EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 30. marec 2008, 21:23:49

alo fantje,nehajmo zdj s tem pa je.Mogoč sm tut js pretiravu,al me pa Remmy ni čist razumu ;) Giggsy je itq legenda kluba in se Nani ne more primerjat z njemu.Vendar je Giggs že dokaj star in pač ne zdrži več cele tekme in še poškodbe ga pestijo zadne čase in sm napisu d je fino k smo kupili Nanija ki nam bo veliko pomenu za naprej.Če pogledamo nazaj kak je bil Giggs v rosnih letih mu Nani niti do kolen ne seže.Giggs je pa tudi podal zih nekaj znanja Naniju in ga izučil da ni nogomet samo dribljanje vendar ekipna igra! Me je pa Giggs res presenečal prejšno sezone,vendar me to sezone pač ne tolk kot sem ga navajen.Tko da brez zamer ;)

Rad bi se pa tudi opraviču Remmyju,ker sem res malo preveč napadalno zvenel v tistem stavku ;)

LP
GO UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 30. marec 2008, 21:39:12

No, da še jaz dodam eno mnenje. Nisem gledal cele tekme, tako da nebi govoril kako je Giggs igral. Je pa res da letošnja sezona ni bila ne vem kako dobra za njega, bil je nekajkrat poškodovan itd. povedal pa bi samo to, da se mi zdi, da eni tukaj o legendah uniteda pišete, kot da nikoli ne bi smeli bit skritizirani. ja že res da so že 10+ let v klubu, ampak ne vidim razloga zakaj ga nebi smel kritizirat. pač nekateri tukaj pravijo da je bil slab, pa da je v celotni sezoni bil slab. mogoče je res bil, ampak ker je legenda se ga ne sme kritizirat? mislite, da SAF ne kritizira teh igralcov ki so že po 15 let tukaj? on gleda na vse igralce enako, pa če je tukaj 10 let al pa 1 leto, vsak si zasluži pohvale in kritike.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a MARTIN-UNITED dne 30. marec 2008, 22:36:46

Giggs je odigral eno najbolših tekm letos in brez njega dvomm da bi dal 4 gole ker je pr vsakem zravn neki dodal kakšno zvito podajco da je obrnu branilce ;)
Seveda nima konstane forme (sej kdo jo pa ma razn ronalda) ko igra slabo ga popluvate najhujš pa je ko igra zelo dobro ga še bolj PA KJE VAM JE LOGIKA :?:

Zdej pa še nehmo s to debato najbolj da se tole temco lepo zaklene pa bo :?
Anderson teb pa priporočam da malj bolj OBJEKTIVNO in zbrano pogledaš kakšno tekmo, pa btw zame je bolj pomembno če kdo dobro igra oziroma tako kot se od njega pričakuje pa tut če ne da nobene asistence ali gola tko da ne mi s statistiko, pa brez zamere jst sm najbrz tut med mlajšimi tukile (bom šele maja osemnajst)
MARTIN-UNITED
Brat mu je isti
 
Prispevkov: 1990
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:10:37
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Johnny dne 30. marec 2008, 23:32:37

Pa dobro a eni navijate za United al za določenga igralca? Je pa res, da je ves ta pogovor izzvan iz strani naših latino navijačev. Začelo pa se je na eni tekmi ko smo zgubil in anderson, nani nista igrala. To seveda zelo vpliva na naše latino navijače (ki povečini favorizirajo določene igralce) in začnejo žalit legende, ter nasploh celotno ekipo, da ne omenjam žaljenje SAFa. Njihov izgovor v večini primerov je, uh če bi pa Anderson špilu bi pa sigurno 1000x boljše špilal. In pa ker smo tekmo zgubil so itak vsi debili, razn Andersona in Nanija ki jima SAF ni dal priložnosti da rešita tekmo (ki jo sigurno bi s svojimi iskušnjami in znanjem)..

Tut težko verjamem kakšne bedarije tle berem. Drugje nam navijači ostalih moštev čestitajo, pa pravijo da smo trenutno najboljša ekipa na svetu.... Tle se gre pa o tem a je Anderson (pri 19 letih (!!!)) najboljši igralec sredine in da komaj čakamo kdaj bo dal gol da vidmo kakšna proslavljanja si je zamisliu. jao po mojem bi blo fajn če zadane, da dobi še dodaten boost samozavesti (čeprov se mi zdi da mu je ne manjka), drgač mi je pa čist vseen kdo zadane sam da igramo lepo igro in da izkoristmo ustvarjene šanse. Je car, se vid da se trud na tekmah, ni pa edini .. Zame Scholes še vedno prva izbira, Anderson pa odličen kot zamenjava, da prinese mal svežine k igri.

