EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a braul dne 19. april 2008, 21:26:44

Evo, ravno pogledal tekmo in spet zgubil kakšno leto življenja....še tisto kar je blo je pa Friedel vn nesu al pa kdo z roko...jebemo. Še res sreča, da smo potem zadeli in odnesli zlata vredno točko(temu primerno je bilo tudi veselje ob zadetku!). Tako kot je tudi bilo že napisano tudi mene skrbi igra na sredini, enostavno Carrick in Scholes nista spravila kaj veliko skupaj. Najbolj važno je, da imamo še vedno vse v svojih nogah in smo res odvisni sami od sebe. Naslednji teden bo potrebno pokazati večji 'fight' na igrišču, da se bomo lahko nadejali pozitivnega izida. Vmes je še Barca, kar pa že spada pod drugo temo, zato bom o tem več tam.
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a CaRrIcK#16 dne 19. april 2008, 22:16:17

Barca danes spet remizirala, tokrat 0:0 z Espanyolom, doma. Obramba je že celo sezono v kurcu, zdaj ne morjo spravt niti enga gola več skupaj, tko da mislim, da so oni manjši problem kot pa Rusi, čeprav so tudi oni daleč od forme s katero so kraljevali v Premier League 2 leti nazaj.
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
CaRrIcK#16
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 11. januar 2008, 18:30:44
Kraj: Dolenje

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 19. april 2008, 23:22:21

Lepo je da se tradicija nadaljuje in da vsako tekmo zadanemo vsaj 1x 8-) , to mi daje upanje tudi za gostovanje v Barci, kjer sem gotov da bomo stisnili vsaj enega. Dobro je tudi to, da je zaigral Vidič, ker se je vidlo, da je še mal plaval od časa do časa, vendar je bil iz minute v minuto bolj siguren. Dobra poteza Alexa da ga je dal not.
Bi še mal povedal o igralcih, kaj mi je bilo všeč in kaj me je motilo:

Kuzschak: 7, za gol ni bil kriv, ostalo branil kot se zagre, le nekajkrat je žogo nabil v 3 p m, VDS je tu še vedno nenadkriljiv
Brown: 6, joj Gazza pridi že nazaj ;), tale kolaček mi žre živce iz tekme v tekmo, se mi zdi da je najšibkejši člen v moštvu in me mal skrbi kako bo ustavljal Henrya
Ferdinand:7, ahilova tetiva ga je stala višje ocene :), pač smola, take gole United prerad dobiva, ostalo Bp, počistil kar je za počistit bilo
Vidič: 7, na začetku tekme še malo plaval, nekajkrat prepustil Cruza v oskrbo Evraju, kar ni bilo ravno najboljše, vendar pomembnih 90 minut za uigravanje
Evra: 7, garal tako v obrambi, kot v napadu, pravi primer sodobnega LB. Ko bo natreniral še več točnih podaj bo naše levo krilo postalo neustavljivo
Giggs: 6, podpovprečna predstava, v zbledeli sredini prvega polčasa se je nekaj trudil, vendar mu zmanjkuje magije
Scholes: 7, prvi polčas porazen, odkupil se je šele v drugem ko se je BB potegnil nazaj in je imel več prostora za podaje, postaja prepočasen, podaja Tevezu ga je rešila 6
Carrick: 6, ne vem kaj je bilo danes z njim, vendar so ga BB na sredini "poovnali", niti sledu o njegovih podajah z očmi, tudi v drugem polčasu neviden
Ronaldo: 8, ne ravno njegova tekma, ki pa bi lahko bila, če njegovega strela nebi ustavila vratnica, eden boljših na igrišču, ki je dvigoval moralo in se boril do konca
Nani: 7, lepa podaja iz kota, plus še lepša podaja Rooneyu, ki jo na žalost ni izkoristil, ko bo nabral še nekaj izkušenj zna imeti United v kadru še enega Ronalda
Rooney: 6, borec brez primere, vendar je danes storil preveliko napak, rumeni karton je bil nepotreben, čeravno pričakovan, treba se bo naučiti izkorititi šanse 1 na 1....
Tevez: 8, drugi neutrudni tekač na iggrišču, pretekel malo morje kilometrov, hodil po žogo nazaj čez sredino ko je bila veza v kurcu, mogoče včasih preveč drži žogo, vendar to poplača z goli v zadnjih trenutkih tekme. Zame MOM.

