojih zmožnostih! Mal hecno, sam ravn ti so odlično igrali (manšji kiksi Wesa, gola pa le ni dobil).
2. SAF? Kaj je naredil narobe? Počivanje igralcev je zate kapitalna napaka? Si pogledal temo EPL vročica? Najbrž ne.
3. Anderson je morda res padel v formi. Zato pa more obsedeti do konca sezone? Kot najbrž Pique a ne.
4. Izvajanje kotov je blo dons slabo? Po enem od njih je Ronaldo skoraj zabil, po dveh pa je tudi bilo vroče pred kazenskim. Vsekakor bolje kot Nani proti Portsmouthu.
5. Res je da je Carrick trenutno najboljši igralec sredine pri naših. Vendar si preberi razloge v točki 2.

Smo pa vsekakor bli vsi živčni poonovno dons, kajti tekmo je močno smrdela po FA pokalu - Porstmouth.

Drgač bi jaz danes počival še Evraja - pa tja postavu Johna in na DR dal Simspona. Tud Ronaldo bo moral počivati!
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 15. marec 2008, 20:31:49

živčna tekma ... zgrizel sem si nohte do členkov :)

priznati moramo, da bi si Derby zaslužil točko, vendar smo na koncu na srečo odnesli vse tri in prevzeli vodstvo, v dobri luči se nam je predstavil Foster ki je zagotovo med najzaslužnejšimi, da smo sploh zmagali... na tem mestu hvala tudi Borotu ;)

Bravo Derbyju za borbenost in dokaj odprto igro. Bravo Unitedu za tri točke.
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 15. marec 2008, 20:33:46

sm zdle pogledu posnetek gola in priložnosti. Kaj rečt,...hja nekaj nesreče pri zgrešenih strelih,sicer pa Foster :o fak ka je snev ne se jebat :D Car car 8-) pomoje bo bolš ko Kuszczak,vsaj tak občutek mam. ;)
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 15. marec 2008, 20:36:12

sigurno se vsi strinjate da lahko pohvalimo derby za prikazano kljub 100% odstotnemu izpadu v championship
in zato se je tudi mančester dougo muči in pač ni šlo danes ronaldu no na koncu je zadeu :D
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a manufanmetal dne 15. marec 2008, 20:37:22

Ocene igralcev z: http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=623090


Ben Foster - 8: Handed his Manchester United start by Sir Alex Ferguson. And, Foster did extremely well to show why the United boss should keep faith with him. The former Watford player made several good saves to deny Derby. A great start for the youngster.

John O’Shea - 6.5: O’Shea contributed with several runs down the right channel and combined well with Park Ji-sung.

Wes Brown - 5: Brown appeared shaky in the first half, as he was caught out twice by Derby players Mile Sterjovski and Kenny Miller. Appeared equally disinterested in the second half, certainly a disturbing sight for Sir Alex Ferguson.

Nemanja Vidic - 5.5: An atypical average performance from the Serbian defender. Together with Brown, the duo were responsible for Derby’s spell of dominance in attack late in the first half.

Patrice Evra - 6: The Frenchman displayed a couple of good touches on the ball and tried to launch an attacking move on the left. Not the best performance from Evra though.

Paul Scholes - 5: The former England international had little to contribute in the United midfield today, except for the odd pass and tackle. Sir Alex realised his ineffectiveness and replaced him with Michael Carrick.

Anderson - 6.5: Performed better than Scholes. The Brazilian youngster, however, will do well to stamp his authority with more accurate passing than fading out later in the match.

Ryan Giggs - 6.5: Giggs showed United fans why he’s still one of their best players on the pitch with a solid showing on the left wing. He had a bright start in the first half, threatening the Derby defence with his efforts at goal. Despite failing to find the net, it was assured performance from the United skipper. However, there were also some hints that age is catching up.

Cristiano Ronaldo - 8: The Portuguese international was repeatedly frustrated by a stubborn Derby defence that tried to mark him out of the game. Rams keeper Roy Carroll successfully thwarted all his efforts until the 76th minute. But you can just look at the relief and joy on his face when he scored the winning goal for United.

