EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 16. marec 2008, 0:14:28

GoUp je napisal:
Remmy je napisal:Pozitivno oceno lahko dobijo le Foster, Park in Giggs. Slabih ne bom omenjal, ampak noben drug ni igral doraslo svojim možnostim. Nekateri pa še velik slabš. Nihče ni omenu Fergija (in Querioza). Kako jima ni jasno, da je Anderson neverjetno padu v formi, Giggs ne zna več izvajat kotov in razen steklenkota nimamo pravega napadalca? Kako jima ni jasno, da sta Fletch in Carrick trenutno najboljša in edina spremeljiva izbiza v veznem redu - saj se nenazadnjezdaj odloča liga?

1. Igranje po njihovih zmožnostih: Evra? Vida? Brown? Ronaldo? To so vse igralci ki po tvoje niso igrali po svojih zmožnostih! Mal hecno, sam ravn ti so odlično igrali (manšji kiksi Wesa, gola pa le ni dobil).
2. SAF? Kaj je naredil narobe? Počivanje igralcev je zate kapitalna napaka? Si pogledal temo EPL vročica? Najbrž ne.
3. Anderson je morda res padel v formi. Zato pa more obsedeti do konca sezone? Kot najbrž Pique a ne.
4. Izvajanje kotov je blo dons slabo? Po enem od njih je Ronaldo skoraj zabil, po dveh pa je tudi bilo vroče pred kazenskim. Vsekakor bolje kot Nani proti Portsmouthu.
5. Res je da je Carrick trenutno najboljši igralec sredine pri naših. Vendar si preberi razloge v točki 2.

Smo pa vsekakor bli vsi živčni poonovno dons, kajti tekmo je močno smrdela po FA pokalu - Porstmouth.

Drgač bi jaz danes počival še Evraja - pa tja postavu Johna in na DR dal Simspona. Tud Ronaldo bo moral počivati!


Ena kratka replika:
1. Vsi našteti znajo, in velikokrat igrajo boljše.
2. Ne, počivanje igralcev je čist normalno - če imaš ustrezno zamenjavo. Drugač je pa to forsirana rotacija. (Tud to temo sm že vidu...)
3. Na začetku sezone je blo velik govora o tem, kako bo Anderson dobil malo priložnosti zarad let in neprilagojenosti na angleški fuzbal. Zdaj se je izkazov, ampak trenutno ni niti podobno tako razpoložen.
4. Na splošno Giggs kote preveč plasira, ko je dva udaru na polno z efejem sta bla pa oba zlo nevarna.
5. Carrick ni nek vpadljiv nogometaš, lepih potez nima prav veliko, dribilnga skoraj ni videt, ampak brez njega ni prave igre.
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 16. marec 2008, 0:45:02

da še jz povem mnenje:
igra prvih 15min sploh ni bla slaba, lepe akcije, šanse, res sm mislu da jih bomo (gladko) nabil! pol se je ustavl, ampak jebi ga..pač sredina ni spravla dovol skup (ta kombinacija se ni izšla tak ko ona proti Arse ko smo 4:0 zmagal, pa k ste vidl Fletcha not ste že usi rekl da bomo zgubl-ne leti to na use- no in po zmagi je bil Fergie največji taktik, a danes je pa napačne počivu itd. pr tolkih tekmah je logično da zbere kdaj "napačnega" igralca, ampak on tud ne more vedit dnevne forme, pa kak se bojo zaštekal in prilagodil na igro nasprotnika!)
anyway, a je še kdo upazu razliko v igri, ko je bla menjava park-saha? prehod iz 4-5-1 (oz. karkol je že prej blo) na 4-4-2 je bil opazn že v prvi akciji ko je ronaldo po krilu pršprinto in podal v sredino! tale 4-4-2 igra je za moje pojme res taprava in edino sprejemljiva če hočmo zabijat!
3 točke so tle, + dobl smo okrepitev Fosterja, ki razn dveh (?) malo slabših izbijanj (ki jih ma tud VDS) ni naredu napake, še več, brano je kot pr Watfordu kjer je učas res razturo! jz si sam želim da bo druga okrepitev Saha zdržala do konca sezone in da pol ob rotaciji dosežemo kar želimo!
Take me home United road!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 16. marec 2008, 10:47:11

Napisal sem že, da bo Rooney spet moral bolj začet gledat proti golu, ker vse preveč sloni na Ronaldu, kar se golov tiče. Lani proti koncu sezone se je Rooney prebudil in zabijal kot za šalo, kar je bil zelo pomemben faktor. Letos se to še ni zgodilo, zdej pride na vrsto Bolton, njim je lani zabil kar nekaj golov, upam da jih bo tudi tokrat. Sedaj bo tekme spet začenjal Tevez IMO, tako da bo tudi on verjetno kakšnega pristavil. S Sahajem je kot kaže vredu (tok tok), tudi on bi moral tiste lepe šanse izkoristit. Potem naj še kakšen gol pristavi Giggs (včeraj bi glih ene trikrat lahko, če ne kar moral, zadet), Nani, Park, Scholes pa mogoče Carrick. Lani smo imeli celo paleto igralcev, ki so zadeli, se mi zdi da ni zadel samo Neville. Letos je pa bolj bogo. Včasih vse preveč kompliciramo, preveč podaj, več bi moral streljat (predvsem Rooney, Anderson..ponavadi naredita podajo preveč). Kompliciranja preveč. Tu izvzamem Ronalda, ki res strelja kadar le lahko. Sicer je včasih to morda malo neracionalna odločitev z njegove strani, ampak vsaj strelja. Brez strelov ni golov. Do konca sezone torej največ pričakujem od Rooneyja, kar se golov tiče. Res da naredi še marsikatero stvar kot napadalec, ampak v končni fazi pa se od njega pričakujejo zadetki.


Ronaldo ma pa nov chant. Pel so ga pa glih skoz, Bavec je pa takrat začel, da tud v težkih trenutkih navijači stojijo za Ramsi. Dobr, to mu ne mormo zamert, tud mi je nismo še poznal...

http://www.youtube.com/watch?v=HFPU2CooBfs

Viva Ronaldo
Viva Ronaldo
Running down the wing
Hear united sing
Viva Ronaldo
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 16. marec 2008, 10:52:18

Fluid je napisal:Ronaldo ma pa nov chant. Pel so ga pa glih skoz, Bavec je pa takrat začel, da tud v težkih trenutkih navijači stojijo za Ramsi. Dobr, to mu ne mormo zamert, tud mi je nismo še poznal...


Ma ja glih ve chante :) Tisto je blo res smešno :) On je samo hrup slišal, pa je takoj domačim navijačem pripisal :mrgreen:
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 16. marec 2008, 11:09:52

Ko že glih omenjaš naše navijače v gosteh... Spet so bli "preglasni" za domačine!

Ste opazil?
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a markm dne 16. marec 2008, 11:25:15

to j edin prov.da se vid kva so pravi navijači
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a braul dne 16. marec 2008, 14:26:37

Fluid je napisal:Ronaldo ma pa nov chant. Pel so ga pa glih skoz, Bavec je pa takrat začel, da tud v težkih trenutkih navijači stojijo za Ramsi. Dobr, to mu ne mormo zamert, tud mi je nismo še poznal...


Hehe ql je, semi dopade tale chant...ja vsaka čast našim gostujočim navijačem, venomer me presenetijo in odlično navijajo, vsaka čast!!! :002:
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 30.krog Derby County:Manchester United 15.3.08, 16:00

OdgovorNapisal/-a Matija dne 16. marec 2008, 19:10:06

fluid hvala za msg

tekme nisem gledal in kot sem prebral igra ni bila dobra, vendar važne so 3 točke in odlična igra Fosterja + nekaj odpočitih igralcev
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov

cron