EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 11. april 2008, 12:52:19

SlikavsSlika
Nedelja, 13. 4.
Old Trafford, Manchester

Slika
Torej v nedeljo bomo na Old Traffordu spremljali obračun trenutno vodilnega Uniteda proti tretjemu Arsenalu. Popotnice za obračun sta različni. United je z rezervno postavo tudi na drugi tekmi četrtfinala CL premagal Romo, medtem ko je Arsenal izpadel proti Liverpoolu. Za nameček so na sredini za tri tedne izgubili še Flaminija. Pri nas se je proti Romi vrnil kapetan Gary Neville. Poleg tega smo tudi spočili večino glavnih nosilcev.
Prenos naj bi bil na SLO 2. :D
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 11. april 2008, 13:33:22

Tekma je zelo pomembna za obe ekipi; Arsenal bi se z zmago vrnil v boj, Manutd pa povečal prednost (upam de tut pred Chelseo ki igra z Wiganom).

Upam da bo izgledalo kaj takega:

VDS
Brown-Pique-Feridnand-Evra
Nani(Park)-Carrick-Anderson-Giggs
Ronaldo-Rooney

Pol pa u igro še Scholes, Tevez in Hargo

GO UNITED!!!!!! :evil: ;)
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a David17Nani dne 11. april 2008, 13:44:05

Pa3k se strinjam s tabo :D
In mislim da bo Man Utd zmagal kar pošteno...spet :)


VDS
Brown-Pique-Ferdinand-Evra
Hargreaves
Ronaldo-Carrick-Anderson-Nani(Park)
Rooney
Love Man United!
Uporabniški avatar
David17Nani
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 21
Pridružen: 8. april 2008, 13:14:54
Kraj: Zagorje ob Savi

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a markm dne 11. april 2008, 14:12:25

No z to tekmo loh dokončo izločmo Arsenal iz boja za naslov.Proti Romi smo spočil nekaj nosilcev igre medtem ko je Arsenal mogu igrat na povno.V začetni postavi namest Gigsa pričakujem Nanija al pa Parka ker mislm da ni zmožn odigrt tok tekm zapored in bo dobu mav počitka če bo pa že začev loh pričakujemo menjavo sred 2.povčasa.V obrambi upam da začneta Rio&Pique,ki je na zadnji tekmi odigrov kr dobr pa da namo O'shea not rinl.
Moja napoved:3-0

Moja postava
VDS
Brown-Rio-Pique-Evra
Owen
Ronaldo-Carrick-Anderson-Nani
Rooney
Menjave:PIG,O'Shea,Park,Scholes,Gigs
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a CaRrIcK#16 dne 11. april 2008, 14:25:41

Spodrsljaja si enostavno ne smemo privoščit, ker potem nas Chelsea ujame ( malo verjetno, da bodo kej zafurali proti Wiganu ) in se use odloča na Stamfordu. Dobro bi blo it v London z usaj 3 pikami prednosti.
Moja napoved: 2-0
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
CaRrIcK#16
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 11. januar 2008, 18:30:44
Kraj: Dolenje

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 11. april 2008, 14:28:35

mah zdj sploh ni nč za razmišlat o porazu ker treba zmagat in se to tudi vsi zavedajo! Proti Arseju in Chelskiju treba zmagat ker čene bomo zlo težko še kj razmišlal o naslovu.Ne smemo pa tudi popuščat zadne dve tekme k mamo mal lažje nasprotnike.Ma da jim pokažemo pravi UNITED!Na vse ali nič!

Postava:
VDS
Brown-Pique-Rio-Evra
Ron-Carrick-Scholes-Hargo-Giggs
Roon

Pol pa še Tevez vstopi in pomaga Roonu ter Anderson da poživi igro.Mogoče tudi Neville če sem malo optimističen ;) Kdaj pa kaj Nani misl prit nazaj?

GO UNITED!!!! :appl: :002:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 11. april 2008, 15:27:57

Danes mi je na msnju reku da bo zaigral v Nedeljo, zdej pa nevem, upajmo da bo.
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 11. april 2008, 17:29:50

Nani še ni 100% pripravljen za tekmo. Bo pa verjetno proti Blackburnu nared. Fletch in Saha bosta pravtako manjkala a SAF verjame, da se bosta vrnila še pred koncem sezone. Za prvega še verjamem, medtem ko za drugega sem verjetno že videl njegovo zadnjo tekmo v rdečem dresu! :roll:

IMO bomo igrali samo z Rooneyem v napadu. Seveda ob pomoči Ronalda, ki bi znal zaigrat nekakšno polšpico ali celo direkt v napadu in Rooney za njem (najbrž bo kr mešanica enega in drugega kar bo še bolj medlo njihovo zadnjo linijo). V obrambi pričakujem Piqueja. O'Shea mi je super za jokerja ampak za 1. enajsterico mi pač ni. gerrard je tud dovolj pokazal v zadnjih dveh tekmah, ki jih je igral tako da naj kaže še naprej da iz tega fanta še nekaj bo in da mu moramo dajati še več priložnosti! V sredini pa skoraj 100% Scholes. Je spočit, rojen za velike tekme in taktika za Cesca je tudi bojda pripravljena! :D

Pričakujem izključno in samo zmago saj ob njihovem "felerju" v CL in poškodbah bi bilo vse drugo za mene poraz. Flamini je out za 3 tedne kot je že bilo omenjeno in tukaj bi lahko izkoristili še dodaten prostor, saj nalogi, kot je opravljal Francoz Gilberto ne bo kos (vsaj do te mere ne da se razumemo).

Po prikazanem v sredo bi izkoristil Hargreaves za sredino, ker bo Ronaldo ostajal bolj v napadu in bo njegova agresivnost na žogo in igralca več kot dobrodošla. Kdo bo pa zaigral drugega polnapadalca/krilo se pa pustim presenetit. Mogoče celo Giggs ampak glede na minutažo, ki jo dobil zadnje tekme nevem če bo zdržal na visokem nivoju. Mogoče Park, ki je neumoren in v vrhunski formi zadnje tekme. ne izključujem tudi Carlitosa ampak če že, bo moral podati kakšno žogo več ker proti Romi je bil "grozen".

Postava:

---------------- Van der Sar -------------------
Brown ----- Ferdinand ----- Pique ----- Evra
Carrick -------- Hargreaves -------- Scholes
Ronaldo -------- Rooney --------- Park/Giggs

ONEUNITED
Zadnjič spremenil jansson23, dne 11. april 2008, 22:12:25, skupaj popravljeno 2 krat.
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a raven dne 11. april 2008, 19:05:43

jansson23 je napisal:Saha in Fletch bosta pravtako manjkala a SAF verjame, da se bosta vrnila še pred koncem sezone. Za prvega še verjamem, medtem ko za drugega sem verjetno že videl njegovo zadnjo tekmo v rdečem dresu!

Say what? Sej mislš tole za letošnjo sezono, ne?
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 11. april 2008, 19:09:34

Najbrž je zamenjal Fletcha in Sahaja. Torej za prvega (Fletcher) še verjame ...
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 11. april 2008, 21:49:38

raven je napisal:
jansson23 je napisal:Saha in Fletch bosta pravtako manjkala a SAF verjame, da se bosta vrnila še pred koncem sezone. Za prvega še verjamem, medtem ko za drugega sem verjetno že videl njegovo zadnjo tekmo v rdečem dresu!

Say what? Sej mislš tole za letošnjo sezono, ne?

Tako! Zamešal sem ko sem opisoval potem... My pardon! :geek:
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 11. april 2008, 22:16:58

Še squad za nedeljo...

Man Utd from: Van der Sar, Neville, Brown, Ferdinand, Silvestre, Evra, 0'Shea, Ronaldo, Scholes, Anderson, Hargreaves, Carrick, Giggs, Park, Rooney, Tevez, Kuszczak, Foster, Pique, Welbeck.


In Arsenal...

Arsenal (from): Almunia, Toure, Gallas, Senderos, Clichy, Eboue, Fabregas, Hleb, Van Persie, Adebayor, Lehmann, Song, Gilberto, Hoyte, Bendtner, Walcott, Diaby.
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 12. april 2008, 11:28:19

Tekma, ki jo je enostavno treba dobit.

1. Da ohranimo prednost pred Chelseajem in da gremo z nekim kapitalom v London, čeprav je seveda umes še tekma z Burnom.
2. Da Arsenal dokončno odpade iz boja za naslov. Če Arse zmaga so še kako v igri za naslov.

Nekateri igralci so spočiti, kar je velik + za nas. Verjetno bomo kar igrali 4-5-1 z Rooneyjem v konici. Ronaldo in Park na krilih. Park iz enostavnega razloga: borbeni igralci ne ustrezajo Arsenalovi igri. Na sredini mi je konec koncev vseeno kdo začne, saj so vsi štirje igralci v zelo zadovoljivi formi. Zadaj standardno s Piquejem namesto Vidića.

Kar se Arsenalove postave tiče, tud ne morejo nevem kako presenetiti. Eboue-Toure-Gallas-Clichy [] Diaby-Fabregas-Gilberto-Hleb [] Adebayor + van Persie ali Walcott

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 12. april 2008, 12:34:43

No way. Prav obratno bo. Wenger pride igrat 4-5-1. Mi pa igramo z 4-4-2 ali celo 4-3-3. Zakaj bi se morali braniti z 4-5-1 oz. igrati bolj zaprto če igramo na OT. Wenger je pička na gostovanjih, pa še igralci so zjebani in izmučeni... Ne verjemem da so nam lahko kos glede na to da sta Ronaldo in Rooney ter Scholes pa še Evra odpočiti do kraja... :)

United 3:0 Bagetarji

UNITED!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Robierto dne 12. april 2008, 12:40:22

Anderson#8 je napisal:No way. Prav obratno bo. Wenger pride igrat 4-5-1. Mi pa igramo z 4-4-2 ali celo 4-3-3. Zakaj bi se morali braniti z 4-5-1 oz. igrati bolj zaprto če igramo na OT. Wenger je pička na gostovanjih, pa še igralci so zjebani in izmučeni... Ne verjemem da so nam lahko kos glede na to da sta Ronaldo in Rooney ter Scholes pa še Evra odpočiti do kraja... :)

United 3:0 Bagetarji

UNITED!


Malo se umiri :) Jaz na tvojem mestu vseeno nebi bil tak optimist, da bomo z lahkoto premagali Arsenal.. Zdaj da bi bli tako zelo utrujeni, da bi mi pometali z njimi preprosto ni in ne more bit res..
Uporabniški avatar
Robierto
Treble winner
 
Prispevkov: 2665
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:26:38

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 12. april 2008, 12:49:05

Mislm da bomo šli v tekmo s 4-3-3 z Rooneyom, Tevezom in Ronaldom v špici. Preprosto mormo dobit tole tekmo kokr ste eni že prej navedl, ker se Chelsea počasi a nevarno približuje. Na dejstvo, da je Arsenal mal bl izmučen k mi se ni kej preveč za anašat, ker bo velik odvisn od dnevne forme. Če ustavmo Adebayorja bo velik dela že opravlenga pomoje. Upam, da bo obramba zdržala in da mreža ostane nedotaknjena.

3:1 - Rooney 2X, Ronaldo
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 12. april 2008, 12:56:08

Nevaren bo tut Theo Walcott, sicer pa upam na zmago, še lepše bi bilo če bi Chelsea remiziral ali zgubil :D
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 12. april 2008, 13:12:39

Ja, bo SAF spet presenetu s kakšno postavo. Mislim, da bo postava 4-5-1, tko kakor proti Liverpoolu, ki je bil tudi derbi ali pa enostavno 4-4-2. Owen in Park sta res v strašni formi, samo je na sredini takšna huda konkurenca, da lahko igra prav vsakdo. Tekmo je preprosto treba dobiti, ni kaj... Tudi prot Liverpoolu in Romi smo igrali 4-5-1, pa smo vseeno igral izredno ofenzivno. Vidić pride verjetno nazaj proti Blackburnu.

VDS
Brown, Rio, Pique, Evra
Ronaldo, Scholes, Hargreaves, Carrick, Giggs
Rooney

Kuszczak, Silvestre, Park, Anderson, Tevez
PS: v menjavi ni Gaza, čeprav bi ga rad videl.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a zimi dne 12. april 2008, 13:28:26

evo tole bo kr pomembna tekma za psiho. če dobimo tole se bomo zavedal da smo dost bližje naslovu.. če pa ne, lahka pa Chelsea-ju krila zrastejo. čeprav če bi ju3 mel tekmo s Chelsea-jom sm skor 100%, da bi jih zmagal..gladko!

Postavo nebom ugibu, morm pa rečit da me zadnje čase 4-5-1 preseneča, k sm jo prej sovražo :oops:
pa pol v 2. polčasu Tevez not.. bomo vidl, upajmo da še enkrat več (pozitivno) preseneti SAF.
(Gary je v prvi za tekmo z Barco ;) )
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 12. april 2008, 23:29:55

Sem bral zdele en članek, kjer Fergie pravi, da bo na vsak način poizkušal ohranjati svežino v ekipi in tako odpočil na vsaki tekmi kakšnega igralca. Omenja se, da naj bi jutri sedela na klopi Tevez (IMO bi v vsakem primeru) kot tudi Hargreaves. Za drugega mi je malo žal, ker to kar je pokazal v sredo je bilo fantastično! Bomo vidl jutr postavo. Bomo spet samo debelo gledal... :D
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 3 gostov