Premier league 2007/08

EPL, FA, CC v sezoni 2007/08 - Arhiv

Moderator: Hudički

Premier league 2007/08

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 16. avgust 2007, 23:23:35

Tema za preostale tekme v Premier ligi, da mal komentiramo o ostalih, kako in kaj. Pa tudi veliko si nas ogleda druge zanimive tekme!
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a don G dne 18. avgust 2007, 18:16:42

Predragi Keane je prvič zgubu, medtem ko je Tottenham udaril eno bombico... na tekmi Newcastla Smith kr solidno igra v vezi, čeprov je prisegu potem ko ga je fergie dal nazaj v napad, da ne bo več igral v vezni liniji... hja no, kokr men zgleda bo tam tud ostal
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a Fluid dne 18. avgust 2007, 22:48:13

Birmingham 0-1 West Ham
Fulham 1-2 Middlesbrough
Portsmouth 3-1 Bolton
Reading 1-0 Everton
Tottenham 4-0 Derby
Wigan 3-0 Sunderland
Newcastle 0-0 Aston Villa

Mogoče nisem pričakoval zmago WHU, a vendarle se je mogoče le pokazalo realno stanje v kvaliteti igralskega kadra med ekipama.

Presenečenje da je Boro zmagal tole zame. Mido je že na debiji zatresel mrežo. Mogoče še to, huje se je poškodoval McBride...

Bolton še naprej igra slabo, predvsem v obrambi. Lani so imeli dobro obrambo, letos pa bolj bogo. Pričakovano, mislim da se bo Sammy Lee prvi poslovil iz managerskega stolčka.

Vsaka čast Readingu, v prvih treh krogih je imel neverjetno težke nasprotnike in osvojil 4 točke. Evertonov pričakovan padec. Mogoče so jim preveč zrasla krila po zmagi na Spursi v goste.

Tud Spursi morajo kaj zmagat. Tale tekma jim je prišla kot naročena, da svojo jezo izlijejo na bolj bogega nasprostnika.

Ja kdo bi si mislil... Wigan top on the table :) Sunderland je za mene tole zelo nepričakovano visoko izgubil.

Newcastle me je kar malo razočaral. Sem mogoče več pričakoval od njih, pa je bila Villa celo boljša. Newcastle ima res nekaj poškodovanih igralcev na sredini, tako da jim zadeva ni najbolje funkcionirala. Zelo me je presenetila Villa, ki je igralo hitro, lepo. Zelo dobro tekmo sta odigrala Young in Barry, tudi v obrambi sta dobro poveljevala skandinavca. Pripravili so si nekaj zelo lepih priložnosti, ki pa jih niso izkoristili.
When the DREAMS come TRUE!
Uporabniški avatar
Fluid
Despot
 
Prispevkov: 9303
Pridružen: 16. avgust 2007, 9:58:35
Kraj: Bled

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 18. avgust 2007, 23:03:21

Danes sem si ogledal tekmo Newcastle - Aston Villa in tekma me ni navdušila. Ne le zaradi najbolj nepriljubljenega rezultata, temveč tudi zaradi igre, ki je bila večinoma raztrgana in polna napak. Priložnosti so bile redke, če so že bile pa sta jih "pojedla" vratarja. Razočaral me je predvsem Newcastle, od katerega sem pričakoval mnogo več. Kot je že rekel fluid, je bila Villa celo boljša. Delitev točk je bila danes najbolj pravična. Smo pa dočakali vrnitev Michaela Owna. Prav lep prizor je bil, ko mu je cel stadion namenil stoječe ovacije, ko je v drugem polčasu zamenjal Martinsa.

Rezultati preostalih tekem me niso presenetili. Mogoče še najbolj visok poraz Keanota na JJB-u.
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 19. avgust 2007, 16:18:01

:lol: kak gol je dal Torres chel$kiju :o frtiq
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a Razumihin dne 19. avgust 2007, 16:21:15

Liverpool - Chelsea

Uf, mi je Torres (Torres, ne Luzerpool) u trenutku polepšu dan. Vesel sm, kadar zmaga Manchester United, ampak skor tok dobr je tut, k Chelsea pušne.

mesicek7 je napisal::lol: kak gol je dal Torres chel$kiju :o frtiq


Gerrardova podaja ni imela sam oči, še nos, ušesa...
"Fuck Barcelona and fuck Real Madrid, I’ve loved United since I was a kid."

Slika
Uporabniški avatar
Razumihin
Eifel Tower
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 17. avgust 2007, 18:36:13
Kraj: Ljubljana, Slovenija

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a mesicek7 dne 19. avgust 2007, 16:43:05

d bi mel igralca tipa gerrard ,uff... :)
Slika
Uporabniški avatar
mesicek7
Simply the Best
 
Prispevkov: 941
Pridružen: 16. avgust 2007, 14:39:12
Kraj: trbovlje

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a Razumihin dne 19. avgust 2007, 17:30:47

Vsak klub ima enega, mogoče dva igralca tipa Gerrard v celotni zgodovini kluba. Igralec zaradi katerega se lahko zaljubiš v klub, še 20 let, po tem ko je nehal igrat. Luzerpoolov Gerrard, Manchestrov Cantona, Chelsijev Carvalho...hahahhaha :twisted: šupki so izenačl...pfff.

Blackburn 1 : 1 Arsenal

Tudi prvi kiksi konkurence. To mi deli.
"Fuck Barcelona and fuck Real Madrid, I’ve loved United since I was a kid."

Slika
Uporabniški avatar
Razumihin
Eifel Tower
 
Prispevkov: 161
Pridružen: 17. avgust 2007, 18:36:13
Kraj: Ljubljana, Slovenija

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 19. avgust 2007, 17:38:56

Nula je najlepše...
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a mateya dne 19. avgust 2007, 17:57:40

tud pool-čelzi 1-1

no se pravi da smo danes zgubili samo piko :D
Uporabniški avatar
mateya
Simply the Best
 
Prispevkov: 922
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:38:50
Kraj: Solkan

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 19. avgust 2007, 17:58:03

Liverpool:Chelsea isto 1:1,...super :P
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a mirnaunited dne 19. avgust 2007, 17:58:38

vsaj malo so mi polepšal večer :lol:
Uporabniški avatar
mirnaunited
hehe :D lol
 
Prispevkov: 2133
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:41:08
Kraj: Mirna

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a Red_Devil_01 dne 19. avgust 2007, 18:28:24

Sem si malo ogledal tekmo Liverpool - Chelsea. Živčna tekma (padlo je 9 rumenih kartonov), katero je zaznamoval sodnik. Poleg tega da tekme ni imel pod kontrolo (rezultat je veliko št. lartonov) je tudi podaril Chel$ea-ju 11m, po kateri so izenačili. Drugače so prevladovali Scouserji, ki so imeli tudi več priložnosti. Torres poleg gola ni pokazal veliko, še vedno se mi zdi precenjen.
Na koncu torej remi, kar nam ob našem kiksu še najbolj ustreza.
http://www.youtube.com/watch?v=S0hhagR2 ... re=related
Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
Beats one and two, beats three and four,
He will score, he will score, he will score.
Uporabniški avatar
Red_Devil_01
Ginger Prince
 
Prispevkov: 468
Pridružen: 16. avgust 2007, 17:03:15
Kraj: Dolenjska

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a martin7 dne 19. avgust 2007, 19:47:07

Stari kakšne sodnike dajo sodit takšne tekme tipo je povsem izgubil nadzor nad sabo, penala za chelsea ni bilo ampak to je samo za našo korist, je pa lpool prevladoval celo tekmo.
martin7
Sir Bobby Charlton
 
Prispevkov: 1291
Pridružen: 16. avgust 2007, 10:39:01
Kraj: Old Trafford

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a don G dne 19. avgust 2007, 19:57:05

rajš bi videl da liverpool zmaga... oni že konstantno zaostajao na koncu za nami za 20 pik.... tista pika čelsiju... no, united se mora ubadat predvsem s sabo zaenkrat
Since Liverpool last won the league, David de Gea has been born, grown up, signed for Manchester United and won the league himself.

Baby, I'm like a Rubiks cube. The more you play with me the harder I get
Uporabniški avatar
don G
No.1 Dong Fangzhou fan
 
Prispevkov: 1160
Pridružen: 15. avgust 2007, 13:48:17

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a Chelsea HeadhunteR dne 19. avgust 2007, 21:13:48

Hja danes sem pa še jaz vesel da smo srečno remizirali. Hvala sodniku za podarjeno najstrožjo kazen 8-)
Uporabniški avatar
Chelsea HeadhunteR
Headhunter? Gloryhunter it is!
 
Prispevkov: 118
Pridružen: 17. avgust 2007, 0:28:32
Kraj: Stamford Bridge

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a infinity dne 19. avgust 2007, 21:18:08

Letos za mene trenutno ni ekipe ki mi dominirala v prvenstvu. Ni tistih vlečnih konjev kot sta bila Chelsea in United v zadnjih sezonah. Letos je bolj izenačena konkurenca. Kje pa smo videli v zadnjih sezonah da bi Liverpool odtrgal kakšno točko rusom? Spominja me ta začetek nekoliko na lasnko špansko ligo, ko so bile ekipe zelo izenačene.

Je pa čudno videti da Liverpool je pred nami na lestvici. Takšnega pogleda pa že dolgo ne. Ampak verjamem da bomo to do konca sezone še pošteno spremenili.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a SeekK dne 19. avgust 2007, 21:26:04

Lansko sezono je Liverpool premagal Chelsea doma :)

Drugače je pa res...vsaj zaenkrat zgleda da bo precej več fajtanja..
The European Court of Human Rights have confirmed that they are investigating claims that utd`s habit of conceding goals early in a game and then leaving it to the last few minutes to score the winner is a cruel and unusual punishment. When asked about the identity of the man who made the complaint all the Court would say is that he was Spanish and lives in the Liverpool area..
Uporabniški avatar
SeekK
es pe
 
Prispevkov: 1243
Pridružen: 16. avgust 2007, 11:30:12

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a Chelsea HeadhunteR dne 19. avgust 2007, 21:28:29

Pa tudi v Ligi prvakov so nas izločili v polfinalu.. in to ne samo lansko leto :twisted: Tako da ima Liverpool boljšo statistiko kot Chelsea v medsebojnih tekmah v zadnjem času..se mogoče motim?
Uporabniški avatar
Chelsea HeadhunteR
Headhunter? Gloryhunter it is!
 
Prispevkov: 118
Pridružen: 17. avgust 2007, 0:28:32
Kraj: Stamford Bridge

Re: Preostale tekme

OdgovorNapisal/-a infinity dne 19. avgust 2007, 21:37:23

Chelsea HeadhunteR je napisal:Pa tudi v Ligi prvakov so nas izločili v polfinalu.. in to ne samo lansko leto :twisted: Tako da ima Liverpool boljšo statistiko kot Chelsea v medsebojnih tekmah v zadnjem času..se mogoče motim?


Za ligo prvakov mi je prav vseno. Tisto je sistem izločanja. Mislil sem bolj v Premier league, ker v prejšnih letih ravno ni bilo takega odpora proti Chelsea kot bi pričakoval od takih ekip kot sta to Liverpool in Arsenal. Zato letos upam da bo le nekoliko več boja med temi ekipami. Da bo naš naslov slajši :P

Lansko sezono je Liverpool premagal Chelsea doma


Čist pozabil :shock: se opr.
Uporabniški avatar
infinity
Sir Matt Busby
 
Prispevkov: 9214
Pridružen: 16. avgust 2007, 19:35:02

Naslednji

Vrni se na Angleške zelenice 2007/08

Kdo je online

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov registriranih in 4 gostov