EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 26. april 2008, 14:50:20

Ne morem da verjamem! Niti enga posnetka nočejo pokazat če je bila roka ali ne, ker vejo sami da ni bla. Prefukam jim vse, prasci.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 26. april 2008, 14:50:23

Ma kurac od penala... 25 kamer na stadionu in enega pametnega posnetka ne morjo pokazat...
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a braul dne 26. april 2008, 14:50:48

prvo prosim in to čim prej, če obstaja posnetek, kjer Carrick igra z roko, ker res so na tekmi pokazali 'zelo veliko' glede tega, a majo sam eno kamero rusi jebeni al kaj...tekme zaenkrat ne bom komentiral, ker rabim 2 uri za umiritev, a le na kratko 2.polčas smo igrali veliko bolje a očitno ni bilo dovolj za remi žal in 2 zbijanja s črte jaoooooooo
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 26. april 2008, 14:51:39

ni bla roka in "mafija" je spet sumljivo zmagala ni to že malo čudno,da ni vmešeneo podkupovanje sodnikov...?
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 26. april 2008, 14:52:54

Vsi drugi so krivi al kaj, dajte no mir, če bi igrali vsaj za silo spodobno ne bi blo kot je pač bilo...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 26. april 2008, 14:53:04

Sej sm se trudu vzdržat, samo tole je pa višek!!!

PIZDO MATER, A NA TAKI POMEMBNI TEKMI SE PISKA PENAL, PO NASTRELJANI ROKI, NA SIGNALIZACIJO STRANSKEGA SODNIKA?!?!?!? A JE BILA MOGOČE GOL ŠANSA, PA DA JE ROKA SPREMENILA SMER ŽOGI???? PA NE NA TAKI TEKMI KO GRE ZA PRVAKA?!?!? RILEY FUCK OFF, CHELSEA FUCK YOU, AND YOUR MONEY!!!!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a zimi dne 26. april 2008, 14:54:02

ne me jebat! tak k braul, rabim 2 ure da odmislim use, pol pogledam posnetek, sm jezn kr smo se po super igri prvih 10min 2 polcajta začel brant, itd.!
pičko materno! use mamo v svojih rokah, ampak sodniške odločitve grejo proti nam, pol ga pa še saf serje pa se zapiramo, anderson po super prodorih more pa vn!
Uporabniški avatar
zimi
mi ci
 
Prispevkov: 5777
Pridružen: 16. avgust 2007, 16:46:39
Kraj: Celje

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 26. april 2008, 14:56:46

ManRed je napisal:Vsi drugi so krivi al kaj, dajte no mir, če bi igrali vsaj za silo spodobno ne bi blo kot je pač bilo...



kaj ti si sploh gledo tekmo? si vido mogoče kako roko? daj ne bluzi o spodobni igri, nič niso narobe naredli
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 26. april 2008, 14:58:51

Zommbie je napisal:
ManRed je napisal:Vsi drugi so krivi al kaj, dajte no mir, če bi igrali vsaj za silo spodobno ne bi blo kot je pač bilo...



kaj ti si sploh gledo tekmo? si vido mogoče kako roko? daj ne bluzi o spodobni igri, nič niso narobe naredli



Roka gor ali dol, penal so piskali. Je kar je. Ne pomaga se pizditi zdej. Sej tud meni ni prav, pa tud ste že prav povedali, da je roko res zelo strogo dosodu, ma ni bil glavni problem to. Na Bridge smo se šli brant, smo meli šanse, vendar jih niso izkoristili. Še vendno smo prvi...
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a C.R.7. dne 26. april 2008, 14:59:25

upam da se to ne bo zgodil sam si bomo vse zajebal v domačem prvenstvu in v ligi prvakov...to sploh ni taprav man. united ko smo ga vajeni v celi sezoni...
C.R.7.
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 33
Pridružen: 29. marec 2008, 8:16:46

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a koka-kola dne 26. april 2008, 15:00:28

sej ne bo nič pomagalo če se bomo pizdli,zgubli so in ni še konec sveta
vseno bomo na koncu prvaki.
Uporabniški avatar
koka-kola
On šteje
 
