EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a shacal dne 13. april 2008, 18:12:47

Maščevanje je uspelo... Fiberglass in Samson nista več v igri za evropskega nogometaša leta... Prepotentneži Arsenalovi se lahk zjočejo. :twisted:
Uporabniški avatar
shacal
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 6. marec 2008, 15:18:48

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 13. april 2008, 18:14:23

Kakšno olajšanje. TOOO HARGOOOO! Po menjavi danes zelo slabega Paula in tudi ne preveč dobrega Parka se je naša igra popolnoma spremenila. Tevez in Anderson sta povezala našo igro in izgledali smo veliko bolj nevarni. Ronaldo si je dal duška na koncu, če že prej ni bil toliko opazen. Za penal pa vsaka čast. :) MoM definitvno zame VDS, ki je rešil dva avtogola pa še na koncu strel z glavo od novega vratarja Arsenala. Najslabši pa Carrick, ki je zajebal res veliko danes. Vsaka čast fantom za karakter po prejetem golu, ko se še zdaleč niso vdali
V evforiji pa še tole:
WENGER IN CUNT GALLAS PUŠITA KURAC!"!!!!
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Ra100 dne 13. april 2008, 18:17:09

andre je napisal:
Ra100 je napisal:Nezasluženo, res.
Igra se je sicer po menjavah malo popravila, ampak Arsenal je bil še vedno za razred boljši.


a bi raj vidu da bi arsenal zmagu? :?
zmaga je zmaga


Ne, ampak bi raje videl dobro igro Uniteda. Roko na srce, bili smo slabši večino tekme, rešili sta nas napaka obrambe in navdih Owena. Če bomo takole igrali proti Blackburnu, se lahko nadejamo gladkega poraza.
Hja, na koncu res šteje samo rezultat (tudi tekma proti Portsmouthu v Fa je bila dokaz za to). Ampak tokrat je bil Arsenal tisti, ki je igral nogomet.
Uporabniški avatar
Ra100
Ne deli šnopsa z drugimi
 
Prispevkov: 4016
Pridružen: 25. september 2007, 6:15:51

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a tilen89 dne 13. april 2008, 18:18:27

Ufff kera živčna tekma. Danes smo imeli tudi srečo, Arsenal je igral zelo dobro. Sedaj imamo 6 pik prednosti, upam na spodrsljaj čelskija jutri, ampak za to je malo možnosti.


Še malo pa bo treba majice za naslov prvaka začet delat :D
tilen89
Newbie
 
Prispevkov: 7
Pridružen: 23. avgust 2007, 18:37:48

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 13. april 2008, 18:25:07

Ja sej sem napisal, da bi (je) lahko na tekmi proti Romi Fergie Rooneyju prekinu "streak"...
Sicer pa ne vem zakva je United dons zmagal. Zarad dobre igre zih ne. Bl zarad sreče, mirnih živcev in beckhamovskega trenutka OH-ja. Prvi polčas je bil katastrofa. Razbiti na igrišču, nobenga žara, nobene kombinatorike. Drug vse skp nč bolš. Anderson je bil dobra poživitev, še posebej v smislu individualnih sposobnosti (predvsem v obrambi se je od kr nekje vzel in puf...), Tevez se pa je (kot je nekdo napisal) boril za vsak žogo. Ampak predvsem za to, da jo je potem še mal dalj zadrževal. Dobr dons ni blo tko kritično, to je bla tud njegova naloga, res pa je, da je tega skoz več ...
VDS - bi mogu pr golu arsenala posredovat, žoga je bla čist v finferju, kljub temu najbolši
Brown - no comment
Rio & Pique - mal shakey, ampak nista tolk ugirnana, tko da ni prtiožb
Evra - na začetku v duhu ekipe, kasnej super
Vezisti - slabo, razen Andersona
Krili - Park neviden, Ronaldo glede na tekmo dobro (čeprav je izgubu res velik žog!)
Rooney - dobra igra, škoda zarad niza.
Težko priborjena zmaga, amapk tri pike štejejo, drugo sploh ne!
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 13. april 2008, 18:26:23

tilen89 je napisal:
Še malo pa bo treba majice za naslov prvaka začet delat :D


Ja, pa Avtobus tud poslikat (glej Liverpool lani)... :roll:

Arsenal se je boril, tega jim ne moremo očitati. Škoda mi je, ker že od začetka nismo igrali z "menjavami".