Eni enostavno začnite navijat za UNITED
Uporabniški avatar
Johnny
Chief of Execution
 
Prispevkov: 266
Pridružen: 16. avgust 2007, 20:06:03

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Omč dne 31. marec 2008, 8:37:22

goodpost no tuki se pa čist strinjam s tabo! Najbol me jezi to, ker se že na kilometer daleč vid, da fante spremlja United šele eno sezono, pa še to samo zarad latinotov in poj take začne nabijat na forumu. Me je kr razžalostilo ko sem bral nekaj njegovih postov. Ne bom govoril, da sta anderson in nani tatalen crap. Nasprotno, oba sta izvrstna igralca postala pa bosta še boljša ni kej vsa čast. Samo glede na to, kaj sta pa zaenkrat naredila za klub, pa ne sežeta Giggsu in Scholseyu niti do mizinčka na nogi. Anderson#8 tud ti boš prej ali slej pogruntu, da en igralc ne naredi ekipe, da ni besede jaz v ekipi in tko naprej. Zj te pa še zadnjič prosim, ne glede na to ker ti je lepši al krkol že, probej obravnavat vse igralce kot enake, še enkrat preglej statistiko zadnjih 15-ih let in vidu boš, kok so dal naši "fotri" za united! Priporočam ti polfinale FA pokala prot ARSEnalu iz leta 99 in pa seveda finale lige prvakov iz 99. leta pa boš vidu kakšni carji so oni. Si že kdaj slišu za Ole Gunnar Solskjaerja, Cantonaja, Sheringhama, Smitha?A veš, da so Phill Neville, Diego Forlan in Ruud Van Nistelroy igral za united?? Ko smo že lih pri tekmah, ne vem če si jo gledu ampak poglej si še Manchester United : Roma :lol: Pa boš vidu, kaj je Giggs naredu na tej tekmi.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 31. marec 2008, 9:30:42

Predlagam, da se okrog tega naredi ena dobro zastavljena tema.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Omč dne 31. marec 2008, 9:54:21

Mah sj najbol da nehamo :) predn se to preveč razživi
Zadnjič spremenil Omč, dne 31. marec 2008, 10:20:36, skupaj popravljeno 1 krat.
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 31. marec 2008, 13:41:53

Zelo dobro vem kaj je naredo Giggs na tej tekmi. 4 podaje in fantastična igra. Leta 99 je z izjemnim prodorom v podaljšku priboril Unitedu zmago. O tem kako pa je Bayern izgubil 1:2 pa je to tako lepo da niti ne bi govoril. Samo žal mi je da me še vi očitno vedno ne razumete. Ne boste me tudi ne ker vam pač legende pomenijo vse in drugi niso v Unitedu nič za vas. Veliko vas je teh ki ne cenite drugih igralcev ki so tudi nekaj dali za United. Škoda mi je ker mislite da mi je Giggs kurac pa da ne spoštujem legend. Naj spomnim da ste nekateri pisali kako je SAF pijanček in podobne... Pa mislite kar hočete vendar jaz za sebe vem da vem več o Unitedu ko še vi slišali niste. Kajti za nekatere je tu samo Giggs in Scholes in pa še kdo drug jebe se vam za druge. Seveda boste zanikali ampak sami veste da je tako. In če mislite da ne bom dvigoval Andersona in Nanija in Teveza in Ronalda se hudo motite. Oni so prihodnost Uniteda in na njih bo slonel v prihodnosti United ne pa na Giggsu in Scholsu ki sta dala za United življenje in srce in tega ne bom nikoli pozabil... Spoštujem oba in vse druge legende zato ne pisat kako navijam za United 1 leto ker če vprašam koga od vas kaj o Unitedu da mi na pamet poveste boste zijali kot bedaki...
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 31. marec 2008, 13:51:59

VAU :shock:

Ne se jebat ej, tole je res izvenserijsko :lol:

Anderson#8 jst se ti klanjam. Neverjeten si. Jst od zdej naprej verjamem samo še tebi kar se tekem tiče. Oprosti za vse, bi bil moj prijatelj?
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a Omč dne 31. marec 2008, 13:53:32

No glede tega je nastala kr dobra ideja... Glede na to, da imamo rubriko legende in stadioni, kaj ko bi dodali še eno rubriko "Koliko veste o Unitedu?" Nekdo nekj praša, tisti ki pravilno odgovori, postavi naslednje vprašanje.

P.S. zgleda smo zašli kar globoko v OT, tako da prosim admina naj temo kar zaklene!

hvala
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 32. krog: Manchester United - Aston Villa 29.3. - 18.15

OdgovorNapisal/-a zimi dne 31. marec 2008, 14:58:44

zeh zeh... :x

fluid zbriš tole, ker če ne bomo do konca leta poslušal tole: ti si pa reku da je saf pjanc, ti pa da je giggs za en kurc, ti pa da anderson ni dober, bla bla.. :shock:
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Prejšnji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 5 gostov