EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a DarkManX™ dne 25. april 2008, 14:08:53

Slika vs. Slika
Sobota, 26. 4. 2008,
London, Stamford Bridge


Vsi vemo za kako pomembno tekmo gre ... vsi si želimo zmago, čeprav bi tudi remi bil dober rezultat. Upam in verjamem, da bo Fergie našel pravo taktiko in postavitev, saj se zdaj mora malce ozirati tudi že na torek in Barco. Prav tako Chelsea čaka v sredo obračun z Liverpoolom, vendar mislim da glede na pomembnost te tekme nekega velikega taktiziranja ne bo. Skratka, Chelsea vs. Manchester United - For The Title. :twisted:

P.S.: Nazadnje ko sem odpiral teme, sem na začetku zapored "dosegel" tri zmage. Torej upam da rek "Zgodovina se lahko ponavlja." res kaj velja. :)
Uporabniški avatar
DarkManX™
Chief of Execution
 
Prispevkov: 275
Pridružen: 17. avgust 2007, 10:01:07
Kraj: Maribor

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a markm dne 25. april 2008, 14:26:54

No to je tekma,kik lahko dokončo odloči vse dvome o naslovu anglešekega prvaka(čeprov je že skor usm jasn da bomo spet mi).Upam,da bo SAF izbrov dobro posatvitev pa,da končo prekinemo niz neporaženosti na bridgu,čeprov bi biv tut z remijem zadovoljen.Pri Chelsiju bo za zihr mankov Lampard,glede ostalh ne vem koko majo kj.Pri ns pa pričakujem,da bojo počitk dobl:Tevez,Scholes,Vidic(a kdo ve koko je z nemu).

Moja postava:
-------VDS---------------------------------
Brown-Rio-Pique/Vidic-Evra/Silvestre
Park-Carrick-Anderson-Owen-Gigs/Nani
------------Ronaldo------------------------
------------Rooney------------------------
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 25. april 2008, 14:28:36

Tekma leta!Če se bo zgodaj začelo gole dajat lahko pričakujemo golijado,če pa ne pa največ remi.Mislim da smo zelo zelo izenačeni in bo tekma za živce :twisted:
Gremo pa na vse ali nič! Če zmagamo je prvenstvo naše in vsi stiskamo pesti za zmago kot vedno!
Napisu bi samo še
GO UNITED AND FIGHT TILL THE END!!! :appl:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 25. april 2008, 14:32:54

Sem mel že napol narjeno temo, ampak ni pene.
V glavnem, ekipi sta v podobni formi - United: V X V V X X, Chelsea: L V V X V X, odločale bodo malenkosti. O možnostih in razpletu ne bom pisal, sej vsi veste zakaj gre. Naslednji dve tekmi odločata o uspešnosti sezone - z dvema porazoma gre vse (lahko) v kurac, ampak v to bolj kot ne nihče ne verjame. Zmaga ali remi bi lepo povzdignila ekipo pred Barcelono, poleg tega pa bi bil naslov že skoraj v žepu. Grant odloča tudi, če bo še ostal na položaju, zato bi lahko špekulirov in se osredotoču na LP, kjer ma lepo izhodišče. Če ne osvoji nobene lovorike leti. Roman se je nekaj potuhnu, ampak mislm, da bo še mal prtisnu ekipo, da bojo ja zajebal in se bo umaknu. Če v naslednjih treh sezonah ne osvojijo Evrope stavim da bo popakiral in ušivo kozaško rit parkiral nekam v Rusijo. Tko, da je za obe ekipi veliko na kocki, mogoče še več kot se zdi. Na SB-ju Rusi niso zgubl že 100 tekem (I think), tko da je čas za en lep poraz. Ekipe? Grant je kr zahiraš, Lamparda naj ne bi blo, Essien se vrača. Za Vido se še ne ve, ali bo pripravljen - bil bi lep boost - ampak tele težave gredo lahko v obe smeri.
Tudi pri Unitedu kakšnih pretresov ne pričakujem, če se Vida ne vrne mogoče celo Garyja oz. O`Sheo, v sredini bi mogoče na klopi tokrat pustil Carricka, nekaj mi pravi, da rab mal šoka, če bo igral z dvema vezistoma Scholes in Hargie, če bodo trije zraven še Anderson. No ja, al pa Carrick. Na krilih skoraj 100% Ronaldo in Giggs, v napadu Rooney in možno še Tevez. Ampak, če bo mel SAF pamet ga bo pustu na klopi ob slabih zadnjih predstavah, bo mel pa še aduta v zadnjih minutah za kakšen odločujoč gol. Sam da ne bo kakšnih eksperimentov z Rooneyjem na Evrajevem mestu - k sreči to ni evropsko gostovanje. :)
There`s only one United!
:twisted: :twisted:
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 25. april 2008, 14:56:46

Končno tale tekma.. samo še to čakam od srede, sploh nevem kaj naj počnem do jutri.