Je pa nekaj čudno, počitek našim igralecem bolj škodi kot koristi. Pa nekateri so ratali tudi razvajeni od "United igre". Pizda ej, sej tud jaz rad gledam, da igra United ne, sam lih to je bistvo vrhunskih ekip, da zmagajo tudi takrat, ko ne igrajo najboljše. Nogomet, enkrat eden, enkrat drugi.
Zadnjič spremenil ManRed, dne 13. april 2008, 18:29:16, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a shacal dne 13. april 2008, 18:28:56

Poglejte si to. Goljufivi Arsenal. Samson je z roko dal gol. Ta Arsenal mi gre že pa tk na živce... Hujši so od Steviepoola.

http://101greatgoals.magnify.net/item/XTC0BFGBF0D72DNV

Upam, da bo povezava delovala.
Uporabniški avatar
shacal
Heinze's pussy
 
Prispevkov: 11
Pridružen: 6. marec 2008, 15:18:48

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 13. april 2008, 18:32:41

Zmagali smo to je bistvo. Vendar se strinjam zmaga ni bila zaslužena. Arsenal je imel dosti bolj izrazite šanse, vendar vseeno 2x smo si mi dali skoraj gol. Bendtner je nekaj brco tam ja, ostalo pa ni blo nekaj. Rooney če bi tam zadel 2x 1 na 1 sploh ne bi živcev tolko napenjal. Remi bi lahko bil vendar če se je Arsenal rešil v 93min potem smo lahko tudi mi tako zmagali. Pa pizdo tam reče Bergant; Arsenal je zelo fair ekipa.. zakaj za k*rac pa vedno dobijo 3-4 min podaljška. Hargreaves :appl: :appl: . Od daleč naj Ronaldo poka ja komot, samo od blizu boš pa ti :D . Ronaldo rutina, pa čeprav so ga 5 min fukali v glavo z penalom. VDS MoM, Rio najboljši na svetu, Brown in Evra za moje pojme odlično. Pique je na cajte malo kiksno vendar je dobro odigral, bolj je šlo proti koncu bolj je sviral na bolje :) . Ronaldo dobro vendar so ga dobro držali, Hargreaves odlično veliko gibanja, puna laufa.. Carrick ena slabših tekem po moje, Scholsa IMO sploh vido nisem iskreno. Ko je dobil je podal Arsenalovcem. Mislim da je tudi SAF to vido in zamenjal ga je Anderson ki je odigral dosti boljše po tem. Park ok prvi polčas vendar ga je Tevez izjemno nadomesto. Rooney :appl: :peace Svaka čast, toti je več kot stroj on je MAŠINA :D . Škoda znova ni zadel 1 na 1 vendar ok. Giggs pa je premalo bil v igri. Pokazali smo da si zaslužimo naslov prvaka in ga tudi bomo dosegli. Arsenala smo se rešili ostanejo posranci. Danes sem malo občutil kako je to bit navijač Chelseaja ko imaš srečo.

UNITED!!!


EDIT: Niga je dal gol z roko. Lepo se vidi! :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 13. april 2008, 18:54:13

3 pike! Tuki se pa verjetno konča, ker po igri sodeč bi bila še točka "šenkana". Morte pa priznat, da ste si gole zabili praktično sami! Gallas je pa 2/2 sezone smeh od smeha. In on naj bi bil kapetan?! Nevem no kaj na njemu vidi Wenger? Ko bi moral potegniti ekipo naprej in ko bi moral biti najbolj priseben prav kapetan odpove!

Naši pa po večini zelo slabo! ko sem že mislil, da jih bomo danes lahko "z lahkoto" premagali me utišajo z katastrofalno igro. Bom začel kr v obrambni liniji. Brown? :roll: Maš ti slučajno kšno predpogodbo z Arsenalom al kaj ker tole danes je vse kazalo na to?! Kot že rečeno, boljši je bil v napadu kot v obrambi in glede na to, kakšno sezono ima za sabo bi vam to moralo povedati vse. Ferdinandu se vidi, da nima ob sebi Vidića ker Pique enostavno ni še na nivoju "top" class. Veliko mora delati oziroma popravljati za Kataloncem in s tem puščal več prostora Arsenalu. Pique je izpadel vsaj 2 zares grdo in kaj kmalu bi bili lahko kaznovani za to. pa še ko se vrača v obrambo mi deluje prepočasen. nevem ampak bo moral še veliko postoriti ker ko se igra proti dobrim ekipam, in Arsenal to JE nas bo to prej ali slej lahko teplo po glavi. Evra pa zelo soliden! V obrambi razen enega tunela Adebayorja brez napake. V napadu pa tud kr aktiven tko da kr ql!