Park Ji-sung - 6.5: Park had a decent display in the first half, where he made several good runs down the right. Was a key figure in United’s early spell of dominance in the opening 35 minutes.

Wayne Rooney - 7: A solid performance from Rooney, even though he didn’t score a goal. He had several chances to put the ball into back of the net. But, like Ronaldo, he was frustrated by a determined Derby defence. However, his pinpoint pass led to Ronaldo’s goal.

Substitutes:

62nd min - Michael Carrick - 6: Had little to do in the centre of midfield as much of the play was concentrated on the wings.

62nd min - Louis Saha - 5: Saha did not make much impact in the game except for a couple of touches on the ball.

73rd min - Darren Fletcher - 6 A late introduction into the match but it was Ronaldo’s late 76th min goal that stole the headlines. The Scotland international had little contribute after that.
Uporabniški avatar
manufanmetal
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 51
Pridružen: 15. januar 2008, 9:07:10
Kraj: Ljutomer

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2008, 20:39:47

V oči mi je tle padla ful huda ocena za mene dons slabega Johna. Ni spravu skup nbene podaje, na levi so se Derbyevi igralci sprehajal ... Ne vem no če par vletavanj naprej avtomatično dvigne oceno :D
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 15. marec 2008, 20:42:18

ampak ostale ocene so pa cist realne glede na prikazano danes
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. marec 2008, 20:51:34

Ne bom niti komentiral Remmya. Stalno nekaj govori kak smo navijači od te ko je Ronaldo prišel pa sedaj še bolj ko sta Nani in Anderson tu. Če stalno tako govoriš potem je pomeni da si ti tak navijač. Pa sploh kaj ti ni prav če je nekomu všeč Ronaldo nekomu pa Nani. Je pač navijač Uniteda zaradi tega. Eni navijajo za United ker igra Ding Dong not(pravzaprav je v Unitedu :D ) Pa je še vedno navijač. Ti pa se vzdrži takih komentarov o tem kak so nam neke pičkice narasle... Vsi vemo da je bil danes Derby pač odličen in da smo imeli veliko šans in lahko bi tudi dobili gol. Jebiga Foster nas je rešil, zmagali smo 1:0 realizacija je na kurcu, ampak vse to ima eno posebno moč in veselje. Kljub slabi realizaciji smo 1. in še vedno imamo najboljši napad in obrambo. Realizacija se bo popravila v to ne dvomim. Na začetku sezone je bilo še HUJE. 5x-6x smo igrali 1:0 zapored. Potem pa je prišel Wigan... Vse bo ql samo da vodimo to je najbolj pomembno.

United! :D
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 15. marec 2008, 21:07:11

Ima pa več kot prav glede legend na igrišču. Vi Giggsa in Paula popoljuvate preden sploh na igrišče prideta. Rečmo dons - Paul je res bil neviden OK, sam k temu je dost pripomogel tudi Anderson. Če bi ob Paulu stal Carrick bi vsekakor deloval bolje.
Kar se pa Giggsa tiče! Po poškodbi pride in odigra res dobro. Tudi kotov je nekaj dobrih izvedel.
Ravn ti si pa vse njegove kote popljuval in rekel da zakaj Nani ne špila. Igralc, ki je ne dolgo nazaj totalno zajebal 15 kotov, ki je v zadnjih minutah neumorno driblal ... Tolk o tem.

Ostale njegove izjave sem pa tudi sam spodbijal z argumenti - enako bi ti lahko storil (rečmo da poveš od kdaj navijaš za United in zakaj, pa zakaj bi Nani prinesel več kvalitete kot Giggs ...).
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 15. marec 2008, 21:14:41

Nisem rekel da naj Nani igra. Rekel sem samo da ima Nani slabe kote boljše kot Giggs če ima dobre. Samo sem se zmotil. Potem je Giggs res začel boljše izvajat, sploh tista glava Ronalda. Potem ni odigral slabo, vendar je še mel veliko netočnih pasov. Sem pa reko da je to zato ker ga nekaj tekem nismo videli. Sedaj ko je nazaj ok. Vendar če se bo tako dolgo dvigoval kot se ŠE vedno Scholes potem rajši igram z Nanijem.