Tekma vsekakor ne bo lahka, saj je to zadnja šansa za Chelsea. Za njih šteje le zmaga, zato ne pričakujem tiste njihove disciplinirane igre v obrambi, saj bodo moral napadat. To nam odpira več možnosti, prostora bo več. Ta prostor nam seveda ne bo koristil, če spet ne bomo napadali. Jutri je treba dat kakšno karto več na mizo. A kljub temu pričakujem postavitev 4-5-1. Na krilih bosta sigurno Giggs in Ronaldo, na sredini tokrat Anderson, Hargreaves in še eden od dvojice Scholes/Carrick. Nevem zdej kako je z Vidićem, a mislim da bo nared za to tekmo in da bo obramba standardna. Pri Chelseaju se odsotnost Lamparda ne bo tako poznala, saj je letos morda Ballack celo boljši, ko pa oba igrata, pa sta eden drugemu v napoto.

Gremo na zmago, bilo bi prelepo da osvojimo naslov v Londonu in hkrati prekinimo njihov rekord.

United!

When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Anderson#8 dne 25. april 2008, 15:27:00

Tekma leta. Teden leta. Bom pa kratek. BMK kaj se bo dogajalo, zanima me samo eno. ZMAGA. In vem da jo bo United dosegel ne glede na njihovo nepremagljivost. Postava bo kaka bo, kot sem napisal zmaga mi pomeni vse in ko jo bomo dosegli se bom tak napil da za sebe ne bom vedel.

CHELSEA 1:2 MANCHESTER UNITED

UNITED!!
Uporabniški avatar
Anderson#8
Borkovič vol.2
 
Prispevkov: 10740
Pridružen: 13. november 2007, 18:30:58
Kraj: Pragersko

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a CaRrIcK#16 dne 25. april 2008, 15:52:35

Ravnokar sem pogledou spored HRT-ja in bodo imeli kombinirane prenose naše tekme, F1, tenis pa rokometa. Tko da bi blo boljše za vse ki nimate Šport TV-ja pa mislite spremljat na HRT 2, da imate še kakšen stream v rezervi, če bo treba... :)
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar
CaRrIcK#16
One of the 24th Evra's siblings
 
Prispevkov: 178
Pridružen: 11. januar 2008, 18:30:44
Kraj: Dolenje

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a pa3k dne 25. april 2008, 17:45:09

Pred nami je ena izmed odločilnih tekmem v letošnjem letu. Najraje bi seveda videl zmago, a tudi remi ne bi bila katastrofa ;)

Upam da bo nekaj takega:
VDS
Brown Rio Vida Evra
Ronaldo Andi Hargi Carrick Giggs
Rooney

Pol pa u igro še Tevez, Scholes in pa Nani

Nemanja Vidic looks set to play in United's lunchtime trip to Stamford Bridge on Saturday after recovering from a stomach virus. ;) TO JE ZELO ODLIČNO ;)

Napoved: Chelsea 1:2 Manchester United
Strelci: Giggs, Ronaldo
Uporabniški avatar
pa3k
Bend it like Becks
 
Prispevkov: 61
Pridružen: 3. november 2007, 12:58:29
Kraj: Kisovec

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a dandzo dne 25. april 2008, 18:49:42

Ena izmed dveh (oz. v primeru uspeha v torek treh :D ) tekem leta. Res bi bil vesel, da bi zmagali in potem zaključili prvenstvo in v torek sesuli še Barco. :twisted:
Ne bom več bluzil, samo upam, da bo HRT kazal fuzbal več kot tenis pa rokomet, ker me cel teden ne bo doma zdaj. :evil:
Uporabniški avatar
dandzo
Busby babe
 
Prispevkov: 3813
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:23:01
Kraj: Šempeter pri Gorici

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a ManRed dne 25. april 2008, 18:51:17

Z Barco smo igrali 0:0, ker kot SAF pravi "vedno gleda večjo sliko".