Prispevkov: 547
Pridružen: 31. avgust 2007, 0:36:26
Kraj: Koper

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 26. april 2008, 15:00:43

Hja kaj rečt. V prvem polčasu so nas rusi pohrustal. Spet je naša celotna sredina stala mx. do 30 metrov pred našim golom. Oni so se prosto sprehajal od sredina pa tja do 30-20m pred našim golom!? Mislim WTF? Ekipa ki je znana po igralcih ki najbolj grizejo pa špilamo tko presrano.
Drug polčas: pričetek mnogo boljši. Takoj se je videlo da grizejo. Kjer je prej stala sredina je stala naša obrambna linija, sredina pa tam kjer mora - nekje na sredini igrišča. Gol Rooneya je padel pa po njihovi napaki. No in ko zadenemo, sm le mislu tole bomo u izi prpelal zdj do konca. KURAC! Spet naša sredina nazaj na 30m, obramba pa stisnjena v 16ko. Matr sm bil jezn. In kr čutu sm da neki bo še padl v našo mrežo. Penal bi lahko sodnik dosodil že mnogo prej, ko si je šel Wes kr rokomet namest nogometa. No na srečo ga takrat ni, je pa potem Carrick mnde z roko špilal. Nism vidu na nbenen posnetku tega. Ballack pa rutinirano. No in kaj je bilo potem?! Spet špilal tako kot bi moral skoz - pizda če smo v zadnjih 10ih minutah spravl dve smrtni šansi skup, prmejdun da bi jih tekom cele tekme še ene par in ena bi sedla not. Ne sam mi se gremo preklete posrane lahe. Neko kurčevo obrambo.
Pa ne mi zdj utrujat z atomskim nogometom, pa tko... Jst nikol tega ne pričakujem. Pričakujem pa igro, ki nam omogoča šanse, da zadenemo ... Ne pa tole kurčevo stiskanje pred našga kazenskega. In spet se bo najdu kdo pameten in reku da so nas oni stisnal. Pajade, ne ga no srat. Za burek ne bi mela njihova sredina če bi mi vsaj poskual igrat. Če zgubimo tale naslov, ga bo zajebal SAF, ki se je zadnje tekme preprosto rečeno usral. Matr kokr da bi gledu taktiko Beniteza.
Nani pa nima pojma o fuzbalu še zaenkrat. Tolk žog kot je on dons zajebal, ko bi lahko podal v kaki kontri ... Pol pa poskuša neki prot Obiju šprintat, k ga je ta traktor že prej ene 3x prehitel v teku. Ne ga no srat. Pa tisti njegovi neumorni driblingi in potem vleti Cole in ga osmeši pred celim stadionom. Pizda naj se uči od CR. Tudi on je podobno igral, pa končno uvidel, da je fuzbal skupinski šport. In ko je začel igrat timsko, se mu je ofnal. Z glavo skoz zid pizda matrna da ne gre. Razn če je jebeni skaloglavec.
Kaj zdj? Če bo SAF še kr trajbal tole taktiko bomo v (morebitnih) zadnjih 4ih tekmah ob vse! Barca nas zgazi če bomo še 1x špilal jebeni katanačo. Kovači bodo pa če druga ne z nami rezirali. In kje bomo pol! V fakeni temi! U kurac naj gre vse skup.
Zato SAF prosim prosim prosim prosim začn špilat kot smo špilal doslej. Postav ekipo visoko in naj tm grize, obramba pa potem pobira odpadke.

EDIT: IN KAJ KURAC ZDJ TLE BEREM!!??! PIZDA VSI SE BUNITE ČEZ SODNIKA. Če zdjle ni blo roke je bla prej pr Wesu in ne mi zdj srat da je Riley kriv!!!! KURAC MI SMO KRIVI.
Kako smo špilal?!?! Če lahko sploh rečem da smo špilal pizdo matrno. Žogo nabijal izpred kazenskega in čakal na njihove napade - in tko smo igral fakenih 85 minut.
Kdo je pocer mi al oni?! Pizda glede na videno mi, kr po moje bi lohk blo dons tud 5-1, tko so nas razbil.
Zadnjič spremenil GoUp, dne 26. april 2008, 15:04:04, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 26. april 2008, 15:01:06

ManRed je napisal:

Roka gor ali dol, penal so piskali. Je kar je. Ne pomaga se pizditi zdej. Sej tud meni ni prav, pa tud ste že prav povedali, da je roko res zelo strogo dosodu, ma ni bil glavni problem to. Na Bridge smo se šli brant, smo meli šanse, vendar jih niso izkoristili. Še vendno smo prvi...


Ma branili so se prvi polčas, dokler ni pofukan švab dal gola, potem pa so dobro odigrali,, dokler ni toti madafaking podkuplen sodnik sodil penal. to je vrjetno vido samo on.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Giggsy dne 26. april 2008, 15:01:10

Alo viktor, zato pa je tole forum, da vsak pove svoje mnenje pač? Ok, pa igral smo pač taktično, meli smo smolo s poškodbami in menjavami, Modri, o katerih se ne govori več :twisted: pa so spet dobili dar od boga. Da jim jebem vse po spisku!!
United forever!
Uporabniški avatar
Giggsy
Treble winner
 