Kaj še reči o tekmi? Po teh 2 točkah se nam lahko še kolca, do konca imamo 3 težke tekme, prav tako nas čaka še Barca. Pozna se že utrujenost in iztrošenost materiala, vendar je Alex velik strokovnjak in vem da bo znal ekipo pripraviti najbolje kar se da. Sam še vedno verjamem v naslov in če na gostovanju pri Čelziju ne izgubimo, bo ta tudi zagotovo naš.

Go United :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a raven dne 19. april 2008, 23:42:34

Med polcajtom se ni dalo nič napisat, je forum neki štrajkov. Hotel sem napisat tole:
Kot prejšn tedn, tudi danes sredina ni na nivoju in lohka rečem, da BBurn zasluženo vodi. Scholes in Carrick nimata za burek, menjav pa ni. Zgleda, da bo mogu OShit vse poštimat. Rooney en fuj in fej za dajv. Kiks Vide se nardi, ampak še zmer trdim in še zgleda neki cajta bom, da bi bil danes Pique bolša izbira. Upam, da se zbrihtajo in izvlečejo vsaj remi, če že zmagat ne morjo.

-------------------------------------
Zmage si nismo zaslužil, to je 1x1. S tako igro še Maribora ne bi mogl nabit 5-0. Sredina že cel mesc štrajka in zarad tega trpi praktično cela igra Uniteda v napadu ter v obrambi. Danes v nadaljevanju malce bolše, vendar se je BBurn instiktivno zaprl in dal sredino Unitedu. Gol Teveza zaslužen, ampak IMO bi lohka že prej zadel, če Friedel ne bi branil. Sudja mi je za razliko od drugih mnenj, dobro odsodil. Bilo je par dvomljivih situacij, ampak all in all je blo dobro. Rooney bi u izico dobil rdečga, United kak favl itd.
Unitedu se je poznalo, da ni bilo Hargija in/ali Andersona. Eden da trdnost sredine in hitrost, drugi pa spark na sredini in zagon ostalim. Za Farso sta nared kar je dobro.
Da se ni zmagalo, se ne sme jokat. Tudi remi je dobr, saj je točkovna razlika in ostalo še zmeraj na naši strani. Vedelo se je, da se 1x lohka kiksne in včeraj se je ta kredit porabil.
Uporabniški avatar
raven
Wormazza
 
Prispevkov: 1577
Pridružen: 4. september 2007, 16:58:03
Kraj: Radolca

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Omč dne 20. april 2008, 3:05:09

Fantje in dekleta brez skrbi!

Naslov bomo dobili na Stamford Bridge-u!
Viva Wayne Rooney
Uporabniški avatar
Omč
Ve vse... o alkoholu!
 
Prispevkov: 668
Pridružen: 16. avgust 2007, 12:35:47
Kraj: Duplje

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 20. april 2008, 8:07:26

Škoda samo za na koncu, ker je tisti McDonalds branu mogoče in nemogoče. Drugače pa na splošno se kr strinjam s Fluidom. Ena dobljena, ne pa dve izgubljeni točki. ;) Še vedno pa trdno verjamem, da bomo že proti Barci pokazali dosti boljši obraz in potem itak še na Stamford Bitchu osvojili naslov EPL. ;)
UNITED
P.S. Moj niz je šel po gobe, zato za naslednjo tekmo naj odpre eden drugi temo.
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a zimi dne 20. april 2008, 11:17:48

raven je napisal:Zmage si nismo zaslužil, to je 1x1.


na žalost sm sam first half gledu.. ampak kar čujem v drugem, da nam niso penala dal..al celo dveh..
lastnost velikih ekip je, da zmagujejo ko jim ne gre najbolj, in škoda da nismo učeri zmagal, ker zdj sm mal bol živčn pred tekmo, ampak me omč pomirja, nej se njegove besede pozlatijo in zmagamo na Stamford Bridge-u! :)

United, we always do things hard way!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. april 2008, 11:22:05

Dva penala ja, ki bi kamot bila oz. en bi siguren moral biti. To je, ko je nekdo s komolcem obranil strel Carricka na golovi črti.