Če zmagamo Chelso, smo prvaki in lahko zares neobremnjno krenemo na Barcelono. Tekma, ki odloča o uspehu naše sezone. Pika.

If Chelsea score tomorrow, it will be one of the following...

1. Dive. Goal scored via penalty
2. Dive. Goal scored via freekick
3. Deflected shot ends up in the back of the net
4. Clear offside decision not given. Goal
5. Scrappy goal scored from inside the 6 yard box
6. Brown (OG)
Uporabniški avatar
ManRed
Busby babe
 
Prispevkov: 3017
Pridružen: 19. avgust 2007, 18:38:18

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a braul dne 25. april 2008, 20:11:19

Tudi sam že noro čakam to tekmo. Od srede mi gre po glavi samo še to. Jutri je res velik dan, upam seveda, da bom, ko se tekma konča zadovoljen. Zadovoljen bom že z remijem tu ni kaj reči...jasno, če zmagamo ga pa pošteno zapijem :D o tem, da bi spušili sploh ne razmišljam, kljub malo slabšim predstavam zadnje čase, derbiji so vedno nekaj extra.Jasno Chelsea lovi zadnji vlak in bo igral tudi tako, da tekmo dobi na tak ali drugačen način. Tako kot ste že omenili se Lamparda res ne bo nevem kaj pogrešalo, saj je Ballack več kot dobra menjava zanj. Golijade kot je blo omenjeno sploh ne pričakujem, daleč od tega, to je le zelo pomembna tekma za obe ekipi in tudi obramba je na obeh straneh dobra, vedno pa seveda gol v začetni fazi tekme lahko hitro vse obrne, če ne, se pa zgodi Barcelona :)
S konkretnimi imeni kdo bo v postavi se ne bom ubadal in ugibal, verjetno pa bo šlo za postavitev 4-5-1...Vide ne pričakujem v postavi, bomo pa videli seveda nikoli ne veš, prejšjni teden ga tudi nisem pa se je pojavil, proti Barci pa spet ne :roll:

Torej GOooooooo United!
United! LUHG
Uporabniški avatar
braul
Ob YNWA se mu naježi koža
 
Prispevkov: 3168
Pridružen: 16. avgust 2007, 15:23:25
Kraj: Slovenj Gradec

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a King_Cantona_7 dne 25. april 2008, 20:58:07

Ja tekma bo seveda težka, CFC pa ne bo igral kot ponavadi, saj morajo zmagat. Ne bodo toliko zadržani, še vedno pa disciplinirani. Njihova igra pa itak ni nič posebnega, ne igrajo lepega nogometa, zato so pa disciplinirani in taktično odlični. Veliko poskušajo z dolgimi žogami, J. Cole pa je še najbolj kreativen in mi je tudi najbolj nevaren, pa tudi Essien, ki je v formi in tudi spočit, ker ni igral prot Poolu.
CFC pa igra doma težje kot v gosteh. Lep primer je tekma prot Borotu na Stamford B., kjer si niso zaslužili niti točke. Na Stamfordu je tudi zelo, zelo majhno igrišče, med manjšimi v Angliji, tudi v Evropi. To jim ne ustreza, to je rekel tudi Alex in dodal tudi, da potem igrajo v gosteh bolj odprto. Sicer pa bodo brez Lamparda... Pri Unitedu pa bo Vidić verjetno le zaigral, je rekel SAF, da ga bodo poskušali pripravit. Sicer pa ne zastopim zakaj si United z jutrišnjo zmago že ne bi zagotovil naslova??? Imeli bi 6 točk prednosti in potem seveda tudi boljšo gol razliko od Chelskiya in boljšo medsebojno gol razliko. Sicer pa bi bil jutri tudi remi dober izid, gremo pa seveda na zmago a ne? :D Potem pa pričakujem še kiks Chelskya prot Newcastlu, mi pa seveda mormo dobiti saj 4 točke na zadnjih dveh tekmah. Prot West Ham seveda domača zmaga.