Evo. Star sem 16 let za United navijam pa od 10 leta. Torej mislim da je 6 let veliko in da sem že dolgo navijač Uniteda. Vendar mislim da že ko sem bil še star 8-9 sem že začel za njih navijat.

Nani-Giggs. Če priznam pojma nimam zakaj mi je Nani boljši od Giggsa. Mogoče bi drugače gledal če bi bil star 20-25 potem bi malo bolj spoštoval Ryana kot legendo. Ampak ima Nani take predpozicije in tako vrednost da hočem in zahtevam nekaj od njega zato mi je bolj všeč. Ampak oba sta igralca Uniteda in sta mi oba všeč!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a raven dne 15. marec 2008, 21:48:42

16? Takrat še veš ne, zakaj si sploh na svetu. :)

Glede tekme se tolažim, da čez par let bom pogledal score in videl, da smo zmagal. Kaka je bla zmaga, upam da bom čimprej pozabil. Če bi bil tole FM, bi se ponovila sredina tekma Čelzija, IMO. Postavitev na igrišu dobra, igralci tako kot so, IMO tudi pravi. Mogoče bi se res lahko dalo Andersona vn, ker je padel v formi in Carricka/Hargija namesto njega. Ronaldo v napadu se mi zdi, da ni tok učinkovit po igri, kot je na boku. Današnjih 12 strelov (od ekipinih 17) je veliko preveč.
Začetnih 15min je blo pričakovanih. Hud pritisk in čimprej gol, a Carroll je nekako zdržal. Spet rak rana naše igre, na katerp opozarjam že ene 2 leti, a me SAF in kompanija zgleda ne slišta. Giggsovi koti. Škoda novah besed za to. Potem se je uscalo in igra se je ustavla. Une dve šansi Derbya so nas zbrihtale, a pol je bil koj polčas. Pavza ni koristila zgleda, pa tud SAF se najbrž ni dovolj zdrl na igrače. Prov nesposobno sterilni so bli ama vsi. Fala kurcu za odrešitev v 76min.
Pohvale Fosterju ter mogoče samo še delno Parku in Rooneyu. Roo je kar dobro ob koncu odigral malce na boku. Veliko bolše kot kake prejšne evropske 4-5-1 tekme.Ostali so pod nivojem odigrali.
Za Fosterhja pa lohka rečem, da težav v vratih za naslednah 10 let ni. Mel je tremo, to se je vidlo. Izbijanja so trenutno porazna, ampak talent ima in vem, da ga bo izkoristil. V sredo naj nujno brani. Staff mu more popraviti izbijanja, ter mu tud povedat, da ima tudi desno nogo za igrat. VDS ga tule poseka na vsej črti.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 15. marec 2008, 22:51:02

braul je napisal: ... bo spet kdo rekel, važno da pridemo do 3 točk pa tut če bo 0:1, vendar me igra zadnje tekme že res malo skrbi!


...in res je bilo tako prav oboje :P

Hehe eni se pa res nimate radi tu gor :D Kaj reči, bolj kot ne, velja tudi za drug polčas enako kot za prvi, ki sem ga že povzel. Giggs je edino dal kakšen boljši predložek, Ronaldo je končno eno svojo šanso izkoristil in to je bilo dovolj za tri točke, zlate bi rekel, saj sem kljub naši slabi igri postal takoj zelo vesel ob pogledu na izid iz Londona. Vendar jasno je, našo igro in koncentracijo moramo dvignit na višjo raven, saj prihajajo najpomembnejše tekme in seveda, če bomo igrali tako slabo in predvsem neučinkovito proti boljšim ekipam, verjetno ne bi bilo preveč dobro, ampak to bomo videli, saj bo vse prinesel čas.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov

cron