Vrednost velikih ekip pa se pokaže takrat, ko ne dopustiš, da te take sodniške napake stanejo rezultata. In to je nam včeraj do neke mere uspelo, ker remi po takšni tekmi ni katastrofa.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 20. april 2008, 11:51:56

Pred tekmo bi zagotovo bil nezadovoljen z 1:1, zdaj pa nisem. Pošten rezultat, pač nismo imeli sreče, da bi še kak strel (npr. Ronaldo, O'Shea) končal v golu. Blackburn pač ni nasprotnik, ki bi nam ustrezal, treba se je zavedati, da vsem ekipam pomeni rezultat proti Unitedu veliko, saj je to za njih finale Lige Prvakov. :)

Aja, pa še to ... Rooney needs to calm the fuck down. Resno mislim, ker nas kakšna njegova neumnost zdaj lahko stane ne le več ene tekme, ampak cele sezone. Verjetno mu bosta Fergie in CQ svetovala kako in kaj. Če ne, bo pač sledil hairdryer. :)

Torej, če premagamo Chelsea smo prvaki. Če remiziramo, potrebujemo zmago proti West Hamu in smo prvaki. Če izgubimo, moramo premagati West Ham in Wigan (upoštevajoč, da Chelsea ne izgubi niti točke) in smo prvaki. Zaključek: Usoda je še vedno v rokah Manchester Uniteda.

LET'S BRING NUMBER 17 TO OLD TRAFFORD! :twisted:
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Matija dne 20. april 2008, 11:57:00

Včeraj slaba igra. Prvi polčas skoraj vsi katastrofalni. Dobili smo tudi nesrečen gol. V prvem polčasu zelo slaba sredina ter tudi Giggs. Še najboljši Kuszczak ki mu ni bilo treba nič posredovat. Potem mislim da zelo dobra menjava Giggs-Nani inproti koncu tekme napadi Uniteda. Kot kaže mora Nani izvajat kote, ker potem pogosto padajo goli. Nevem zakaj morajo ravno vse ekipe igrati najboljšo tekmo proti Unitedu. Večina vratarjev igra najbolšo tekmo prov proti nam. Na koncu sem bil vesel za točko, za kaj več pa nam je zmanjkalo sreče(vratnica Ronalda) in pa katastrofalno sojenje sodnika. Lahko bi pisal kar 3×. 1. Rooneyu v prvem polčasu, 2. favl od zadaj nad Ronaldom, 3. pa igranje z roko. Res nevem kaj i včeraj moral nardit igralci Blackburna da bi sodnik pokazal na belo točko.
Uporabniški avatar
Matija
Všeč mu je Harry Potter
 
Prispevkov: 6270
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:34:31

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 20. april 2008, 12:20:17

@ matija: 1. Rooney se je vrgel kakšno sekundo prepozno, z Lune se je videl pathetic dive ... če bi padel ob prvem dotiku, ko je obrambni igralec B'burn kliznil zraven njega, bi morda dobil penal ... 2. favla nad Ronaldom po mojem mnenju ni bilo ... žogo je igralec B'burna izbil naprej, mislim da CR sploh ni imel stika z žogo .... 3. za roko se strinjam, čeprav med komolcem in ramenom ...
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a ElderPunk dne 20. april 2008, 16:56:22

scholes, rooney, tevez pa giggs obupni, ostali se tut niso izkazal preveč
Uporabniški avatar
ElderPunk
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 22. marec 2008, 20:45:38
Kraj: Novo mesto

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a ElderPunk dne 20. april 2008, 17:05:10

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/teams/b/blackburn_rovers/6183155.stm tu se mi zdijo ocene kar realne, če spregledamo to, da sta strelca dobila občutno preveč glede na njuno igro
Uporabniški avatar
ElderPunk
Djemba Djemba
 
Prispevkov: 23
Pridružen: 22. marec 2008, 20:45:38
Kraj: Novo mesto

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 20. april 2008, 19:40:17

Žal tekme nisem mogu gledat... :| Pred tekmo se je vedelo da je to težko gostovanje in končno je točka v redu (glede na prikazano), čeprav je to v boju za naslov absolutno premalo. Spet zapravili nekaj izjemnih priložnosti, pa spet sodnik al kaj??? Upam na zmago ali vsaj remi prot Chelskiju. Najprej pa Barca seveda. Bo že boljše.

MUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUCFMUFCMUFC
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 20. april 2008, 21:38:46

dandzo je napisal:P.S. Moj niz je šel po gobe, zato za naslednjo tekmo z Barco naj odpre eden drugi temo.


Kdo ma jajca :mrgreen:
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 21. april 2008, 4:57:20

"Neverjetno da je Blackburn izsilil remi. Friedel je bil neverjeten. Škoda res ker si je United zaslužil zmago. Tako pač je. Me pa res nič ne skrbi, 3 pike je še vedno VELIKA prednost in tudi če Chelsea premaga United z 5:0 mislim da United ne bo imel težav z WH in Wiganom. Pa še rusi morajo zmagat Newcastle in Bolton:D"

Kakšen komentar Nani18-ja, na Rtvslo forumu :D
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 21. april 2008, 10:03:16

Fluid je napisal:
dandzo je napisal:P.S. Moj niz je šel po gobe, zato za naslednjo tekmo z Barco naj odpre eden drugi temo.


Kdo ma jajca :mrgreen:


Če bom najdu cajt lohk jst - čeprov glede na to, da tist EPL vročico tud pišem ni neke sreče pr men. Razn če tolk vplivam, da tevez na konc le zadene :D Po moje bi moral SeekK - je dost samozavesten :mrgreen:
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Tev(e)z dne 21. april 2008, 12:18:47

Kaj je neki komentator govoru, da more Chelsea United zmagat za tri gole? Glede na to da mamo mi gol razliko +54 oni pa +36 bi mogl oni nm zabit ducat da bi sploh melo kej praskat ...
"After his first training session in heaven, George Best, from his favourite right wing, turned the head of God who was filling in at left-back. I would love him to save me a place in his team - George Best that is, not God" - Eric Cantona
Uporabniški avatar
Tev(e)z
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1132
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:47:09

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Red Devil™ dne 21. april 2008, 12:41:26

Sporting 0 - 1 Manchester United
Newcastle 1 - 5 Manchester United
Fulham 1 - 5 Manchester United
Manchester United 1 - 0 Lyon
Manchester United 0 - 1 PORTSMOUTH

Moja bilanca. Vsi vemo kako je blo z Mornarčki.. :roll:
Če je kul, lohk jst odprem čez kake 2 urce temo prot Barci. :mrgreen:

Tev(e)z je napisal:Kaj je neki komentator govoru, da more Chelsea United zmagat za tri gole? Glede na to da mamo mi gol razliko +54 oni pa +36 bi mogl oni nm zabit ducat da bi sploh melo kej praskat ...


Medsebojna razlika šteje. Doma smo zmagal 2:0 zdj ns morjo pa oni premagat s 3:0. ;)

EDIT: Spomnim se, da je Fergie nekoč v intervjuju dejal, da bo sezona morda tako izenačena, da bo odločala gol razlika. VIR: http://football.guardian.co.uk/News_Sto ... 96,00.html Sam ne vem zakaj je pol komentator govoru za 3 gole razlike.. :D
Zadnjič spremenil Red Devil™, dne 21. april 2008, 13:08:18, skupaj popravljeno 1 krat.
ONEUNITED
Uporabniški avatar
Red Devil™
In charge of Fletch's makeover
 
Prispevkov: 2639
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:19:27
Kraj: Kranj

Re: EPL 35. krog: Blackburn - Manchester United; 19.4.08 ; 18:15

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 21. april 2008, 13:03:23

Mislim da v angliji šteje gol razlika vseh tekem, v španiji vem da šteje medsebojna.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 1 gost

cron