Postava:
VDS
Brown, Rio, Vidić, Evra
Ronaldo, Scholes, Carrick, Hargreaves, Giggs
Rooney

Giggs in Scholes sta kot zanalašč za velike tekme, čeprav predvsem prvi ne igra zadnje tekme ravno dobro. Sicer me je SAF presenetu prot Barci s 4-4-2 postavitvijo, čeprav je totalno zgrešil, da je Wazzo dal na desni bok igrat, kjer ni prišel do izraza. Sicer lahko začne tudi Anderson, ki pa bo verjetno prišel v 2. polčasu noter in poživil tekmo. Če pa Vida ne bo igral, bo obrambna linija kot proti Barci. Park? Je malo padel v formi, v igro pa prideta verjetno še Tevez in Nani. Ma, bo SAF že tako naredil, da bo prav. Je pa že čas, da pride Ronaldo na sceno tudi na velikih tekmah in utiša kritike glede tega. Pa tudi Rooney se bo moral razpizditi ;) ;) ;)
MUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFCMUFC FOR THE TITLE
''The 90th minute at Anfield, in front of the Kop! Gary Neville told me that is his dream and I've just gone and done it!"
JOHN O'SHEA AFTER SCORING WINNER AT ANFIELD IN MARCH 2007
Uporabniški avatar
King_Cantona_7
Sir Alex Ferguson
 
Prispevkov: 5036
Pridružen: 29. marec 2008, 14:02:14

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Davodax dne 25. april 2008, 21:57:43

A kdo ve, na katerih programih (tv) bomo lahko spremljali tekmo v neposrednem prenosu?
"If Iniesta would have made that pass people would talk about how brilliant he is."

Rio Ferdinand on Darron Gibson's assist to Antonio Valencia vs. Schalke, Champions League Semi-Final
Davodax
Ginger Prince
 
Prispevkov: 458
Pridružen: 18. avgust 2007, 15:43:11

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 26. april 2008, 2:17:07

SportKlub, HRT2, Premiere Sport, RTS 1 (srbija), ... :D

:run: goutd :first: :002:
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Remmy dne 26. april 2008, 9:31:11

Skoz bolj me zanima, koga bo Fergie spočil?
Kakšen Silvo ne bi bil prevelko presenečenje, prav tako ne premešana vezna linija (maybe Fletch), v napadu in na krilih se mi zdi da kakšne dileme ni...
"I once went into Manchester with a bourgeois, and spoke to him of ... the frightful condition of the working people's quarters, and asserted that I had never seen so ill-built a city. The man listened quietly to the end, and said at the corner where we parted: 'And yet there is a great deal of money made here; good morning, sir.'" F. Engels
Uporabniški avatar
Remmy
Nikol ni dobu ponija
 
Prispevkov: 2304
Pridružen: 27. september 2007, 10:29:51

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 26. april 2008, 11:05:35

naj mi nekdo prosim napiše prvo postavo ker bom mau zamudu tekmo.Če se bo komu dalo je kle moja cifra: 031-346-806

hvala in LP

UNITED!!!
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a markm dne 26. april 2008, 11:15:21

Ti bom jest sporoču.
Uporabniški avatar
markm
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 769
Pridružen: 17. januar 2008, 23:09:19

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Taki dne 26. april 2008, 11:57:59

VDS
Brown-Rio-Vida-Evra

Ronaldo-Hargi-Anderson-Giggs

Rooney
Tevez

evo moja postava..... ce zadanem mam pijaco v dobrem od npr. Omča :lol:

pricakovanja: ja zmaga, ceprav tudi remi ne bi bil slaba popotnica za torkovo tekmo na OT-ju....
Uporabniški avatar
Taki
marsh qiddath snéck
 
Prispevkov: 1100
Pridružen: 17. avgust 2007, 21:20:12

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Senovcan dne 26. april 2008, 12:00:56

EVO POSTAVO :

Official Confirmed Team

GK: VDS

RB: Brown
CB: Ferdinand
CB: Vidic
LB: Silvestre

RM: Nani
CM: Fletcher
CM: Carrick
CM: Anderson
LM: Giggs

CF: Rooney

Subs: PIG, O'Shea, Hargreaves, Ronaldo, Tevez
Uporabniški avatar
Senovcan
Kopirni stroj
 
Prispevkov: 227
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:57:02

Re: EPL 36. krog: Chelsea - Manchester United; 26. 4. @ 13.45

OdgovorNapisal/-a Brne dne 26. april 2008, 12:02:30

Brez Scholesa in Evraja, se mi je zdel da bo Silvo dobu šanso.
Nepričakovano na klopi Ronaldo?
A ni Fletch poškodovan?
"And you say to yourself, thank god they hate us, because then we know we are the best" - Sir Alex Ferguson
Uporabniški avatar
Brne
Cantona's virtual brother
 
Prispevkov: 790
Pridružen: 16. avgust 2007, 13:10:53
Kraj: Čemšenik

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 2 gostov