Sredina -> smeh/katastrofa. Nevem ampak dobil sem občutek, da so si bolj hodili na poto en drugemu kot naredili kaj koristnega danes. Vsaj dokler ni "naš fant" vstopil v igro. Scholes danes neviden. Hitra igra ga zjebe kar je očitno. Carrick tudi nekaj grdih napak tko da tuki lahko pohvalim samo Hargreaves. Gol je bil samo pika na i njegovi igri. V zadnjih tekmah je res v hudi formi! Anderson je pa dal nove moči in navdiha vezni liniji kar je bilo vidno iz aviona. Kako se pa njemu lepi žoga na noge in kako se gradi za žogo to je pa noro! 8-)

Napad pa... Rooney je spet pretekel 2 maratona. On si zasluži povišico plači ker to kar on nardi je za United je pa vsega spoštovanja vredno! Ronaldo je bil odrezan od igre in tudi ko je dobil žogo so ga skoz podvajali tko da ni mogu kej preveč pokazat. Strel iz penala je bil miren in natančen tko da je vseeno dal nekaj k rezultatu (ja vem letos smo razvajeni :) ). Carlitos tudi ql ob vstopu samo pri njemu me moti sebičnost. nevem ampak če bi oddal prej žogo od sebe (ponavadi jo da takrat, ko je že prepozno ali pa ko ne more več sam nič nardit) bi bil njegov učinek k igri še veliko večji! Park se je pa nekako izgubil danes in ni več pokazal dobre forme iz zadnjih nekaj tekem. Ampak ne more igrati vsako tekmo za oceno odlično!

Na koncu pa MoM Van der Sar. Zajebal prvi gol tuki ni dilem ampak potem in tudi pred tem je bil pa izvanzemaljski! Rešil dva avtogola in veliko šans Arsenala! Hud mi je on tudi kot oseba. Skratka danes je on preprečil tudi katastrofo na OTju tko da šeenkrat -> 8-) .

Kar se pa tiče ostalih igralcev me pa veseli, da je Giggs dobil nekaj počitka ker prihajajo tekme, kjer bomo rabili njegovo mirnost in kakšno samosotojno potezo, ki bi spremenila potek tekme. Upam, da se Nani kmalu vrne nazaj po poškodbi ker bi nam sedaj še kako prav prišel. Sploh ker bodo tekme do konca praktično skoz torek/sreda - sobota/nedelja in rabimo novih svežih moči! Vidić se verjetno vrača za naslednjo tekmo EPL proti Blackburnu kar je boost za nas definitivno!

There is ony ONEUNITED!
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 13. april 2008, 19:00:20

Ja zelo težka zmaga proti dans za odtenek boljšemu Arsenalu. Še posebej v prvem polčasu. Kaj hočmo rečt... Pogrešal sem tisto našo pravo prepoznavno igro, ma 3 točke in zmaga prot rivalom je v tem trenutku najpomembnejša in najslajša :D VDS pa brez konkurence MoM... je branil strele Browna ( ki je odigral zelo slabo) in Ria, Adebayorja, Bendtnerja... res je v vrhunski formi. Sicer pa dans vezisti popušili na polni črti. Še posebno Scholes.
Ali se je Pique sploh dotaknil žoge v 2. polčasu???????? Zdaj pa še 4 tekme... Sicer pa prelomen trenutek tekme vstop Teveza in Andersona, ki sta res poživila tekmo.

MUFC MUFC MUFC
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 13. april 2008, 19:04:15

Evo me back.
Hja kaj napisat o tekmi,...Zaslužena res ni bla čist ker je nas Arsenal držu na trnih skos.Nikakor nismo mogl vspostavit napada in sredine :roll: Pa podaje tudi niso ble natančne.
Sicer pa se mi zdi da je bil tist gol Arseja z roko in to bi mogu sudja videt k je s tisto šapo mahu po betic.Sicer pa dobr d je vidu tisto roko za penal :)
Igra se mi zdi da se je vspostavila šele na koncu tekme ko smo začeli res napadati prov.

Drgač pa Hargo care za proste strele okoli 16-20m! to je že 2x dokazu in tudi v dresu Bayerna.Ron je pa bol za od daleč ;) Obramba je bla čis razmetana dans :| Edino Evra me je navdušil!

Pa dans je bil res čudn dan in je cela ekipa igrala čudno res.Dobro da je bil Ron zbran pri penalu pa Hargo pri prostem.Sj drugač ni blo dost šans.Razn od Rooneya pa še to se je Židku usralo da je branu. :evil:

VDS Mom kot sm že reku.Tipo branu 2 avtogola + od Bendtnerja in enkrat od Adebayora.Car car!

Jutr upajmo na čudež in da Čelski zgubi al pa tudi izenačeno bi blo fajn :D Mogoč pa bo kj :D

Drugač pa moramo za svojo rit skrbet in še do konca zdržat tele par tekem in EPL je naš :twisted:

GO UNITED!!!! :appl: :002:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 13. april 2008, 19:05:05

Prvi polčas katastrofa, nič od nič. Več podaj smo podali Arsenalovcem kot pa med seboj. Da ne omenjam da smo na sredini imeli igralca več, pa nikjer ni bilo nikogar. Arsenal se je kar sprehajal tja do šestnajsterca. Kriza res. Drug polčas mal boljše, čeprav začel smo pa tud gnilo, takoj smo ga fasal (sicer je bil gol dosežen z roko, bug off bitch), ampak dobr... Srečo smo imeli da smo iz nenevarne akcije dobili penal, ki ga je Ronaldo zanesljivo zabil. Da ne omenjam strelov na gol, na SVOJ gol. Najbolj nevarne strele smo sprožili sami (Rio, Brown). Vsaka čast Edwinu, da jih je obranil, predvsem dober refleks pri Riovem strelu. Hargreaves ga je lepo potem stisnu s prostega, prov vedel sem da bo on streljal, ker Ronaldo nima tega prefinjenega strela in je to morda zanj preblizu. Škoda ker Rooney ni zadel tistih 100% šans, bi bilo lažje gledat pol.

All in all, pomembno so tri pike in prednost, ki jo bomo ohranili pred Chelseajem, vse ostalo pa ni za v anale. Drugač pa take živčne tekme težko gledam, sem samo čakal kdaj ga spet fašemo v zadnjih minutah, še dobro da so stopili na žogo ob koncu in mi tako prislužili nekaj dni življenja.

United!
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 13. april 2008, 19:07:11

a se samo meni zdi ali je res adebyor dau gol z roko?
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 13. april 2008, 19:08:12

shacal je napisal:Poglejte si to. Goljufivi Arsenal. Samson je z roko dal gol. Ta Arsenal mi gre že pa tk na živce... Hujši so od Steviepoola.

.


Uf, šele zdaj sem videl da je dal gol z roko... Ja na posnetku je že videti tako.
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 13. april 2008, 19:12:24

koka-kola je napisal:a se samo meni zdi ali je res adebyor dau gol z roko?

So že zgoraj komentirali to. Da z roko je žogo zabil v gol...
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 13. april 2008, 19:19:16

Why are you so angry Wenger? :D

Slika
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 13. april 2008, 19:20:57

Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 13. april 2008, 19:25:01




Realno povedano. Še od Wengerja mogoče?
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a jansson23 dne 13. april 2008, 19:30:22

Fluid je napisal:



Realno povedano. Še od Wengerja mogoče?

Zato sm pa tud dal gor... Od Franzoca še ni gor. Ko bo prlimam!
Without drugs, without drugs...
Uporabniški avatar
jansson23
Dannyjeva zvezda
 
Prispevkov: 1099
Pridružen: 1. september 2007, 10:41:40
Kraj: Ljubljana

Re: EPL 34. krog: Manchester United - Arsenal; 13. 4. ob 17.00

OdgovorNapisal/-a Fred the Red dne 13. april 2008, 20:09:56

Več kot potrebna zmaga za teh 6 pik prednosti pred rusi.Dons sm dubu 20 € k sm šou staut s fotrom da bi iz tistga prostga gol :D .Kej več komentarjev o tekmi pa jutr ;)

Take me home,United Road,To the place I belong,To Old Trafford,To see United,Take me home, United Road
Uporabniški avatar
Fred the Red
General manager of OT
 
Prispevkov: 315
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:53:00
Kraj: Ljubljana

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov

cron