Prispevkov: 2462
Pridružen: 28. avgust 2007, 15:13:36

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 26. april 2008, 15:03:06

Kaj nam pomaga zdaj prvo mesto? Če bi lahko imeli danes prvenstvo... Samo zaradi njihove sreče in posranosti in podkupljenega sodnika al kaj bmk so zmagali. Pa ne bluzit o tem da je bilo zasluženo. Popolnoma enakovredna sta bila. Mi bi lahko zmagali če se ne bi 2x na črti rešili. Oni so imeli samo posran strel Cola in Drogbe iz frej štosa... To je vse. Še vedno verjamem da bomo prvaki, vendar glede na to kak so toti cigani posrani me je strah. Strah me je zasluženega naslova ki smo si ga priborili skozi celo sezono ker smo bili do zdaj cel čas 1-2 in da bo prišel neki Chelsea ki je bil celo sezono zadaj pa se je z posranimi goli in bunkerom povleko do naslova prvaka. NI FER! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 26. april 2008, 15:05:20

Ma še zdaj mi ni jasno zakaj je Andersona dal ven, ko je danes odigral zelo dobro. Bi pa lahko ibl ovse drugače če nebi vidič dobi ltistega udarca.
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a RobynHood dne 26. april 2008, 15:06:15

PEDRI RUSKI!!!

zdaj nam ne preostane drugega kot ostali dve tekmi dobit...nič več rotiranja...na sistem 4-4-2...pa na polno...
RobynHood
Mourinho's dog
 
Prispevkov: 30
Pridružen: 18. avgust 2007, 7:39:23

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Zommbie dne 26. april 2008, 15:07:29

Upam da se newcastle enbo vsral, pa da vtrgajo tote pičke v modrem. mi pa proti west hamu nebomo meli nekega lahkega dela, vsaj mislim....
Uporabniški avatar
Zommbie
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 728
Pridružen: 7. februar 2008, 17:48:44

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 26. april 2008, 15:09:06

Samo naj mi nekdo pove z čim si je danes Anderson zaslužil da gre iz igre? Zakaj za kurac je šel SAF zapirat igro? O Shea je isto kot da dam ne vem koga na sredino. Totalno bv. Nani je kurac od ovce pizda mu jebena. Zakaj nekaj simulira cel čas in se jebe z našimi živci... Ne vem bv. Ne bom se umiril ta teden ne. Newcastle samo upam da boš jih nabil... :!:

Ste videli? Chelsea je naredil 4 menjave! Ali pa sem toliko slep (Belletti, Makelele, Anelka, Ševčenko)
Zadnjič spremenil Anderson#8, dne 26. april 2008, 15:12:13, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a GoUp dne 26. april 2008, 15:09:21

Anderson#8 je napisal:Kaj nam pomaga zdaj prvo mesto? Če bi lahko imeli danes prvenstvo... Samo zaradi njihove sreče in posranosti in podkupljenega sodnika al kaj bmk so zmagali. Pa ne bluzit o tem da je bilo zasluženo. Popolnoma enakovredna sta bila. Mi bi lahko zmagali če se ne bi 2x na črti rešili. Oni so imeli samo posran strel Cola in Drogbe iz frej štosa... To je vse. Še vedno verjamem da bomo prvaki, vendar glede na to kak so toti cigani posrani me je strah. Strah me je zasluženega naslova ki smo si ga priborili skozi celo sezono ker smo bili do zdaj cel čas 1-2 in da bo prišel neki Chelsea ki je bil celo sezono zadaj pa se je z posranimi goli in bunkerom povleko do naslova prvaka. NI FER! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


A si ti gledal tekmo? Če si jo in potem takale strelaš si res butl (sori izrazu sam tko je). In še ene par tle od Zommbieja naprej pa še ene par no.
Kdo je bil enakovreden? Kako dolgo smo mi ŠPILAL!? Od 45. minute pa do gola. In potem spet jebea obrambna postavitev, kot v prvem polčasu. Do prejetega gola in potem smo zadnje minute pač spet začel špilat. Kolk cajta smo torej igral!?
Od koga podkupljen sodnik? Misliš od Manchestra, kr prej ni Čelskiju dosodil roke pr Wesu? K so Kalouja rušl na vse mogoče načine in je venomer odmahnil z roko. Ma ne me jebat in ne se zdj spravljat na sodnika. Venomer je nekdo drug kriv, sam mi ne, kr špilamo vrhunsko. Pajade.
Bunker od Čelskija :D Dons se je pokazal kdo ga igra ko je kaj pomembno. In pa v sredo prot Barci.
Zato mormo taktiko spremenit in začet igrat kot smo do Borota špilal. Ne pa tole zadnje tekme, k ni I od igre.
Uporabniški avatar
GoUp
Dr. Love
 
Prispevkov: 9751
Pridružen: 20. avgust 2007, 18:06:30

PrejšnjiNaslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov